shakal je napisao:
Ташко je napisao:
Aleksandar MK je napisao:
Људи моји, ја се бојим земљотреса након ових поплава...

Ja se bojim vulkana nakon ovih poplava.
Moze l' se ovo za Juventu ispitati? Tipa, poslati inspekciju?! Mada, to kod nas nema smisla ni kad su normalna vremena, a kamo li sad.
Ovo sam kopirao sa fejsa i to je to.
Al' provjerena je i tacna informacija da market Djuric u Doboju pere sve sto se moze oprati i skladisti ponovo za prodaju. Od kafe, sokova, pa nadalje
Ок, сад ме стварно интересује једно.
Ђурић има два већа маркета у граду, један на пијаци, који је био у води вјероватно до плафона, и други на раскрсници Југ Богдана (Симе Лукића) према средњешколском центру, који је био једно 2 метра у води. Чини ми се да има негдје још нека радњица али не могу да се сјетим. Е сад, има слика овог маркета код раскрснице, послије поплаве, са гомилом робе избачене испред њега на улицу. Пошто им је складиште на крају Руданке или је то већ Мала Буковица, а ту чини ми се није било поплаве, стварно ме интересује која се то роба пере и складишти?
_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ)
Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade.

Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika.
Milion KM po radnom mjestu.