banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 21 Maj 2024, 19:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Jul 2003, 20:56 
Iz kabineta Selonačelnika Srpske izdato je saopštenije za javnost u kome stoji hitan zahtjev za donošenjem zakona o odijevanju na radnim mjestima, kao i predlog za razmatranje zakona o odijevanju na javnim mjestima. Nadalje stoji u saopšteniju da danas bilo gdje korak da čovjek napravi on biva sablaznut na svakome čošku i obzirom na slabost čovjeka nužno je preduzeti preventivne mjere kako bismo otklonili zlo koje čini rasulo unutrašnjeg ustrojstva čovjeka što rezultira rasulom društva radi nemogučnosti činjanja dobra i ispunjenja dužnosti na radu istih. Naime ovo zlo dovodi da nitko nije efikasan ni djelotvoran u svom poslu, a naša privreda upravo to i potvrđuje, kao i naš mentalitet u kome nema da nema pohote, a što ni u kom slučaju kao početna lažna naslada ne može rezultirati dobrom.Tako dolazi do uništenja države i društva. Kao zaštitu čovjeka i preventivu daje se na razmatranje zakon o odijevanju. Isti ovaj zakon bi se sprovodio od nadležnih organa. Na primjer policiji bi se dala velika ovlaštenja i da hapse razgoličene žene sa istaknutim polnim mjestima na javnim mjestima i sprovode u sabirne centre iz kojih bi izlazile uz naplatu kazne i zadržanje nakaradne odjeće koja bi potom bila spaljena. Svako neprikladno žensko ili muško ponašanje ili nošenjebilo bi novčano sankcionisano. Novčano bi se kažnjavali proizvođači i prodavnice iste odjeće i zabranjivao bi im se rad ukoliko trguju istim pohotničkim artiklima. Televizijske emisije, radio, štampa i svi ostali izvori bili bi novčano kažnjavani. Obzirom da najveće sume novca se troše na grijeh i seksualne pohotnosti na ovaj način prikupili bi se milijuni novaca što bi bio podstrek za potpunu revitalizaciju privrede i društva. Da bi se ovo sprovelo potrebne su jake policijske snage kojim po svakom pojedinom slučaju, radi stimulativnog rada pored visokih plata treba obezbjediti i dio od svake pojedine naplačene kazne u procentu (33-40%). Također ovu akciju je potrebno sprovesti u koordinaciji sa međunarodnom policijom radi ostalih izvora zagađivanja čovjeka kao npr. Internet kontrola sadržaja i slično. Kabinetu Selonačelnika je poznato da je ovo teško izvodivo, ali da se o ovome razmišlja, smatra da je i dovoljno. Ni u kom slučaju Selonačelnik ne želi da se iko ljuti na njega zbog voljenja razgoličenja, jer i Selonačelnik je čovjek i poznaje tu nasladu i nije išta bolji od bilo kog brata i ima iste probleme, ali konstatacija nakon pohote sa razgoličenim tjelesinama žena je da u suštini posle svake naslade u bilo kom obliku to nije dobro odnosno i zavisno u kom obliku i to se na kraju svih krajeva mora priznati ili propasti,. Ako je dozvoljeno dobro je, ali zasigurno nije dobro ako neko obljubljuje vašu ženu. Ovdje je problem i samokritike u društvu, jer ovi naši bi tuđu, a ljute se kad im njihovu tko pomene. Bračo Bog je regulisao ovo propisima koji vam stoje u glavama i ja ovo govorim radi dobra, i nikako nije dobro zlo i zlo dobro, ako tko voli zlo što jest tuđa žena, kad tad ako ne sad u pokajanju će reči da to nije dobro ili će biti vječna prokletinja. Pa ako je kome i nek radi, i nek mu dobro, ali to u suštini nije dobro. A ako je komu i toliko dobro, ja ga pozdravljam i neka ne zamjeri ako bih imao prava na riječ, da kažem da mislim da to ipak nije dobro da se raspinje neko nad mojom ženom. Odavde ja sam za umanjenje svih stimulansa seksualnih koji uništavaju privredu i društvo. Bog ne daje ovomu dobra ni blagodati, već daje nesreću narodu, gnjev i neplodnost svakom poslu ruku naših. Kumim Vas djecom jeste li zaboravili da ste bili djeca i da ste razočarano plakali nesreća radi kojim korijen je ovdje u pohoti.

Naši vlastodršci bi trebali znati da kao kriterij za ulaz u EU koja mene uopšte ne privlači, stoji i kriterij o odijevanju na radnom mjestu i slično, što će reći da ove probleme znaju u pomenutim zemljama i čine shodno tome.

Đe god iziđem – gujca, il' sisa, ili same pohotne noge koje ištu da se nabiju bilo đe,... pa i djeca se tako oblače, ...pa vas pitam kako svladati se i dobro raditi posao za napredak države ako smo okruženi svim ovim, i kako od službenika u vlasti tražite da čine dobro?


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jul 2003, 08:44 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Feb 2003, 12:57
Postovi: 82
Lokacija: REZERVAT
nema razlike u odijevanju ili na selu ili u gradu,nema razlike u odijevanju :lol: :roll: :fadein:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jul 2003, 11:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2003, 19:33
Postovi: 911
Lokacija: Banjaluka
Mi uopste nemamo uticaj na modu. To nam diktiraju svjetske modne kuce i poznate javne licnosti (pjevaci, glumci i sl.).
Tako je vec odavno.

_________________
Sasa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jul 2003, 18:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Sep 2001, 01:00
Postovi: 209
jedino rjesenje je da se selonacelnikov kabinet prebaci u neku od nasih bratskih zemalja kao sto su avganistan iran ili ti ga somalija...

tamo bi prijedlog o odijevanju glatko prosao.....a u bosni..... pa brate
selonacelnice zar nije lijepo kad guzovi sijevaju gdje god pogledas.....

ja licno ,prilicno demokratski gledam na problem odijevanja,a naglasio
bih i cinjenicu ,da se bolje osjecam kad sam u zenskom wc-u ,nego u
muskom drustvu

nego deder ti nama jos malo deskripcije naseg uzeg zvicaja.......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jul 2003, 17:37 
Đe ti okom Selonačelnik nogom!
Odgovorih već,
što sjeva, ko Sodoma sutra biva satrvena,
Uživaj u sijevanju, tek češ vidjeti sijevanje,
Bog ti se smilio i svima,
Ali htjedoh dopuniti,
Adam i Eva se vaistinu kao sto moj prijatelj kaže pokriše kad saznahu da su goli,
I čovjek treba da pokriva stidna mjesta jer nije savršen,
Da je čovjek uistinu savršen u mislima ne bi poželio ženu tuđu,
Eto autohton podaj svoju ženu prvo,

Pominjajes bosnu a ne Srpsku, eda li Turcin si?

Zar opravdavati lošu i zlu modu?

Demokratija je zapadna laži ne postoji, ti gledaš pohotno ne demokratski,
U pravu si ja podržavam islamske zemlje glede odijevanija i pokrivanja

Meni čak to i ne smeta, iako smeta jer nije dobro, ali i svima to nije dobro, mada čini im se da jest dobro, ali nije, rekoh več sve
Zavičaj je prelije naš,
Pozdrav krajišnici!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jul 2003, 01:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
....selonacelnik....sta bi ti rekao?!
iznesi na glasanje,pa da vidimo....sta god da pisalo.... mislio sam da se dugi postovi furaju na politici:P
uzivancija

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jul 2003, 06:01 
Не знам како се поставља гласање, па нек модератор то учини,
Мишко вози даље,
Мислим и да знам како че гласање завршити,
Распечем добра и уздизањем зла,
Јел?


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs