banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 05:35 Danas je 23 Jun 2026, 05:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 261  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Maj 2014, 12:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
"Molimo da objavite ovu informaciju provjerena 100%,u Doboj su stigla tri slepera potrepstina za malu djecu,pelene,djecija hrana i sve za djecu.sve se to nalazi u samostanu casnih sestara u doboju,svima kojima je potrebno neka dodju.hvala"


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 12:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Ove informacije smo danas dobili u Vojnoj Kasarni u Doboju:
PUNKTOVI NA KOJIMA SE DOSTAVLJA POMOC/OBROCI:

- Punkt Vidovdanska, Vojna zgrada ( Predsjednik ZEV-a)
- Punkt Cuprijska (Ruzica Dzigumovic)
- Celjska 1/2 (Kolarevic Milorad, Marija Vasiljevic)
- Kneza Milosa 28 i 30 (Misuric Jovanka)
- Punkt br.2, Kneza Milosa 32 soliteri, kod krecnjaka, raskrsnica (Rajko Paripovic)
- Soliter Kneza Milosa 36 (Zoran Blagojevic)
- Kneza Milosa 36A
- Kneza Milosa 36B (Jovanka Mijic i Lukic Gordana)
- Kneza Milosa 36 (Goran Pjanic)
- Celjska br.7 (Vidic Sasa, Panic Dusko)
- Punkt br.3 iza djackog doma (Antonija Stojanovic)
- Punkt br.4, Simpo prodavnica (Stojanovic Biljana i Markovic Mira)
- Punkt br.5, Zanatski Centar, raskrsnica Djuric trgovina (Jovanka Neskovic)
- Punkt br.6, Ispred zgrade Maje, kod opstine (Zivoje Kasler, Zivko Misic, Goran Bozic)
- Punkt br.7, Rioprom 29/26 (Stojan Celik)
- Punkt br.8, Preko puta kafane City (Tesic Jelena)
- Punkt br.9, Zgrada Celjska 18/20 (Miljana Ninkovic)
- Punkt br.10, Kod Doboj-Invest-a (Stankovic Sinisa)
- Punkt br.11, Crvena Apoteka, Cuprijska (Djuric Danijel)
- Punkt br.12, Bobar Banka (Dragisa Pantic)
- Punkt br.13, Garaze ispred Auto-puta, Pijeskovi (Lazetic Milutin)
- Punkt br.14, Pijeskovi, Preko puta Zeljinog stadiona (Milan Todorovic)
- Punkt br.15, ispred stare Boracke zgrade, kod Cvjetnjaka, prodje se iza Boracke zgrade (Jovic Nenad, Panic Zoran, Nikic Mirko)
- Punkt br.16, Kod obdanista, Stari Grad, Staklorezac Djurasinovic (Jovanovic Djordje)
- Punkt br.17, Pentagon, Iskipan bet.elem. (Bilic Zoran, Dragan Bozic)
- Punkt br.18, Srpskih Sokolova 6, iza pumpe Neskovic, ima pcelarska radnja (Desimir Tomic)
- Punkt br.19, Dom Penzionera
- Punkt br.20, Svetog Save 99, zgrada iznad Juvente
- Punkt br.21, Doboj-Novi Podkamen, objekat Olimpik (Jeftic Predrag, Bukvic Nenad)
- Punkt br.22, Bare, Pneumatika Bare (Tanasic)
- Punkt Usora br.1, Iza kuce Ante Krajine (Ranko Milivojevic)
- Punkt Lipac, Zarko - Pred.Crvenog Krsta
- Punkt Suvo Polje, Aktivista Crvenog Krsta
- Punkt Kladari
- Punkt Profesorska (Zajednica etaznih vlasnika)
SVI ONI KOJIMA JE OGROMNA HUMANITARNA POMOC NAMIJENJENA NEKA SE JAVE NA OVA MJESTA!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 12:22 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Mar 2014, 22:27
Postovi: 19
Lokacija: Мејдан, Бања Лука
У просторијама Лешинара потребна вода и санитарије !
радно вријеме сваки дан од 10 -20ч
ШТО БРЖЕ!

_________________
БОРАЦ БАЊАЛУКА ЛЕ, ИСТОЧНО ЈЕ СТАЈАЊЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 12:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
markonato je napisao:
Нова Варош je napisao:
Ajd nek mi neko objasni zbog čega onoliki broj kamiona se zaustavlja u Šešlijama i ne mogu ići u Doboj ?
Jel moguće da neko humanitarnu pomoć zaustavlja ?


Po meni obavezno pregledati i zaustavljati. Sta mislite koliko ce svercera probati iskoristiti ovu situaciju i ko zna sta uvesti bez carine u BiH?
Tako je legendo. Na graničnom prelazu Šešlije, koji je na samom ulazu u Doboj iz Siska i u normalno vrijeme puno švercera izbjegava carinu.

_________________
bleek.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 12:34 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Sada gledam na RTRS-u razgovor sa potparolom UIO u vezi sakupljene pomoći iz inostranstva. Da bi sve prošlo kako treba vozila sa pomoći MORAJU imati izjavu organizacije koja je pomoć sakupila u kojoj se tvrdi da je roba namjenjena kao pomoć poplavljenim područjima BH. Kao korisnik, primatelj MORA biti navedena neka organizacija unutar BH koja se bavi humanitarnim radom ili neki organ javne uprave. Prije upućivanja pomoći treba se kontaktirati neka od tih organizacija. MORA postojati specifikacija proizvoda koji su namjenjeni kao pomoć. Vozila koja ispunjavaju ove kriterijume se sa granice direktno šalju na carinske terminale gdje inspekcije utvrđuju po hitnom postupku da se ne radi o zloupotrebi situacije. UIO je organizovala 24-satna dežurstva da bi se što više smanjilo vrijeme koje je potrebno za te procedure i apeluje na špeditere da i oni urade to.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 12:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Imam mozda jedno glupo pitanje... Zasto se jos uvijek kupuje voda? Pre samo 5-6 godina je prakticno nije ni bilo u ponudi. Sta bi bilo da se ovo tada desilo?

Razumijem potrebu za vodom u prvom naletu, ali vec ce biti sedmica...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 12:37 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Da bi se mogla dijeliti unesrećenima? Kako dijeliti vodu iz cisterni u gradu u kome nema ničega pa ni kanistera?

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 12:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
A-a. On je pitao zasto kupujemo vodu pa saljemo umjesto da tocimo svoju.

Mozda zato sto je u vecini RS voda zagadjena danima i tek sada se vraca u normalu


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 12:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Mozda zato sto nemamo ambalaze toliko? Jeftinije mi je kupiti karton vode, nego dati kanister od 10 litara.

Citiraj:
ПОЗИВ СТУДЕНТИМА!

Драге колеге, за сутра су нам потребни волонтери су сљедећим градовима: ДОБОЈ, МОДРИЧА, БАЊА ЛУКА.

Ми позивамо људе по списковима волонтера које имамо, али вас опет позивамо да нам се јавите у инбокс или на број телефона: 065/989-361 (за Добој), 065/761-677 (за Модричу) и 066/303-630 (за Бања Луку).

Поздрав!

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 12:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
_зока je napisao:
Da bi se mogla dijeliti unesrećenima? Kako dijeliti vodu iz cisterni u gradu u kome nema ničega pa ni kanistera?


Kako nema kanistera? Koliko ih juce samo €. prevezao? I sta bi bili pre pet godina?


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 12:45 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Aj brate ne pametuj...Lakša je i manipulacija i raspodjela flaširane vode nego oni iz cisterne. Šta bi bilo da su Srbi naselili mjesec, bi li i odande stizala 'umanitarna?

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 12:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
shakal je napisao:
Citiraj:
Ove informacije smo danas dobili u Vojnoj Kasarni u Doboju:
PUNKTOVI NA KOJIMA SE DOSTAVLJA POMOC/OBROCI:

- Punkt Vidovdanska, Vojna zgrada ( Predsjednik ZEV-a)
- Punkt Cuprijska (Ruzica Dzigumovic)
- Celjska 1/2 (Kolarevic Milorad, Marija Vasiljevic)
- Kneza Milosa 28 i 30 (Misuric Jovanka)
- Punkt br.2, Kneza Milosa 32 soliteri, kod krecnjaka, raskrsnica (Rajko Paripovic)
- Soliter Kneza Milosa 36 (Zoran Blagojevic)
- Kneza Milosa 36A
- Kneza Milosa 36B (Jovanka Mijic i Lukic Gordana)
- Kneza Milosa 36 (Goran Pjanic)
- Celjska br.7 (Vidic Sasa, Panic Dusko)
- Punkt br.3 iza djackog doma (Antonija Stojanovic)
- Punkt br.4, Simpo prodavnica (Stojanovic Biljana i Markovic Mira)
- Punkt br.5, Zanatski Centar, raskrsnica Djuric trgovina (Jovanka Neskovic)
- Punkt br.6, Ispred zgrade Maje, kod opstine (Zivoje Kasler, Zivko Misic, Goran Bozic)
- Punkt br.7, Rioprom 29/26 (Stojan Celik)
- Punkt br.8, Preko puta kafane City (Tesic Jelena)
- Punkt br.9, Zgrada Celjska 18/20 (Miljana Ninkovic)
- Punkt br.10, Kod Doboj-Invest-a (Stankovic Sinisa)
- Punkt br.11, Crvena Apoteka, Cuprijska (Djuric Danijel)
- Punkt br.12, Bobar Banka (Dragisa Pantic)
- Punkt br.13, Garaze ispred Auto-puta, Pijeskovi (Lazetic Milutin)
- Punkt br.14, Pijeskovi, Preko puta Zeljinog stadiona (Milan Todorovic)
- Punkt br.15, ispred stare Boracke zgrade, kod Cvjetnjaka, prodje se iza Boracke zgrade (Jovic Nenad, Panic Zoran, Nikic Mirko)
- Punkt br.16, Kod obdanista, Stari Grad, Staklorezac Djurasinovic (Jovanovic Djordje)
- Punkt br.17, Pentagon, Iskipan bet.elem. (Bilic Zoran, Dragan Bozic)
- Punkt br.18, Srpskih Sokolova 6, iza pumpe Neskovic, ima pcelarska radnja (Desimir Tomic)
- Punkt br.19, Dom Penzionera
- Punkt br.20, Svetog Save 99, zgrada iznad Juvente
- Punkt br.21, Doboj-Novi Podkamen, objekat Olimpik (Jeftic Predrag, Bukvic Nenad)
- Punkt br.22, Bare, Pneumatika Bare (Tanasic)
- Punkt Usora br.1, Iza kuce Ante Krajine (Ranko Milivojevic)
- Punkt Lipac, Zarko - Pred.Crvenog Krsta
- Punkt Suvo Polje, Aktivista Crvenog Krsta
- Punkt Kladari
- Punkt Profesorska (Zajednica etaznih vlasnika)
SVI ONI KOJIMA JE OGROMNA HUMANITARNA POMOC NAMIJENJENA NEKA SE JAVE NA OVA MJESTA!!!


Nadam se da ce sada distribucija pomoci malo bolje funkcionisati.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 12:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Aj dobro. Izvinjavam se.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 13:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
_зока je napisao:
Sada gledam na RTRS-u razgovor sa potparolom UIO u vezi sakupljene pomoći iz inostranstva. Da bi sve prošlo kako treba vozila sa pomoći MORAJU imati izjavu organizacije koja je pomoć sakupila u kojoj se tvrdi da je roba namjenjena kao pomoć poplavljenim područjima BH. Kao korisnik, primatelj MORA biti navedena neka organizacija unutar BH koja se bavi humanitarnim radom ili neki organ javne uprave. Prije upućivanja pomoći treba se kontaktirati neka od tih organizacija. MORA postojati specifikacija proizvoda koji su namjenjeni kao pomoć. Vozila koja ispunjavaju ove kriterijume se sa granice direktno šalju na carinske terminale gdje inspekcije utvrđuju po hitnom postupku da se ne radi o zloupotrebi situacije. UIO je organizovala 24-satna dežurstva da bi se što više smanjilo vrijeme koje je potrebno za te procedure i apeluje na špeditere da i oni urade to.

Stavio u sticky.

_________________
bleek.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 13:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Okt 2003, 02:53
Postovi: 163
Sudeci po Avazu samo Merhamet i Caritas dijele pomoc po Doboju

http://www.avaz.ba/vijesti/teme/stanovn ... se-poplave

De nek ih neko obavijesti malo sta se desava i da pbjave spisak lokacija gdje ljudi mogu dobiti pomoc.

_________________
They call me doodler, because doodling is what I do. Yeah, and I also piddle...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 13:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
Iako uporno govore da je voda ispravna za pice ,kod mene pobrdje/laus samo u ned nije bilo vode ali voda i dalje smrdi,a sta je tek u drugim naseljima gdje su pucale cijevi po kucama i gdje se sve izmijesalo.
U market AS dolazi voda u kanisterima neka"planinska"nemam pojma ko je puni kosta 0,99km ali je brzo nestane,konzumova juce 1,25 nije je bilo na policama ,kad sam pitala ima li nesto osim jane(2,75 5 l) donio mi iz magacina 5 kom,voda se jos salje i u druga mjesta tako da mislim da je najjednostavnije i najjeftinije za sad sa ovim pakovanjima

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 13:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
Sry ako je bilo:

http://www.rudan.info/marsal-dokovic/

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 13:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Okt 2003, 02:53
Postovi: 163
Autor clanka je Hasan Calic

http://www.info.gracanica.net/Hasan_%C4%8Cali%C4%87

_________________
They call me doodler, because doodling is what I do. Yeah, and I also piddle...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 13:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
http://eizbori.ba/poplave-izbacuju-i-ljudski-sljam/


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 13:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Ja sam maloprije u merkatoru kupio 4 kanistra jane (20l) za 10,60 KM.
Inače na nekim mjestima je stvarno bezobrazno skupa, u nekoj prodavničici na Rebrovcu 1,5l rose 1,2 KM. Okrenem se odem, pa jebemu mater je li mora biti tolika marža?
Da se razumijemo ni ovo nije jeftino, ali za ovih nekoliko dana sam platio vode za piće više nego tromjesečni račun vodovodu.

I ako neko planira u Česma City da dolazi neka ide pored pivare pošto je most na Vrbanji zatvoren za saobraćaj zbog oštećenja.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 261  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs