banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 17:50 Danas je 22 Jun 2026, 17:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 261  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Maj 2014, 16:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ja se samo nadam da ce taj novac stici do svakog ugrozenog domacinstva i to proporcionalnos, da ne bude mazanje ociju da skrkaju pare u neke kuce po gradu, da bi se videlo kako su sve sredili, a da zabacena naselja ne dobiju ni dinar


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 16:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5347
Lokacija: HEAVEN
Neformalna informacija:

Sve banke ce najvjerovatnije staviti moratorij na kredite ugrozenih dijelova RS (zamrzavanje glavnice i kamate kredita) na odredjeni period (pola godine - godinu).

Takodje, u SBER mislim da se ne placa provizija za uplatu na vladin racun (nisam 100% siguran, posto ja nisam uplacivao na taj racun u tom trenutku, ali je valjda definisano da placanje u humanitarne svrhe nece imati proviziju)...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 16:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5347
Lokacija: HEAVEN
ogija je napisao:
Evo Tegeltija kaze da ce svaki dan biti javno objavljeno stanje na racunima pomoci tj.
Racuna KM oko 700000KM
Devizni racun oko 160000KM
Poziv na br oko 200000KM

nisam tacno pohvatao cifre i najbitnije na sajtu vlade bice objavljene transakcije ko je sve uplatio tako da se moze vidjeti

i svaki dan ce biti izvjestaj na konferenciji za novinare stanje ta tri zvanicna racuna za pomoc


Ja se samo bojim da 80% ovih sredstava ne ode u obnovu infrastrukture (aka neciji dzep), a ne za unesrecene ljude (jer su te pare donirane za ljude)...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 16:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Овај Зец ми се, уз то што каже да није надлежан осим за струју и за чишћење, чини малкице сенилним. Ваљда јењему као повјеренику повјерен читав Добој сад, а не само лно што се њему свиђа .
Ово за јединствени рачун је скандал само такав. Уплаћујеш влади а послије влада дијели по свом нахођењу и приписује себи заслуге. Није искључен сценарио, познавајући наш народ.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 16:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Лакше је контролисати једну групу лопова него 50 група лопова. Ја лично добојским општинарима неБиХ у руке дао ни "жуте банке".

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 16:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2004, 11:42
Postovi: 2358
Lokacija: Mejdan, kod Flavea na gajbi
evo javila se i austrija, milion eura.
http://www.kleinezeitung.at/nachrichten ... euro.story

_________________
DA, JA SAM SEXUALNO ISFRUSTRIRANA OSOBA!!!
verliebt in berlin


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 16:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Zar ne rekoše neki dan da je to šuplja? Daj Bože, al ogromna je to cifra.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 16:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Suplja je bila za 260 miliona da ce austrijanci donirati.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 17:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Da li je vlada kontala da nesto ovako napravi i za RS?

Pogledajte kako jednostavno i fino napravljen sajt
http://floodrelief.gov.rs/

Sms, paypal, ziro racun, kako god ko moze. I normalno da se treba raditi na tome da se novcana pomoc narocito iz dijaspore ukrupnjava, a ne da se siri na milion racuna, milion ljudi i sl.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 17:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
Ajde kad neko vidi,nadje,sazna to za PayPal nek okaci u onu tamo temu za devizne uplate.
Ima ovih dijasporaca koji bi slali pare.
I ja smatram da je ovo oko jedinstvenog racuna pozitivna stvar. Ne vidim u cemu je problem!?

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 17:48 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Okt 2011, 11:12
Postovi: 50
Covjek koji se sukobljava sa policijom je Zlatan Latifovic, policija dijelila pomoc on prisao i htio da natrpa pun auto..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2ZRu8-otLZg[/youtube]

Nije bas takva socijala, nije on bas gladan..

Slika

Slika

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 17:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Na koji broj mogu prijaviti kad neko poskupi neki proizvod,sad me koleginica zove kaze lik u nekoj prodavnici podigao cijene sapuna,deterdzenta itd.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 17:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5347
Lokacija: HEAVEN
Fiskalni racun i u vladu...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 18:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Dobro ima li broj tel. ta zena sada cisti kucu,a ja na poslu

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 18:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7792
Inspekcija nece ici ako nema fiskalnog racuna.
Inace bi ih svaka budala slala tamo-vamo po cijeli dan.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 18:43 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
prijedoru pomoc iz bihaca, negdje oko 5t hrane...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 18:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Vode Srpske pocele kopati kanal kojim bi skrenuli Savu u Drinu. Medjutim, Vlada Srbije je hitno nazvala ove nase i rekla da se ne igraju, jer bi tim poplavili dijelove Srbije. Rezultat, ovi nasi nesposobnjakovici su odmah prestali sa tim.
I Marko Pavic, iako je u koaliciji sa SNSD-om je napao Vladu zbog odluke da sve pare idu na njen racun.
Micic kaze da sad npr. grad prijatelj Bijeljine mozda nece htjeti uplatiti veci iznos jer to ne ide direktno prijateljskom gradu vec vladi. I npr. umjesto da vecina novca ode na racun Doboja, Bijeljine i ugrozenijih gradova Vlada odlucu da vise novca dobije Teslic koji nije toliko ostecen.
S druge strane predsjednik udruzenja prevoznika Grbic je ljut na Zeca jer kamioni stoje satima spremni da pomognu, a Zec ih vraca.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Poslednji put menjao Raskoljnikov dana 20 Maj 2014, 19:05, izmenjena 2 puta

Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
kako vraca...jel Zeko izludio...pa trazio je 60 kamiona......


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Rekoh ja da mu treba pomoc zbog snajki, a vi me ismijavate... Tc, tc...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 19:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Ne znam. Grbic tako rece za Atv.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
  
 
 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 261  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs