banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 03:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Apr 2018, 20:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Wrangler je napisao:
shakal je napisao:
Schlager je napisao:
a o banjalučkom muškarcu....mislim da je većina onog što je valjalo,ili ostarilo ili poginulo u ratu...


Je l' te sramota pisati ovako nešto?

Ovo sto je Schlager napisao uopste nije daleko od istine, dodao bi nazalost.


A ti si kao mjerodavan da donosis sud ko ima a ko nema muda, ko je hrabar ili nije .....a ko je kukavica???

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 20:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Apr 2018, 11:01
Postovi: 159
To sto je vise zena na trgu od muskaraca, govori samo u prilog cinjenici da muskarci inace manje gledaju rijalitije i spanske serije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 21:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Wrangler je napisao:
shakal je napisao:
Schlager je napisao:
a o banjalučkom muškarcu....mislim da je većina onog što je valjalo,ili ostarilo ili poginulo u ratu...


Je l' te sramota pisati ovako nešto?

Ovo sto je Schlager napisao uopste nije daleko od istine, dodao bi nazalost.


E ako si nam ti rekao onda je stvarno tako. Razlika je što on piše pijan, a ti si debil.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 21:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pokusam na neki razuman nacin da mu objasnim moj post koji je citirao, ali onda ti to dosta jednostavnije napises i resis me maltretiranja :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 21:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
A vi ste svi skupa misevi mekinjasi koji ne smiju izviriti iz svoje rupe, neka vas tu i ne trebate nikom takvi bijedni.
Ovo sto ovde pisete siguran sam da ne smijete ni svojoj zeni ili djevojci reci i to samo potvrdjuje ono sto je Schlager napisao...da nema zena nebi imao postenog gena iko prenjeti na djecu.
Sve kukavac i jadov, ono sto su pojedinci pisali u ovoj temi postidio bi se svako ko ima i mrvu ljudskosti u sebi.
Pljuc.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 21:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Bogam potrefi on mene

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 21:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Džontra je napisao:
Bogam potrefi on mene

+1 :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 21:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Schlager je napisao:
.sad sam skoro uvjeren da mi i predobru vlast imamo u odnosu kakvi smo ljudi....

Neki dan na nekoj festi sjedim do cove koji je visoki funkcioner u MUP-u i inace mi dobar drug i potegla se prica o Dragicevicu i naravno on brani policiju a na moje pitanje gdje samo nadjoste one inspektore...sve celavo,glavato i rumeno, svi ko iz istog kalupa, okacili one zobanice ili ih drze pod miskom on se smije i kaze kakav narod, takva i policija. Rekoh u pravu si 100%.
I jeste.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 22:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Uzgred, hvata se Wrangler sutra dijaspore i baustele, jebes ovo.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 22:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
https://www.youtube.com/watch?v=eXnhwXTRbQA

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 22:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Schlager je napisao:
jos prije def pozdrava da odgovorim vlakanju na ono pitanje zasto mislim da su forumasi bo i neiskvareni...ovako otprilike je moj stav...da se krol na pocetku ove teme izjasnio da vjeruje u policijsku verziju...popili smo pice i nakon toga...da ne glumim nesto ovdje i ne lazem vas,cak sam mu rekao i da jako cjenim to!!!..kao sto mi i sam kaze,othranio ga je policijski hljeb i ja sam 101% uvjeren da njega zaboli q i za sds i za snsd...covjek jedostavno postuje institucije...unifiromu...cak i mnogo vise vojnu od ove o kojoj je rijec....uostalom ,neki dan sam pred 10 ljudi izjasnio(skeva,800,caca i ne sjecam se ko je sve bio ,rekao da je za mene Krol narodni heroj RS!!!...svi mogu potvrdit!!...govanjce Dzontra piskara ono sto bi Krol volio procitat...Shakal mi je razocarenje,ali ne pretjerano,uvijek cu se obradovat kad ga vidim...a poz iznenadjenje mi je Hercog,kod nas uvijek toplo hladno :D ..a ja cu vas sve zajedno pozdravit jer se ocito nisam uklopio :D ..al svi ste mi dobro dosli koji me znate,i pocasticete me ako se javite ili svratite...patetika level pro za kraj :lol:

ono sto jest jest..dz je govance....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 22:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Wrangler je napisao:
Uzgred, hvata se Wrangler sutra dijaspore i baustele, jebes ovo.
Ma ne idi druže,ova zatvorena sredina te još ne razumije ali potrudi se malo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 22:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Schlager je napisao:
da..da je neko drugi ispisao ovo sto i ja,mnogo gore bi bio izvrijedjan...to sam i ranije na borcevoj temi primjetio da me stede ili zbog godina,ili zbog borcevackog staza...i nece da napusavaju,kad napisem i nesto pijan zbog cega bih ujutro u zemlju propao i sam sebe zabio u pm najradije :( .... ljudi nece da idu do krajnjih granica,ili zbog godina,ili licnog poznanstva...i hvala vam svima za to...poenta...covjek treba sam da osjeti da se ne uklapa negdje,a eto ja imam bar taj dar :D


Shlageru...legendo sa tribine...OPLODI NAS!!!

:roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 23:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Pošteni Srda je napisao:
Wrangler je napisao:
Uzgred, hvata se Wrangler sutra dijaspore i baustele, jebes ovo.
Ma ne idi druže,ova zatvorena sredina te još ne razumije ali potrudi se malo.

Srda...kad sam poceo pisati na temi pisao sam neke svoje sumnje na nekav uljudan nacin ali sam bio popljuvan i isprozivan od forumskih jalijasa kao i svako ko je izrazio sumnju u zvanicnu verziju.
Znas koliko me briga sto neko ovde misli da sam neki ludjak sklon zavjerama ili slicno a ono sto mi je najvise zasmetalo je omalozavanje Davora jer covjeka znam licno i pre ovog nesretnog slucaja i stvarno je rijetko posten i skroman covjek koji eto izgubi sina a barabe se ovde sprdaju, priznajem pisao sam i neke stvari samo zato da bi kod pojedinaca izazvao sok i prestanak vredjanja roditelja nastradalog mladica i koliko vidim nema vise prozivke tipa gdje su pare, majka se preudala i ostavila sina i sl sto mi je stvarno bilo ogavno.
Pretjerao sam i ja sa vredjanjem nekolicine ali uglavnom sam uzvracao a ostao mi u glavi Krol@ koga sam isprozivao bez da mi se on prvi obratio vec mi neki njegov upis nije "sjeo"pa mu se ovom prilikom izvinjavam.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 23:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Kakav superluk, pljunut pa lizat. Istraj frajeru!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 23:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2015, 00:30
Postovi: 244
Lokacija: Niger
Wrangler je napisao:
A vi ste svi skupa misevi mekinjasi koji ne smiju izviriti iz svoje rupe, neka vas tu i ne trebate nikom takvi bijedni.
Ovo sto ovde pisete siguran sam da ne smijete ni svojoj zeni ili djevojci reci i to samo potvrdjuje ono sto je Schlager napisao...da nema zena nebi imao postenog gena iko prenjeti na djecu.
Sve kukavac i jadov, ono sto su pojedinci pisali u ovoj temi postidio bi se svako ko ima i mrvu ljudskosti u sebi.
Pljuc.


Eto mi čke, jedini ti mudonja, još pismen tako...

_________________
If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2018, 00:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2005, 14:34
Postovi: 102
Lokacija: u svjetlosti ulicne svjetiljke
Dobro,kad svi imamo teorije da I ja dodam 1.Koknuo ga je Schlager
Kako znam?Pa kod mene u ulici 1 momak je navodno izvrsio samoubistvo sjedeci na prugi.Nakon toga pojavio ee na banderi grafit BO I strelica u smeru njegove kuce
Note:graffiti je bio neouobicajeno visok na oko 3-4 metra na banderi.Neko se bas pobrinuo da bude netaknut jos dugo

_________________
www.kodarstudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2018, 03:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Opet se ponavljam, necu puno da ulazim u sta je pisano do sada i ko je sta pisao medjutim cijela epizoda se odrazava u krajnjoj negativno na vlast i institucije umjesane.

Jedan od nacina da se ovo "uspijesno rijesi" je stari oprobani metod sa zapada.

Na zapadu kad se procesuira kriminal i propusti obicnih gradjana onda to ide kroz sudstvo i kazna stize brzo.
Kada su u problem i "nemila" dogadjanja umjesane drzave institucije ili pojedinci iz vlasti ili kada njihov rad ili nerad pomaze ili cini stetu i kada to treba da
se kriminalise i procesuira onda ide ovo drugo.
Osnuje se skupstinska ili parlamentarna komisija koja treba da "istrazi" ovaj i sve slicne nerijesene slucaje.
Takva posebna, visoko strucna, na najvisem nivou "specijalna" skupstinska ili parlamentarna komisija naravno donosi samo "predloge" a ne zatvara i ne kaznjava.


Drugi nacin je da se iscenira narusavanje javnog reda i mira i ova okupljanja zabrane u gradu zbog "bezbjednosti" gradjana i "sigurnosti imovine".
Tako i ovo obracanje Oca pismom narodnoj skupstini ima taj putkoaz.
Vise da ce biti ova prva opcija.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2018, 05:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Wrangler je napisao:
Pošteni Srda je napisao:
Wrangler je napisao:
Uzgred, hvata se Wrangler sutra dijaspore i baustele, jebes ovo.
Ma ne idi druže,ova zatvorena sredina te još ne razumije ali potrudi se malo.

Srda...kad sam poceo pisati na temi pisao sam neke svoje sumnje na nekav uljudan nacin ali sam bio popljuvan i isprozivan od forumskih jalijasa kao i svako ko je izrazio sumnju u zvanicnu verziju.
Znas koliko me briga sto neko ovde misli da sam neki ludjak sklon zavjerama ili slicno a ono sto mi je najvise zasmetalo je omalozavanje Davora jer covjeka znam licno i pre ovog nesretnog slucaja i stvarno je rijetko posten i skroman covjek koji eto izgubi sina a barabe se ovde sprdaju, priznajem pisao sam i neke stvari samo zato da bi kod pojedinaca izazvao sok i prestanak vredjanja roditelja nastradalog mladica i koliko vidim nema vise prozivke tipa gdje su pare, majka se preudala i ostavila sina i sl sto mi je stvarno bilo ogavno.
Pretjerao sam i ja sa vredjanjem nekolicine ali uglavnom sam uzvracao a ostao mi u glavi Krol@ koga sam isprozivao bez da mi se on prvi obratio vec mi neki njegov upis nije "sjeo"pa mu se ovom prilikom izvinjavam.


Mnoge si ti ovde isprozivao , i to bez ikakvog razloga , to samo govori o tebi ko si i kakav si......

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2018, 07:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Apr 2018, 11:01
Postovi: 159
Mislim da svako na ovom forumu saglasan sa jednim - a to je da se radi o velikoj tragediji i da se bilo ko mogao naći u toj situaciji. Meni je deda umro, pa sam mjesecima bio van sebe i krivio doktore zbog toga - mada sada trezvene glave vidim da su oni uradili sve što su mogli. To je normalna reakcija, mogu misliti tek, ne daj bože nikome, u ovoj situaciji.

Ono što ljude počinje ljutiti je ponašanje ljudi u FB grupi - koji veze nemaju sa ovom porodicom, razno-razne teorije zavjere, prozivanje imenom i prezimenom ljudi, skup koji prelazi u sve - samo ne u podršku Davidu, blaćenja svega što nije "na trgu", ganjanje fiskalih računa i tako dalje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs