banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 04:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9608 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403 ... 481  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Okt 2022, 17:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11366
Lokacija: PL / BL
skypostman je napisao:
Sta kazu ovi tvoji Poljaci, jel kuknjava teska?

Ne. Jedini efekat je da je mržnja prema Rusima još veća, a nikad ih nisu voljeli.
Ukrajinci su takođe prkosan narod koji ne odustaje tako lako, a NATO pomoć ih dodatno motiviše. Ne ulazim u razmatranja ko je u pravu ali ne bi me začudila osveta na ciljevima na ruskom terenu. A to već vodi ka ozbiljnom sranju.
Istok PL je pun vojske i tenkova već duže vrijeme - bio sam nedavno na Mazurskim jezerima (pod Kaliningradom) i nagledao sam se američkih vojnih šlepera na cestama

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 18:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36401
V@nja je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
A kakve veze sminka ima?


Slavili su na svom Instagram profilu kada je bila ona eksplozija na mostu


Kao i ko zna koliko drugih. Ne kontam poentu trosenja preskupe rakete na to.


Poslednji put menjao The_new_Statesman dana 10 Okt 2022, 18:21, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 18:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12501
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Rivaldinho je napisao:
Simpatizer je napisao:
Derali energetski sektor.
Napadnes most, ostajes bez struje.

Surovikin opravdava prezime. :D

Da ovi oko Zelenskog imaju pameti momentalno bi predozili da se sjedne za sto. Al' jebi ga, kad si necija lutka na koncu mozes se slikati.


Da narod u Ukrajini ima pameti, uletio bi u institucije i pobacao i šmrcka i sve ostale vani. Ali mržnja je vazda oduzimala razum... Ameri ih rade kao volove, a oni idu na front i ginu. Javno kaže onja američki senator, naše je da dajemo pare, a Ukrajinci će se boriti do posljednjeg čovjeka. A oni i dalje ne razumiju ništa. Primitivni đikasti Sloveni zaraženi sofisticiranom zapadnom mržnjom. Kao Rusi u vrijeme revolucije... a osvještenja su onda, kroz bol i patnju...


Jbg to su mogli odmah na pocetku da su bili pametni, sad kad je mnogo krvi palo, kasno je za to. Uostalom puc Rusa nije uspio kao na Krimu, sad je cilj nesto drugo, na kraju cemo vidjeti sta. Ja mislim da ce ici na Odesu, da im skroz onemoguce izlaz na more, a ovo gore sto ostane nek se pripoji Poljskoj ako ih ovi hoce.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 18:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5668
Lokacija: Banja Luka
The_new_Statesman je napisao:
V@nja je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
A kakve veze sminka ima?


Slavili su na svom Instagram profilu kada je bila ona eksplozija na mostu


Kao i ko zna koliko drugih. Ne kontam poentu trosenja preskupe rakete na to.

Možda je Šehid, on bi trebao biti jeftin..

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 19:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23504
mirdza je napisao:
Ukrajinci su takođe prkosan narod koji ne odustaje tako lako, a NATO pomoć ih dodatno motiviše. Ne ulazim u razmatranja ko je u pravu ali ne bi me začudila osveta na ciljevima na ruskom terenu. A to već vodi ka ozbiljnom sranju.


Nešto kao ubistvo Dugine?
Ili možda nešto ovako kao protiv svojih optuženih da su saradnici...
https://t.me/rezident_ua/14486

Odavno je ovaj sukob se podigao na spirali nasilja, tako da dodatnih razloga ne treba.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 19:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Moramo se se dogovoriti jel ovo rušenje mosta terorizam ili ne? Ne možemo reći da je terorizam, a onda slaviti Milana Tepića. Ili su i jedno i drugo herojski činovi ili su i jedno i drugo terorizam.
Ne može biti onako kako nam odgovara. Ili smo narod koji nije sposoban realno sagledati bilo šta?

Rusi da su pametni trebaju priznati da su jeli govna, uputiti izvinjenje svijetu, povući se iz Ukrajine, strijeljati Putina i sve saradnike i nastaviti život normalno,a ne živjeti kao robovi mozgova vraćenih u tridesete godine prošlog vijeka.

Jedini gori od njih smo mi srbi. Mi smo veći rusi od rusa. Po BL na svakom ćošku natpisi "Z" dok se po Moskvi ne mogu vidjeti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 19:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36401
Megabyte je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
V@nja je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
A kakve veze sminka ima?


Slavili su na svom Instagram profilu kada je bila ona eksplozija na mostu


Kao i ko zna koliko drugih. Ne kontam poentu trosenja preskupe rakete na to.

Možda je Šehid, on bi trebao biti jeftin..

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Pokusvam zamisliti ekiou koja dobosi odluke o ciljevima kako raspravlja o gadjanju neke malo bolje opremljene parfimerije :lol:

Relanija mi je opcija da je su tw objave na netu nasli tek nakon pogodtka. Jer zaboga, zwmisli ruske oficire kako prate sminkerske instagram kanale.

I jos nesto, mozda su takve objave u Ukrajini pod moranje. Ono, ko ne skace ne voli Bosnu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 19:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9862
Lokacija: Далеко од раја
borikbl je napisao:
Moramo se se dogovoriti jel ovo rušenje mosta terorizam ili ne? Ne možemo reći da je terorizam, a onda slaviti Milana Tepića. Ili su i jedno i drugo herojski činovi ili su i jedno i drugo terorizam.
Ne može biti onako kako nam odgovara. Ili smo narod koji nije sposoban realno sagledati bilo šta?

Rusi da su pametni trebaju priznati da su jeli govna, uputiti izvinjenje svijetu, povući se iz Ukrajine, strijeljati Putina i sve saradnike i nastaviti život normalno,a ne živjeti kao robovi mozgova vraćenih u tridesete godine prošlog vijeka.

Jedini gori od njih smo mi srbi. Mi smo veći rusi od rusa. Po BL na svakom ćošku natpisi "Z" dok se po Moskvi ne mogu vidjeti.

Po tebi je sprečavanje otimanja vojne tehnike iz kasarne kako se nebi iskoristila na tvom narodu, porodici i djeci isto što i napad na civilni objekat?

Malo su nas bombardovali koliko je trebalo.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 20:02 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39449
Lokacija: Месечева икра
Rivaldinho je napisao:
Simpatizer je napisao:
Derali energetski sektor.
Napadnes most, ostajes bez struje.

Surovikin opravdava prezime. :D

Da ovi oko Zelenskog imaju pameti momentalno bi predozili da se sjedne za sto. Al' jebi ga, kad si necija lutka na koncu mozes se slikati.


Da narod u Ukrajini ima pameti, uletio bi u institucije i pobacao i šmrcka i sve ostale vani. Ali mržnja je vazda oduzimala razum... Ameri ih rade kao volove, a oni idu na front i ginu. Javno kaže onja američki senator, naše je da dajemo pare, a Ukrajinci će se boriti do posljednjeg čovjeka. A oni i dalje ne razumiju ništa. Primitivni đikasti Sloveni zaraženi sofisticiranom zapadnom mržnjom. Kao Rusi u vrijeme revolucije... a osvještenja su onda, kroz bol i patnju...
Ne pada ti na pamet da narod u Ukrajini podrđava Zelenskog? Dvadeset godina im se ispira moza u medijima, u školi uče da nisu isti narod kao Rusi, d asu najstariji na svijetu i sl, a da su Rusi zlikovci koji im otimaju zemlju. Isto kao i ovde, to više nije jedna bratski narod nego krvni neprijatelji.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 20:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5668
Lokacija: Banja Luka
Ako sam dobro upratio ta kozmetika se prodavala u Rusiji takođe. Jedna iz S. Peterburga je podijelila te njihove objave, pa je moguće da je ruskom narodu njihova objava baš upala u oči i da se proširilo po društvenim mrežama. Pa su onda Rusi rekli ajde i ovo za raju da se zadovolje.


Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 20:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23504
Ako Hrvatska i FBiH napadnu nas ovdje, Srbija treba da im ponudi pomoć u rješavanju nagomilanih problema. Jer... This is the way.
Ako neko iz Srbije nešto pokuša, odmah ga streljati i uputiti izvinjenje.

Što se tiče Zelenskog on je i postao predsjednik jer je onom "proruskom" dijelu obraćao na drugačiji način od Porošenka. I obećavao mir.
https://www.dw.com/bs/zelenski-i-cijena-mira/a-51657194
Tada je i prvi put krenula ova zelena modna linija.

I to se pokazalo na rezultatima. Evo gdje je najveću podršku imao Zelenski?
Spoiler:
Slika


Tamo gdje su prorusi većina i gdje su željeli da se ovaj sukob što prije završi. Dok najmanje među ukrajinskim nacionalistima. Naravno, narod na istoku je glasao ne za njega koliko protiv Porošenka. Da, taj izbor može dobiti zanimljiv obrt... Ali u svakom slučaju dobro igra svoju ulogu od početka.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 20:21 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
zajebo se putin sto nije kijev sredio u startu..ovako bombardovati radi podizanja morala sta reci..a tuci kijev sad ko npr sto je nato radio bg, moze tako godinama..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 20:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
https://www.youtube.com/watch?v=yaayaOWkfJQ

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 21:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36401
spavac je napisao:
zajebo se putin sto nije kijev sredio u startu..ovako bombardovati radi podizanja morala sta reci..a tuci kijev sad ko npr sto je nato radio bg, moze tako godinama..


Negdje je iskocilo da Putin veli da su se za ovaj nacin ratovanja odlucili da ujedno provjere gdje su suplji.

Ima neke logike, ali nije to jedini nacin.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 21:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36401
Megabyte je napisao:
Ako sam dobro upratio ta kozmetika se prodavala u Rusiji takođe. Jedna iz S. Peterburga je podijelila te njihove objave, pa je moguće da je ruskom narodu njihova objava baš upala u oči i da se proširilo po društvenim mrežama. Pa su onda Rusi rekli ajde i ovo za raju da se zadovolje.


Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Sumnjam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 21:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23504
Putin je danas nešto slično rekao za mobilizaciju, ne za ratovanje.

Što se tiče skladišta kozmetike... Opet, rekli su da su oborili desetine raketa i BPL kamikaza. Ima snimak barem jedne PVO rakete koje okrene nazad na zemlju... Ili je jednostavno blizu nekog objekta pa zahvatio požar. Da su gađali zbog objava vezano za most, pa trebali su prvo Pošte gađati zbog markice...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 22:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5878
_зока je napisao:
Rivaldinho je napisao:
Simpatizer je napisao:
Derali energetski sektor.
Napadnes most, ostajes bez struje.

Surovikin opravdava prezime. :D

Da ovi oko Zelenskog imaju pameti momentalno bi predozili da se sjedne za sto. Al' jebi ga, kad si necija lutka na koncu mozes se slikati.


Da narod u Ukrajini ima pameti, uletio bi u institucije i pobacao i šmrcka i sve ostale vani. Ali mržnja je vazda oduzimala razum... Ameri ih rade kao volove, a oni idu na front i ginu. Javno kaže onja američki senator, naše je da dajemo pare, a Ukrajinci će se boriti do posljednjeg čovjeka. A oni i dalje ne razumiju ništa. Primitivni đikasti Sloveni zaraženi sofisticiranom zapadnom mržnjom. Kao Rusi u vrijeme revolucije... a osvještenja su onda, kroz bol i patnju...
Ne pada ti na pamet da narod u Ukrajini podrđava Zelenskog? Dvadeset godina im se ispira moza u medijima, u školi uče da nisu isti narod kao Rusi, d asu najstariji na svijetu i sl, a da su Rusi zlikovci koji im otimaju zemlju. Isto kao i ovde, to više nije jedna bratski narod nego krvni neprijatelji.


Zato i kažem, da imaju pameti, a nemaju je. Očigledno temeljno isprana.

Citiraj:
Relanija mi je opcija da je su tw objave na netu nasli tek nakon pogodtka. Jer zaboga, zwmisli ruske oficire kako prate sminkerske instagram kanale.


Prate se kanali i mreže, još kako, s obe strane. Čak se i neke mete tako uspješno odrede, nije jednom bilo.


Elem - Rusi u mini-kontranapadu u pravcu Limana zauzeli tri mjesta, Terni, Torsko, Novosadovo. Pod komandom generala Lapina, koji je bio žestoko isprozivan zbog Limana. Ovo se tek zahuktava, priča se da Ukrajinci prebacuju snage ka Svjatovu, ali dobar znal je da su Rusi pokazali neku inicijativu na ovom pravcu. Stigla pojačanja?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 22:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5668
Lokacija: Banja Luka
Ove male napasti omogućavaju svakoj državi da ima nekakvu mogućnost dejstva iz vazduha. A tek je napast noću, kada nosi termalnu kameru.


https://m.vk.com/video-123538639_456291 ... 39_3102214

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2022, 14:42 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Apr 2021, 09:18
Postovi: 43
Lokacija: Banja Luka
Strahota....rat na dugmiće

_________________
Happiness is the only thing that multiplies, when it is divided

There are things that we can have, but can't keep


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2022, 18:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4089
borikbl je napisao:
Moramo se se dogovoriti jel ovo rušenje mosta terorizam ili ne? Ne možemo reći da je terorizam, a onda slaviti Milana Tepića. Ili su i jedno i drugo herojski činovi ili su i jedno i drugo terorizam.
Ne može biti onako kako nam odgovara. Ili smo narod koji nije sposoban realno sagledati bilo šta?

Rusi da su pametni trebaju priznati da su jeli govna, uputiti izvinjenje svijetu, povući se iz Ukrajine, strijeljati Putina i sve saradnike i nastaviti život normalno,a ne živjeti kao robovi mozgova vraćenih u tridesete godine prošlog vijeka.

Jedini gori od njih smo mi srbi. Mi smo veći rusi od rusa. Po BL na svakom ćošku natpisi "Z" dok se po Moskvi ne mogu vidjeti.


Vidim ja od kud ti dolazis...! Rusiti most za tebe je nista, tvoja logika ide u pravcu 100 za jednoga....!

Jedan dobronamjeran savjet ne se gurat medju "Mi" ja nisam stobom u tom "mi" bendu a mislim dosta i ostali. Idi ti sa tim svojim ja sta ce ti to mi!!

Na ovoj temi se snalazis ko kamila na sjevernom polu.
Nista licno.
btw, kad spominjes Tepica ustani.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9608 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403 ... 481  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs