banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Apr 2023, 06:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Pečenko je napisao:
ERROR je napisao:
Majko mila koliko gluposti i "naucnika"koji sve o svemu znaju, cak i buducnost proricu. Evo ja zivim u Swe,na tom tamnom i zlom zapadu gdje se to sve "dozvolilo", imam 3 djece i ne mislim da je ovdje propast svijeta zbog toga sto imamo gej parade i sto je to sve normalizovano.

Da se razumijemo, i sam sam protiv svih vrsta razvrata i nemorala po ulici i na javnim mjestima, necu da mi djeca gledaju perverzije i golotinju, ali o tom sr i ne radi, iako mnogi ovdje hoce da "utrpaju" perverzije i pedofiliju u isti kos s homoseksualitetom i borbom za njihova prava.


Ako je to sve normalno i nije poremećaj, gej i lezbo parovi nek imaju sopstvenu djecu, bez uplitanja nekog sa strane. Mislim da ne može, jer priroda nije namjenila da se dve salame ili dva sendviča reprodukuju. Istina, ne može ni nemali broj hetero parova, ali ne zato što imaju pogrešne alatke.

Dalje, ako žele svoje mjesto pod suncem, treba da ga imaju, ali kao manjina. Znači, nek snimaju svoje filmove, muziku, itd, a ne da konstantno podmeću i guraju svoj ''poremećaj'' kao nešto sasvim normalno. Ja ne mogu da posmatram kao prirodno stanje gej i lezbo drpanja u filmovima, jer nemam pogrešan broj hromozoma niti genetski poremećaj. Koliko znam, čovjek ili žena kad su bolesni, tijelo i um im ne rade kako treba, liječe se. To što je LGBT lobi njihovu abnormalnost stavio u isti koš sa prirodnim stanjem, samo govori koliko su spremni daleko ići. Takodje, ako se nešto ne tretira kao bolest, onda se ne zna šta dovodi do poremećaja, niti se traže načini liječenja. Čovjek ima na desetine psihičkih bolesti, težih ili lakših, sve se pokušavaju liječiti, ublažiti, osim ako se radi o poremećaju seksualne orijentacije.. Interesantno. 8)

Na kraju, zamisli da sav biljni i životinjski svijet odluči da ide stopama LGBT populacije ? Napusti ono što je priroda ugradila u živi svijet, nema rodova, razmnožavanja, fotosinteze i tako dalje, i tako dalje. Gdje bi nas to odvelo ? Gdje nas vodi LGBT, koji će još malo postati važniji od ratova, bolesti i gladi u svijetu ?


Druze, bezveze ti je naglabanje oko prirodnog i medicinskog aspekta, naucna zajednica je vec dala svoje zakljucno misljenje, a ono je konkretno i jasno. Mislim da ni ja ni ti nismo ni doktori ni naucnici,ili?

Takodje u vezi reprodukcije, tj dobijanja djece, koliko ja mogu da zakljucim trenutni problem covjecanstva i pogotovo pojedinih nacija nije to sto se premalo djece radja , vec obrnuto. I previse je kretena koji sami sa sobom ne znaju, a razmnozavaju se i sire dalje svoje traume i psihicke poremecaje. Vjerujem da svako od nas ima u blizoj ili daljoj okolini odredjen broj ljudi koji bi najvecu uslugu ucinili covjecanstvu i okolini da se nikad ne razmnozavaju.

Sto se tice tvog "ja ne mogu da posmatram gej sex" nije nikakvo mjerilo, samo stvar indoktriniranog ponasanja, tabu tema u glavi , mozda neka traumica iz djetinjstva, sta znam. Slicno kao sto npr "pravi" musliman ima odbojnost prema svinjetini, haram i tacka.

Ja licno imam nekoliko radnih kolega koji su otvoreno gej, i bas nikakvih problema nemam s tim, tudji sexualni zivot me ne zanima. Bio sam takodje par puta u toj istoj paradi, iz vrlo jasnih razloga i bez imalo premisljanja o ispravnosti iopravdanosti iste.

Ti ljudi postoje, clanovi su naseg drustva, i ko smo ja i ti da odlucujemo i uskracujemo im pravo da zive i postoje isto kao mi?

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2023, 06:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Aikus je napisao:
<Enter_name> je napisao:
Ljudska rasa, ili sisari uopšteno, su hermafroditi?


Gdje si ti to pročitao u moje 2 rečenice?

Moja konstatacija se odnosi na njegovo poimanje prirode.
A kakve veze nemogućnost arazmbozavanja ima sa gejevima? Ako si gej ne možeš postati otac ili majka? Tačno su vam glupe konstatacije i povezivanje prirode i LGBT populacije.

Gdje sam ja napisao da sam to pročitao u tvoje dve rečenice?
Postavio sam pitanje, očekivao sam smislen odgovor. Previše očekujem, izgleda.
OK, jebeš evoluciju, ajmo se vratiti na nivo kišne gliste.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2023, 08:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Evolucija?
Bog?
Bogovi?

Kakav smislen odgovor hoćeš na pitanje "Ljudska rasa su uopšteno hermafroditi?" :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2023, 09:33 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Smislen odgovor je da nisu.
Kad kažem evolucija, ne mislim na Darvina.
Teologija nema nikakve veze sa ovim.
Poenta postojanja svakog živog bića je razmnožavanje.
To što smo mi otišli u drugom smjeru je tema za diskusiju.
Nema šta, budućnost je AI i razmnožavanje u laboratoriji.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2023, 10:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
3D printer za djecu, to je budućnost.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2023, 10:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 396
<Enter_name> je napisao:
Poenta postojanja svakog živog bića je razmnožavanje.
To što smo mi otišli u drugom smjeru je tema za diskusiju.


Da li su onda monasi, monaski zivot i manastiri takodje bolest ili kako neko gore rece poremecaj? Ni oni se ne razmnozavaju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2023, 10:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1539
ERROR je napisao:
Pečenko je napisao:
ERROR je napisao:
Majko mila koliko gluposti i "naucnika"koji sve o svemu znaju, cak i buducnost proricu. Evo ja zivim u Swe,na tom tamnom i zlom zapadu gdje se to sve "dozvolilo", imam 3 djece i ne mislim da je ovdje propast svijeta zbog toga sto imamo gej parade i sto je to sve normalizovano.

Da se razumijemo, i sam sam protiv svih vrsta razvrata i nemorala po ulici i na javnim mjestima, necu da mi djeca gledaju perverzije i golotinju, ali o tom sr i ne radi, iako mnogi ovdje hoce da "utrpaju" perverzije i pedofiliju u isti kos s homoseksualitetom i borbom za njihova prava.


Ako je to sve normalno i nije poremećaj, gej i lezbo parovi nek imaju sopstvenu djecu, bez uplitanja nekog sa strane. Mislim da ne može, jer priroda nije namjenila da se dve salame ili dva sendviča reprodukuju. Istina, ne može ni nemali broj hetero parova, ali ne zato što imaju pogrešne alatke.

Dalje, ako žele svoje mjesto pod suncem, treba da ga imaju, ali kao manjina. Znači, nek snimaju svoje filmove, muziku, itd, a ne da konstantno podmeću i guraju svoj ''poremećaj'' kao nešto sasvim normalno. Ja ne mogu da posmatram kao prirodno stanje gej i lezbo drpanja u filmovima, jer nemam pogrešan broj hromozoma niti genetski poremećaj. Koliko znam, čovjek ili žena kad su bolesni, tijelo i um im ne rade kako treba, liječe se. To što je LGBT lobi njihovu abnormalnost stavio u isti koš sa prirodnim stanjem, samo govori koliko su spremni daleko ići. Takodje, ako se nešto ne tretira kao bolest, onda se ne zna šta dovodi do poremećaja, niti se traže načini liječenja. Čovjek ima na desetine psihičkih bolesti, težih ili lakših, sve se pokušavaju liječiti, ublažiti, osim ako se radi o poremećaju seksualne orijentacije.. Interesantno. 8)

Na kraju, zamisli da sav biljni i životinjski svijet odluči da ide stopama LGBT populacije ? Napusti ono što je priroda ugradila u živi svijet, nema rodova, razmnožavanja, fotosinteze i tako dalje, i tako dalje. Gdje bi nas to odvelo ? Gdje nas vodi LGBT, koji će još malo postati važniji od ratova, bolesti i gladi u svijetu ?




Druze, bezveze ti je naglabanje oko prirodnog i medicinskog aspekta, naucna zajednica je vec dala svoje zakljucno misljenje, a ono je konkretno i jasno. Mislim da ni ja ni ti nismo ni doktori ni naucnici,ili?

Takodje u vezi reprodukcije, tj dobijanja djece, koliko ja mogu da zakljucim trenutni problem covjecanstva i pogotovo pojedinih nacija nije to sto se premalo djece radja , vec obrnuto. I previse je kretena koji sami sa sobom ne znaju, a razmnozavaju se i sire dalje svoje traume i psihicke poremecaje. Vjerujem da svako od nas ima u blizoj ili daljoj okolini odredjen broj ljudi koji bi najvecu uslugu ucinili covjecanstvu i okolini da se nikad ne razmnozavaju.

Sto se tice tvog "ja ne mogu da posmatram gej sex" nije nikakvo mjerilo, samo stvar indoktriniranog ponasanja, tabu tema u glavi , mozda neka traumica iz djetinjstva, sta znam. Slicno kao sto npr "pravi" musliman ima odbojnost prema svinjetini, haram i tacka.

Ja licno imam nekoliko radnih kolega koji su otvoreno gej, i bas nikakvih problema nemam s tim, tudji sexualni zivot me ne zanima. Bio sam takodje par puta u toj istoj paradi, iz vrlo jasnih razloga i bez imalo premisljanja o ispravnosti iopravdanosti iste.

Ti ljudi postoje, clanovi su naseg drustva, i ko smo ja i ti da odlucujemo i uskracujemo im pravo da zive i postoje isto kao mi?


Nisi ništa objasnio, već ponavljaš ustaljenu matricu koja dolazi sa zapada, odnosno LGBT lobija.
Naučna zajednica se pokazala u korona progonima i maltretiranjima.
Doduše, ko sam ja da sa traumicom govorim nešto protiv LGBT-ija. Možda nam postave dijagnozu, dobijemo šifru bolesti u budućnosti. Ko zna ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2023, 10:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1539
sam_protiv_svih je napisao:
<Enter_name> je napisao:
Poenta postojanja svakog živog bića je razmnožavanje.
To što smo mi otišli u drugom smjeru je tema za diskusiju.


Da li su onda monasi, monaski zivot i manastiri takodje bolest ili kako neko gore rece poremecaj? Ni oni se ne razmnozavaju.

Nisam znao da ima monah parada ili tako nešto ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2023, 11:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
sam_protiv_svih je napisao:
Da li su onda monasi, monaski zivot i manastiri takodje bolest ili kako neko gore rece poremecaj? Ni oni se ne razmnozavaju.

Svako bira svoj put. Monah se odrekao nekih stvari iz vjerskih ubjeđenja i živi u skladu s time.
Ako smatraš da je normalno što si peder, živi u skladu s time. Ali nema potrebe da druge ubjeđuješ da je to OK ili da onaj drugi nije u pravu.
Čovjek je svjesno biće koje je izgradilo civilizaciju i kulturu. Nauka pokušava objasniti neke stvari. Vjera objašnjava stvari koje nauka ne može objasniti.
Neko vjeruje u ta objašnjenja, neko ne. I to je normalno, treba preispitivati stvari, ne uzimati ih zdravo za gotovo.
I pored toga što je svjesno biće, osnovni životinjki instinkti su tu, onaj za preživljavanjem i produžavanjem svoje vrste.
Naravno da svi rade stvari iz ubjeđenja da su u pravu, ali je ispravno ono što većina kaže. Tako je sa svim stvarima u životu.
Ako to ne možeš posložiti u svojoj glavi, svaka dalja rasprava je besmislena.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2023, 11:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Nije to baš lijepo od tebe da u nedostatku nekih smislenih argumenata optužuješ čovjeka da je peder.
:D

Jeste da se vi ovdje većinom znate lično i navikli ste na jednoumlje ali morate prihvatiti i da neko ima drugačije mišljenje i poštovati ga. I ja smatram da homoseksualnost nije normalna, dapače, to je poremećaj, ali spreman sam saslušati i drugačije mišljenje i ne etiketirati odmah.

@Pečenko....nema tu nikakvog LGBT lobija. Upravo to je ustaljena matrica vođa "istoka"....LGBT lobi dolazi sa zapada da siluje i izopači našu djecu... glasajte za mene da vas ja zaštitim (i usput zgrnem koju milijardu).

Nema tu nikakvog jakog lobija, radi se samo o podivljalom kvaziliberalizmu koji je iskoristio dobre tekovine poštovanja ljudskih prava i sloboda i doveo ih do apsurda. Ali će to sve negdje morati stati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2023, 11:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1539
Kako god se zvalo, da bi nešto uspješno propagirao, potreban je novac. :D
Ja nemam problem sa tim da neko ima drugačiju seksualnu orijentaciju, već imam problem da mi se to servira kao ekvivalent heteroseksualnoj orijentaciji.
Nije i nikad neće biti, već objašnjeno zašto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2023, 12:00 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Nisam ja nikoga optužio da je peder.
Nego, jel peder peder zbog sebe ili zbog drugih?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2023, 13:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Peder je Vučić...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2023, 16:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
I moja žena je peder

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2023, 22:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
The_new_Statesman je napisao:


I jos malo gluposti

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kle ... 51471.aspx


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2023, 13:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
The_new_Statesman je napisao:



Jedino sto ove niko ne lema zbog njihovih stavova i misljenja.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2023, 14:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2020, 06:41
Postovi: 592
Ne viđam ja ni po BL pedere slomljenog nosa nit sam čuo da dobijaju batine. Čak imaju kafić u koji izlaze i nisam vidio ni tu da se skupljaju navijači da ih mlate.
Nervira me što se nameće narativ da smo mi ovdje divljaci koji mrzimo gej populaciju i to od onih koji su svog Tjuringa ubili. Mi svog Miku Alasa nismo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2023, 14:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
ERROR je napisao:
The_new_Statesman je napisao:



Jedino sto ove niko ne lema zbog njihovih stavova i misljenja.


A izivljavanje putem mas medija se ne racuna u nasilje? Kakav si ti licimur ljebe dragi :lol:

Btw. poenta za licimure je u tome da ako ces jednima omoguciti da drze tvoju djecu u krilu, onda budi mudo i omoguci to i onim drugima.


Poslednji put menjao The_new_Statesman dana 02 Apr 2023, 14:32, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2023, 14:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Ne kontam, jbga

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2023, 14:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Naravno da ne kontas, tebi su jedni slatke ugrozene sarene medice, dok su drugi cisto zlo. A nije bas to tako.


Poslednji put menjao The_new_Statesman dana 02 Apr 2023, 14:41, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs