banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 15 Jun 2024, 13:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 30 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Plazma - Dobar start
PostPoslato: 31 Okt 2009, 17:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Slika

Ima li je gdje u BL kupiti? U Maxiju i Mercatoru nema, u ovim 'malim' prodavnicama pogotovo.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2009, 17:29 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39481
Lokacija: Месечева икра
Ima u Merkatoru,ja vidio neki dan.Možda si ti naletio kada nije bilo.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2009, 18:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Moze biti, ja sam bio prosle sedmice, cini mi se u petak :oops:

Hvala :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2009, 20:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9343
Jel' neko skoro vidio "After Eight" cokoladu? Nestle proizvodi. Sestra ih obozava i ja joj se pohvalio kako sam kupovao u Tropiku i da sigurno ima. Odemo tamo, kad ono neeemaaa. Nigdje nisam uspio naci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2009, 10:14 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39481
Lokacija: Месечева икра
V@nja je napisao:
Slika

Ima li je gdje u BL kupiti? U Maxiju i Mercatoru nema, u ovim 'malim' prodavnicama pogotovo.

Danas provjerio,ima u Merkatoru...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2009, 19:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2004, 18:04
Postovi: 367
Lokacija: Srbija
Probala sam Plazma obrok. Nije lose , mada sam ja vise ocekivala-kad otvoris kutiju , a sadrzaj je otprilike skoro duplo manji od kutije-izmrvljena plazma sa malo grozdjica i suvih kajsija. U sustini mozes slobodno i obicnu plazmu da izlomis i stavis u solju mleka i dodje ti skoro isto. Moja preporuka sto se tice takvih obroka je "Musli tropik" ( proizvodjac Favola, kod nas ga ima u Maxi supermarketima).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2009, 19:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
U sustini mozes slobodno i obicnu plazmu da izlomis i stavis u solju mleka i dodje ti skoro isto.


To sam i ja skontao cim sam otvorio kutiju :oops: :lol:

Nisam ja neki ljubitelj ni pretjeran konzument ovakvih 'obroka', ali me zainteresovala reklama.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2009, 20:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5945
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Cuj nema u malim prodavnicama, kod mene u naselju ima u "maloj prodavnici" :D
Nisam probala, a sudeci po reakcijama i necu.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2009, 23:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Kod mene nema :oops:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2009, 23:22 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39481
Lokacija: Месечева икра
Jbg,kod tebe u blizini i nema neke male prodavnice da valja.....Selo,šta ćeš.... :D

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2009, 12:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5209
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
_zoka je napisao:
Jbg,kod tebe u blizini i nema neke male prodavnice da valja.....Selo,šta ćeš.... :D


Slijedi BAN! :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2009, 20:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2009, 18:22
Postovi: 1395
Lokacija: Москва
Шта jе ова Плазма? Мuesli? Немоj... Постоjи нормална храна.

_________________
Не бој се непријатеља - у најгорем случају те могу убити. Не бој се пријатеља - у најгорем случају те могу издати. Бој се равнодушних - они нити убијају нити издају, али само уз њихову прећутну сагласност на земљи постоји издајство и убиство


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2009, 20:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Gdje sam ja napisao da ce ovo meni da odmjeni 'normalnu' hranu? I sta je to 'nenormalno' kod najobicnijeg plazma keksa? :confused3:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2009, 20:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2009, 18:22
Postovi: 1395
Lokacija: Москва
Нисам знала да то jе кекс, мислила да то jе muesli.

Нормална храна.. Гриз у млеку :lol:
Slika

_________________
Не бој се непријатеља - у најгорем случају те могу убити. Не бој се пријатеља - у најгорем случају те могу издати. Бој се равнодушних - они нити убијају нити издају, али само уз њихову прећутну сагласност на земљи постоји издајство и убиство


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2009, 08:25 
citala sam nekidan da ove pahuljice sto ljudi zderu za dorucak ubijedjeni da je lagana hrana imaju vise masti nego cips i vise secera nego krofna... ako opet naletim na tu vijest okacicu, da ne kazete da govorim ne provjereno.. :wink:
ja licno ne volim ta cuda sto se potapaju u mlijeku osim cokolina da me malo podsjeti na djetinjstvo, al i to jednom u godini..


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2009, 08:49 
Citiraj:
citala sam nekidan da ove pahuljice sto ljudi zderu za dorucak ubijedjeni da je lagana hrana imaju vise masti nego cips i vise secera nego krofna... ako opet naletim na tu vijest okacicu, da ne kazete da govorim ne provjereno.. :wink:

Daj link, ne vjrujem ovako, nema sanse...masti, badem, orah i sl jesu masti, ali tog ima u musliju samo ja mislim, ali u smjeshnim kolicinama...

Ali istina je da ima ogromnih zabluda u vezi hrane kod nas...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2009, 08:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Na svakoj toj kesici imas nutritivni sastav - procitaj pa vidi sta je.

Mada, taj 'zdrava hrana' trip je meni fascinatan .. uzme ove Muslije sa cokoladom i kojekakvim glupostima .. i hrani se 'zdravo', a unutra vise cokolade neg' u tabli Milke :D (Ovo i mala kifla sa sjemenkama + jogurt 0.25l - vrhunac dijetalne prehrane :lol: )

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2009, 09:00 
Citiraj:
uzme ove Muslije sa cokoladom i kojekakvim glupostima .. i hrani se 'zdravo'

Vala bash, a ni meni to nije jasno....


Ja samo ovsene ujutru chim ustanem, sa wheyom.. :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2009, 09:18 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39481
Lokacija: Месечева икра
tensSa je napisao:
Citiraj:
uzme ove Muslije sa cokoladom i kojekakvim glupostima .. i hrani se 'zdravo'

Vala bash, a ni meni to nije jasno....


Ja samo ovsene ujutru chim ustanem, sa wheyom.. :D :D :D

Tek ti ne trebaš pričati o zdravoj prehrani.To što ti jedeš jeste zdravo ali je toliko jednolično da je tužno.Da ne govorim da takvim tipom prehrane ne možeš obezbjediti svome organizmu svew nutrijense(mislim da sam dobro napisao :D )
Bez ljutnje,naravno.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2009, 09:32 
Citiraj:
Tek ti ne trebaš pričati o zdravoj prehrani.To što ti jedeš jeste zdravo ali je toliko jednolično da je tužno.Da ne govorim da takvim tipom prehrane ne možeš obezbjediti svome organizmu svew nutrijense(mislim da sam dobro napisao :D )
Bez ljutnje,naravno.


Ne mozesh ako ti je cevap jedan, a hotdog drugi nutrijent. :D :D :D

Naravno da se ne ljutim. :)

Razocharacu te Zoka, ali unosim sve i makronutrijente (proteine, ugljene hidrate i masti) i mikronutrijente (minerale, vitamine, antioksidante i sl.) ovakvim vidom ishrane, a da je jednolichno, jeste jednolichno, ali meni ne smeta..mnogo bitnije mi je da sam sit.

Mozda ti se chini da ne unosim sve posto si citao moje postove na onoj temi "sta ste zadnje jeli", ali ja rijetko pisem koju salatu jedem ili zeleno ili kad voce jedem...ne znam zasto to. :)


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 30 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs