banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 00:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 10 Mar 2011, 21:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
ma ja nevjerujem da u kfc ima ni p od proteine ko zna sta je u tome....ali izgleda primamljivo,valjda je tajna u nekakvim zacinima.....kako bi srbacka industrija pilica ekspanziju dozivjela kad bi se SFC(Srbac Fried Chiken)otvorio :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 10 Mar 2011, 21:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Jeo sam u KFC-u u Beogradu i ono mi je odvratno. Bacio sam 10KM na 4-5 komada piletine koje ku*cu ne valjaju. A što se tiče McDonaldsa, je li se iko sjetio 20-30 radnih mjesta? Ne znam tačno koliko bi zaposlili ali ti to je nešto. Da su smeće jesu i to veliko i prezirem McDonalds i uopšte svaki fast food "restoran" takvog tipa...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 10 Mar 2011, 21:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Ja sam jednom jela u KFC i samo sto dusu nisam bljunula. Piletina, malte ne smrdi a kosti crne :-?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 10 Mar 2011, 21:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
sve je to obicno smece

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 10 Mar 2011, 22:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1720
Panzer je napisao:
Jeo sam u KFC-u u Beogradu i ono mi je odvratno. Bacio sam 10KM na 4-5 komada piletine koje ku*cu ne valjaju. A što se tiče McDonaldsa, je li se iko sjetio 20-30 radnih mjesta? Ne znam tačno koliko bi zaposlili ali ti to je nešto. Da su smeće jesu i to veliko i prezirem McDonalds i uopšte svaki fast food "restoran" takvog tipa...


Napokon, jedina normalna na ovoj temi...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 00:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
To sto ce biti jedan Mek u gradu nije problem. Problem je na zapadu sto Starbaksi, Mekovi i slicni su na svakom cosku i ne postoji vise ozbiljna konkurencija. Mi imamo mnogo bolji rostilj od onog sto oni nude tako da nece niko biti ugrozen.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 01:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
probao Mac jednom i nemam namjeru vise
nas rostilj je ipak daleko zdraviji, a i ukusniji od Macove ponude
ali realno bice posjecen i to puno, mora negdje populacija degenerika lisena bilo kakvog vida individualnosti da ispoljava svoj ego i da se fura da je u trendu

Panzer je napisao:
A što se tiče McDonaldsa, je li se iko sjetio 20-30 radnih mjesta? Ne znam tačno koliko bi zaposlili ali ti to je nešto.

koliko god da zaposle u pitanju je obican vid trgovine (nista bolje od jednog, recimo, butika) sto ne doprinosi nicemu

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 01:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Jan 2010, 20:11
Postovi: 1793
pa ima i onih, koji ne jedu (jer ne vole) cevape. :) lijepo je ponuditi raznolikost. cevabdzinice nece propasti. McD ce imati svoj klijentel, ovi svoj.

_________________
Soulmate


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 01:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1720
^ Upravo.
I ne vidim u cemu je tu problem.
Jest da ne mogu shvatiti da neko ne voli cevape al' ajd' :lol:

Meni recimo, pomfrit (dok je vruc) iz meka je vrhunski, valjda zato sto to i nije krompir vec neko brasno ili sta vec, ali McDonald's je mjesto za djecu, za izvesti curu i sl. sto nasi FFovi ne pruzaju, hrana u meku je sporedna stvar sto i pokazuje njen (ne)kvalitet...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 01:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Jan 2010, 20:11
Postovi: 1793
Bahamut je napisao:
^ Upravo.
I ne vidim u cemu je tu problem.
Jest da ne mogu shvatiti da neko ne voli cevape al' ajd' :lol:

Meni recimo, pomfrit (dok je vruc) iz meka je vrhunski, valjda zato sto to i nije krompir vec neko brasno ili sta vec, ali McDonald's je mjesto za djecu, za izvesti curu i sl. sto nasi FFovi ne pruzaju, hrana u meku je sporedna stvar sto i pokazuje njen (ne)kvalitet...


pa eto.. ima koji ne vole.. ja ne volim ni pizzu.. :lol: al ne bi izlazila iz thai-food restorana, china restorana (mada kineska hrana nama ovdje poturena, i u shanghaiu nebo i zemlja razlika)..

u njemackoj znam McD kao mjesto gdje se petkom streetraceri okupe, neki piju pice, neki klopaju.. defilee kroz grad pa nekad kasno u noci (u D radi McD vikendom do 5h) ili pred zoru na dorucak u McD (dorucak im je OK.. Ham and Eggs itd)..

te se cesto vide mame, sa malom rajom. djeca obozavaju njihove pakete Happy Meal sa igrackom. igracka se raspakuje, a mama trci za djecom trpajuci im bar nesto pomfrita medju zube :lol: .. djeca se izigraju na igralistu McDovom, mame kafenisu, tracaju i nekad poslijepodne kuci.

moja kcerka je obavezno svoje rodjendane slavila (do sedme godine) u McDu. jer imaju poseban prostor za slavlje rodjendana, kao i zabavu za djecu. ko je slavio rodjendan sa ca. 10 - 15 djece u stanu, bio je sretan za ovakvu, ili slicnu alternativu :lol:

_________________
Soulmate


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 04:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
guess who je napisao:
A bio sam ponosan što živim u zemlji bez McDonaldsa :(

+1

Sto ne otvore cevabdzinicu kod mene, umjesto Mc-a u BL? :D

Inace, ni ja ga nikad ne jedem, ako bas ne moram i nema nista drugo u blizini.
Da ja biram sta da se otvori kod nas, definitivno Dunkin Donuts (svi ostali lanci imaju nasu bolju alternativu, ali ne i DD).

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 08:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Bennet je napisao:
moja kcerka je obavezno svoje rodjendane slavila (do sedme godine) u McDu. jer imaju poseban prostor za slavlje rodjendana, kao i zabavu za djecu. ko je slavio rodjendan sa ca. 10 - 15 djece u stanu, bio je sretan za ovakvu, ili slicnu alternativu :lol:

za takvu namjenu vec postoje igraonice koje se mogu iznajmiti za takvu priliku, mada meni taj princip nikad nece biti jasan

moja je zelja da umjesto Maca se otvori mjesto u kojem bi, npr, svake sedmice bila hrana neke zemlje (kao ambasada/predstavnistvo te zemlje) kako bi imali priliku da probamo razne zezancije koje mozemo da vidimo po dokumentarcima
vidio sam dosta zanimljivih stvari po arapskim zemljama, kao i azijskim
time bi rijesili 2 muve jednim udarcem - upoznavanje sa hranom nama stranom + vec spomenuta blejala bi stalno imala atrakciju jer bi se svake sedmice mijenjala zemlja

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 09:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9302
BSE je napisao:
kako bi imali priliku da probamo razne zezancije koje mozemo da vidimo po dokumentarcima
vidio sam dosta zanimljivih stvari po
arapskim zemljama, kao i azijskim
time bi rijesili 2 muve jednim udarcem - upoznavanje sa hranom nama stranom + vec spomenuta blejala bi stalno imala atrakciju jer bi se svake sedmice mijenjala zemlja


A ti bi da probas pohovane skakavce i paukove, jeli, nesreco?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 09:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
BSE je napisao:
mora negdje populacija degenerika lisena bilo kakvog vida individualnosti da ispoljava svoj ego i da se fura da je u trendu


:roll: :roll: :roll:

O kakvom trendu ti pricas? Ako cemo istim tonom onda je Banja Luka i komplet ex Yu prostor prepun degenerika lisenih bilo kakvog vida individualnosti itd itd jeduci po burekdzinicama, cevabdzinicama, pizzerijama itd. Za sve ove godine koliko zivim okruzena raznim mekovima nisama jos upoznala osobu koja je "navucena" na njihovu hranu, nego je vid brze prehrane u smislu - popij sok ili sladoled, jednom u x mjeseci narucis meni ili kada si na putu pa onda ti bude - daj sta das. Citajuci neke komentare dobijem utisak da postove pise gomila domorodaca koja nije mrdnula od svoga satora strahujuci da sve sto dolazi sa strane ima za cilj upropastiti ustaljeni zivot i semu :roll:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 09:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9302
Sve to nama Amer'ka salje da nas potruje.

Zaboravih staviti :P , da me neko ne shvati ozbiljno.


Poslednji put menjao blaf77 dana 11 Mar 2011, 09:58, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 09:56 
Kao da nas "nasi" vec ne truju. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 10:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
A jeste se raspisali.
I do sada smo imali i hamburgere i pice i pomfrit i koka kolu i kao da cu sada kada se otvori Mek visiti samo u njemu.
Tensa cini mi se da si pitao za uvoz GMO.
Koliko ja znam kod nas to zakon zabranjuje pa ne bi mogli uvoziti takvo meso, ali mozda je neko bolje upucen.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 10:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
blaf77 je napisao:
A ti bi da probas pohovane skakavce i paukove, jeli, nesreco?!

:lol: hajde smisli nesto bolje od ovog :)

ajkula je napisao:
:roll: :roll: :roll:
O kakvom trendu ti pricas? Ako cemo istim tonom onda je Banja Luka i komplet ex Yu prostor prepun degenerika lisenih bilo kakvog vida individualnosti itd itd jeduci po burekdzinicama, cevabdzinicama, pizzerijama itd.

nisam mislio na mjesta gdje se klopa, vec u globalu na izlaske, oblacenje,... - i da, komplet ex-yu prostor jeste pun takvih

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 11:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1720
Meni je drago sto se me roditelji vodili na Happy Meal za neku svecanost nego kod nekog cigana na cevape, tamo sam se sam vodio kasnije :lol:

I rado bih i ja svoje dijete nekad vodio na takva mjesta kojih kod nas nema...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: McDonalds u BiH
PostPoslato: 11 Mar 2011, 12:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Ma ješćemo mi KISELE MAČIĆE a nećemo McGovnars!!! :lol:

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs