banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 06:25 Danas je 22 Jun 2026, 06:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 261  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
BL se već dovoljno razvukla i ne moramo se nikome pravdati, sanacija još neće ići ovo je samo akcija da narod preživi, jer niko ne voli ko je zdrav i prav, da prima humanitarnu pomoć.

Ne razumijem ove što neće da se evakuišu, đed i baba negdje u Šamcu na tavanu kuće čuče već tri dana, kako im se da.

Ona priča iz Srbije onog mladića što ne zna gdje su mu supruga i dijete, jer je on pomagao druge i nije sa njim ostao u kontaktu, a ne može da ih nađe, samo da nije tragedija.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:21 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40513
Lokacija: Месечева икра
Ovo?

http://www.telegraf.rs/vesti/1076670-na ... dje-zivote

Katastrofa.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Okt 2003, 02:53
Postovi: 163
http://www.youtube.com/watch?v=bAwwae2A1OI

Meni je ovo popravilo dan

_________________
They call me doodler, because doodling is what I do. Yeah, and I also piddle...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Jedan Dan žalosti, pa kako ih nije sramota, otišao Milan Jelić pa smo bili nekoliko dana u žalosti, a sada 1/3 države otišla u neku stvar i samo jedan dan žalosti.

_зока je napisao:


To je ta priča. :cry:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Upravo zbog opasnosti od anarhije koja sada ne moze biti od pomoci. Narod se priprema na konacnu cifru...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:32 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40513
Lokacija: Месечева икра
U vezi onog famoznog računa za Janu od 1,5l u Konzumu, račun od istog dana sa manje od pola sata razmaka...

Slika

Kakve monstruozne umove zabavljaju ovakve priče?

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16141
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Obren upravo na BNu

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2478
Lokacija: Крајишка љепотица
Schlager je napisao:
moguće...tako su vjerovatno i nas lagali kako je ,eto RS stvorena uz male žrtve :(

siguran sam kad bi se na snimcima pogledao sve i jedan dnevnik SRT u te 4 godine,da nas nije poginulo više od 50-60,a neprijatelja jedno 7 miliona :(

a sad vidimo da je samo boraca VRS više od 23 000 mrtvih :( ...znali smo svi da se laže, ali i na kraju rata,ja nisam mislio da je više od 10 000 Srba ukupno poginulo. :(

i ovo za Doboj će se vjerovatno saznati za koju godinu :( :(


Чуо сам се пријатељем из Добоја и он каже да је добојска мртвачница пуна, да ово што се износи у јавност није уопште тачан број жртава :(

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Sep 2010, 13:17
Postovi: 186
Za Obrenovac sam čuo više verzija da su namjerno probili nasip, da su žrtvovali zarad Beograd...a, evo i jedne druge verzije, koja je po meni najbliže mogućem scenariju... :(

http://dnevno.rs/vesti/beograd/124178-b ... -foto.html

_________________
Jebiga!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2478
Lokacija: Крајишка љепотица
И погледајте прилог од 3:30

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zB7A2fyOatI[/youtube]

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Warrior of the Light je napisao:
Nađoh ovo prilikom čisćenja podruma kod prijatelja:
Spoiler:
ostalo od rata
Slika

Ne znam može li voda uticati da ovakve stvari postanu "nestabilne". Ko god radi na rasčišćavanju neka pripazi, jer se mogu naći i opasnije stvari od ovoga.

Ima svega, pogotovo je problem u nekim manjim kanalima gdje naša stoka ima običaj odlagati višak.
Nego kontam da neko sačuva koji metak, pa i bombu nekako (jebiga ko je preživio rat uvijek se boji da će ostati nezaštićen) ali mi nikako nije jasno da štekaju municiju za protivavionsko oružje. Koji će mu qrac to? :roll:

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Ne mogu da shvatim da BN televizija koristi ovu katastrofu i već danima vodi prljavu predizbornu SDS kampanju.
Bože pomozi!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3669
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Rečeno mi je da dijele gumene čizme u Opštini BL. Koliko je to tačno?

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
Narode,ko je na akcijama ciscenja u bl,ponudite se da ponesete kucama i operete vrecu vesa,svi to mozemo a narodu to itekako znaci

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:51 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2014, 00:04
Postovi: 50
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=b0B1uoPXEk0[/youtube]


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Danas poslijepodne prijatelj i ja odvezli jedan auto stvari za Doboj. Ljudi kojima smo odvezli stvari nam pričaju sasvim drugu verziju od ovoga što se čuje na vijestima. Dakle, pomoć već danima dobijaju minimalno. Danas nisu dobili baš ništa. Riječ je o samom centru Doboja (Ulica Kralja Tvrtka). Naveče primjećuju bande koje traže prazne stanove. Idu sa merdevinama i pokušavaju ući u stanove na drugom spratu koji su pošteđeni poplave. Policije nema dovoljno da sve stigne.
Vozeći se ulicama Doboja primjeti se da ljudi daju sve od sebe da očiste ispred svog praga, puno je stvari iznešeno na trotoare, ispred svake kuće ili zgrade postoji bar jedna gomila otpada. Jedino što uopšte nismo vidjeli su kamioni koji odvoze taj otpad. Nema ni cisterni koje bi bar malo potjerali sav mulj sa ulica da se koliko već sutra ne pretvori u otrovnu prašinu. Dakle, od nekog angažmana države u snabdijevanju ili raščišćavanju jedva da može biti govora. Mi od toga nismo vidjeli baš ništa.
Vraćajući se iz Doboja slušamo u 19h vijesti na radiju RTRS-a. Tamo pričaju sasvim drugu priču. Jedna laž sustiže drugu. Kao, odvozi se smeće, snabdijevanje sve bolje.
Ne očekuje niko čuda, pa ni od njih, ali ovo je poraz ove države i vodećih ljudi.
Na sve ovo najavljuju zabranu samoinicijativnog odlaženja u pogođena područja.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
Ima li neko pouzdane informacije kako se iz inostranstva moze dopremiti kombi/kamion pomoci?
Znam da je negdje na temi bila procedura kako to ide, al nikako ne mogu naci.

Ima li negdje objasnjeno kako to tacno ide?
Hvala.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 20:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Schlager je napisao:
moguće...tako su vjerovatno i nas lagali kako je ,eto RS stvorena uz male žrtve :(

siguran sam kad bi se na snimcima pogledao sve i jedan dnevnik SRT u te 4 godine,da nas nije poginulo više od 50-60,a neprijatelja jedno 7 miliona :(

a sad vidimo da je samo boraca VRS više od 23 000 mrtvih :( ...znali smo svi da se laže, ali i na kraju rata,ja nisam mislio da je više od 10 000 Srba ukupno poginulo. :(

i ovo za Doboj će se vjerovatno saznati za koju godinu :( :(


Ovog se ja dobro sjećam, ali narod već poslije par mjeseci krkljanca, više ništa nije vjerovao toj propagandi.

I za zanemarivanje o doprinosu Federalaca pomaganju ugroženim u RS i tu si u pravu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 21:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
richa je napisao:
Ima li neko pouzdane informacije kako se iz inostranstva moze dopremiti kombi/kamion pomoci?
Znam da je negdje na temi bila procedura kako to ide, al nikako ne mogu naci.

Ima li negdje objasnjeno kako to tacno ide?
Hvala.



Najbolje bi bilo da ako neko zna sve te informacije, da ih stavimo u jednu temu i zakljucamo, da ljudi znaju gdje, kako i sta.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2014, 21:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
http://www.cafe.ba/vijesti/145163_TRAGEDIJA-U-DOBOJU-U-AUTOMOBILU-PRONAENA-MRTVA-CIJELA-PORODICA.html

Ako je ovo istina.... :(

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
  
 
 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 261  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs