banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 21 Sep 2024, 01:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 702 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 36  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Sep 2011, 23:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8084
Lokacija: Бања Лука
овај абсинт код нас што има 55% алкохола, то је ништа. радије ћу пити своју ракију препеченицу, и она има скоро толико.

али да је пробати овај Златни Праг, чини ми се да је то један нови степен пијанства :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2011, 23:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4339
Lokacija: Bojica Han
uh spas tri sljive stari dobri ..... i 2 kutije VEK-a
sreca pa smo tad imali friske jetre

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2011, 23:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8084
Lokacija: Бања Лука
пази овог зла :D

http://www.originalabsinthe.com/absinth ... -p-56.html


Alcohol by volume: 70%
Bottle size: 70cl (23.67oz)
Thujone: 100 mg/kg


ал зато кошта 125 евра


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2011, 23:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4339
Lokacija: Bojica Han
ma daj sajo ova flasirana pica iz fabrika su mala maca
jedne godine pecemo mi prase zima bila novembar cini mi se rat 93-94 i kum upada u avliju sa gajbom piva tad piva bila na cekove i flasom rakije (kao dobio od covjeka obrazli i to )
mi naravno po pivi pa kad je nestalo onda po rakiji u neko doba svi izbudalili braca se posvadjala na mrtvo ime
komsije se pickaraju ludilo jedva ispekosmo prase sutradan niko ni sa kim ne govori ustali mi reko pristavi kafu gdje ona rakija da se popravimo ako je sta ostalo boro ide nosi flasu i nategnu i pljunu kaze pa ovo je voda kako on nategnu tako se flasa zamuti
mi malo bolje na dnu prasak izmiksaj i rakija a pusti da se slegne blaga bljuzga kakvu smo mi hemiju pili bog ce ga znati ali znam da niko nije bio normalan

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2011, 23:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1622
Lokacija: дебља страна Елта кабела
chils je napisao:
mi malo bolje na dnu prasak izmiksaj i rakija a pusti da se slegne blaga bljuzga kakvu smo mi hemiju pili bog ce ga znati ali znam da niko nije bio normalan

Јаааој... прашкара! Зле успомене на њу и мог стрица који ју је довукао однекуд с ратишта `94 с Купреса, Вакуфа... бога-јокиног... А ја и стричевић мазнулни па се понапијали (дјеца, било нам занимљиво)... Ујутро попијеш чашу воде и направиш колут напријед и опет пијан!!! :lol: :lol:

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 00:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4339
Lokacija: Bojica Han
i mi smo skontali da je praskara i da se voda ne doliva vec je bilo aj ti u diskont pored Tane ( izmedju tane i Bilija on je tad jedini imao pivu u shoru) pa na cek kupi gajbu da se popravimo ( onda na poni i gajbu u ruku i niz dzadu)

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 00:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8084
Lokacija: Бања Лука
јооој чиле каквих ти све искустава имаш, право је задовољство читати твоје постове :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 00:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1622
Lokacija: дебља страна Елта кабела
chils je napisao:
i mi smo skontali da je praskara i da se voda ne doliva vec je bilo aj ti u diskont pored Tane ( izmedju tane i Bilija on je tad jedini imao pivu u shoru) pa na cek kupi gajbu da se popravimo ( onda na poni i gajbu u ruku i niz dzadu)

Ех, ви сте имали бар чекове! Ја морао пљачкати ђедове "лезерве" ракије за са`ране што је чувао, ал да не сконта! :lol:
А и ти чекови! Јбт, мени кева добије плату у чековима и не може "разбити" чек да ми да коју марку, а нико кусур у дојче марк није хтио да врати! А ја чека од 5 марака (односно бодова, како се то званично вабило!) никад нисам видио!
Најбољи су били они руком писани што смо их фалсификовали додавањем 1 испред 50! :lol: Ал ни то није дуго трајало! :(

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 00:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4339
Lokacija: Bojica Han
hvala saja taman krenuh da dopisem da je najgore pice ikada (jebo absinte i fensericu ) mlada vruca rakija direkt sa kazana UH i sad kad se sjetim pozli mi jednom smo pekli rakiju i pili neku staru al ("lafo probavali novu") samo kao da vidimo kakva je a posto je prva ruka blaga i vruca kakva ce biti ko podgrijan vermut pa de naspi jos jednu pa daj meni dve da i ja probam uglavnom ujuto se probudili po klupama pored kazana mokri od rose ko da smo sad s vrbasa al niko ne konta vlagu jer svi imaju osjecaj kao da ih je FAP 16 opalio u glavu u momentu kad ih je magare u gujcu jebavalo
ukratko nit znas na koju je stranu guzca ni glava a obe bole
a da ne ulazim u to kako izgleda okolina kad neko slucajno okine jedan pod mamurlukom mislim da je napalm od mladog metila nastao

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 00:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1622
Lokacija: дебља страна Елта кабела
Јесте то с печењем ракије увијек белај, сачувај боже! Једном је мој стари отишао у курузе одмах у близини да пиша (добрано набарен младом рајком) и није се вратио. Стричеви отишли да га траже па и они забасали! Тек у зору смо их нашли у комшијским курузима блатњаве како спавају! :)
И појма немају да су уопште пекли ракију! :lol: :lol:

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 00:46 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13257
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
medicinski alkohol najbolji... :D pa onda konjak zvecevo, stomaklija, a ljikera sto sam se nalizao 88' za novu godinu....a one male bocice ruma, vodke...to divota bilo krasti iz samoposluge..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 00:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Najbolje pice dzin. Dva sam probao (jedan domaci i jedan strani neki; ne pamtim imena). Svaki put se odusevim.
Najgora neka domaca rakijetina sto smrdi po OHO ljepilu. Fuj! Jos se sjecam mirisa. Ali kad nemas izbora...

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 00:50 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13257
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Vjevoricinus je napisao:
Evil_Dead je napisao:
Кад већ причамо о најбољим и најгорим пићима, не би било згорег и да размијенимо искуства око "лијекова" за мамурлук, како за најбоља тако и за најгора (поготово) пића. Или то захтијева нову тему? :oops:

Ja sam, u mladosti, imao običaj, kada se pijan dobauljam do kuće, da popijem što više vode. A sutradan, čim ustanem sa laminata, pod tuš pa pravac Trešnjik - strojevim korakom, bez obzira na vremenske uslove. Meni se čini da je to jedini lijek za mamurluk - mnooogooo vode i hodanje.



voda je otrov za alkohol, jede jetru samo tako...samo ti ujutru casu istog pica il nesto drugo zesto..vodu izbjegavaj..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 00:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1622
Lokacija: дебља страна Елта кабела
Па, медицински и јесте чист етанол, без мамурли примјеса. Али треба то знати разриједити (са 70%) и додати бар неки укус, јер иначе као да пијеш акумулаторску киселину! Ово из искуства говорим. ;)

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 00:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1622
Lokacija: дебља страна Елта кабела
GTK_Marko je napisao:
Najbolje pice dzin. Dva sam probao (jedan domaci i jedan strani neki; ne pamtim imena). Svaki put se odusevim.
Najgora neka domaca rakijetina sto smrdi po OHO ljepilu. Fuj! Jos se sjecam mirisa. Ali kad nemas izbora...

Слажем се за џин! Попио боцу од 7 деци и тражио још! Мамурлука ни у причи!
spavac je napisao:
voda je otrov za alkohol, jede jetru samo tako...samo ti ujutru casu istog pica il nesto drugo zesto..vodu izbjegavaj..

Ја се ипак држим своје водице. А ујутро ми принеси алкохол или цигару и ја ћу одмах повратити... Нема ту клин се клином избија... Ни под разно! :lol:

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 00:58 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13257
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
dalo se to razrijediti kad nije bilo nista drugo... :D ne osjecas hladnocu...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 01:03 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13257
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Evil_Dead je napisao:

spavac je napisao:
voda je otrov za alkohol, jede jetru samo tako...samo ti ujutru casu istog pica il nesto drugo zesto..vodu izbjegavaj..

Ја се ипак држим своје водице. А ујутро ми принеси алкохол или цигару и ја ћу одмах повратити... Нема ту клин се клином избија... Ни под разно! :lol:


desilo se i meni dok sam pio...sjecam se 93'..pive i prasetine smo imali besplatno (nije za dobro da pricam na koji naci smo to dobili), za 2 mjeseca 20 kg sam dobio...jedno vece u kucici na rampi sjedim i prispalo mi se...sanjam ti ja da jedem prase...probudio se i popijo kanister od 3l...al sam se trudio da izbjegavam vodu koliko je moguce..imao sam 12 godina, kolegi otac umro.muslimanska sahrana..ko klinci places, nisi toliko svjestan al ono vidis place kolega places i ti..placu zene...stari mu umro od alkohola, jetra otisla a mlad covjek oko 40 imao...e tad se dobro sjecam malo starijih muslimana i price kako voda nije dobra...tako da sam ujutru se trudio pronaci ponovo alkohol...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 01:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Postepeno piti vodu i jesti nesto masno. Hladan tus i naravno izbacivanje svega van (na pitomiji nacin). Meni pomaze i neka neutralna muzika da. Georgijev mozda. I nema nista bolje od kretanja, slazem se.

P.s. od dzina nikad nisam mamurao, bez obzira na kolicine. I ne smrdi.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 01:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4339
Lokacija: Bojica Han
ako si pivopija najbolja varijatna je popiti mlijeko u pola noci onda kad se zedan probudis
i nastaviti spavati prije toga naravno tekicina sa prirodnim secerima (sok) i ujutro kefir ili paradajiz sok (ja licno litru paradajiza od 6: 30 do 7:00 munem ali se ne odvajam od cenife do 8 ) za svaki slucaj

ps marko ne prdi nemas ni 19 a vec savjetujes cuti i slusaj

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 01:10 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13257
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
kakvi masno, zacepi krvne sudove....ja pre nisam mogao nista jesti, u kuci je uvijek bio konjak i rakija, tako da stara udje u sobu i donese kofu i krpu..i meni tek onda jasno sta sam napravio.. :lol: pocistim tepih, e onda stari udje i naspe malu casicu il rakije il konjaka..i tek tamo za vrijeme rucka uglavnom sam mogao jesti paradaiz i paprike...

najbolje ne piti... :D

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 702 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 36  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs