banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 11:18 Danas je 22 Jun 2026, 11:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 261  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
MuskoBre je napisao:
Izgleda da je Djeneral ipak uveo malo reda u Doboju 8)

daj to malo detaljnije, da bar nešto pozitivno čujem.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
@krol2

Poskok nastanjuje kamenita područja na jugu. Otkuda poskok u Doboju i Posavini? Je li ti to mene zajebaješ?

Uzmeš štap i otjeraš je ako već nisi siguran.

Radite šta hoćete. Ako mi je nešto gore i od zmija to su pacovi i ostali sitni glodari.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Ko zna sta je deratizacija?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
odustajem.....
deratizacija je tamanjenje pacova za koje se nenad brine da ce se nakotiti


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5347
Lokacija: HEAVEN
The_new_Statesman je napisao:
Kojim milionima rode? Nema tog ovde. Ima 200.000 poziva, to je 100.000 evra. Ko se od tog moze obogatiti? Razmisli malo pre nego sto dodjes do godina ;)


Nije rijec o pozivima, nego o zabrani da se otvaraju racuni u bankama... Vrati se na njen post...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Poskok izbjegava vodu, na svu sreću. Šarka i ne, ali na svu sreću nije otrovna kao poskok.

Samo za Nenada

http://www.glassrpske.com/banjaluka/gra ... 43870.html

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Poslednji put menjao danijell dana 20 Maj 2014, 12:53, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
@seven, pogledaj moj post na prethodnoj strani.

Ljudi sa FB grupe, Doboj-pod vodom su napisali to.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
The_new_Statesman je napisao:
Kojim milionima rode? Nema tog ovde. Ima 200.000 poziva, to je 100.000 evra. Ko se od tog moze obogatiti? Razmisli malo pre nego sto dodjes do godina ;)


Kakvi pozivi? Ja pricam o jedinstvenom bankovnom racunu u ciji uvid ce samo Vlada imati pravo :roll:


NenadV da si ti ziv i zdrav, pokoka je uvijek bilo kod nas :-?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
izbjegavaju vodu i ljudi al kad nagrne poplava dobijes ovo

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
A imas veci uvid u racun Crvenog krsta, Kola srpskih srstata, Merhameta i Caritasa? Bas...

A pozivima ti zelim docarati u koliko malo novca se tu radi. Nema miliona. Na zalost.


Poslednji put menjao The_new_Statesman dana 20 Maj 2014, 12:56, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1257
ajkula je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Kojim milionima rode? Nema tog ovde. Ima 200.000 poziva, to je 100.000 evra. Ko se od tog moze obogatiti? Razmisli malo pre nego sto dodjes do godina ;)


Kakvi pozivi? Ja pricam o jedinstvenom bankovnom racunu u ciji uvid ce samo Vlada imati pravo :roll:

sramota zbog toga...
verovatno je malo ljudi uplacivalo na taj racun vlade...
a i izbori su u oktobru,sada ce se moci objavljivati koliko imaju na jedinstvenom racunu i tako kupiti poene...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Da, kod poplava je problem sa poskokom, jer će se zavući negdje gdje je suvo. A to su često kuće. Šarka dobro pliva pa joj nije problem svojim putem...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 13:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
prasica je napisao:
@seven, pogledaj moj post na prethodnoj strani.

Ljudi sa FB grupe, Doboj-pod vodom su napisali to.

pročitala, dobra vijest, bar neki pomak.
Kontala sam da muškobre ima još neki primjer...ali dobro, polako, biće.
što se tiče premijerkine odluke oko računa, meni se čini kao pametniji potez nego da se novac raspline na ko zna koliko računa i da se poslije ne može uganjati gdje i kome je otišlo. A sve odluke vlasti su sad ionako pod lupom, više nego ikad. Ne bi baš tako lako mogli maznuti milione, čak i kad bi ih bilo.
što se zmija tiče, ko normalan u ovakom haosu ima vremena i volje da razmišlja o njima detaljnije...potamaniti ih kad nađu i vozdra.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 13:04 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40513
Lokacija: Месечева икра
SDS traži da se ukine odluka Vlade o postavljanju povjerenika za Doboj. Valjda je krizni štab Doboja radio tako dobar posao da za povjerenikom nema potrebe.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 13:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1257
seven je napisao:
prasica je napisao:
@seven, pogledaj moj post na prethodnoj strani.

Ljudi sa FB grupe, Doboj-pod vodom su napisali to.

pročitala, dobra vijest, bar neki pomak.
Kontala sam da muškobre ima još neki primjer...ali dobro, polako, biće.
što se tiče premijerkine odluke oko računa, meni se čini kao pametniji potez nego da se novac raspline na ko zna koliko računa i da se poslije ne može uganjati gdje i kome je otišlo. A sve odluke vlasti su sad ionako pod lupom, više nego ikad. Ne bi baš tako lako mogli maznuti milione, čak i kad bi ih bilo.
što se zmija tiče, ko normalan u ovakom haosu ima vremena i volje da razmišlja o njima detaljnije...potamaniti ih kad nađu i vozdra.

nije zbog kradja miliona sa tog racuna nego zbog promocije,sada mogu objavljivati koliko je leglo na vladin racun...
kada bude dolazila strana pomoc onda ce biti kradje,tu neki imaju iskustva...
treba spreciti kradju stranih donacija koje ce ici direktno vladi...


Poslednji put menjao anoniman dana 20 Maj 2014, 13:06, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 13:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
_зока je napisao:
SDS traži da se ukine odluka Vlade o postavljanju povjerenika za Doboj. Valjda je krizni štab Doboja radio tako dobar posao da za povjerenikom nema potrebe.

МАЈКУ ИМ ЈЕБЕМ!!!

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 13:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
NenadV je napisao:
Čitao sam u nekom od postova da su se pojavile vodene zmije i da ih ubijate. Bolje da ih puštate jer zmije tamane pacove i ostale glodare, prenosnike zaraznih bolesti. Zmija otrovnica nema u tim krajevima. Otrovnice poskok i zvečarka prisutne su isključivo u hercegovačkom kršu.


Краљу, да си ти жив и здрав, шарки и поскока одувијек има у нашим крајевима. Па ја их на викендици (13 km од Бањалуке) виђам свако љето...


Poslednji put menjao јан_де dana 20 Maj 2014, 13:09, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 13:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2476
2010 bukvalno su sakupljene pare sa svake budzetske pozicije na kojoj je bilo novca, ponistene ranije odluke plasiranja sredstava za neke druge, u tim trenutcima manje bitne namjene i usmjerene opstinama i ka pomoci poplavljenim podrucijma. To znam sigurno.
Takodje znam da ce se ove pare strogo pratiti i priliv na taj racun prati se sa vise strana i kontrolise i sigurno ce biti upucen za poplave.
Zbog licnih antipatija prema vlasti se 100 % tvrdi i unaprijed zna da ce to neko staviti u svoj dzep. Nidje veze.. :roll:

Bas zbog kradja i neregularnosti u Doboju ovih dana Vlada je preuzela ovu kontrolu.

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 13:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
toliko su mi isti oni sto namjerno sire dezinformacije o tim istim kradjama, preprodajama, trorijama zavjere


Citiraj:
Bas zbog kradja i neregularnosti u Doboju ovih dana Vlada je preuzela ovu kontrolu.


znači,ista osoba,isti dan piše ovakva dva posta...kako se koji press u vladi završi :roll:

uglavnom,najbolje bi bilo da zajebete priču o sds na ovoj temi,a ako već neko to toleriše,onda evo i druga strana priče...

http://www.sdsrs.com/index.php?option=c ... 5&Itemid=9

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 20 Maj 2014, 13:20, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 13:15 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40513
Lokacija: Месечева икра
Donešena je odluka o osobađanju plaćanja svih taksi oko uvoza i carinjenja pošiljki pomoći koje dolaze iz inostranstva.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 261  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs