apokalipto je napisao:
Pogledajte malo opremu Novoruskih boraca nove uniforme,šljemovi...vidi se da je veliki brat bio široke ruke u zadnjih par mjeseci

Нису ово босонога афричка племена са аутоматима с којима су навикли да се боре. Без авијације НАТО пуши а НАТО тактика коју по налогу употребљавају украјински генерали у овом рату пролази слично, као што видимо.
Што се тиче Сакашвилија, Рогозин који је познат по својим коментарима и поздравима му је одговорио на свој начин

Ево један видео, заузимање Чернухина са енглеским преводом.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6CcfEWDI644[/youtube]
Данас је стигао и 13ти хуманитарни помоћ из Русије
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Jhra7q2EAqM[/youtube]
Помоћ стиже и од других добровољних организација као нпр. од spasidonbass.ru
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=66akvEsONFA[/youtube]
Иначе, украјински званичници најављују закон којим ће се забранити јавно протествовање против мобилизације. За сада ће само бити хапшени како каже Антон Герашенко.
https://www.facebook.com/anton.gerashch ... 4839385365Украјински новинар који је критиковао мобилизацију задржан у затвору због издаје.
http://rian.com.ua/society/20150208/363151606.htmlНе знам да ли сам споменуо раније али украјинска власт је једногласно изгласала закон ком се омогућава официрама да пуцају у оне који одбију да послушају наредбу или који одлуче да се повуку на своју руку.
У Авдијевки напали новинаре украјинске телевизије
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hlo0G3guRZ4[/youtube]