banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 20:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Avg 2011, 12:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
SEKSALI SMO SE SA DEVOJČICAMA U ŽUPNOM DVORU!

S obe sam devojčice nekoliko puta imao polne odnose, nikad utroje, i za to sam im svaki put platio traženih hiljadu kuna, kaže Ante Madunić (61), bivši župnik u Prološcu Donjem

Seks afera trese Hrvatsku!
Sve je počelo na inicijativu devojčica koje su mi preko SMS poruka nudile seks i za to tražile hiljadu kuna - počinje ispovest Ante Madunić (61), bivši župnik u Prološcu Donjem, prenosi Jutarnji list. Madunić je priznao pred istražnim sudijom polni odnos s dve 17-godišnje župljanke!

Njegov je iskaz o slatkom životu s maloletnicama u župnom dvoru Župe sv. Mihovila u Prološcu Donjem kod Imotskog bio štur, govorio je u grču, kajući se i priznajući krivicu u želji da sve što prije završi.

- Seksali smo se u župnom dvoru, s obe sam devojčice nekoliko puta imao polne odnose, nikad utroje, i za to sam im svaki put platio traženih hiljadu kuna - priznao je fra Ante sve što mu se stavlja na teret. Potvrdio je da je preko mobilnog s maloletnim devojkama razmenjivao lascivne poruke, pa i to da je jednoj od njih preko poslao fotografiju svoga polnog organa. Njegovo priznanje prava je sreća za tužilaštvo koje bi se našlo na mukama da je moralo da dokazuje da je polni organ baš župnikov, prenosi Jutarnji!
Zbog svega toga meštanima pobožnog Prološca teško je, gotovo nemoguće poverovati da je njihov dugogodišnji župnik seksualno napastovao maloletnice. Čak i kada ih novinari suoče s njegovim iskazom u kojem je priznao seks s barem dve maloletne meštanke, u neverici vrte glavom. Barem oni stariji. Mlađi su, čini se, dobro upućeni u fratrove nepodopštine.

I devojčice i njihove roditelje župnik je, priznaje u iskazu, poznavao godinama. Osam ih je godina gledao kako odrastaju, s roditeljima su dolazile na misu, kod njega su pohađale veronauku, baš on ih je pripremao za primanje svetih sakramenata, a devojke su često pomagale u čišćenju i održavanju župnog dvora, ali za to im, rekao je, nije davao novac. Znao je da je porodica jedne od devojčica lošeg imovnog stanja pa je porodici pomagao i pre nego što je toj devojčici plaćao za seks.

- Još su mi se dve maloletnice nudile za novac preko mobilnog, ali te sam dve odbio - rekao je suspendovani župnik koji nije obrazlagao detalje. I te su devojčice iz susedstva, čule su valjda da sveštenik daje novac za seks pa su se ponudile i one, ali nije prihvatio.
Ante je, inače, dovozio devojke kući, nekad i posle 22-23 sata, ali to porodicama nije bilo sumnjivo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 14:40 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13222
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
kad mu ne daju zenu mora u nesto tamburati...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 15:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Njemačka, Irska, Španija... cijela zapadna Europa trese se od takvih (i gorih) skandala, a ''podatna njihova'' kao najkatoličkija zemlja Balkana (i svijeta) da ostane neokrznuta, šta drugo reći nego - navedeni uzori republike hrvatske očigledno nemaju mafiju na vlasti...

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 15:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3664
Nije čovjek kriv ako su mu se one nudile za pare, niti ih je "napastvovao", kako gore piše.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 15:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
slazem se, ovo je cisti kurvarluk.
ako cemo iskreno one su napastvovale njega jer su znale da mogu lako izvuci pare ako se covjek za kojeg su pretpostavljale da nikad nije imao seks u zivotu navuce... koliko sam skontao, sve je prvo islo preko mobilnog i to je tim malim kurvicama bila idealna situacija, ako svestenik ne odraguje na poruku nikom nista (cisto sumnjam da su slale poruke sa svog standardnog broja, nego su fino ulozile 50kn u broj, pa im se investicija visestruko vratila)...

a ako je hrvatska tako katolicka zemlja, ne znam sto mu sude, po njihovom sudice mu bog :)

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 16:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Ma šta veliš! Ma zar je to moguće u prečistoj, presvijetloj i blaženoj HrvaCkoj katoličkoj crkvi? :roll: Pa svaki im je svetac ubica, pedofil, monstrum, ako su m takvi blaženi u paklu im sigurno igraju mali fudbal na praznom prostoru!

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 18:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
U to ime, jedna prigodna pjesma

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cMwi-u9X4mI[/youtube]

Odrastale u crkveni konak
Vječno željne što čovjeku treba
Gledale ste krijući i lažno
Kako stvari padaju sa neba

Odrastale otrgnute svega
Pohotne su izrastale želje
U konaku oltaru i horu
Odjekuju sve vaše krevelje

Odrastale djevojke nebesa
Da se služi hrišćanskom simbolu
Željne strasti djece i bijesa
Živjele ste u vječitom bolu

Odrastale pod komandom crkve
Drugi vodi vaš sopstveni život
Krijući ste bludničile sestre
Ispred mjesta koje krasi ćivot.

Odrastale zavidjeći drugim
Govoreći istim divno časno
Ja ću vječno da u crkvu služim
Izbavljenje od krsta je kasno
Zbog vaših nedjela ponosne jeste
Predivne mlade bludnice sestre!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2011, 16:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ic fani koz ic tru :lol:
Džontra - 15.08.2011 je napisao:
tražio sam nešto s malom djecom, ali sestra rekla da su ljudi iz katoličke crkve došli prije mene...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs