banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 616 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 31  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Okt 2011, 12:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Kako piše na facebooku, još 77 000 KM je potrebno za Ognjena.

1458

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2011, 00:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
tanka nit je napisao:
Aktivan je i 1415 za djevojčicu Anđelu Stanišić, operacija srca je u pitanju, a potrebno je skupiti 30 000 KM.


Ako sam dobro čula danas, operacija je zakazana za kraj oktobra, a novac još nije skupljen! Zovite!

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2011, 11:23 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Некидан сам читао да Макси фали још 100к марака....Број 1411 је опет активан.....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 10:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Iskra Života

H i t n o je!!!!!

LJUDI POZIVAMO VAS DA KRENEMO PREMA BANKAMA. NIJE BITNO KO KOLIKO UPLAĆUJE, 2, 5, 8, 10 20KM BITNO JE DA SE DANAS UPLATI KO KOLIKO MOŽE. OGI VIŠE NE MOŽE DA PRIMA BLOK TERAPIJE, NAJDALJE SUTRA MORA MU BITI PRESAĐENA KOŠTANA SRŽ. SVJEDOCI SMO KAKO SVE KILAVO IDE U ZEMLJI U KOJOJ ŽIVIMO - POKAŽIMO DA SMO IZNAD TOGA I DA ZASLUŽUJEMO BOLJE.
I ZATO KRENIMO PREMA BANKAMA I SPASIMO ŽIVOT JEDNOME OD NAS. pONAVLJAM: NIJE BITAN IZNOS KOJI UPLAĆUJEMO - BITNO JE DA UPLATIMO KOLIKO BILO, JER SVI ZAJEDNO MOŽEMO OBEZBIJEDITI NEDOSTAJUĆIH 24000 EURA!!!!!
iDEMO LJUDI, MOLIMO VAS.
OVU PORUKU PROSLIJEDITE DALJE SVOJIM PRIJATELJIMA DA ŠTO VIŠE LJUDI BUDE INFORMISANO, KAKO BISMO USPJELI DA OBEZBIJEDIMO NOVAC...

U Raiffeisen banci je dovoljno reći da se uplaćuje za Ognjena, nema potrebe da tražite i zapisujete broj računa.

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 16:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
KSB (Klub Studenata Banja Luke) Studentski centar "Nikola Tesla" Banjaluka (drugi paviljon) Majke Jugovića 1, Banja Luka.
13.10.11 četvrtka organizuje humanitarnu žurku za Anđelu Stanišić.
Ulaz uz dobrovoljni prilog.
Pocetak 21.00


Citiraj:
Dana 18.10.2011. godine sa početkom u 18 h biće održana humanitarna žurka za Anđelu u Baš Bar Cafe-u ( na Malti kod salona namjestaja Lesnina) .
Cocktail Party koji je takođe predviđen za to veče biće u čast naše male Anđele( Zvaće se Anđeosko Srce ♥ ).
Pokrovitelji humanitarne žurke:" Baš Bar Cafe ", "Banjalučka pivara" , Podrum vina "Đukić" Slatina.


Citiraj:
Humanost – nešto na šta su mnogi od nas zaboravili. Ponekad jedna riječ znači mnogo, jedan lijep gest za nekoga je sve.OD 01.10.2011 GODINE JE AKTIVAN M:TEL-ov HUMANITARNI BROJ 1415!

ANĐELI MOŽETE POMOĆI I TAKO ŠTO ĆETE UPLATITI NOVAC NA SLEDEĆE ŽIRORAČUNE:

UPLATA IZ BOSNE I HERCEGOVINE (KM)

Primalac: Udruženje “Jedno Srce Jedan Svijet” ,
P.P. br. 8 , 78250 Laktaši,
sa naznakom za Anđelu Stanišić
Uplatio je: ako želite upišite svoje puno ime I prezime, adresu stanovanja, postanski broj, mjesto Žiroračun broj: 338-380-22161063-08 (Unicredit bank Laktaši)

UPLATA U DEVIZAMA ( € , $...):

Name of beneficiary: Udruženje “Jedno Srce Jedan Svijet” ,
P.P. br. 8 , 78250 Laktaši,
sa naznakom za Anđelu Stanišić
Account number of beneficiary: 20012887101
IBAN: BA 39 3383 8048 1611 2059
Beneficiary′s: Unicredit bank d.d. Mostar Branch office Laktaši Karađorđeva b.b. 78250 LAKTAŠI S.W.I.F.T. Code of beneficiary′s bank: UNCRBA22

HVALA VAM!!!!DOBRO SE DOBRIM VRAĆA!!!

Slika

Slika
http://www.facebook.com/groups/238069716240682/

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 20:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Prije 20 minuta sa facebook stranice:
Citiraj:
Za lijecenje Ognjena Gudelja hitno je potrebno veceras do 24 casa prikupiti 24 000 Eura. Pokazimo da smo humani u borbi za zivot jedanaestogodisnjeg Ognjena pozivom na brojeve: M:TEL mreza 1458 i HТeronet 092 890 804 darujmo 1 КM. Pozivom iz mreze BH telekom 090 291 027 darujemo 2 KM.


Citiraj:
SMS
SERVIS PREKO BN JE OBUSTAVLJEN JER TEK 30 POSTO OD IZNOSA IDE OGIJU,
ZATO SMO SE SLOŽILI DA TO NIJE U REDU I DA JE TO PLJAČKA. S TOGA VAS
MOLIMO ISKORISTITE DRUGE NAČINE UPLATA. HVALA

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 20:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
A jebote, :o

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 21:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
HITNO !!! NAZOVITE 1458....BROJ ZA DJECAKA OGIJA GUDELJA!
OGI VIŠE NE MOŽE DA PRIMA BLOK TERAPIJE, NAJDALJE SUTRA MORA MU BITI PRESAĐENA KOŠTANA SRŽ....SAV NOVAC JOS NIJE OBEZBIJEDJEN...:(
KOPIRAJMO PORUKU I PROSLIJEDIMO PRIJATELJIMA!!!

FEJSBUK SKAJP MSN TVITER NETLOG FORUMI SVUDA !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 23:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 22:37
Postovi: 1586
Ja zvao vise puta vcrs. Nadam se da cemo moci pomoci malencu.

_________________
Prijatelju ove noci, prijatelju moga sna.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2011, 00:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Ja zvao jednom, i reklamirao na dvije FB strane na kojima sam admin, nadam se da će pomoći.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2011, 08:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Sa Ogijeve Facebook grupe, prije 10 minuta:
Citiraj:
Brankica Ševo-Lucic PONAVLJAM PARE NISU SKUPLJENE DO DVANEST SATI IMAMO ROK.ČEKAMO IZVJEŠTAJ OD M:TELA




Obratite pažnju, ko želi uplatiti preko banke:

Citiraj:
Brankica Ševo-Lucic Ljudi posto je Ogijev slucaj postao hitan predlazem da svi uplatu vrse direktno na ovaj racun:

DIREKTNA UPLATA U KLINIKU U KIELU:

Universitatsklinikum Schleswig-Holstein-Kiel

Account number: 3000 412 00

Bank number: 230 800 40

Name of the bank: Dresdner Bank AG Lubeck

IBAN: DE17230800400300041200

Swift Code: DRES DE FF 230

Reference: Internationai Department/patient name
Vewendungszweck: 2761-111144596-Ognjen Gudelj

Prepisite ovo i ako ne znate ispuniti zamolite sluzbenicu banke da to ucini...



Prije 22 minuta:
Citiraj:
Brankica Ševo-Lucic Ljdi štavamje pratite RTRS pa vidite kakvo je stanje,PARE NISU SKUPLJENE



Da ponovimo, 1458

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2011, 10:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Zvao, al' je zalosno da na humanitarne brojeve naplacuju PDV.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2011, 12:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Prikupljena sredstva za pomoć Ognjenu Gudelju
Sredstva za transplantaciju koštane srži, koja je neophodna dječaku Ognjenu Gudelju, prikupljena su, rekao je za Radio RS njegov otac Mario Gudelj.

U okviru humanitarne akcije za pomoć dječaku Ognjenu Gudelju iz Trebinja, humanitarni broj 1458 tokom jučerašnjeg dana pozvalo je više od 128 hiljada građana, što je rekordan broj poziva.

U akciju su se uključili i drugi operateri, jer je sinoć, dan uoči operacije nedostajalo još 20 hiljada evra. Pa, ipak zahvaljujući humanim ljudima prikupljeno je dovoljno novaca za Ognjenovu operaciju.

Jedanaestogodišnji Ognjen Gudelj iz Trebinja je obolio od teške bolesti non-hočkin tumora limfoma.

(MONDO)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2011, 12:05 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
ajde,hvala Bogu.....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2011, 10:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Facebook:

Sasa Sale Radisic
Prenosim Vam rječi Ogijeve majke
Velimirka Gudelj
DA VAM SE JAVIM POSTO NEMOGU OSTATI OD TELEFONA CJELO JUTRO SAM NA TELEFONU . JA NEMAM RJECI STA DA VAM KAZEM STVARNO HVALA VELIKO VELIKI STE LJUDI MI NISMO SVJESNI DA SMO NAJBOLJI NAROD NA SVJETU. PARE SU SKUPLJENE 100.000 EVRA I PREBACENE SU NA RACUN KLINIKE . DOKTOR JE USAO SADA I POMILOVAO OGIJA I REKAO BICE SVE UREDU , OGIJU JE ZA SADA DOBAR , USAO JE U PROCES TRANSPLATACIJE . IMA MALO PROBLEMA SA ZELUCOM POSTO MU SE SLUZOKOZA OGULILA SA ZELUCA PA CE VIDJETI DALI SU MU LJEKOVE ALI IMA JOS BOLOVE . MORA PRIMITI I TARAPIJE ZA CISCENJE ORGANIZMA TAKO JE DOKTOR REKAO SADA I JAVICE NAM KADA CE TACNO BITI TRANSPLATACIJA I KOJI DATUM , MORA SE PRIPREMIT ZA TRANSPLATACIJU. VELIKO HVALA SVIMA SPASILI STE OGIJA

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2011, 10:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
1415 za Anđelino srce

Udruženje "Jedno srce jedan svijet" danas u 18 časova u "Baš bar kafeu" u banjalučkom naselju Rosulje ( na Malti kod salona namještaja Lesnina) organizuje humanitarnu žurku za petogodišnju Anđelu Stanišić, kojoj je za operaciju srca u Italiji potrebno 30.000 evra.

- U okviru akcije "Srcem za Anđelino srce" naše udruženje u saradnji sa "Toše Proeski fanovima Banjaluka" i "Baš bar kafeom" organizuje ovu žurku, gdje će svi prisutni moći da daruju onoliko koliko su u mogućnosti da bi srce naše Anđele nastavilo da kuca - rekao je predsjednik udruženja "Jedno srce jedan svijet" Slavoljub Stanišić.

Pokrovitelji ove žurke su "Baš bar kafe", "Banjalučka pivara" i podrum vina "Đukić" iz Slatine. Oni koji su spriječeni da dođu na žurku svoj doprinos mogu dati pozivom na broj 1415 i na taj način darovati jednu marku.

http://www.banjalukalive.com/drustvo/zu ... -srce.html
http://www.banjaluka-info.com/index.php ... &Itemid=34

Pored humanitarnog broja 1415 M-tel mreže tu su i žiro računi :

UPLATA IZ BOSNE I HERCEGOVINE (KM)

Primalac: Udruženje “Jedno Srce Jedan Svijet” ,
P.P. br. 8 , 78250 Laktaši,
sa naznakom za Anđelu Stanišić
Uplatio je: ako želite upišite svoje puno ime I prezime, adresu stanovanja, postanski broj, mjesto Žiroračun broj: 338-380-22161063-08 (Unikredit banka Laktaši)


UPLATA U DEVIZAMA ( € , $...):

Name of beneficiary: Udruženje “Jedno Srce Jedan Svijet” ,
P.P. br. 8 , 78250 Laktaši,
sa naznakom za Anđelu Stanišić
Account number of beneficiary: 20012887101
IBAN: BA 39 3383 8048 1611 2059
Beneficiary′s: Unicredit bank d.d. Mostar Branch office Laktaši Karađorđeva b.b. 78250 LAKTAŠI S.W.I.F.T. Code of beneficiary′s bank: UNCRBA22


Za Ognjena Gudelja potrebno još 44 000 evra, 1458.

Fejsbuk stranica, prije sat vremena:

Citiraj:
DOBRO JUTRO ARMIJO MOJA JA SAM BOLJI RVO SVASTA NESTO PRIMAM . SUTRA BOZE ZDRAVLJE KRECEM SA TARAPIJOM. BIO MI JE DOKTOR ZA TRANSPLATACIJU I DIREKTOR BOLNICE I SUTRA DOLAZI DOKTOR IZ HAMBURGA IMA IH SADA SEDAM DOKTORA A PLUS SESTRE NEMOGU STATI U SOBU . BICE DOBRO VELIKI POLJUBAC OD OGIJA


Jeste da danas zna zapeti i za marku, ali možemo preskočiti neku čokoladicu, kroasan, pivo i sl. i okrenuti ove brojeve umjesto toga.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2011, 15:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
24. oktobar je Dan borbe protiv raka dojke, prošetajte do trga i pomozite.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2011, 20:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5UlwxIXD1bU[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Mqwl_ITts44[/youtube]

Citiraj:
Mališan Ivan Hajduković iz Šćemlije kod Zvornika rođen je sa srčanom manom koja ga sprečava da ima normalno djetinjstvo, ispunjeno igrom i smijehom. Od toga ga dijeli operacija u Londonu koja košta oko 60.000 evra, a koje porodica ne može da obezbijedi bez pomoći dobrih ljudi.

Dvogodišnji Ivan prvu operaciju, zbog urođene srčane mane, imao je samo tri dana po rođenju.

- Ivan je rođen sa suženom arterijom, koja mu je treći dan po rođenju odstranjena i ugrađen "šant", plastična cjevčica na Institutu za zdravstvenu zaštitu majke i djeteta u Beogradu - kaže majka Ivana i dodaje da dječak ima još dvije srčane mane.

Zbog svega toga Ivan ne smije da se zamara, čak ni da plače dugo, usljed čega sav poplavi. Uz njega neko mora da bude 24 časa, a to što je pun energije koju ne smije da troši nadomješćuju mu roditelji, baka i djed koji moraju da nađu načina da mu ispune vrijeme.

- Praktično smo jednom mjesečno u Beogradu na Institutu, jer Ivan ima loš imunitet, sklon je bolestima i zbog srčane mane trpe njegova pluća - priča Ivana.

Kada mu je stavljen "šant", spasen mu je život, jer da operacija nije urađena, ne bi poživio ni sedam dana. Međutim, nova operacija mora da se uradi do proljeća.

- Sve do sada smo mislili da će drugu operaciju imati takođe na Institutu, ali su nam u ponedjeljak rekli da je najbolje da se operiše u Londonu, jer oni ne mogu ništa da garantuju. Njegov doktor nam je rekao i da do 22. decembra moramo reći da li imamo novca za operaciju - napominje Ivana.

Bio je to šok za cijelu porodicu, roditelje Ivanu i Darka, te djeda Milutina i baku Veselku, koja nije mogla da sakrije suze zbog bolesti unuka i teške situacije. Od skromnih primanja nisu u mogućnosti da skupe novac. Djed je podnio zahtjev i Fabrici glinice "Birač" i očekuje pomoć svojih kolega koji su prije dvije godine imali akciju za Ivana. Nadaju se i pomoći drugih ljudi i kolektiva, kako bi omogućili da mali Ivan poživi i ima djetinjstvo ispunjeno igrom, kao i druga djeca.

Poziv humanistima
U stisci sa vremenom i pritisnuti drugim problemima uputili su apel svim ljudima dobre volje i svima koji mogu da pomognu i uplate sredstva na račun otvoren kod Hipo banke broj 552115-31708126-84, a sve informacije mogu dobiti i putem telefona porodice Hajduković 056/214-872 .




http://www.infozvornik.com/index.php?op ... &Itemid=51

Citiraj:
Dvoipogodišnji Ivan Hajduković iz sela Šćemlije kod Zvornika u Republici Srpskoj treba da do kraja ove godine u Londonu bude podvrgnut operaciji srca koja će mu pomoći da nastavi normalan život. Da bi operacija bila obavljena potrebno je obezbediti 60.000 evra i mladi roditelji 23-godišnja Ivana i 24-godišnji otac Darko su se našli u bezizlaznoj situaciji. Žele da im sin živi i odrasta kao zdravo dete, ali nemaju novca da plate inostrano lečenje.


Potrebno 60.000 evra: Ivan Hajduković

Zbog toga je u zavičaju mališana krenula široka akcija da se obezbedi novac i operacija obavi do kraja ove godine. Za akciju se čulo i van zvorničke opštine, saznalo se i u dijaspori, pa je tako Marija Gavrilović iz Minhena, posle dobijenog pisma i apela roditelja malog Ivana, rešila da u krugu poznanika, prijatelja i KUD Jelek čiji je član, pokuša da pomogne.

- Ja sam sakupila 200 evra i verujem da će naš prilog iz Minhena biti i veći, jer imam obećanja poznanika i prijatelja da će se uključiti u ovu humanitarnu akciju - kaže Marija Gavrilović i ističe da za sve informacije vezane za akciju prikupljanja pomoći Ivanu Hajdukoviću zainteresovani mogu da se obrate na telefone 089-50222886 i 0171-7500925.

- Kad prikupimo značajniju sumu, spremna sam da odem u Zvornik i lično predam donaciju. Ni dete ni roditelje ne poznajem, ali me je dirnulo pismo i prosto nisam mogla samo da ga pročitam i ništa ne učinim - rekla je za "Vesti" Marija Gavrilović.

Ivan Hajduković je rođen sa srčanom manom i već posle tri dana po rođenju imao je prvu operaciju na Institutu za zdravstvenu zaštitu majke i deteta u Beogradu. I pored te operacije, koja mu je spasla život, ostale su još dve srčane anomalije, zbog čega je često u bolnici i jedino rešenje je operacija srca koju su u Londonu preporučili lekari Instituta za zdravstvenu zaštitu majke i deteta.

POZIV DONATORIMA

Ako želite da se uključite u neku od akcija Humanitarnog mosta, javite se na e-mail adresu: hmost@frvesti.com. Dobićete adresu i broj telefona porodice kojoj želite da pomognete i dogovoriti se sa njima o načinu dostave donacije. Informacije možete da dobijete i od novinara Humanitarnog mosta telefonom na br.: +381 11 31 93 771 i +381 11 31 90 924 .

Treba reći da se akcija prikupljanja neophodnih 60.000 evra za operaciju srca Ivana Hajdukovića zahuktava u Republici Srpskoj. Uskoro će biti održan humanitarni koncert u Zvorniku za malog srčanog bolesnika, a u Fabrici glinice "Birač", gde radi njegov deda Milutin, počelo je takođe prikupljanje dobrovoljnih priloga.

Otac Darko zaposlen je u javnom komunalnom preduzeću dok je majka Ivana bez zaposlenja. Od jedne plate nisu u mogućnosti ni paru da uštede za sinovljevo lečenje.


Slika
http://www.vesti-online.com/Dijaspora/d ... i-donacije

Pomozimo.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2011, 22:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Kako je meden! Duša malena... :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 14:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ima li kakvih novosti u vezi Ogijeve operacije?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 616 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 31  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs