banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 16:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 162 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Feb 2003, 01:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Feb 2003, 01:27
Postovi: 29
Lokacija: 10
Mislim da ima zadovoljnih birokratija nam je naj naj.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Mar 2003, 00:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
evo ovako.... po ko zna koji put nemam snage citati ove iscrpne postove. Procitao sam samo prvu recenicu ovog sto je pitao ima li zadovoljnih.
Rodjen sam u Banjaluci, i citav zivot sam u njoj. Toliko sam nezadovoljan da sam se umorio pricati i poceo malo razmisljati. Znas, svako se tjesi na svoj nacin. Jedino mi je zao,sto ima toliko ljudi ovdje koji seru i seru i seru i niko nece da pusti vodu.
Konkretno,da ne skrecem sa teme... Nemam zasto biti nezadovoljan. Imam dovoljno para da se dnevno najedem zdrave hrane, i ne zdrave hrane. Imam biciklic da se vozam gdje hocu. Imam auto da se vozam gdje god hocu(kad polozim vozacki). Imam zensku koju obozavam, i za kojom sam lud. Imam slabe,ali ne i nikakve uslove,studiranja. Imam uslove takve da skoro nista ne placam za to studiranje. Studiram Gradjevinu na AGFu u Banjaluci, i bice mnogo posla ako zavrsim. Jebat ga. Mora da je atmosfera takva.... Imam taj osjecaj da se i nevin u zatvoru gore na Tunjicama ne bi zalio. Imao bi uslove da zavrsim jos koji zanat, da sviram muzikanu na instrumentima, imao bi za jesti, i to sve na racun drzave. To ti je kad se umoris.
U pitanju je taj neki odnos ljudi sa ostalim ljudima.
Dok god ima ljudi koji vjeruju kako je dovoljno biti napucan, sa finim cvikicama, cipelama hlacicama i jaknicama da si klasa, do tad cemo svi trunuti u ovoj Banjaluci. Cini mi se kako ljudi misle da su vazni za nesto ovdje. To nesto sam ja zvao(kao i moja raja iz naselja) >>Hotel Promaja<< zasto...ni sam se ne sjecam. Tek kad ljudi skontaju da smo mi ovdje crvi koji buse i stete Evropi, i kad stanemo na noge, mozda ce biti i zadovoljnih. Zbog takvih budala nisam izasao u grad ne pamtim ni ja od kada...niti mi se ide.... Znaci sve ce doci na svoje kad i ti i ja budemo dva metra u nekoj Raki, na Panteliji ili Novom, tako da necu ni da se trudim. Zelim li da odem odavde....ne znam ni ja sam. Ipak je ovo ovdje moje....

Ajte u zdravlje... Isisjavajte malo pozitive. Pozeljecete se brzih i krutih pogleda lakse. Elektrofunk.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 162 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs