banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 17:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 702 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Sep 2011, 17:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
nepokoreni je napisao:
Može ne bi škodilo :D moja snaja Ruskinja mi je pokazala lijek za maHmurluk koji je djelotvoran: Ruski crni, jak, sa mlijekom dobro zašećeren. Pomaže bez zaj8ancije :thumbright: Čaj pravi Plantago i ima rinfuz kupiti u skoro svakom marketu :wink:

Сваки "лијек" за мамурлук је толико индивидуалан да је то невјероватно! Једина ствар која вриједи за све без изузетка је - ВОДА! Остало, па како ко.
Баш ме занима како људи лијече мамурлук. Једна од ствари у мом арсеналу је јогурт и напријед поменута парадајз чорба!

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 17:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Auh šećeruša :confused3: tu je i komadara od kukuruza i kvasca, zatim dudovača koja ima oko 75% alkohola....instant smrt :confused2:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 17:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
Све што природну глукозу и фруктозу у ферментацији замјењује сахарозом (без обзира на поријекло) јесте "шећеруша". Уједно спада у пића с којима имам негативно искуство. :)

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 18:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 11:30
Postovi: 184
Evil_Dead je napisao:
nepokoreni je napisao:
Može ne bi škodilo :D moja snaja Ruskinja mi je pokazala lijek za maHmurluk koji je djelotvoran: Ruski crni, jak, sa mlijekom dobro zašećeren. Pomaže bez zaj8ancije :thumbright: Čaj pravi Plantago i ima rinfuz kupiti u skoro svakom marketu :wink:

Сваки "лијек" за мамурлук је толико индивидуалан да је то невјероватно! Једина ствар која вриједи за све без изузетка је - ВОДА! Остало, па како ко.
Баш ме занима како људи лијече мамурлук. Једна од ствари у мом арсеналу је јогурт и напријед поменута парадајз чорба!


obožavam crni čaj,će probam sutra kad ustanem,budući da ću biti maHmurna...jogurt pomaže, provjereno. ima samo još jedna stvar koja mene spasi-mlijeko. kad dodjem kući pijana doteturam do frižidera nagnem mlijeko onako hladno, pravac krevet i kad ustanem ne boli glava...šteta što ne liječi i bolove u stomaku

_________________
Zakon u Los Angelesu, California, USA:
Zabranjeno je tući svoju ženu remenom širim od 5 cm bez njenog dopuštenja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 18:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
Мој "провјерени" лијек за маХмурлук: уколико сам имало при себи кад банем кући, напуним 1,5 л флашу воде и прије него заспим попијем бар пола. Како се будим тако `ватам ту исту флашу крај кревета и пијем. Кад се пробудим нисам жедан, немам главобољу, стомак уредан и једино што треба надокнадити је глукоза. Пошто стомак неће свашта да прими ја ударим по јогурту и парадајз чорби (коју сам ако сам имало памети имао купио вече прије) и у року од два-три сата сам ОК.
Ако ништа од тога не успије, а ја имам слободан дан - Cartoon Network, па док се боје не растопе.
Трећи и најефикаснији лијек је - физички рад! Мамуран сам постављао ламинат брату у кући са колегом који је био гори од мене и до 10 сати (ујутро наравно! :) ) смо већ били тријезни и тражили по пиву за "раднике"! :lol:

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 18:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 11:30
Postovi: 184
eto, umalo da zaboravim da se mamurluk može riješiti i pijanstvom...klin se klinom izbija =)

_________________
Zakon u Los Angelesu, California, USA:
Zabranjeno je tući svoju ženu remenom širim od 5 cm bez njenog dopuštenja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 18:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
Управо радим на томе... ;)

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 18:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 11:30
Postovi: 184
takodje =)

_________________
Zakon u Los Angelesu, California, USA:
Zabranjeno je tući svoju ženu remenom širim od 5 cm bez njenog dopuštenja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 18:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xDe5R9XP5rc[/youtube]

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 21:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Kod mamurluka je najgora ta zedj,inace kad bas imam jeben mamurluk onda hodam gore-dole ko Baltazar ne mogu lezat...Al uglavnom kod mene cim ustanem voda,kafa..onda red ljekova zavisi sta ako je glava to moze od analgina,kafetina do nimulida brufena,a moze i oni sa trokutom ako se nadju:)) ,za zelucanu kiselinu Gastal il` Gelusil se pocuclaju ,ako nekad stomak boli a to je bas rijetkost onda zavisi proljev Loperamid il` Linex,bolovi Ranital...i tako,al uglavnom nemam neki mamurluk il` ga se ja brzo rijesim:)

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 21:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
insp_CaLLahan je napisao:
..onda red ljekova zavisi sta ako je glava to moze od analgina,kafetina do nimulida brufena,a moze i oni sa trokutom ako se nadju:)) ,za zelucanu kiselinu Gastal il` Gelusil se pocuclaju ,ako nekad stomak boli a to je bas rijetkost onda zavisi proljev Loperamid il` Linex,bolovi Ranital...i tako,al uglavnom nemam neki mamurluk il` ga se ja brzo rijesim:)

Јаране... Ја толико лијекова у кући никад нисам имао! Код тебе апотека, јбте! :lol:
Тренутно имам само андола... а не пијем их уколико је температура испод 39! Не пијем лијекове! Само "лијекове"! :lol:

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 21:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Ne znam jel' najbolje ali je vino od jagoda fenomenalna stvar. Hoce li biti mamurluka, javim sutra :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 21:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
To je samo mali postotak:)Nego lijek je tu stvoren da pomogne covijeku jel te!
Druga je prica ako neko ima averziju prema njima,ja opet znam dosta ljudi koji trpe nesnosne bolove(mislim mimo mamurluka) glavobolje,stomak,kicma,zub upale psihicke nesanica depresija itd itd pa nece nista da uzmu,meni je to nejasno ...al ajd ako uzivas u `mazohizmu` samo izvoli.

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 21:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
Мислим Прљави Инспекторе, то што кажеш стоји... ал ти имаш "травку" за сваку "бољку"... :)
Ја се држим воде, парадајза и јогурта кад су мамурли шејтани у питању! Нема те "бобе" која боље ради од 15 година искуства! ;)

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 21:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
ajkula je napisao:
Ne znam jel' najbolje ali je vino od jagoda fenomenalna stvar. Hoce li biti mamurluka, javim sutra :D

Их, кад би ми могла пребацити то вино (10 литара минимум) на "независну анализу" па да знамо има ли или нема од њега "боји гава"... :lol:

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 22:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Ako si musterija, to je najmanji problem :D Sem ako ti nije puno 10 km po litri.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 22:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
Па сад... Колико акоФола има то винце? Без 25% не причамо. А ако тих 10 КМ укључује и трошкове поштарине, постоји мјесто за преговоре... Будимо реални... Ипак... :lol: :lol:

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 22:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Los si kupac :D
9% alkohola

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 23:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
Е, јбг, 9%! Па требало би ми бар 3-4 литре да се "развеселим"! То је исто као да ми подваљујеш кинески "жути" мјесто руског чистог "бијелог". За 4 какима по литри па и да причамо, ал овако... Што би рекли на Pawn Stars:"I have to make some profit too... ha ha ha..." :)

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 23:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Nijedno ne valja. Napijem se od 2 velika tocena. aaaaaa, spava mi se...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 702 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs