banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 15:23 Danas je 22 Jun 2026, 15:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 261  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Maj 2014, 14:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Ajd bar nesto pozitivno.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 15:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Ovo u Moj market je baš fin potez. Što se mene tiče neko stigne ono što ja ostavim... I kod njih ima sniženja na pojedine artikle, pa se tako može još više stvari uzeti.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 15:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Koliko je bitno domaće životinje pustiti u ovakvim neprilikama pokazuje i ova slika.

Slika

Dosta ljudi ostavilo životinje zavezane i zatvorene...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 15:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
miki321oc je napisao:
Ovo za Konzum i Janu od 1l je izmisljeno ( photoshop ). Nije to tako jednostavno sa promjenom cijene.

Evo Zoka je objasnio.

Kad smo vec kod Konzuma :
Akcija 5l vode je 1,25KM


Bio u Konzumu ili cuo?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 15:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Hitno potrebne donacije u Domu omladinu

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 15:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
malteras je napisao:
miki321oc je napisao:
Ovo za Konzum i Janu od 1l je izmisljeno ( photoshop ). Nije to tako jednostavno sa promjenom cijene.

Evo Zoka je objasnio.

Kad smo vec kod Konzuma :
Akcija 5l vode je 1,25KM


Bio u Konzumu ili cuo?


Bio ja juce, a i danas cu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 15:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Zec briljira. O, Boze, koga ovi postavise da upravlja gradom. Sta ga god pitaju on nije zaduzen, sem da dodje struja. Do kad ce teslicanka brukati narod?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 15:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Evo maloprije ih Mićo Micic najstrašnije isproziva za povjerenika i za jedinstveni račun vlade što su ukinuli opštinama posebne račune za donacije i premijerku za posjetu Bijeljini.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 15:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Raskoljnikov je napisao:
Zec briljira. O, Boze, koga ovi postavise da upravlja gradom. Sta ga god pitaju on nije zaduzen, sem da dodje struja. Do kad ce teslicanka brukati narod?

???

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 15:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
danijell je napisao:
Koliko je bitno domaće životinje pustiti u ovakvim neprilikama pokazuje i ova slika.

Slika

Dosta ljudi ostavilo životinje zavezane i zatvorene...

ljudi nisu stizali ni sebe da spasu
naravno da je grehota
i naravno da ljudi u svim katastrofama gledaju da oslobode životinje da se spasavaju
al ne stignu uvijek..

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 15:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Maj 2012, 11:24
Postovi: 210
Blackrose je napisao:
danijell je napisao:
Koliko je bitno domaće životinje pustiti u ovakvim neprilikama pokazuje i ova slika.

Slika

Dosta ljudi ostavilo životinje zavezane i zatvorene...

ljudi nisu stizali ni sebe da spasu
naravno da je grehota
i naravno da ljudi u svim katastrofama gledaju da oslobode životinje da se spasavaju
al ne stignu uvijek.
.

Potpis

Covjek kaze da je to bukvalno licilo na cunami...spasao je oko 80 krava, vise nije stigao...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 15:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
sinip je napisao:
Raskoljnikov je napisao:
Zec briljira. O, Boze, koga ovi postavise da upravlja gradom. Sta ga god pitaju on nije zaduzen, sem da dodje struja. Do kad ce teslicanka brukati narod?

???

Sad je bio na tv-u. Novinarka ga pita zasto je losa organizacija dodjele pomoci, a on rece kako to nije njegov posao. Kao, njegovo je da dodje struja, da se cisti grad i sl. Drugi novinar mu rece da se kamioni sa pomoci iz istoc.dijela republ. presrecu u Doboju i salju u Bl, a on opet da to nije do njega vec do ovih iz opstine. A i mutav je. Ako ovaj uvodi red, onda...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 15:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Онда можеш мислит какви су били они прије њега. А струја и чишћење, поред помоћи, и јесу тренутно двије најважније ствари.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 15:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Cek malo. On je sad glavni i sve to potpada pod njegovu kontrolu. Cemu sad izvlacenje i svaljivanje krivice na druge. Ako si sef, onda svim upravljaj. Struju je mogao i Obren omoguciti, kakav god da je.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 16:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
u kom smislu glavni? ko je to rekao? jesi li ti siguran koja su mu ovlaštenja data?
ajd ne lupaj, živ bio

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 16:00 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 10:57
Postovi: 83
NASA-ina slika Bosne i Srbije od juče.
Spoiler:
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 16:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Ček, mislim da su mu danas odlukom proširena ovlaštenja i na distribuciju i primanje pomoći...ali za to su postavili nove ljude pod njegovom komandom...možda zato kaže da to nije njegov posao. kažem- mislim, jer sam napola čula tv, nije 100 %, da se odmah ogradim.
edit:

Citiraj:
„Повјереник ће са Штабом за ванредне ситуације града Добоја уз подршку Небојше Ћервиза начелника Одјељења у Министартву за избјеглице и расељена лица и Боже Марића, запосленог у Фонду здраственог осигурања Републике Српске-Филијала Добој,координирати и обезбиједити равномјерну подјелу прехрамбених и хигијенских пакета и воде из складишта формираног у бившој касарни Војске Републике Српске , као и координацију прихвата и дистрибуције хуманитарне помоћи, коју у град Добој достављају органи локалних заједница, организације, привредни субјекти, удружења грађана и грађани.

Sa sajta vlade RS.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 16:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
И како рекох раније, на ФБ групи "Ванредно стање Добој" су људи престали да се жале на расподјелу хуманитарне помоћи.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 16:16 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Sep 2008, 14:43
Postovi: 18
Lokacija: BL
Evo Tegeltija kaze da ce svaki dan biti javno objavljeno stanje na racunima pomoci tj.
Racuna KM oko 700000KM
Devizni racun oko 106000KM
Poziv na br oko 200000KM

nisam tacno pohvatao cifre i najbitnije na sajtu vlade bice objavljene transakcije ko je sve uplatio tako da se moze vidjeti

i svaki dan ce biti izvjestaj na konferenciji za novinare stanje ta tri zvanicna racuna za pomoc


Poslednji put menjao ogija dana 20 Maj 2014, 16:28, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 16:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
sinip je napisao:
И како рекох раније, на ФБ групи "Ванредно стање Добој" су људи престали да се жале на расподјелу хуманитарне помоћи.

Dobro je, posebno jer su ove naredbe svježe, od danas prije podne...bar su tad objavljene na pres konferenciji.
A šta je sa Šamcem i povjerenikom tamo? šta se dešava na terenu, ima li iko informacije?

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 261  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Apple [Bot] i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs