banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 22:17 Danas je 22 Jun 2026, 22:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 261  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Maj 2014, 08:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2010, 22:01
Postovi: 613
Kako god da se dijeli, krade ili ne krade koliko god posaljemo bice malo. Ogroman je broj ljudi kojima su stvari neophodne tako ne treba da vam umanjuje volju da pomazete ljudima. Svaka cast svima koji su i pomagale i koji ce pomagati na bilo koji nacin


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 08:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
TNS...mi smo iz nekog drugog vremena...previse zaostali i grubi,sad je demokratija
sa jedne strane razumijem to.....dosta je tim ljudima nevolja sto ih je snasla jos samo fale neke budale koje ce silom rjesavati stvari....ali bojim se da bez represivnog aparata nece ici.....


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 08:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jul 2007, 11:36
Postovi: 1658
ajkula je napisao:
Sta su neprovjerene informacije? Pa nisu vise ona vremena kada se moglo manipulisati cinjenicama. Zena sa troje djece iz Doboja pise poruku u BL i tome kako im se nista ne dostvalja, da nije bilo licne inicijative i pomoci prijatelja ko zna kako bi se provela. Evo ti prilozi na yt.. kreni od pandura koji se zahvaljuje Federaciji, preko covjeka koji u ruci ima dvije litre soka..


Непровјерене су информације да пуцају бране, краде се хуманитарна помоћ, стотине мртвих, литра воде од 5 КМ у Конзуму итд. итд. Чиста манипулација чињеницама и информацијама.

Не може ми нико објаснити да је жена са 2 дјеце на четвртом спрату животно угрожена. Схватам панику, притисак и страх, али ово што се сада ради представља кампању хаоса! Погледај масу добрих примјера, полиција, војска, добровољци...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 08:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Ma mozda je zena to stvarno napisala...ali pobogu brate ne cekaj da ti neko dodje na vrata....ostavi djecu komsijama i idi zatrazi pomoc.....ako je odbiju ,a glavom garantujem da nece ,licno cu joj odnijeti sve sto joj treba za mjesec dana...i njoj i djeci.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 08:56 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Kako da filtriramo? Može se uvesti odobravanje postova ali to traži stalno pristustvo moderacije isto kao i brisanje, a to je nemoguće.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 08:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Ma sta da filtriras,nisi izludio sjediti po citav dan tu....na sve strane su proizvoljne info,poluinfo,rekla kazala pa sto bi i ovaj forum bio izuzetak....


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 09:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2013, 00:37
Postovi: 661
Lokacija: Ides pravo pa skrenes lijevo.
Dragi forumasi, nazalost treba mi pomoc, ili finansijska ili u obliku namirnica i kukuruza za zivotinje. :-(
Ako moze iko od vas da pomogne bilo kako ili bar savjet kome da se obratim.. :-(

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 09:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Gocias je napisao:

Непровјерене су информације да пуцају бране, краде се хуманитарна помоћ, стотине мртвих, литра воде од 5 КМ у Конзуму итд. итд. Чиста манипулација чињеницама и информацијама.

Не може ми нико објаснити да је жена са 2 дјеце на четвртом спрату животно угрожена. Схватам панику, притисак и страх, али ово што се сада ради представља кампању хаоса! Погледај масу добрих примјера, полиција, војска, добровољци...


joj ljudi moji, kako nije moguće?
pa ja prva kad pogledam svoj frižider znam da treći dan ne bi imali šta jesti...ajd, pojeli bi sirova jaja, imam slanine..al džaba mi i od brašna, ulja i sličnog kad nemam struje, kad su mi drva u podrumu poplavljena
zatim..možda smo povrijeđeni, ormar pao i sl

kako mi ovdje, bar ovo malo centra grada što imamo, nismo bili ugroženi, nisam išla u prodavnicu da kupim zaliha .. iinače, kupujem kada mi šta treba. Kada sam išla u kupovinu namirnica za akciju koja je išla prekjuče..ugledam kako ljudi kupuju na kartone ulja, mlijeka...vode nema...na polici par litara ulja sam..i naravno da se i ja unervozim..kupim 3l ulja da imam u kući, 5kg brašna, 3l mlijeka, jaja... panika je zlo

i to me podsjeti da se zahvalim forumašima koji su se brinuli za mene, provjeravali kako sam i čak pitali da li mi treba pomoć :*

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 09:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Krol, nisam mislio da se pojavite kao nabijaci na razanj. Nego kao strucni saradnici. Generalu je potcinjena Policija. Ima ko tabati. I imajz ovlastenja za upotrebu sile. Samo ih treba usmjeriti. A i sam prizvuk vojne policije, vojne strukture komandovanja cini opasnost od pendreka i hapsenja veoma izvjesnom. To jest, tjera ma disciplinu i ozbiljnost.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 09:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Slika

има ли неко из градске управе да ово предложи, исфорсира? јако добра идеја

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 09:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
Je li u mom marketu i dalje traje ona akcija, koliko kupis toliko i oni doprinosu?

I da li mozda neko ide u Doboj danas, imam neke lijekove, ima osoba koja bi preuzela to tamo. Dovezao bih ja to gdje treba, moze kontakt na pm.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 09:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Kako ce nakon ovoga svega ici prica sa osiguranjem i isplatama?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 09:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Sta mislis koliko ljudi je osigurano?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 09:54 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Ma nisu firme osigurale robu, a kamoli ljudi stanove...Imamo mi neke poslovne partnere u Doboju, između ostalog i firmu koja drži robnu kuću tamo. Tri sprata, samo treći preživio poplavu. Gazda ne može da progovori od muke.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 10:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
To mu i kazem.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 10:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Kada smo već kod nesposobne vlasti:

http://webcache.googleusercontent.com/s ... ent=safari

Vijest je nedugo nakon toga uklonjena sa sajta grada Beograda.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 10:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
The_new_Statesman je napisao:
To mu i kazem.


Mislio sam na ove sto su osigurani. Hoce biti problema.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 10:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Jbg neprovjerenih info je bilo svugdje,za Doboj sam cuo cifru jutros i prosto ne mogu sa vjerujem da se toliki broj moze sakriti u ovo doba interneta,mobilnih telefona itd.Nadam se da nije istina

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 10:17 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Sep 2008, 14:43
Postovi: 18
Lokacija: BL
ssaassaa je napisao:
Jbg neprovjerenih info je bilo svugdje,za Doboj sam cuo cifru jutros i prosto ne mogu sa vjerujem da se toliki broj moze sakriti u ovo doba interneta,mobilnih telefona itd.Nadam se da nije istina



e bas to da niko nije uslikao nista samo se prica. Sto kaze Vucic u gdje to plutaju tjela po Obrenovcu pokazite mi (a on u camcu)


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 10:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
ја сам ту цифру чуо још у недјељу...
коментар једног добојилије на цифру од 16 у РС је био "ма шта 16, 116 само у добоју"..

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 261  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs