banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 22:18 Danas je 22 Jun 2026, 22:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 261  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Gazimestanac87 je napisao:
JaLicno1987 je napisao:
Dragi forumasi, nazalost treba mi pomoc, ili finansijska ili u obliku namirnica i kukuruza za zivotinje. :-(
Ako moze iko od vas da pomogne bilo kako ili bar savjet kome da se obratim.. :-(


Људи неко да одговори на ово??

odgovoreno je
imaš na temi "spasi, sakupi, daruj"

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:06 
OffLine
dijamant
dijamant
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jul 2009, 17:07
Postovi: 2340
Lokacija: Lauš
Zamolio bih da mi neko stručniji objasni. Ako nije moglo dan ranije, zar se nije moglo barem nekoliko sati prije katastrofe predvidjeti situacija i evakuisati Doboj koliko-toliko ?

_________________
Sehxor je napisao:
Da, imam slabu cirkulaciju... stalno mi zima.


Samo fau ve i es en es de.

Banjolučanin zna gdje je opština, Glamočak zna sve u opštini


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2476
Nalijepi ih Cvijanovicka, na dan zalosti oni i dalje sjede i pljuju umjesto da cute i pomazu. I neka.. da Vlada nije uzela neke stvari pod svoje pljuvali bi ih jer ne rade nista, sad kad su uzeli, opet ih pljuju. Necu ulaziti u politiku ali upravo zbog ovih prica o kradjama pomoci i novca Vlada je preuzela kontrolu nad dostavom sve pomoci u Doboju, u Samcu je policija i ne smije se u grad bez akreditacije, kontrola i nad ovim novcanim donacijama.
p.s. izvini zoka sto i ako pametujem :wink:
A pomoc ce sigurno doci na prava mjesta i novac biti usmjeren jer se ti tokovi u budzetu prate i znaju a i nece vlast ako nista drugo dozvoliti u ovoj izbornoj godini kada su sve oci uprte u nju da neko zloupotrijebi sve to.

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:09 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Ja sam sinoć oko 11 na vijestima HTV-a čuo da će u BH vojska da preuzme kontrolu na nekim mjestima baš zbog zloupotreba koje su se pojavile.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Aleksandar MK je napisao:
Zamolio bih da mi neko stručniji objasni. Ako nije moglo dan ranije, zar se nije moglo barem nekoliko sati prije katastrofe predvidjeti situacija i evakuisati Doboj koliko-toliko ?

Могло је. Сви из Пјескова и поготово старог града су могли да се пјешке попну на Чаршију за мање од сат времена. Да их је неко обавјестио/потјерао.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Ja sam Zokin ljubimac, ne ti Lolly . ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
_зока je napisao:
Ja sam sinoć oko 11 na vijestima HTV-a čuo da će u BH vojska da preuzme kontrolu na nekim mjestima baš zbog zloupotreba koje su se pojavile.


Mozda je pogresna interpretacija vijeti oko imenovanja generala?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Evo dobrih vijesti iz Doboja, sa grupe na FB:

Spoiler:
POSLJEDNJI INFO: U Domu Vojske trenutno postoje zalihe od oko 5 tona mlijeka, svi su pozvani da dođu i uzmu ako im treba. Od danas popodne u kasarni funkcioniše priprema gotovih obroka. Svima kojim treba neka dođu i uzmu. Punkt za podjelu je u blizini Zagrebačke banke, jedan je iza opštine, jedan na Pijeskovima, postoji ukupno 10. NEMA DOVOLJNO LJUDI DA NOSE PO STANOVIMA. Ako znate bilo koje ime - da neko prodaje humanitarnu pomoć DAJTE KONKRETNU INFORMACIJU. ponavljam, ako znate nekog lično da mu treba hrana, mlijeko, voda - zovite poznanike, prijatelej, familiju - da preuzme na nabrojanim mjestima i odnese, čiste se hiljade objekata, nema dovoljno ljudi da raznose po stanovima, a pogotovu po selima


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2004, 09:44
Postovi: 1330
Ne znam je li neko linkao ovo, ali je strašno!
https://www.youtube.com/watch?v=2dEgqLwaFpQ#t=498 :(


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7792
Gazimestanac87 je napisao:
JaLicno1987 je napisao:
Dragi forumasi, nazalost treba mi pomoc, ili finansijska ili u obliku namirnica i kukuruza za zivotinje. :-(
Ako moze iko od vas da pomogne bilo kako ili bar savjet kome da se obratim.. :-(


Људи неко да одговори на ово??


JaLicno1987 - javi mi se na PM ako imas neki racun u bilo kojoj banci.
Prebacicu ti bar 100KM.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Čitao sam u nekom od postova da su se pojavile vodene zmije i da ih ubijate. Bolje da ih puštate jer zmije tamane pacove i ostale glodare, prenosnike zaraznih bolesti. Zmija otrovnica nema u tim krajevima. Otrovnice poskok i zvečarka prisutne su isključivo u hercegovačkom kršu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
prava si ti zvecarka.....naravno da ima i poskoka i sarke jesi normalan ti....a zvecarke su po kaficima


Poslednji put menjao _Krol_ dana 20 Maj 2014, 12:33, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Nenade, care. Nemoj. Samo...nemoj...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/upoz ... 36736.html

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
The_new_Statesman je napisao:
Zasto? I ti bi isto tako postupila na njenom mjestu.


Ne bih, nije mi mila kradja. I nemoj mi pricati kako su ovo uradili iz najboljih namjera i kako se nece ugraditi. Prestari smo i ti i ja d bi vjerovali u bajke a nagledasmo se vec dovoljno lopovluka i malverzacija i sicanja milionima :wink:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
NenadV je napisao:
Čitao sam u nekom od postova da su se pojavile vodene zmije i da ih ubijate. Bolje da ih puštate jer zmije tamane pacove i ostale glodare, prenosnike zaraznih bolesti. Zmija otrovnica nema u tim krajevima. Otrovnice poskok i zvečarka prisutne su isključivo u hercegovačkom kršu.

Puštaj ih ti da ti se motaju ispred kuće i u kući pa gledaj kad će ti neka ugristi dijete.
Ja do daljnjeg tamanim sve, nemam vremena da gledam šaru i upoređujem koja je otrovna, koja ne.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Izgleda da je Djeneral ipak uveo malo reda u Doboju 8)

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Ok. Radite kako hoćete. Nemojte poslije kukati ako se raširi mišija groznica ili nešto slično.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Kojim milionima rode? Nema tog ovde. Ima 200.000 poziva, to je 100.000 evra. Ko se od tog moze obogatiti? Razmisli malo pre nego sto dodjes do godina ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 12:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Nenade razumijes li ti srpsko hrvatsko bosnjacki....i kod nas ima otrovnica,poskoka i sarke...jebo bjelouske...ali sta da radis kad ti se mota na pragu....ko je lud zavirivati koja je


Vrh
  
 
 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 261  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs