banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 07:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 107 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Feb 2010, 11:49 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39482
Lokacija: Месечева икра
Hertzog je napisao:
Kakva glupost to za konobare, logicno da kada stalno izlazis u jednu kafanu znas konobare i oni nece biti neljubazni sa tobom. Tako da bas i nije za procenu usluge misljenje vas koji visite tamo i znate od gazde do cistacice :D

Evo ja ne sjedim u MS non stop,čak suprotno,bio sam svega par puta i nikada nisam bio razočaran ili nezadovoljan uslugom.Nisam osjetio ni razliku u usluzi mene i raznih Ivanića,Džombića,Čađa.....koji su i inače u nekoj komunikaciji sasvim obični i normalni ljudi.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Feb 2010, 11:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
мислио сам на сан ремо, само сам се надовезао на ајкулин пост... :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Feb 2010, 12:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
_zoka je napisao:
Hertzog je napisao:
Kakva glupost to za konobare, logicno da kada stalno izlazis u jednu kafanu znas konobare i oni nece biti neljubazni sa tobom. Tako da bas i nije za procenu usluge misljenje vas koji visite tamo i znate od gazde do cistacice :D

Evo ja ne sjedim u MS non stop,čak suprotno,bio sam svega par puta i nikada nisam bio razočaran ili nezadovoljan uslugom.Nisam osjetio ni razliku u usluzi mene i raznih Ivanića,Džombića,Čađa.....koji su i inače u nekoj komunikaciji sasvim obični i normalni ljudi.

Pa nisam ni ja ali kazem da i nisu neko merilo ljudi koji vise tamo :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Feb 2010, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Ali sad se ne prica o MS nego o SR :lol: Izludili te ispiti? :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Feb 2010, 13:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
ajkula je napisao:
Ali sad se ne prica o MS nego o SR :lol: Izludili te ispiti? :D

Nisu nego kazem, da nije merilo ljubaznosti konobara u MS, kada to kaze neko ko je tamo redovan gost i zna sve konobare... Izlazi mesecima u SR pa ce verovatno biti ljubazna usluga... I koliko puta si bila tamo, a da je usluga bila grozna, nadam se da je to bilo vise od jednog puta, ali iskreno :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Feb 2010, 13:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Realno, usluga u SR je jedna od gorih u gradu. A kad se ta ista usluga uporedi sa cijenama, onda su definitivno na prvom mjestu. Po gorini :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Feb 2010, 13:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Ne idem svaki dan ali nisam ni rijedak gost. Jedna od scena ljetos. Usao mali cigancic u bastu. Jedan od kobora krenu da ga ganja po basti ali bukvalno trci medju stolovima za njim. Zapjenio, uhvati ga za ruku pa ga grubo izbaci van. Ja sam bila u soku i posto me znas kakva sam :D ne bi mi tesko da ga zovnem i upitam cemu takvo ponasanje :-? Scena druga, period isti.. neka djecica se ikupila oko fontane, gdje su poslagane one idiotske saksije cvijeca.. Jedno od djeteta stade nogicom u saksiju, srusiju ju.. kad krenu ( drugi konobar) da se breca i da ih odvlaci od fontane :roll: Da je tako moje dijete, ja bi mu ruku otkinula ali u momentu.

Trebam li jos?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2010, 15:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 09:39
Postovi: 281
А мене само занимало гдје је најбоља страна клопа... :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2010, 08:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
MS-jedini restoran cija klopa odskace za dvije klase od svih restorana u gradu
ne vidim zasto je porediti sa vrbasom kada su u njihovom jelovniku stvari poput lisicarke, pistacije, tartuf, gorgonzola, velike nepozanice.
vrbas je brate kamiondziski restoran, ko voli mesinu na 100 nacina-nema da fali!

dorucak u romanovu za 5km-vrh.salata i sokic u cijeni, obilno i raznovrsno, nikada se ne mijenja meni, pa znas s cim raspolazes.

teverna-ljudi nisu dizali cijene od kada su otvorili.pojedes rizoto od sipe za 7,5 bolji nego u stanici(15KM) lazanje za 8 cini mi se i najbolje su lazanje u gradu.to je jedan povoljan restorancic kada hocete fino jesti za mele pare.ja tu ne mogu izaci cljano na veceru jer je u podrumu i to je dovoljno...

tropik vs. vidovic= vidovic, u tropiku vise jelo ne mozes srociti ispod 15km sto je neprihvatlljivo za tu vrstu restorana.

marko polo-preskupi za ono sto nude.
master-gadi mi se i komentarisati restorane koji sluze zaledjeno povrce...bljak kad se sjetim mrkve isto morski krastavac da zagrizes.

generalno gradu treba dobra ascinica.jel ima bl ascinicu ikakvu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2010, 09:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
Boa,gdje ti je Taverna,nesto mi je nepoznato
ascinica nema,ali,vidis ,dobra ideja,u Zenici ima jedna mala u koju vec 15ak god namjenski svratim ako sam u krugu 50ak km,ipak je to hrana na koju smo mi na ovim podrucjima navikli... :wink:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2010, 10:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Apr 2006, 19:03
Postovi: 816
azdajica-ny je napisao:
Boa,gdje ti je Taverna,nesto mi je nepoznato
ascinica nema,ali,vidis ,dobra ideja,u Zenici ima jedna mala u koju vec 15ak god namjenski svratim ako sam u krugu 50ak km,ipak je to hrana na koju smo mi na ovim podrucjima navikli... :wink:

Mislim da misli na podrum od Citadele.

_________________
Nisam arogantan i nadrkan, to je zbog nespavanja.
BSE je napisao:
hvala ti o ekonomski mesijo, spasioce drustvenog poretka, ikono monetarne politike i portparolu robovlasnistva,


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2010, 11:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
master-gadi mi se i komentarisati restorane koji sluze zaledjeno povrce


Ista situacija je i u Gradini.

Citiraj:
Cek ti hoces reci da je velika porcija negativna stvar?? To mi nije jasno nikako, ja ako idem u restoran skoro uvjek tamo idem, i jos usput mi zapakuju sta je ostalo pa mogu kuci jos par obroka pojest.


Ne, nije velika porcija losa stvar samo sto se ja i od porcije u MS itekako najedem (i ostane mi). O tome sam govorio. A kada idem u restoran svjestan sam da cu vise para nego sto bih potrosio da spremam rucak sam kod kuce tako da mi cinjelica hoce li ostati sta 'za zamotati' nije na prvom mjestu prilikom izbora istog.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2010, 14:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
taverna jeste podrum citadele...

ascinica je tito, nadjeveni patlidzani, japrak, pilav, jenjetina u mlijeku, jela s bamijom...mmm...bas se pozelim

jel zna mozda neko recept onih bijelih supa, od cega se i kako prave?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2010, 10:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
vidi se da sam predugo bila plava :lol: meni to sve citadela :)
na koje bijele supe mislis?ragu corba,begova?(krem mesne supe s povrcem)

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2010, 20:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
azdajica-ny je napisao:
vidi se da sam predugo bila plava :lol: meni to sve citadela :)
na koje bijele supe mislis?ragu corba,begova?(krem mesne supe s povrcem)


na bijelu :lol:
nije begova nije ragu, cini mi se da je kisela, mozda je i od iznutrica...na to mi lici najvise,onako po sjecanju jel sam bas davno bila u ascinici a tu corbu jela nisam godinama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2010, 17:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
posjetih krcmu kod alekse/ restoran baziran na domacoj kuhinji,usluga isprepadana i zelena, ali ljubazna, uglavom jela ispod saca, poprilicno ukusna u zamljanim posudama , ali seljacka politika sa pauzama od po pola sata do sledeceg jela, da bi se vise popilo, je nedopustiva.
kontam proslo je doba tog kafancenje, al ko voli, nije lose.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2010, 20:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Mi smo jednom proslavljali neku godišnjicu u Krčmi kod Alekse, nas 30ak. Bila je sasvim OK usluga. Uglavnom kako su vrijeme i alkohol proticali počela je da se diže atmosfera. Na kraju kad su otišli svi gosti i ostalo nas 10ak, počeli smo da se penjemo na stolove, a konobari su nas častili sa tri ture rakije i na kraju kad smo mi već trebali da idemo u City Pub i priključimo se ostatku ekipe, konobari nas molili da ne idemo, iako im je davno već prošlo radno vrijeme. Poslije je čak neko od njih dolazio u City Pub da nas zove da se vratimo gore :)

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2010, 20:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
guess who je napisao:
kako su vrijeme i alkohol proticali


:lol: kao sto rekoh ko voli....sustina-ne dolaziti gladan!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2010, 20:48 
Kakva je sada pizza tamo, planiram za otici...cim zavrchim cutting. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Mar 2010, 21:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
e da zaboravih, pica je iz krusne peci sto daje uvijek super brasunast ukus tijesta, ali djevojka sto je bila samnom je jela vegeterijenu, na kojoj brat bratu ne mozes reci ni jel smrdi ni jel mirise, ali to je do odabira pice.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 107 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs