banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 22:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 164 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Feb 2021, 23:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Šta kažeš Duki? Srbski narod?

Ako već jedeš govna, barem uzmi escajg...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2021, 23:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
dukicas je napisao:
Ајде... Па онда нека то каже за сваког становника Хелма, Европе, света... Свачије име ко умре нека помене нека се обрати његовој породици лично итд.
По ком основу он СЕРЕ о балашевићу који уопште није био припадник, верник СПЦ!? Он је уствари био велики противник СПЦ и целокупног србског народа. Обичан усташољуб балашевић је био. Једину повезницу између дотичног и новог патријарха ја могу да наслутим у баш том усташољубству. Али то ће време показати, међутим сва је прилика да смо га најебали са овим патријархом.


Je li Balašević pravoslavno kršten? Ako je kršten, je li možda ekskomuniciran iz crkve, pa da se ne moli za njega?

Da se razumijemo, prema Balaševiću sam nemam neki stav jer ga nikad nisam slušao (u smislu da volim njegovu muziku), a samim tim ni posebno pratio njegove istupe pa ne znam koliki je antisrBski ustaša ili pomahnitali četnik (tipa Bajaga)... tako da je priroda mog pitanja više uopštena.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2021, 06:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Наравно да комуњара, усташољуб и србомрзак балашевић није био крштен.
Ево само један делић његовог лепог мишљења о србском народу и језику.
https://www.youtube.com/watch?v=wSv_JQBQf5A

Иначе исти тај снимак који је имао пар стотина хиљада прегледа на другом ЈТ каналу је напрасно нестао баш кад је он црко и кад су га људи почели масовно делити. Срећом, неко је снимио па поставио опет


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2021, 08:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Ne misli ovo o srpskom jeziku. Ovo je najobičniji štos, kao da je Pol Mekartni došao u Ameriku i rekao da govori iskvarenu verziju American Englisha, koja je British English. Druga je stvar što mi nismo ratovali 1775. već 1995. i morao je znati kako ovo moze da zvuči, kako će da odjekne, da će da izrevoltira ljude i što mozda i voli da podbada ljude na taj način i izaziva reakcije, kako bi sam sebi mogao potvrditi da je iznad ostalih, visoko je inteligentan čovjek i morao je biti svjestan implikacija... a što mu svakako onda nije na čast. Opet, ovo posljednje je već moje mišljenje.

I još jednom, ovo piše neko ko niti voli, niti sluša muziku Balaševića, i kome Balašević nikad ni na koji način nije bio simpatičan. Čak više, nesimpatičan.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 164 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs