banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 07:59 Danas je 28 Jun 2026, 07:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 11143 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 558  Sledeća

Da li bi ste se vakcinisali protiv korona virusa? (12.02.2021.)
a)vakcinisaću se 57%  57%  [ 72 ]
b)neću se vakcinisati 14%  14%  [ 18 ]
c)vakcinisaću se ako budem bio uslovljen/a (zbog posla, putovanja i sl.) 25%  25%  [ 32 ]
d)nisam o tome još razmišljao/la 3%  3%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 126
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Apr 2020, 17:01 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 31 Mar 2020, 15:35
Postovi: 81
Danas u po centra grada kod banovog spomenika neka zena sjedi sama na klupi, oko nje se igraju djeca na par metara udaljenosti, ocigledno nisu njena. Gospodja nema ni masku ni rukavice a tako se iskasljala oko djece da je meni doslo prvo da je opalim po ledjima da se dobro nakaslje a potom da joj puknem plesku sto se ne pridrzava nikakvih mjera nego kaslje oko djece. Djecica s maskama a prepali se, murija koja cuva Laktasenka samo gleda iz one svoje pascare, niko nit prilazi nit kaznjava za ovakve propuste.

Sent from my London using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2020, 17:46 
OnLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11728
Lokacija: PL / BL
:lol:

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2020, 17:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
skeva je napisao:
20 i nesto je prelezalo cini mi se....

Nego, danas u marketu, pa jedno 80% bez maski, opusteno se sopinguje, u jednom trenutku ti stvore osjecaj nelagode sto imas masku.
U Teslicu potpuno drugacija situacija, u markete i postu ne daju ni uci bez maske i rukavica, po gradu koga sretnes nosi masku, veliki broj je i onih u autima da nose maske.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2020, 18:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16145
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
prokelj je napisao:
Danas u po centra grada kod banovog spomenika neka zena sjedi sama na klupi, oko nje se igraju djeca na par metara udaljenosti, ocigledno nisu njena. Gospodja nema ni masku ni rukavice a tako se iskasljala oko djece da je meni doslo prvo da je opalim po ledjima da se dobro nakaslje a potom da joj puknem plesku sto se ne pridrzava nikakvih mjera nego kaslje oko djece. Djecica s maskama a prepali se, murija koja cuva Laktasenka samo gleda iz one svoje pascare, niko nit prilazi nit kaznjava za ovakve propuste.

Sent from my London using Tapatalk

Znači strašno

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2020, 18:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Ne znam koliko su do sada podijelili maski,planom opštinskog kriznog štaba Teslić podijeliće se 17000 maski.
Urbani dio opštine nema ni 10 h stanovnika,dijele se i po mjesnim zajednicima širom teslićke opštine.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2020, 18:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
skeva je napisao:
20 i nesto je prelezalo cini mi se....

Axa, видио сам сад и на worldometers...

Пређосмо на милион заражених од почетка.
prokelj je napisao:
Danas u po centra grada kod banovog spomenika neka zena sjedi sama na klupi, oko nje se igraju djeca na par metara udaljenosti, ocigledno nisu njena. Gospodja nema ni masku ni rukavice a tako se iskasljala oko djece da je meni doslo prvo da je opalim po ledjima da se dobro nakaslje a potom da joj puknem plesku sto se ne pridrzava nikakvih mjera nego kaslje oko djece. Djecica s maskama a prepali se, murija koja cuva Laktasenka samo gleda iz one svoje pascare, niko nit prilazi nit kaznjava za ovakve propuste.

Sent from my London using Tapatalk

Па колико знам није баш ни дозвољено то... Требали су изгледа доћи колеге на атовима белим, овима у кућицама то није посао, њих то не занима.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2020, 18:59 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Šta nije dozvoljeno?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2020, 19:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Па окупљање у парковима, излетиштима...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2020, 19:04 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Koliko ja vidim ti važi od sutra, a i tad samo za neka mjesta među kojima nije taj park.

Slika

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2020, 20:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3969
Castra je napisao:
Da li ste razmišljali o kupovini namirnica sa dostavom preko interneta? Vidim da postoje prodavnice u BL koje vrše besplatnu dostavu...


Koje su to radnje, može izvor? Hvala.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2020, 20:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10205
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1858192097


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2020, 21:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
_зока je napisao:
Koliko ja vidim ti važi od sutra, a i tad samo za neka mjesta među kojima nije taj park.

Slika

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Оукеј, превидио сам тај датум, моја грешка, извињавамо се, много се извињавамо :) Међутим, има у граду још зелених површина за рекреацију, индивидуална окупљања, излете... :-?

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2020, 23:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12603
GialloRosso je napisao:
Castra je napisao:
Da li ste razmišljali o kupovini namirnica sa dostavom preko interneta? Vidim da postoje prodavnice u BL koje vrše besplatnu dostavu...


Koje su to radnje, može izvor? Hvala.


Kort, Konzum...
Ne znam da li još neko ima dostavu..

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2020, 00:26 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 31 Mar 2020, 15:35
Postovi: 81
Ima ona Ceger dostava pa oni valjda rade i s tim trgovackim lancima koliko sam shvatio

Sent from my London using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2020, 07:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2014, 19:41
Postovi: 758
Slika

Pošto kod nas forsiraju maske, ovo je sa WHO sajta...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2020, 07:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5278
Lokacija: banja luka
Castra je napisao:
GialloRosso je napisao:
Castra je napisao:
Da li ste razmišljali o kupovini namirnica sa dostavom preko interneta? Vidim da postoje prodavnice u BL koje vrše besplatnu dostavu...


Koje su to radnje, može izvor? Hvala.


Kort, Konzum...
Ne znam da li još neko ima dostavu..


Konzum brrrr.... poslije silnih afera sa proizvodima sa isteklim rokom njima ova pandemija dodje ko kec na deset da uvale robu.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2020, 08:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
bokac je napisao:

Pošto kod nas forsiraju maske, ovo je sa WHO sajta...


Da, ali Kinezi su na osnovu svog iskustva izrazili neslaganje sa ovom preporukom! Oni su uvidjeli da su ljudi koji su nosili maske, a uhvatili koronu, generalno prošli sa dosta blažim simptomima. Što se, opet, uklapa u nešto što se moglo čuti ranije, a to je da su stradali ljudi koji su bili mnogo izloženi (većoj količini virusa), kao doktori npr. Tako da, neka maski.
Sinoć pred milicajski čas, dosta ljudi u šetnji i cirka 50% ili nosi masku, ili je ima preko vrata.

Inače 343 testirana, 7 pozitivnih - 1 Banjaluka.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2020, 08:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12603
Meni nisu baš jasni ljudi koji tako nose maske oko vrata ili ispod nosa. Ako si već odlučio da iskoristiš masku, pogotovo ako je hiruška koju bacaš, pa onda je nosi kako treba...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2020, 08:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16145
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Umetnik je napisao:
_зока je napisao:
Koliko ja vidim ti važi od sutra, a i tad samo za neka mjesta među kojima nije taj park.

Slika

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Оукеј, превидио сам тај датум, моја грешка, извињавамо се, много се извињавамо :) Међутим, има у граду још зелених површина за рекреацију, индивидуална окупљања, излете... :-?
¸

Slika

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2020, 08:57 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
bokac je napisao:
Spoiler:
Slika


Pošto kod nas forsiraju maske, ovo je sa WHO sajta...


Ako si npr zaražen ali ne znaš jer nemaš simptome, trebaš li nositi masku? Zar nije onda bolje da svi nose maske?

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 [ 11143 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 558  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Neticle [Bot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs