banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 15:01 Danas je 25 Jun 2026, 15:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 261  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Maj 2014, 13:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Jest, samo mi se njegovi tekstovi, dokih pročitam, ogade jednako kao i oni o kojima piše. Pravi novinari se ne služe takvim jezikom.

_________________
Glupa krava.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2014, 13:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16145
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Znači i federalna glasila

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2014, 14:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Generalno (ne mogu tu, bilo čiju, služinčad).

_________________
Glupa krava.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2014, 15:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
PKT je napisao:
Ja.
I ne samo njega, nego ko god sere o režimu ima moju podršku.

Срати против нечега је једно, а онда имаш и Ведрану Рудан. И тиме је све речено.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2014, 16:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
I nju isto gotivim, jbg gotivio sam i Dodika dok je bio opozicija. Ne ulazeći u to šta bi radili Vedrana ili Slobo da su na Dodikovom mjestu, oni govore istinu.
Iako je offtopic, a podforum politika je privilegovano područje kojem nemam pristup iskoristiću priliku da i ja nešto kažem. Trn u oku Srba je naš entitet Republika Srpska, jer vladajuća stranka, odnosno koalicija moraju da vode računa o 50%+1 glasača dok bi, u slučaju ukidanja Srpske, prioritet bio sinhonizacija svijesti (laički rečeno "sloga") svih Srba.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2014, 20:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Je l ovaj Zec unio ikakvo dobro u Doboj? Ovo je lakrdija kako covjek prica. Veze s vezom nema, al bitno je da mu je magistarski iz oblasti odbrane od poplava. Trenutno je na atv-u. Vise lici na humoristicku emisiju.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2014, 21:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Послије ситуВације са Обреном, тешко да је могао да донесе било шта лоше.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Maj 2014, 01:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika

Slika

Citiraj:
Banjaluku i okolinu je kasno popodne zahvatilo snažno nevrijeme. Jak pljusak u više navrata ometao je saobraćaj u gradu, jer je voda bukvalno preplavila banjalučke ulice.

Najkritičnije je bilo u Karađorđevoj ulici koja je u potpunosti bila preplavljena, kao i dio Zapadnog tranzita.

Prema podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda RS, za sat i po vremena u Banjaluci je na pojedinim mjestima palo 6,5 litara kiše po metru kvadratnom, što je izuzetno velika količina.


http://www.istinito.com/index.php/banja ... atnom.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Maj 2014, 07:07 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 20 Maj 2014, 10:42
Postovi: 9
Niko nije komentarisao emisiju na Atv prije neko veče, kad direktor Voda RS Anđelić nakon pitanja da li se osjeća krivim i da li će podnijeti ostavku izjavi da neće i nastavi: "Ja sam svojim radom obezbjedio Vodama RS 3,5 miliona maraka. Predlagao sam da se ta sredstva usmjere na odbranu od poplava, ali je predsjednik RS zatražio da se ta sredstva daju našem čuvenom režiseru Emiru Kusturici."


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Maj 2014, 07:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2752
Hehehe, te Haarp, te gnjev bogova, pa sad i Kusturica kriv.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Maj 2014, 07:42 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 20 Maj 2014, 10:42
Postovi: 9
Direktor Javne ustanove je to izjavio. Ne vidim gdje si pronašao da je rekao kako je Kusturica kriv, nego da su pare otišle gdje nisu trebale! I da je to lično od njega tražio predsjednik RS.
Ništa ni više ni manje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Maj 2014, 07:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Sporno je sto sve to funkcionise tako jos od raspada bivse nam drzave. Bez izuzetka.

A vjerovatno je isto bilo i ranije. I ostace tako. Jasnije?


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Maj 2014, 07:54 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 20 Maj 2014, 10:42
Postovi: 9
Meni je to odavno jasno. Ali to ne znači da je ispravno i da tako treba da funkcioniše. Jasno?


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Maj 2014, 07:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
I ja sam za mir u svijetu. Jasnije? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Maj 2014, 10:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Пошиљка Црвеног крста Црне Горе с хуманитарном помоћи за Црвени крст Добој заустављена је и враћена с граничног прелаза Клобук. Црногорци су, наиме, у пошиљку укључили и пиво!

Међу робом хуманитарног карактера пронађено је и 60 паковања пива од по два литра, које се не рачуна као хуманитарна помоћ, већ као акцизна роба


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Maj 2014, 10:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
sinip je napisao:
Послије ситуВације са Обреном, тешко да је могао да донесе било шта лоше.

Da, od Obrena bi Zec bio gori samo da je počeo ubijati narod po putu, i rušiti ono što poplava nije. Imali smo ovdje na forumu i nekoliko pohvala za Zeca.

shakal je napisao:
Пошиљка Црвеног крста Црне Горе с хуманитарном помоћи за Црвени крст Добој заустављена је и враћена с граничног прелаза Клобук. Црногорци су, наиме, у пошиљку укључили и пиво!

Међу робом хуманитарног карактера пронађено је и 60 паковања пива од по два литра, које се не рачуна као хуманитарна помоћ, већ као акцизна роба


Dobro da ga granične svinje nisu zadržale za sebe.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Maj 2014, 11:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Danas Dodik glumi Tita... spektakularno nema sta...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Maj 2014, 12:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16145
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Mala je ovo voda kolika smo mi govna

https://www.youtube.com/watch?v=Bs3cBzyxUg8

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Maj 2014, 12:05 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2012, 16:29
Postovi: 6
Pozdrav svima.. nadam se da se niko nece ljutiti ako iskoristim vase fotografije.. Pokusavamo progurati peticiju da se ljudima u Lazarevu izgrade novi montazni objekti, jer realno temelji i podovi su ispucali, voz prodje bar 8-10 puta u toku dana vibracije su prisutne svaki put, sanacija tu nece pomoci. Naravno peticija obuhvata sva poplavljena pdrucja na regiji grada Banja Luka.Takodje ljudi koji su kucama steta je ogromna sanacija je neophodna,o nasipima da ne spominjem.. u principu peticija obuhvata sve to, pa pokusavam sakupiti i fotografije,jer nisam stigla puno zabiljeziti, jer smo morali izaci iz kuce u 7:00 kad je doda pocela da ulazi u kucu...tako da o fotoaparatu ,fotkanju i ostalom nisam imala vremena razmisljati. Molim da mi neko javi da li je dozvoljeno postaviti link do peticije , jer zaista nemam mnogo vremena ( imam posudjen laptop na dan dva, a previse toga za obaviti)..


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Maj 2014, 12:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29908
Lokacija: Banjaluka
Ne vjerujem da ce iko praviti probleme, tako da slobodno.


Vrh
  
 
 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 261  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs