banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 17:50 Danas je 22 Jun 2026, 17:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 261  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
NiZ je napisao:
Nemam vremena za piskaranje, ali moram napisati ovo:

Do prije mjesec dana sam radio kao monter Blicove wireless opreme. Juce me zove zenska osoba, predstavila se kao Sladja, da me pita da li sam ja onaj monter sto zivi u Celincu sto joj je uvodio internet. Kada je dobila potvrdan odgovor i iako sam joj rekao da ne znam ko je, da je se ne sjecam, pitala me da li mi je poplavila kuca i gdje/kako moze doci pomoci cistiti... Cak i kad sam rekao da nisam u plavnom podrucju, pitala je da li mi moze pomoci na drugi nacin... Dobrota i dobra volja neznanca, slucajnog poznanika... Ne znam, zanijemio sam, odusevljen.


Vidi ovog :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5278
Lokacija: banja luka
NiZ je napisao:
Cak i kad sam rekao da nisam u plavnom podrucju, pitala je da li mi moze pomoci na drugi nacin...

Tok kojim su moje misli krenule nije primjeren temi, ali jace je od mene: bas si ostavio dobar utisak :D.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
A.J.V.A.R. je napisao:
NiZ je napisao:
Cak i kad sam rekao da nisam u plavnom podrucju, pitala je da li mi moze pomoci na drugi nacin...

Tok kojim su moje misli krenule nije primjeren temi, ali jace je od mene: bas si ostavio dobar utisak :D.


Dobro je,nisam jedini


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Cetvrti, ali dobro :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Samo je jedan "drugi način"

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Pa jesil mogo bit smotaniji :lol:

Prekjuce ja na jednoj akciji kod kolege, nas 7-8, eto nekih volonterki, pitaju trebal pomoc, sta mislis jel iko reko da ne treba :D

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Nesto kontam da si ti prvi rekao da treba. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20527
Lokacija: SAO Krmine
I to vjerovatno odmah trazio pomoc od dvije-tri
Malo njemu jedna
:lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2006, 02:36
Postovi: 2982
Haj kad je humor zamr'o, mozete i mene malo... :P

Nego, onaj mladi ministar finansija Srbije pricao maloprije na RTS-u, spominjao PayPal i kaze da su do sada skupili preko 7 000 000 evra preko racuna vlade, ne racunajuci posebno otvorene racune opstina.........

_________________
Popokatepetl je napisao:
...мени очи углавном служе да не упаднем у шахт ходајући улицом...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Vi ste mene zamijenili s nekim 8)

Dosta offa, sta kaze FB, jel u Doboju malo normalnije? Kaze Djeneral da se nesto dogovorio sa onim Obrenom nesretnim za sutra.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
richa je napisao:
Stvarno ima gromada od ljudi. Al mozda si i ti Bozo ostavio dobar utisak. ;)

Uvijek ima ljudi spremnih da pomognu. Ja sam danas upoznao dvije moralne gromade (ni fizički nisu sitni :lol:), gdje bi nam bio kraj da smo svi takvi.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Cuo sam se sa par osoba koje su bile danas, i kazu da je bolje stanje sto se tice distribucije namirnica. Izgleda da je Zec napravio neki posao, valjda ce nastaviti tako.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:35 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Sa tarzanije, nažalost živa istina...

Spoiler:
Citiraj:
Tarzani,

U ponoć počinje trodnevna žalost usled ovog sranja koje nas je zadesilo, pa ćemo se i mi stoga ponašati adekvatno situaciji, što znači da ćemo Maju i Kristinu Belomarković Popkonstantinović poslati da pune džakove peskom, a Bobana ćemo uputi u neki volonterski centar da klasifikuje gaće.

Vama imamo da kažemo nekoliko stvari:

- Nek svako pomogne koliko može i kako može; jaki nek vukljaju džakove, pametni nek organizuju jake, gikovi nek šeruju korisne informacije, bogati nek izvade keš.
- Ako ste slabi, glupi, siromašni i ne znate da krekujete igricu, sklonite se u stranu i ne smetajte, to je sasvim ok.
- Vi što radite 30 sati bez prestanka ne morate čim dođete kući da sednete za komp i da pišete EVO SAD SAM SE VRATIO ŽULJEVI MI KO MUŠMULE A KAFIĆI PUNI LJUDI, jer tako ispadate šabani.
- Ne osuđujte ljude pre nego što informacija bude tačna. Naročito ne kenjajte po netu kako biste vešali na Terazijama ljude koji ukradu sad nekom nešto. Oni jesu jajare, al tom rečenicom ni vi ne pokazujete ništa bolje od njih.
- Solidarnost je kul, ali za 15 dana će Grobari i Delije ponovo jedni drugima kopati oči i boriti se za prevlast u dilovanju pajda po gradu.
- Isto važi i za jugonostalgiju, nijedna kataklizma neće trajno zaustaviti UBIJ SRBINA/USTAŠU.
- Ako imate 10 frendova koji su lajkovali stranicu Uklonimo HAARP sa srpske zemlje, izaberite najdražeg od njih i pokušajte da mu objasnite da ispada glup, ostale pobrišite.
- Pobrišite sve ljude koji su u fazonu „ZEMLJA X DALA OVOLIKO, ZEMLJA Y SAMO ONOLIKO, ZNA SE KO NAM JE PRIJATELJ“
- Države nemaju prijatelje, ljudi imaju prijatelje.
- EU nam neće dati milijardu evra, daće nam mnogo manje ali opet dosta.
- Predsednik nam je mutav i kilav.
- Vučić nije kurčić, on je pre svega opasan čovek.
- Mali je mali.
- Čučković će kad tad završiti u tvorzi.
- Vlast boli kurac za preventivu, zato imamo ova tri dana žalosti.
- I sve bivše vlasti je boleo kurac za preventivu.
- Kad god popizdite na vlast, setite se da i u opoziciji sede ista takva govna.
- Troškove ovoga plaćaće i vaša deca

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:38 
OffLine
dijamant
dijamant
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jul 2009, 17:07
Postovi: 2340
Lokacija: Lauš
- Kad god popizdite na vlast, setite se da i u opoziciji sede ista takva govna.
- Troškove ovoga plaćaće i vaša deca

Kapa do poda.

_________________
Sehxor je napisao:
Da, imam slabu cirkulaciju... stalno mi zima.


Samo fau ve i es en es de.

Banjolučanin zna gdje je opština, Glamočak zna sve u opštini


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Troskove cega?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:40 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Sanacije posljedica poplave.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
I tu stavku, iole normalan covjek moze da nazove "TROSAK?"..Necu nista da kazem, izbrojacu do 10.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
MuskoBre je napisao:
Vi ste mene zamijenili s nekim 8)

Dosta offa, sta kaze FB, jel u Doboju malo normalnije? Kaze Djeneral da se nesto dogovorio sa onim Obrenom nesretnim za sutra.

Иде на боље, пушта се струја. Направљеи су пунктови за подјелу помоћи и оброка у свим дјеловима града. А мислим да је тај "договр" више личио на "м'рш да те не видим" него на нешто друго...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 22:47 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
MuskoBre je napisao:
I tu stavku, iole normalan covjek moze da nazove "TROSAK?"..Necu nista da kazem, izbrojacu do 10.
MuskoBre je napisao:
I tu stavku, iole normalan covjek moze da nazove "TROSAK?"..Necu nista da kazem, izbrojacu do 10.
Mimoilazimo se.....Sada treba dati sve što se može da se ublaži katastrofa al' preventivnim djelovanjem koje kod nas ne postoji od početka rata ovo je moglo proći sa mnogo manjim žrtvama, materijalnim i ljudskim.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 261  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs