banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 05:14 Danas je 22 Jun 2026, 05:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 261  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Maj 2014, 00:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Kada je poplava govna prva isplivaju, a posljednja potonu. (stara izreka)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 00:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
shakal je napisao:
sinip je napisao:
Није Добој Бјељина. Имаш брдски дио града, тзв. Чаршија, могао је само да нареди евакуацију 20 метара уз брдо, пошаље полицију да потјера све редом а остало нек све вода носи. Овако...


Tacno. Mislim da je Doboj duplo lakse odbraniti od poplave nego Bijeljinu, kada se uzmu svi faktori u rizik.

Да не спомињем да насип направљен након поплаве 1965. не само да није попустио него су, како чујем, морали да користе експлозив да га разбију код "Туша" како би воде почела да отиче из града. А са таквом конфигурацијом терена уопште није требало много да се спријечи поплава, или ако не поплава оно бар људске жртве.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 00:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Feb 2014, 23:31
Postovi: 38
Situacija je da te Bog sacuva, mozda je do mene ali poslije svih akcija ja definitivno ne vjerujem vise nikome...najrađe bih dao u ruke vodu, hranu svima onima kojima to treba, ali niko tu moc nema.

Neko rece da citam teme, da pomoc u Doboj ide i evo procitao sam (svaka cast) ali opet srecem masu svijeta u tom istom gradu koji kazu da nisu dobili apsolutno nista...ne mogu da vjerujem koja neorganizacija, a Maglaj je isti slucaj.

I jos nesto, nabijem na k. sve domicilne sminkere koji hodaju u fancy kosuljicama oko nas dok cistimo njihov grad, isto tako one kibicere (zbog kojih moramo u grupi ici) koji cekaju ispred zgrada u Doboju i zagledaju u kese da vide sta to nosimo...a pomoc nosimo u njihovu sopstvenu zgradu...

Nikad u zivotu nisam odustajao ni od cega, ali sam se razocarao...dao sam uputstva kuda i gdje da ide pomoc iz Tesnja u Doboj, ali ja vise ne mogu nemam srca za ovo i jbg, od sutra na svoj redovan posao...

P.S. Kapu skidam policiji RS-a i policiji Federacije koja ima neprikosnovenu koordinaciju, sve u cilju da pomogne narodu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 00:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Пошто од сутра у ствари већ од данас војска преузима контролу у Добоју, очекивати је побољшање.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 00:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WPzIXWCX3Tw[/youtube]


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 02:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 16:41
Postovi: 219
Lokacija: dodik datura
Citiraj:
Лагумџија каже да би, према тврдњама војних стручњака, организованој војној сили били потребни мјесеци да учини оно што је вода учинила на потезу од Маглаја до Добоја, укључујући и ова два града, за три дана.


otkad to vojska simulira poplave? e jest mu i poređenje...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 06:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16141
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Srbija

Spoiler:
Slika
Slika
Slika

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 07:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Има око 200 хиљада позива на овај хуманитарни број.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 07:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
"Ako je Vaš grad #Banjaluka kafu možete platiti pozivom na broj 1458 u kafićima "Intermezzo", "078" i "Stara Ada". #poplaveRS"

_________________
Glupa krava.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 07:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jul 2007, 11:36
Postovi: 1658
Ташко je napisao:
Gocias je napisao:
Обично немам обичај да реагујем на ТВ прилоге. Телевизија као телевизија, морају испунити свој цјелодневни програм, али ове реакције што се преносе од јуче, никако нису на мјесту. Ствара се тако лоша клима на релацији БН и ДО са једне стране, односно БЛ са друге.

Уз ризик да будем безобразан, па мајка му стара, не скупља се ваљда онолика помоћ за Пријечане, Трн и Лазарево? Јел могуће да толико мало камиона одлази у ова два града? Зар је могуће да БН на насипима налази људе из свих градова РС сем из БЛ?


Mislim da se najmanje pomoci zadrzava u BL. Nikakve tu "lose klime" izmedju Bijeljina/Doboj i Banjaluke nema. To su samo medijska sranja.
Kako doci do Bijeljine, ako je sve poplavljeno?
Masa ljudi iz BL ide u Doboj i ogromna pomoc ide bas tamo, tako da ne kontam zasto si napisao to sto jesi.
Ide se i u Samac i u Modricu. Islo se i u Prijedor. Nije Bijeljina nista drugacija, samo je mnogo teze doci i ne organizuje se odlazak tamo.
Mico Micic nek pozove studente iz BL da dodju tamo i vjerujem da ce, ako ne sutra, onda prekosutra odmah doci. Ako postoji mogucnost.


Мени се чини да има, и да томе највише доприносе медији, који стварно без икаквих граница пропагирају ову или ону страну. Па кад гледаш БН, без СДС-а би сви поцркали од глади. Мислим, заболе ме за политику, али мајмунлук је мајмунлук.

Већ три дана пут за БН је проходан, нема више шта да се чека. За Добој исто.

Не Мићо, Додик и Жељка! Предсједник и премијер!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 07:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jul 2007, 11:36
Postovi: 1658
Је ли могуће да администратори бришу постове у којима се отворено спекулише о броју мртвих у РС?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 07:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
I treba da se brisu bilo kakve spekulacije, bile uvelicane ili umanjene.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 07:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Jul 2009, 21:45
Postovi: 555
Joj ocekivati neke vijesti od BN televizije je smijesno. Pa oni i ovu situaciju koriste za pljuvanje aktuelne vlasti i velicanje SDS-a.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 08:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5650
Lokacija: Црвено - плави град
Хитно ми је ово. Јел зна неко јел се може нормално доћи до аеродрома маховљани и јел авиони нормално лете?

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 08:15 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
može doći normalno
za avione ne znam


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 08:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
BN je bijeljinski RTRS. Stoka!

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 08:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
sinip je napisao:
Пошто од сутра у ствари већ од данас војска преузима контролу у Добоју, очекивати је побољшање.


Nista vojska ne preuzima.....Zeko jeste general ali u penziji vec 10-ak godina i nema veze sa vojskom...on je povjerenik vlade za Doboj


Malo sam se raspitao kod ljudi koji bi stvarno trebali znati:
Imaju grdnih problema sa podjelom pomoci.Prvo su dijelili direktno sa kamiona pa se narod tukao,grabio,unistavao.
Presli na drugaciji nacin podjele pa im se desava da ljudi lazu broj clanova domacinstva,svi iz domacinstva staju u red i tako to.
Oni koji odvoze a cini mi se rekose da su to neki predsjednici mz prvo snabdiju svoje prijatelje rodbinu,komsije a ostalima sta ostane.
Rezultat svega toga je da dosta ljudi ne dobije nikakvu pomoc.
Pomoc se dijeli racionalno jer se ne moze predvidjeti koliko ce ovakvo stanje potrajati.
Zato je Zec u sustini postavljen,da nadje nacina da svi dobiju minimum pomoci.U sustini vlada haos...neka mu je bog na pomoci.

Bilo je pokusaja ulaska u grad ljudi koji su lagala da voze humanitarnu pomoc a u stvari prodavali robu....valjda par slucajeva.....o prodaji hum. pomoci nema info.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 08:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Krol, postoji li mogucnost da mu ti sa svojim kompanjonima iz rata pomognes radi tih ljudi? Ili neko slicnog iskustva i naravi? Cini mi se da je dobio velika ovlastenja, a i vanredno je stanje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 08:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jul 2007, 11:36
Postovi: 1658
Јел може без, "ваљда" и сличних термина? Ја у то људи ништа не вјерујем! Завладала је општа бујица непровјерених и лажних информација. Сви форуми, поргали, друштвене мреже обилују информацијама из треће руке, које се провлаче кроз свакојака уста да би на крају ситуација била као у народној пјесми.

Још једном молим админа да, ако постоји начин, уведе филтер на пласирање непровјерених информација.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2014, 08:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Sta su neprovjerene informacije? Pa nisu vise ona vremena kada se moglo manipulisati cinjenicama. Zena sa troje djece iz Doboja pise poruku u BL i tome kako im se nista ne dostvalja, da nije bilo licne inicijative i pomoci prijatelja ko zna kako bi se provela. Evo ti prilozi na yt.. kreni od pandura koji se zahvaljuje Federaciji, preko covjeka koji u ruci ima dvije litre soka..

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
  
 
 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 261  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs