banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 06:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 616 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Maj 2011, 21:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Zahvalnica porodici LAKIĆ

Humanost – nešto na šta su mnogi od nas zaboravili. Ponekad jedna riječ znači mnogo, jedan lijep gest za nekoga je sve.
Čovjek ne može da bira vrijeme u kojem će se roditi, niti gdje će se roditi, niti prilike i okolnosti u kojima će živjeti. To ne zavisi od nas. Ali ono što zavisi od nas i što se očekuje od nas, jeste da –budemo ljudi, uvjek i svuda. U svim prilikama i u svim okolnostima. Da nas, kao ljude prizna za svoje Bog, a prepoznaju preci I upoznaju savremenici.
Tako je govorio patrijarh srpski Pavle.
Za ono što je učinila porodica našeg malog anđela Andrije Lakića bila je potrebna velika duhovna i psihička snaga da u svojim najtežim trenutcima života skupe snage da novac koji nažalost nisu mogli da utroše na liječenje svoga sina velikodušno podjele sa ljudima koji se nalaze u sličnim problemima. Potvrđuje riječi patrijarha srpskog Pavla
‘’BUDIMO LJUDI’’
SENKA, ALEKSA i ANDREJ svaku riječ koju bih napisao za ovako veliko djelo koje ste vi učinili za našu Andreju bila bi mala i nedovoljna. Hvala Vam u Andreino ime, u ime njene porodice, Udruženja ‘’Jedno Srce Jedan Svijet’’ i Andreinog tima!!!
Vaš mali anđeo Andrija će uvjek biti u našim srcima i u našim molitvama.
Bog neka Vas poživi i da Vam snage da nastavite život sa svojim Aleksom.
S poštovanjem
Andrein otac Goran Lisac.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2011, 00:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Andrea Lisac krenula je sa novim srcem u novi život, jer oporavak poslije transplantacije najvažnijeg organa koja je izvedena u noći između ponedjeljka i utorka u Beču teče po planu i bez komplikacija.

Slavoljub Staničić, predsjednik Udruženja "Jedno srce jedan svijet", nada se da će Andrea danas biti prebačena iz sobe intenzivne njege na odjeljenje za postoperativni oporavak.

"Srce kuca samostalno i počelo je da radi odmah, masažom oživljavanja, i nisu bili potrebni elektrošokovi. Očekujemo da će, ako sve bude kako treba, postoperativni period trajati mjesec. Tada ćemo znati koliko novca treba izdvojiti za period liječenja", rekao je Staničić "Glasu Srpske" i napomenuo da je u protekla tri mjeseca održano mnogo humanitarnih akcija da bi se prikupila sredstva za Andreino liječenje.

"Dok je bila u Banjaluci, njeni roditelji su prodali stan i veći dio od dobijenih 80.000 maraka su potrošili na bolničke troškove. Uz pomoć dobrih ljudi prikupljena su sredstva u iznosu od oko 160.000 maraka za srce, kao i oko 300.000 maraka za njeno liječenje i bolničke troškove", naglasio je Staničić i dodao da je Andrea novo srce čekala osam sedmica.

Andreina dijagnoza je bila dosta teška: izražena dilatacija svih srčanih šupljina uz tešku disfunkciju lijeve komore. Indikovana je hitna transplantacija srca kao jedini način liječenja.

(BLLIVE)


Šta drugo poželjeti nego da joj novo srce kuca mnogo godina. :)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2011, 18:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Zoranu Kremenoviću iz Banjaluke, rođenom 1973. godine, hitno je potrebna transplantacija bubrega i gušterače.

Naime, Zoran je dijabetičar od rođenja, kao i njegov brat blizanac Goran. Poslije višegodišnje borbe šećerna bolest uzima danak, te su ovom mladiću otkazala oba bubrega i trenutno ide na dijalizu. Prije pola godine je imao i infarkt miokarda.

Jedino rješenje za ovog mladića je transplantacija bubrega i gušterače u talijanskom gradu Padovi. Za ovu operaciju potrebno je obezbijediti preko 100 hiljada evra.

Da bismo svi zajedno spasili jedan mladi život i omogućili Zoranu život dostojan čovjeka, pomozimo svi u skladu sa svojim mogućnostima.

Pozivom na telefonski broj 1416 doniraćete 1 KM za pomoć Zoranu. Akcija traje do 31. maja.


Brojevi žiro računa:

1. Uplate iz BiH

Konvertibilne marke:

HYPO ALPE-ADRIA- BANK AD
Zoran Kremenović
Broj računa: 552115-32595899-94

- Devizne uplate iz BiH:

HYPO ALPE-ADRIA- BANK AD
Broj računa: 1233883392

2. Devizne uplate iz inostranstva

HYPO ALPE-ADRIA- BANK AD
Banjaluka

HAABBA2B swift code

Zoran Kremenović
BA395520123388339261 iban

(BLLIVE)

http://www.facebook.com/pages/Spasimo-Zoranov-%C5%BEivot/127977553943144

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 12:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Evo i video 1416:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HGum7D9EGpk[/youtube]

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2011, 00:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Jan 2007, 00:30
Postovi: 251
Citiraj:
Pokrenuta je humanitarna akcija za liječenje sestara Tatjane (19) i Milane (17) Gajić oboljelih od laforine bolesti i svi oni koji žele da pomognu mogu to da urade pozivom na humanitarni broj 1413 i tako doniraju jednu marku.

Majka oboljelih djevojčica Snježana Gajić rekla je da je u pitanju progresivno neurološko oboljenje koje napada dijete u ranoj adolescenciji, najčešće u 15. godini.

- Oboljele su u godinama koje većina nas opisuje kao najljepše u životu. Unaprijed hvala svima koji neke svoje male, neostvarene želje ostavljaju po strani kako bi bili dio naše uzvišene borbe - rekla je Gajićeva.

Dodala je da svi koji su u mogućnosti da pomognu mogu to da učine i uplatom na žiro račun 551-7202534415427.

Više info na sajtu:
http://www.lafora-tacamiki.com/
Tatjana je išla u BL Gimnaziju... Na PMF-u se nedavno organizovalo prikupljanje pomoći ali nije mnogo prikupljeno :( Radi se o veoma rijetkoj genetskoj bolesti ... Mislim da svi možemo barem po 1 km odvojiti ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2011, 00:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Aleksandar Pajić boluje od paralize, samohrani je roditelj četvorogodišnjeg dječaka Tomislava, a živi od 244 KM pomoći u neuslovnoj kući u Ulici Franca Šuberta u Šibovima.

Pored svih ovih nedaća, dodatne probleme zadaje mu i dug za električnu energiju, koji je dostigao cifru od sedam hiljada KM, a koji Aleksandar ne zna kako da izmiri, jer ga bolest ogarničava u traženju posla, piše banjalučki "Fokus".

"Bio sam bolestan u majčinom stomaku, a sa istom bitkom borbu vodim od kada sam došao na svijet. Država se o meni brine kao o socijalno ugroženoj kategoriji tako što za moje potrebe u vidu tuđe njege i pomoći izdvaja 41 KM, što je velika sramota. Sin prima dječji doplatak u iznosu od 90 KM, a ostatak mog mjesečnog primanja jeste očeva penzija od 113 KM", ogorčen je Aleksandar. Prije tri mjeseca s kuće mu je pao crijep. Uspio je da ga popravi, ali, kaže pitanje je do kada.

"Strahujem da će se to ponovo desiti, jer na mom krovu ima 15 vrsta crijepa koji je loš. Želim da popravim krov i da dignem potkrovlje, te da primim podstanare da živim kao čovjek. Tada bih mogao plaćati režije", priča Aleksandar, tužan zbog toga što ne zna kako će obezbijediti drva za zimu, ali i za druge potrebe.

"Uspijem samo da kupim hranu, za ostalo se snalazim kako znam i umijem. Radnici "Elektrokrajine" su već nekoliko puta dolazili da mi isključe struju, ali kad god oni to urade, ja je ponovo uključim, jer ako nemam frižider hrana mi propada, a i nemam na čemu skuvati ručak", ispričao je Aleksandar.

On kaže da je jedna od stvari koja mu je najteže pala u životu rastanak sa bivšom suprugom Sretenkom koja boluje od multiple skleroze, te period kada mu je Centar za socijalni rad zbog neimaštine oduzeo sina.

"Ludio sam zbog toga, dok Centar nije uvidio kakav sam ja čovjek i da volim svoje dijete pa su mi ga vratili", rekao je Aleksandar i dodao da njegova bivša supruga koja se vratila u rodne Pale sina nije vidjela nekoliko godina.


Aleksandar kaže da mu je želja da se nađu dobri ljudi koji će mu pomoći da sredi kuću, da sinu obezbijedi bezbrižno djetinjstvo i da ga izvede na put.

Svi koji žele da pomognu Aleksandru, svoje priloge mogu uplatiti na žiro račun broj 5550078348059 koji je otvoren u Novoj banci.

(BLLIVE)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2011, 19:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
1411

http://www.banjalukalive.com/drustvo/ml ... aliji.html

Siniši Maksimoviću (34) iz Banjaluke koji već 16 godina boluje od dijabetesa hitno je potrebna transplantacija bubrega i pankreasa za koju mora da izdvoji 100.000 evra. Operacija bi bila obavljena u Italiji na klinici u mjestu Udine, a u cijenu su uračunati troškovi operativnog zahvata i organi.

Porodica Maksimović nema mogućnosti da sama obezbijedi pare, zbog čega su i odlučili da pokrenu akciju prikupljanja novca za operaciju.

- Kada mi je naratištu 1995. godine poginuo otac, nedugo poslije toga ustanovljeno je da imam šećer. Od tada pa do danas stalno sam po bolnicama i liječenju, a zdravstveno stanje mi se pogoršalo poslije četiri godine - rekao je Maksimović "Glasu Srpske" i naveo da je 1999. godine ispred kafića "Mustang" u Banjaluci došlo do pucnjave, u kojoj je ranjen u stomak.

- Prilikom operacije, doktori su mi odstranili desni bubreg. Redovno primam insulin, a već sam radio lasersku operaciju očiju - naveoje Maksimović.

Nezaposlen i neoženjen, Siniša Maksimović živi samajkom i bratom, a porodica se izdržava od očeve i majčine penzije koja iznosi 350 KM. N. V.

Svi koji su u mogućnosti da pomognu Siniši Maksimoviću mogu to da učine uplatom na žiro račun 555-007-81494417-74 koji je otvoren u Novoj banci u Banjaluci. Takođe, je od 1. jula aktivan telefonski broj 1411, čijim pozivanjem donirate jednu KM za Sinišino liječenje.


Žiro račun preuzet sa sajta vostok.rs

555-007-81494417-74 Nova bana a.d. Banjaluka, Republika Srpska, BiH

Plaćanje iz inostranstva:

56A: Intermediary Bank

S.W.I.F.T. : DEUTDEFFXXX
DEUTSCHE BANK AG
FRANKFURT AM MAIN

57A: Account with Institution

NOVA BANKA A.D. BANJA LUKA, BA
S.W.I.F.T. : NOBIBA22

59: No. of account of beneficiary:

BA395552601004839669

Full Name and Address of beneficiary:
SINIŠA (GORDANA) MAKSIMOVIĆ
KRALJA PETRA II 45
BANJALUKA

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2011, 13:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
http://www.rtvbn.com/live/zivotna-prica/porodica-cumbo/

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2011, 18:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Predsjednik Dodik je rekao da u ovom slučaju pomoć treba pružiti ne samo u novcu, već i skretanjem pažnje javnosti na ovu bolest.

"Imam snažnu emociju koja je u vezi sa činjenicom da ove djevojčice poznajem od kad su bile male, a njihova majka ima ogromnu snagu da se bori sa njihovom iznenadnom i teškom bolešću", rekao je Dodik prilikom posjete.

On je pozvao sve institucije, ljude dobre volje, kao i medije u Srpskoj da na adekvatan način pomognu ovu akciju, jer se za ovu bolest lijek još uvijek traži.

Predsjednik Srpske podsjetio je da je njegov kabinet prije nekoliko mjeseci u Kliničkom centru Banjaluka obezbijedio sredstva za uređenje Odjeljenja za djecu oboljelu od karcinoma.

"Prije 10 dana izabrali smo više od 100 porodica iz cijele Srpske koje su socijalno ugrožene i doznačili im po 1.500 KM i tu akciju ćemo nastaviti do kraja godine", poručio je Dodik.

Majka oboljelih djevojčica Snježana Gajić rekla je da je poslednjih mjeseci borba sa bolešću lafora urodila plodom, jer je načinjen veliki napredak u istraživanju.

"Pokrenućemo cijeli svijet, ne samo zbog Tatjane i Milane, već zbog jedne od najtežih tinejdžerskih bolesti, a pomoć predsjednika Republike je potvrda da uspijevamo u tome", poručila je Gajićeva, prenose Nezavisne novine.

Ona je istakla da su se u pomoći Tatjani i Milani angažovala sva djeca iz BiH i RS kroz mrežu savjeta učenika, a zahvaljujući medijskim nastupima, uspostavljen je kontakt sa porodicama djece oboljele od lafore iz Hrvatske i Srbije, kako bi se kampanja proširila na region.



(Banjaluka-Info / D.M.)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2011, 15:28 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 22:27
Postovi: 20
Slucajno naletih na ovu temu..i super je sto postoji...;)
Postoji jos jedna porodica koja vodi borbu, mozda ste culi ili citali negdje....
http://www.lafora-tacamiki.com/
Ako ste u mogucnostti donirate koliko mozete...
Necija 1KM moze da znaci zaista mnogo...
Hvala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 14:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jHDUYknHdq0[/youtube]

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2011, 10:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 15:28
Postovi: 165
Svaka čast Vrletu!

http://rekreativo.com/index.php?option= ... 69&lang=en

_________________
Rođeni Banjalučanin već 17 godina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2011, 00:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Хуманитарна организација Срби за Србе позива на свеопшту мобилизацију свих својих пријатеља, чланова, донатора и добрих људи широм целог света да се у предстојећим данима окупе око само једног циља а то је опстанак српског народа на Косову и Метохији који је тренутно изложен невиђеном притиску војних формација да се преда и потчини окупаторима. Српском народу на Косову и Метохији тренутно прети тотална хуманитарна катастрофа јер су стране силе својим блокадама изазвали да у пекарама нема хлеба, на пијацама нема воћа и поврћа, у апотекама нема лекова, у болницама нема кисеоника и санитетског материјала, на трафикама нема новина, почеле су и рестрикције воде... А поврх свега, нема СЛОБОДЕ!

По први пут као организација јавно позивамо на свесрпску слогу и јединство широм света јер ћемо само на тај начин спасти и сачувати наш народ у јужној српској покрајни од новог погрома, Олује, нове кристалне ноћи и могућег окупатрског освајања. Наша хуманитарна организација Срби за Србе ће у својим могућностима урадити апсолутно све како би се потребна хуманитарна помоћ допремила Србима на северу Косова и Метохије. Времена за чекање више нема.

Од данас, Хуманитарна организација Срби за Србе започиње са прикупљањем финансијских средстава које ћемо искористити за допремање неопходне помоћи угроженом српском народу на северу Косова и Метохије. Планирамо да алармирамо све наше пријатеље широм света како би се укључили у акцију прикупљања неопходних финансијских средстава и тиме макар делимично покушали да ублажимо новонасталу хуманитарну катастрофу.

Овом приликом позивамо и све наше братске хуманитарне и друштвене организације да нам се прикључе, да нас подрже и да се у својим редовима организују и алармирају своје људе у окружењима у којима се крећу и раде. Од кукања, протеста и плакања нема много користи, као што смо имали прилике да видимо у последњих 20 година. Зато покрећемо ову свеопшту акцију за помоћ српском народу у којој се надамо да нећемо остати сами.

Такође, желимо да позовемо све електронске, писане, интернет, радио и друге медије да пренесу ово саопштење наше организације и тиме допринесу да се наше ''звоно за узбуну'' чује широм света што пре.

Сви планови, акције и финансијски извештаји о достављеној хуманитарној помоћи Српском народу на Косову и Метохији биће доступни на званичном сајту наше организације: www.srbizasrbe.org као и на сајту наше организације у САД: www.serbsforserbs.org.

Отворене су следеће могућности за донацију:

- динарски рачун у Србији: 160-279491-71, Banca Intesa, Београд
- девизни рачун у Србији: IBAN:RS35160005080002381269, SWIFT: DBDBRSBG, Customer: Srbi za Srbe
- путем PayPal система за Европу: szsaustrija@gmail.com
- путем PayPal система за САД: szsamerika@gmail.com
- путем Moneybookers система: c3c.org@gmail.com
- рачун за Европску унију у Аустрији: Account: 10364339, BLZ: 32000
- рачун за Европску унију: IBAN:AT973200000010364339, SWIFT: RLNWATWW, Customer: Serben fur Serben, Raiffeisen Bank, Stadtpark 9, A-1030 Wien, Austria
- рачун у Швајцарској: Account: 85-419625-6, IBAN:CH4609000000854196256, SWIFT:POFICHBEXXX, Customer: Serben fur Serben
- куповином мајици ''НЕМА ПРЕДАЈЕ''

Контакт са представницима организације можете остварити путем емаила: organizacija@srbizasrbe.org

Са вером у Бога,
Хуманитарна организација Срби за Србе

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2011, 08:32 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Kako da uplatimo mi iz BiH?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2011, 11:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 15:28
Postovi: 165
Jedna doza nama ne znači ništa, a nekome može spasiti život!

http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 1879453113

_________________
Rođeni Banjalučanin već 17 godina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2011, 16:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
_zoka je napisao:
Kako da uplatimo mi iz BiH?


Девизни рачун: IBAN: 395514804813925344
SWIFT: BLBABA22
Customer: Srbi za Srbe
UniCredit Bank AD, Marije Bursac 7,
78000 Banja Luka, Republika Srpska


Мада напоменути приликом уплате да је намењено за Косово ако баш хоћете да уплатите за народ доле јер РС огранак скупља помоћ за српске породице у РС и српског Крајини.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2011, 13:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 16:58
Postovi: 1103
Може ли се уплатити преко PayPal-a?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2011, 13:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
bob_rock je napisao:
Може ли се уплатити преко PayPal-a?


путем PayPal система за Европу: szsaustrija@gmail.com

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2011, 17:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Feb 2011, 13:59
Postovi: 20
Маленом Николају Миленковићу из Лапова треба помоћ!
http://www.vesti-online.com/Dijaspora/d ... -zdravlja-

За лијечење недостаје још само 5.225 евра.

Детаље у вези уплате ћу поставити овде чим ми одговоре из Хуманитарног моста.
Одмах затим (пошто немам налог на Фејсу или Твитеру), молим некога, ко би могао, да и тамо пошаље линк пријатељима, са подацима које ћу, надам се, добити.

Само још 5225 евра за малу срећу што се смије као сунце!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2011, 15:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
U Banjaluci danas počinje akcija prikupljanja pomoći za Srbe na Kosovu i trajaće do 19. avgusta, saopštio je predsjednik Organizacionog odbora veterana FK "Borac" za prikupljanje humanitarne pomoći za Srbe na Kosovu i Metohiji Milorad Arlov.

Građani RS mogu da donesu prehrambene namirnice i higijenske artikle u halu "Metala" u Banjaluci radnim danom od 10.00 do 19.00 časova.

Arlov je naveo da oni koji žele pomoći novčanim prilozima to mogu učiniti uplatom na žiro-račun 562-099-00010713-74 kod NLB "Razvojne banke", dodavši da se sve dodatne informacije mogu dobiti putem poziva na projeve telefona 065/687 913 i 065/542 024.

Arlov je pozvao sve koji mogu i žele da se pridruže akciji veterana FK "Vrbas" i pomognu prema svojim mogućnostima.

"Naročito molimo institucije, preduzeća i Srpsku pravoslavnu crkvu da se priključe ovoj našoj akciji", dodao je Arlov.

"Nakon višegodišnjeg bratskog, prijateljskog i fudbalskog druženja sa veteranima FK `Trepča` iz Kosovke Mitrovice i FK `Mokra Gora` iz Zubinog Potoka, veterani FK `Borac` iz Banjaluke pod parolom `Banjaluka je s vama` organizuju prikupljanje humaniratne pomoći za Srbe na Kosovu", rekao je Arlov.

On je istakao da veterani "Borca" osjećaju moralnu, bratsku i prijateljsku obavezu prema srpskom narodu, naročito djeci i prijateljima na Kossovu i Metohiji.

"Naše višegodišnje druženje nas obavezuje da pomognemo našoj braći na Kosovu i Metohiji nakon posljednjih dešavanja na štetu Srba Kosova i Metohije. Nekoliko desetina hiljada Srba na Kosovu i Metohiji već godinama se bori za opstanak na vjekovnoj svetoj srpskoj zemlji. Svaki put pritisak za protjerivanje Srba sa Kosova i Metohije od strane Albanaca i međunarodne zajednice sve je jači", istakao je Arlov.


(Srna, foto: Ilustracija)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 616 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs