banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 21:07 Danas je 22 Jun 2026, 21:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 261  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Сад гледам РТРС, мени изгледа да локална "власт" и даље подмеће клипове. Зовите ме пристрасним али то је мој дојам.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:08 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
cini mi se da je nekih 5 bagera vraceno, povuceno al gdje, ne zna se..sto se tice doboja..zec je jutros stigao pa naravno dok se to prvo za stolom organizuje kamioni su malo cekali..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2218
Lokacija: Banja Luka
malteras je napisao:
miki321oc je napisao:
Ovo za Konzum i Janu od 1l je izmisljeno ( photoshop ). Nije to tako jednostavno sa promjenom cijene.

Evo Zoka je objasnio.

Kad smo vec kod Konzuma :
Akcija 5l vode je 1,25KM


Bio u Konzumu ili cuo?



Kupio danas za ovu nasu akciju sa foruma u parku M.Stojanovic

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Rocker je napisao:
Inspekcija nece ici ako nema fiskalnog racuna.
Inace bi ih svaka budala slala tamo-vamo po cijeli dan.

Ima fiskalni

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ево га линк за уплате преко Пејпала - http://www.vladars.net/eng/Pages/paypal.aspx

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Uplatio. Idemo dalje!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Sunce malo :D

Devojčica iz Obrenovca se zabavlja u prihvatilištu tako što istetoviranog volontera koristi kao bojanku.

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kinezi skupili 10 miliona dinara: "Mi smo vaša braća"



Više od 500 Kineza koji rade u tržnom centru u Bloku 70 u Novom Beogradu prikupili su pomoć za ugrožene od poplava u Srbiji. Donirali su robu u vrijednosti većoj od 13 miliona dinara - ćebad, jastučiće, garderobu, cipele, čarape za djecu i odrasle. A organizovali su i prikupljanje novčane pomoći.

Kako kažu, glavni razlog da doniraju robu i novac je saosjećanje sa srpskim narodom.

"Ja volim vaš narod i živim ovdje 10 godina. Žao mi je, moramo da pomognemo", kaže Ling Tong od milja zvani Laza.

Osim garderobe organizovali su i skupljanje novca, a svoju donaciju uručiće onima kojima je to najpotrebnije.

"Kao braća rođena, kao jedna zemlja", ističu oni dodajući da su do sada prikupili oko 10 miliona dinara.


Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Raskoljnikov je napisao:
Zec briljira. O, Boze, koga ovi postavise da upravlja gradom. Sta ga god pitaju on nije zaduzen, sem da dodje struja. Do kad ce teslicanka brukati narod?


E jbg, jos cemo mi Teslicani biti krivi sto je Baja postavio ovu gusku za premijerku.
Ako neko zeli da joj vidi ledja to u Teslicani, svaki put kad je vidim i cujem udari mi neka crven u lice sramota me njezine sramote.
Po pitanju Doboja, nesto je se moralo promjeniti, narod je i gladan i zedan i bos i neodjeven, i pored "velike" pomoci koja stize u Doboj ovih dana.
A svakom ko i feningu zaradi na tim proizvodima, zelim da trostruko vise da za lijekove!

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Javise na atv-u da je zbog bombi i mina koje je bujica donijela zabranjeno da volonteri ucestvuju u ciscenju. Sad, posto je to receno u prilogu o ciscenju Doboja, ne znam da l' to vrijedi za prostor Republike Srpske il samo Doboja.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
ssaassaa je napisao:
Rocker je napisao:
Inspekcija nece ici ako nema fiskalnog racuna.
Inace bi ih svaka budala slala tamo-vamo po cijeli dan.

Ima fiskalni

051/334-600 nasao sam broj ako kome jos bude trebao

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 20:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jul 2007, 11:36
Postovi: 1658
_зока je napisao:
Kako da filtriramo? Može se uvesti odobravanje postova ali to traži stalno pristustvo moderacije isto kao i brisanje, a to je nemoguće.


Мали узвичник у десном ћошку? Под хитно уести филтер.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 20:21 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Uzvičnik je da prijaviš post ali za svaku dalju akciju neko od nas mora biti prisutan da bi reagovao. Moraš shvatiti da mi svi ovo radimo volonterski i da niko ne može da dežura na forumu pored svojih obaveza.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 20:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Pošaljite Guglu mejl s molbom da na svoju početnu stranicu stavi apel za pomoć Srbiji, Bosni i Hrvatskoj.

mail: proposals@google.com

subject: Serbia, Bosnia and Croatia need help!

text: Serbia, Bosnia and Croatia really need your help. We are all struggling with disastrous floods that have hit our countries like NEVER BEFORE IN HISTORY. Thousands of people have lost their homes, belongings and everything else they worked for their entire lives. For the first time after the war, people of Serbia, Bosnia and Croatia are united in one goal – to survive. Please, BE A PART OF OUR SALVATION AND RAISE AWARENESS BY MAKING OUR CRY FOR HELP A FRONT PAGE ON GOOGLE FOR AT LEAST A DAY. I hope that you’ll do it.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 20:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jul 2007, 11:36
Postovi: 1658
_зока je napisao:
Uzvičnik je da prijaviš post ali za svaku dalju akciju neko od nas mora biti prisutan da bi reagovao. Moraš shvatiti da mi svi ovo radimo volonterski i da niko ne može da dežura na forumu pored svojih obaveza.


Кад стигнеш, бациш поглед, обришеш... Све је боље него да се шамарамо цифрама.

Елем, био данас у Добоју. Прикупили нешто новца, покуповали најпотребније и аутом одвезли. Град изгледа лоше, али врви од људи. Нико никога не пљује, скромно се захвале свима на помоћи и окрећу се чишћењу града. Боли њих брига за Зецом или Обреном. Питам колегу, каква је ситуација са дистрибуцијом помоћи, он одговара, не баш сјајна али се уходавају. И до њих стижу приче рекла-казала, не придају томе пуно пажње. Колико сам се ја истрипао због ових квази-информација, говори и чињеница да сам за сваким пакетом окретао два пута... Све контам да га није узео неки препродавац или лопов :roll:. Чињеница јесте да им недостаје воде, али по назнакама, од сутра ће у самом граду бити више цистерни.

По мени, у самом старту је битно направити "кесе са оброцима": хљеб, вода, конзерва. То онда дјелити од човјека до човјека. Средства за чишћење такође су приоритет до краја седмице, па ко буде планирао, нека то има на уму.

Биће им гадно, инфраструктура је гадно оштећена. Већ се ради на санацији, камиони су спремни и чекају заједничку акцију одвоза смећа.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 20:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ne znam je li bilo

Slika

Citiraj:
Unconfirmed reports floating on social networks suggests Cristiano Ronaldo to pay 6.5£ million for Serbia and Bosnia! Thank you maestro!


I više nego pošteno.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 20:41 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Ma patka...Ko će dati 20 miliona maraka za pomoć nekome, a da nije bogat kao Gejts?

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 20:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Da dadne 10k dosta od njega, i respekt, a ovo je smjesno.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 20:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
ja procitao milion......


Vrh
  
 
 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 261  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs