banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 06:25 Danas je 22 Jun 2026, 06:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 261  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Maj 2014, 22:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Pa koliko je inače?

Stratovarius, mislio sam svakakva preseravanja.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 22:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 22:37
Postovi: 1641
"Ono što je sada URGENTNO je čišćenje! Dosta ljudi nema nikoga da im pomogne. Nemate potrebu da dreždite ispred Gradske Uprave ili Crvenog Krsta. Organizujte se recimo u ekipe od po dvije djevojke i jednog momka; kupite gumene rukavice, četke, krpe, plastičnu kantu i neki deterdžent, Domestos i sl. Nakon toga krenite u Budžak, Derviše, Česmu, Trn ili Priječane. Vidjećete unesrećene ljude, ali ćete vidjeti i osmijeh na njihovim licima kada im ponudite pomoć. Ti ljudi tek sada postaju svjesni tragedije koja ih je zadesila i sada je najbitnije da znaju da nisu sami.
Izvinite što ja ovoliko brbljam, ali... moram!"

Citirah Tikija koji je ovo objavio na Fejsu.

I upravo kao sto je napisao nema potrebe da se prijavljujete u opstinu i slicno, slobodno ko god moze neka se sam organizuje sa ekipom i lagano na ugrozena podrucja.

Ono sto predstavlja djelimicno problem jeste odluka ministarstva da se sutra ide u skole na podrucju Banjaluke cime su totalno zanemarili cinjenicu da vecinu volontera cine upravo srednjoskolci kao i studenti mada vidjeh sada za studente da ce se tek rano ujutro znati konacna odluka za fakultete.

_________________
Prijatelju ove noci, prijatelju moga sna.....


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 22:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2011, 00:36
Postovi: 1068
Pozdrav...
Moze neki link po mogucstvu na engleskom, gde se mogu vrsiti uplate donacija za rep.Srpsku iz inostranstva?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 22:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Albanija.

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 22:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2478
Lokacija: Крајишка љепотица
Blackrose je napisao:
ja mislim da je to regularna cijena Jane, al nemoj me držati za riječ...ne kupujem Janu


Није сигурно, ја и друштво у Драгани у суботу куповали Јану од 5 литара и мислим да је цијена била око 3 марке.

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 22:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Reče mi čovjek da je 0,99КМ.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 22:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
moja greška..ja i jesam mislila a galon od 5l
prijaviti inspekciji

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 22:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Flave je napisao:
@budala

Mislim da si ovo htio okaciti. :)
Danke Österreich...

http://www.meinbezirk.at/salzburg-stadt ... 54750.html


зашто је склоњена ова вијест? да се нису мало прерачунали?

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 23:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9598
Blackrose je napisao:
moja greška..ja i jesam mislila a galon od 5l
prijaviti inspekciji

Tačno, treba ih odmah prijaviti.
Samo odnijeti račun u inspekciju. Bilo koga ko toliko povisi cijenu vode.
A poslije bojkotovati taj objekat.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 23:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Blackrose je napisao:
ja mislim da je to regularna cijena Jane, al nemoj me držati za riječ...ne kupujem Janu
Jana od 1.5l je 1, 1.20KM, galon od 5l je bio 2.75KM na akciji u tom istom Konzumu (Čajavec) u srijedu, četvrtak...
Choban je napisao:
Bilo na TV-u da se Vladi/inspekciji dostave ovakvi računi, pa će slati inspekciju.
Obavezno!

Bilo bi sjajno kada bi narod kod nas pamtio takve stvari i zbilja bojkotovao objekte koji pokušaju tako nešto.

_________________
bleek.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 23:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4091
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Пеле Мали je napisao:
Flave je napisao:
@budala

Mislim da si ovo htio okaciti. :)
Danke Österreich...

http://www.meinbezirk.at/salzburg-stadt ... 54750.html


зашто је склоњена ова вијест? да се нису мало прерачунали?



Nemam pojma. Mozda sto je slika koju su okacili bila sa plavim sljemovima!? Pokusacu pronaci.

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 23:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2011, 23:08
Postovi: 1835
Lokacija: Banja Luka
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6yCNs2kSNKE[/youtube]

_________________
Kupus sadim a Fridrih niče


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 23:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
no_pasaran je napisao:
Pozdrav...
Moze neki link po mogucstvu na engleskom, gde se mogu vrsiti uplate donacija za rep.Srpsku iz inostranstva?


https://www.facebook.com/poplaverepublikasrpska?fref=nf

Novčana pomoć za poplavljena područja i stanovništvo / Financial aid for floods affected population and areas
16. мај
KM - ŽIRO RAČUN:

Novčana pomoć za poplavljena područja i stanovništvo u KM može se uplatiti na Račun posebnih namjena za pomoć poplavljenim područjima, broj 562 099 80946823 10 otvoren kod NLB Razvojna banka a.d. Banja Luka.



DEVIZNI ŽIRO RAČUN:

Instruction for international payments

Beneficiary Bank: Unicredit bank AD Banja Luka
Bank address: Marije Bursać 7, BA-78000 Banja Luka, Bosnia and Herzegovina
SWIFT: BLBABA22
Beneficiary Name: Ministarstvo finansija: Jedinstveni devizni račun trezora
Beneficiary Address: Trg Republike Srpske 1 BA-78000 Banja Luka, Bosnia and Herzegovina
Beneficiary Account Nr: BA39 5517 9048 0118 3851
Purpose of payment: Financial aid for floods affected population and areas
(pls. see enclosed filled-in Instruction for international payments)

Link 1: http://efshare.com/?s=A56AMX <--овај код мене не ради
Link 2: http://speedy.sh/qJwqJ/International-payments.doc http://speedy.sh/F24F2/International-payments.pdf

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 23:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1521
Ovo za Austriju je patka. Salju pomoc, spasioci, camci, pumpe i sl. Ali ovo o 13 mil eura je patka.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 23:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4091
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Danchi je napisao:
Ovo za Austriju je patka. Salju pomoc, spasioci, camci, pumpe i sl. Ali ovo o 13 mil eura je patka.


Ako je i patka, dobro je jer ipak salju bitne stvari.

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 23:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
и мени се то учинило превише добро да буде истинито.. зато су и склонили вијест, то је неко извалио.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 23:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3669
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
filozof sa vrbasa je napisao:
sinip je napisao:
И шта каже мрцина?


Da je DO zahvatila katastrofa neviđenih razmjera. Nije puno pričao.


Bio ja danas na istovaru potrebština kada je on sa svitom došao obići mjesto. Valjda je to krizni štab. Uglavnom preko puta neke firme MBA, kod kasarne. Gospoda ušla na mjesto slaganja da razgovaraju u po istovara. Pričali desetak minuta, a lanac ljudi stoji ko popišan. Opasno se isfurali na njih bili.

ps
Nisam čitao sve postove.
Ugladnom je zeznuto. Treba ljudi da raznosi po gradu to sve.

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 23:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Avg 2013, 16:56
Postovi: 298
Ljudi ako imate kakvih informacija o toj sedmoclanoj porodici obavezno ostavite ovde na forumu da im pomognemo da im obezbjedimo stan , ako treba i par mjeseci unaprijed da se uplati


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 23:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Da, dajte info, ja ću okačiti na ono obavještenje. Neki forumaši su već pominjali neki namještaj koji bi im mogli donirati...

_________________
bleek.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Maj 2014, 23:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Све те нејебло...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

:angry4:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
 [ 5212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 261  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs