banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 01:01 Danas je 22 Jun 2026, 01:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 261  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
evo maloprije je vlada smijenila citav taj krizni stab doboja i postvili generala zeca


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Sep 2010, 13:17
Postovi: 186
Mislim da broj mrtvih i nestalih, nećemo još dugo saznati...idu izbori, a ova prica o herojstvu i organizaciji civilne zaštite tada pada u vodu.

Ko je gledao RTRS , emisiju INDIREKTNO, zna šta pričam. Gdje voditelj pita gosta, koji je član BUK-a, MOŽDA ĆETE IMATI POTREBE ZA PODVODNIM SPAŠAVANJEM, AKO BUDE BILO ŽRTAVA! :(

Svaka čast tim momcima, koji su skočili u čamce...al ovako štititi vlas na republičkom nivu i napdati lokalni, a realno svi snose odgovornost!!!

_________________
Jebiga!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Blackrose je napisao:
Sto se tiče broja mrtvih..ako je istina ovo večeras što sam čula od momka koji je bio na licu mjesta i vidio svojim očima (bar tako kaže)...strašno ljudi moji

Tek će se pokazati koliko je ljudi ostalo zarobljeno u autima na parkingu ispod tržnog centra TUŠ.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
znam i za to..ali sve da ne nađu više ni jedno tijelo..ovo je već katastrofa
i jedan izgubljeni život je previše a kamoli...

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2004, 11:42
Postovi: 2358
Lokacija: Mejdan, kod Flavea na gajbi
evo jos jedna info iz samca. ljudi koji "ne zele" da se evakuisu iz svojih stanova, ostaju samo iz jednog razloga, da ih cuvaju. kazu da se pljacke desavaju nocu, dolaze camcima.

_________________
DA, JA SAM SEXUALNO ISFRUSTRIRANA OSOBA!!!
verliebt in berlin


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
mandrak je napisao:
evo maloprije je vlada smijenila citav taj krizni stab doboja i postvili generala zeca

Na stranu to sta normalan covjek misli o nasoj vladi ali ovo sa Zecom je dobar potez, inzinjerac.
A vidimo po izvjestajima ljudi koji su bili dole da je situacija uzasna. Obren je nesposobno govno i ode i on sa ovom poplavom...

_________________
ENVER KULAŠIN


Poslednji put menjao Simpatizer dana 19 Maj 2014, 22:26, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ne znam zasto pisete "ako je tacno" ovo oko broja zrtava, svi znaju da je tacno i da vlasti lazu. To sam rekao u subotu, jedino ako mislite da neko od obicnih ljudi ima potrebe lagati.

General Zec preuzima Doboj, po pricama mog starom on je bio jedan od najpostenijih u VRS. Ako vojska preuzme snabdjevanja i raspodjelu mislim da nece vise biti malverzacija jer do sada su se vojnici pokazali kao pravi ljudi u Doboju.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Zanima me jos jedna stvar, sta se ima pljackati po kucama, novac i nakit ce mjestani ponijeti sa sobom, jedino ako hoce da kradu namjestaj, ali to nije ni bitno, jebo namjestaj, za njih im treba sleper, a ne camac.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2004, 11:42
Postovi: 2358
Lokacija: Mejdan, kod Flavea na gajbi
skeva je napisao:

General Zec preuzima Doboj, po pricama mog starom on je bio jedan od najpostenijih u VRS. Ako vojska preuzme snabdjevanja i raspodjelu mislim da nece vise biti malverzacija jer do sada su se vojnici pokazali kao pravi ljudi u Doboju.

ovo je tako lijepo za cuti.


skeva je napisao:
Zanima me jos jedna stvar, sta se ima pljackati po kucama, novac i nakit ce mjestani ponijeti sa sobom, jedino ako hoce da kradu namjestaj, ali to nije ni bitno, jebo namjestaj, za njih im treba sleper, a ne camac.

sitne vrijedne stvari. po stanovima u zgradama koji nisu poplavljeni i koji su prazni.
nasa neka rodjaka ostala u samcu. rece mi mama da su evakuisali samo djecu a ona i muz ostali da cuvaju stan.

_________________
DA, JA SAM SEXUALNO ISFRUSTRIRANA OSOBA!!!
verliebt in berlin


Poslednji put menjao stigmata dana 19 Maj 2014, 22:29, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Kako kaže Obren nije naredio evakuaciju, jer nije dobio izričitu naredbu od republičkih organa, jer da je to uradio na svoju ruku optužili bi ga za širenje panike.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
@Skeva, zato što se ipak nadam da nije istina a i ne želim špekulisati oko broja nastradalih :(
i sam ne pominješ cifre.. :(

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2011, 23:08
Postovi: 1835
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Sva pomoc koja dolazi u Doboj,u Civilnu zastitu,prolazi kroz ruke ratnih profitera. Jedan od njih je mnogima poznati Cedo Segdar,penzionisani komadir stanice policije 2,Obrenov gorila,direktor propalog DIRG-a,koji i dalje sluzi za pranje novca od naplate parkinga u Doboju. Takodje je vlasnik kafica Down Town u Doboju kod saobracajnog fakulteta.


status sa FB

_________________
Kupus sadim a Fridrih niče


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
filozof sa vrbasa je napisao:
Kako kaže Obren nije naredio evakuaciju, jer nije dobio izričitu naredbu od republičkih organa, jer da je to uradio na svoju ruku optužili bi ga za širenje panike.


Kakvu evakuaciju? Mogao je napraviti nasip 5 metara visok da je sve to ozbiljno shvatio. Na nasipu su radila 2-3 bagera, hej od onolikog grada, onoliko ljudi kada voda izliva rade 3 bagera :confused2:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
stigmata je napisao:
evo jos jedna info iz samca. ljudi koji "ne zele" da se evakuisu iz svojih stanova, ostaju samo iz jednog razloga, da ih cuvaju. kazu da se pljacke desavaju nocu, dolaze camcima.


Da, sinoc su ovi iz Kanjona sa policijom bukvalno ganjali lopove po Samcu sa camcima..
A jbg Skeva, vecina ljudi u onoj frci nece ni pomisliti na nakit. Idu ljudi spasavati zivu glavu, ko ce tad razmisljati o zlatu, prstenju i cemu sve vec.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2011, 23:08
Postovi: 1835
Lokacija: Banja Luka
Slika

Obrenovac

_________________
Kupus sadim a Fridrih niče


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:33 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
skeva je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Kako kaže Obren nije naredio evakuaciju, jer nije dobio izričitu naredbu od republičkih organa, jer da je to uradio na svoju ruku optužili bi ga za širenje panike.


Kakvu evakuaciju? Mogao je napraviti nasip 5 metara visok da je sve to ozbiljno shvatio. Na nasipu su radila 2-3 bagera, hej od onolikog grada, onoliko ljudi kada voda izliva rade 3 bagera :confused2:


komad budale, cuj prepo se republickih organa..nadam se da ce gradjani doboja nakon ove situacije dobro staviti prst na celo i gledati koga da izaberu..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Svašta je Obren smuljao da se izvuče, iako sam samo kratko gledala tu emisiju na Bn-u. A sad su i na RTRS-u potvrdili da se pomoć ne distribuira dobro u Doboju, da se građani žale na to, i da se ne odvozi smeće i sl..zato vlada postavlja Zeca umjesto ovog tupana. (bar meni izgleda tako).

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
spavac je napisao:
skeva je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Kako kaže Obren nije naredio evakuaciju, jer nije dobio izričitu naredbu od republičkih organa, jer da je to uradio na svoju ruku optužili bi ga za širenje panike.


Kakvu evakuaciju? Mogao je napraviti nasip 5 metara visok da je sve to ozbiljno shvatio. Na nasipu su radila 2-3 bagera, hej od onolikog grada, onoliko ljudi kada voda izliva rade 3 bagera :confused2:


komad budale, cuj prepo se republickih organa..nadam se da ce gradjani doboja nakon ove situacije dobro staviti prst na celo i gledati koga da izaberu..


Kakvo izabiranje, budalu treba u zatvor, odgovornost je njegova. Prepao se republickih organa? Pa majstore, preuzmi odgovornost! Uradi na svoju ruku, koga se bojis! Jebem ti gmizavce jebene!

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika

Dubica.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 22:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Neki "nasi" su dizali cene hleba, mleka, vode dok je Kinez na keju u Mitrovici delio gumene cizme i vikao "Nula dinala!" "Nula dinala!"


Vrh
  
 
 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 261  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs