banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 23:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 246 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Sep 2006, 20:47 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 23 Jan 2006, 17:58
Postovi: 872
Dobro došla na forum sonja11! :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2006, 12:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Sep 2006, 22:05
Postovi: 12
Hvala Dak :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 04 Okt 2008, 11:24 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Dec 2007, 01:12
Postovi: 2
Ja sam imao priliku da se nagledam razno raznih laznih vidovnjaka koji su samo gledali da izvuku sto vise para od ljudi medjutim slucajno sam cuo za jednog hodzu sto zivi u Svedskoj tako da sam cisto iz radoznalosti stupio sa njim u kontakt.Tip je cudo od covjeka, sve pogadja ravno u sredinu.Meni je licno pogodio sve ali bukvalno sve i naravno moze puno pomoci sto se tice ljubavnih problema tako i poslovnih.Otkako sam njega upoznao sve mi ide kako treba.Sto se tice placanja jednostavno ne naplacuje kao ovi drugi samozvani vidovnjaci.Covjek uzima ono sto mu das od srca.Jedan primjer: krenuo sam kod njega sa 200 eura u dzepu i zamislio sam sebi da cu kupiti cigarete,rucati u gradu i kupiti sebi cipele od 80 eura a ostalo cu njemu dati medjutim poslije razgovora sa njim toliko sam bio frapiran njegovim znanjem moje situacije da sam ostavio svih 200 eura na stolu da bi kad sam dosao do vrata me pozvao i reko uzmi od ovih para sebi cigare pojedi nesto i kupi sebi cipele jer su ti te na nogama stare.Katastrofa tip je fenomen,ljudi treba ga sresti da bi verovali.Ogroman broj ljudi ga svakodnevno posecuje i cesto putuje ,Minhen,Austrija ko zna gdje vec ne radi.Za vas koji imate problem da se vidite sa njim moja preporuka je da ga kontaktirate preko maila dr_filipovic@yahoo.se a uplate mozete izvrsiti preko opcije placanja PAYPAL na istu adresu.Ja bar tako radim i funkcionise odlicno.Ljudi ovo je stvarno vredno pokusati.Procenite sami.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 04 Okt 2008, 14:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Vader je napisao:


Sajt ne radi :mad:

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2008, 15:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Izbriši s5. iz adrese pa će da radi :fadein:

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2008, 15:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
da, sad je http://www.lijecenje-kuranom.com/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2008, 15:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Hvala :P

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2008, 16:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Zanimljiv sajt. Postoji li nesto slicno i u vezi sa biblijom posto bi mi bilo lakse razumjeti zbog imena i izraza?

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2008, 18:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Avg 2008, 07:15
Postovi: 444
pozdrav braćo...

braćo klonite se magije, vidovnjaka i tih stvati, jer to je sotonino djelo....tko to radi sigurno nije od Boga....nekaže Isus uzalud kada ga učenici pitahu...zašto nemogosmo izagnati đavla iz ovog čovijeka?....Odgovori im: "Ovaj se rod ničim drugim ne može izagnati osim molitvom i postom."
.....
Tada im Isus priđe i reče: "Patite, jer Satana i njegove bolesti muče vaša tela. Ali se ne bojte, jer će njihova moć nad vama ubrzo biti okončana. Jer Satana je kao naprasit komšija koji ulazi u kuću svog komšije dok je ovaj odsutan, naumivši da uzme njegove stvari i prenese ih u svoju sopstvenu kuću. Ali neko kaže gospodaru kuće da mu njegov neprijatelj pustoši kuću, te se on trčeći vrati. I kada zli komšija, sakupivši na Jednu gomilu sve što mu se dopalo, vide izdaleka da se gospodar kuće vraća u žurbi, vrlo se razgnevi što neće biti u stanju sve da odnese, te stade razbijati i kvariti sve što tamo bejaše, u nameri da sve uništi. Tako da, pošto stvari ne mogu biti njegove, ne treba ni drugi da ih ima. No odmah zatim uđe gospodar kuće, te pre no što je zli komšija uradio ono što je naumio, ovaj ga ščepa i izbaci napolje. Zaista vam kažem, upravo tako je radio Satana ušavši u vaša tela koja su Božija staništa. I uzeo je pod svoju vlast sve što je želeo da ugrabi: vaš dah, vašu krv, vaš kostur, vaše meso, vašu utrobu, vaše videlo, i vaš sluh. Ali vašim postom i vašom molitvom vi pozivate natrag Gospodara vašeg tela i njegove anđele. I kad Satana vidi da se pravi Gospodar vašeg tela vraća, to je onda kraj njegove vladavine. Zbog toga, u svom gnevu ponovo prikuplja svu svoju snagu, ne bi li nekako uništio vaše telo pre dolaska Gospodara; upravo zbog toga vas Satana stavlja na tako velike muke, jer oseća da mu je došao kraj.

Ali ne dozvolite da vam srca zadrhte, jer će se uskoro anđeli Božiji pojaviti, da ponovo zauzmu svoje prebivalište i nanovo ih prosvete kao hramove Gospodnje. I oni će ščepati Satanu i izbaciti ga iz vaših tela zajedno sa svim njegovim boleštinama i nečistoćama. I srećni ćete biti, jer ćete primiti nagradu za svoju istrajnost, i nikada više nećete videti bolesti."

mir s braćom i pozdrav.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2008, 18:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
mastermind je napisao:
pozdrav braćo...

braćo klonite se magije, vidovnjaka i tih stvati, jer to je sotonino djelo....tko to radi sigurno nije od Boga....nekaže Isus uzalud kada ga učenici pitahu...zašto nemogosmo izagnati đavla iz ovog čovijeka?....Odgovori im: "Ovaj se rod ničim drugim ne može izagnati osim molitvom i postom."
.....
Tada im Isus priđe i reče: "Patite, jer Satana i njegove bolesti muče vaša tela. Ali se ne bojte, jer će njihova moć nad vama ubrzo biti okončana. Jer Satana je kao naprasit komšija koji ulazi u kuću svog komšije dok je ovaj odsutan, naumivši da uzme njegove stvari i prenese ih u svoju sopstvenu kuću. Ali neko kaže gospodaru kuće da mu njegov neprijatelj pustoši kuću, te se on trčeći vrati. I kada zli komšija, sakupivši na Jednu gomilu sve što mu se dopalo, vide izdaleka da se gospodar kuće vraća u žurbi, vrlo se razgnevi što neće biti u stanju sve da odnese, te stade razbijati i kvariti sve što tamo bejaše, u nameri da sve uništi. Tako da, pošto stvari ne mogu biti njegove, ne treba ni drugi da ih ima. No odmah zatim uđe gospodar kuće, te pre no što je zli komšija uradio ono što je naumio, ovaj ga ščepa i izbaci napolje. Zaista vam kažem, upravo tako je radio Satana ušavši u vaša tela koja su Božija staništa. I uzeo je pod svoju vlast sve što je želeo da ugrabi: vaš dah, vašu krv, vaš kostur, vaše meso, vašu utrobu, vaše videlo, i vaš sluh. Ali vašim postom i vašom molitvom vi pozivate natrag Gospodara vašeg tela i njegove anđele. I kad Satana vidi da se pravi Gospodar vašeg tela vraća, to je onda kraj njegove vladavine. Zbog toga, u svom gnevu ponovo prikuplja svu svoju snagu, ne bi li nekako uništio vaše telo pre dolaska Gospodara; upravo zbog toga vas Satana stavlja na tako velike muke, jer oseća da mu je došao kraj.

Ali ne dozvolite da vam srca zadrhte, jer će se uskoro anđeli Božiji pojaviti, da ponovo zauzmu svoje prebivalište i nanovo ih prosvete kao hramove Gospodnje. I oni će ščepati Satanu i izbaciti ga iz vaših tela zajedno sa svim njegovim boleštinama i nečistoćama. I srećni ćete biti, jer ćete primiti nagradu za svoju istrajnost, i nikada više nećete videti bolesti."

mir s braćom i pozdrav.....


slazem se sa ovim samo kad se kaze "uskoro andjeli bozji pojaviti" jel se misli u kontekstu "doci cu skoro" znaci kad bude nova zemlja i novo nebo, ili se misli da ce ih andjeli bozji izbaviti vec na ovome svijetu?

Citiraj:
Tada im Isus priđe i reče: "Patite, jer Satana i njegove bolesti muče vaša tela. Ali se ne bojte, jer će njihova moć nad vama ubrzo biti okončana. Jer Satana je kao naprasit komšija koji ulazi u kuću svog komšije dok je ovaj odsutan, naumivši da uzme njegove stvari i prenese ih u svoju sopstvenu kuću. Ali neko kaže gospodaru kuće da mu njegov neprijatelj pustoši kuću, te se on trčeći vrati. I kada zli komšija, sakupivši na Jednu gomilu sve što mu se dopalo, vide izdaleka da se gospodar kuće vraća u žurbi, vrlo se razgnevi što neće biti u stanju sve da odnese, te stade razbijati i kvariti sve što tamo bejaše, u nameri da sve uništi. Tako da, pošto stvari ne mogu biti njegove, ne treba ni drugi da ih ima. No odmah zatim uđe gospodar kuće, te pre no što je zli komšija uradio ono što je naumio, ovaj ga ščepa i izbaci napolje. Zaista vam kažem, upravo tako je radio Satana ušavši u vaša tela koja su Božija staništa. I uzeo je pod svoju vlast sve što je želeo da ugrabi: vaš dah, vašu krv, vaš kostur, vaše meso, vašu utrobu, vaše videlo, i vaš sluh. Ali vašim postom i vašom molitvom vi pozivate natrag Gospodara vašeg tela i njegove anđele. I kad Satana vidi da se pravi Gospodar vašeg tela vraća, to je onda kraj njegove vladavine. Zbog toga, u svom gnevu ponovo prikuplja svu svoju snagu, ne bi li nekako uništio vaše telo pre dolaska Gospodara; upravo zbog toga vas Satana stavlja na tako velike muke, jer oseća da mu je došao kraj.

Ali ne dozvolite da vam srca zadrhte, jer će se uskoro anđeli Božiji pojaviti, da ponovo zauzmu svoje prebivalište i nanovo ih prosvete kao hramove Gospodnje. I oni će ščepati Satanu i izbaciti ga iz vaših tela zajedno sa svim njegovim boleštinama i nečistoćama. I srećni ćete biti, jer ćete primiti nagradu za svoju istrajnost, i nikada više nećete videti bolesti."


Ako mi neko moze dati lokaciju ovih stihova, posto bih da malo bolje proucim ovo. Hvala.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2008, 19:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 15:42
Postovi: 1169
Citiraj:
Ja sam imao priliku da se nagledam razno raznih laznih vidovnjaka koji su samo gledali da izvuku sto vise para od ljudi medjutim slucajno sam cuo za jednog hodzu sto zivi u Svedskoj tako da sam cisto iz radoznalosti stupio sa njim u kontakt.Tip je cudo od covjeka, sve pogadja ravno u sredinu.Meni je licno pogodio sve ali bukvalno sve i naravno moze puno pomoci sto se tice ljubavnih problema tako i poslovnih.Otkako sam njega upoznao sve mi ide kako treba.Sto se tice placanja jednostavno ne naplacuje kao ovi drugi samozvani vidovnjaci.Covjek uzima ono sto mu das od srca.Jedan primjer: krenuo sam kod njega sa 200 eura u dzepu i zamislio sam sebi da cu kupiti cigarete,rucati u gradu i kupiti sebi cipele od 80 eura a ostalo cu njemu dati medjutim poslije razgovora sa njim toliko sam bio frapiran njegovim znanjem moje situacije da sam ostavio svih 200 eura na stolu da bi kad sam dosao do vrata me pozvao i reko uzmi od ovih para sebi cigare pojedi nesto i kupi sebi cipele jer su ti te na nogama stare.Katastrofa tip je fenomen,ljudi treba ga sresti da bi verovali.Ogroman broj ljudi ga svakodnevno posecuje i cesto putuje ,Minhen,Austrija ko zna gdje vec ne radi.Za vas koji imate problem da se vidite sa njim moja preporuka je da ga kontaktirate preko maila dr_filipovic@yahoo.se a uplate mozete izvrsiti preko opcije placanja PAYPAL na istu adresu.Ja bar tako radim i funkcionise odlicno.Ljudi ovo je stvarno vredno pokusati.Procenite sami.


Ukoliko se radi o osobi koja "pogađa"...takva osoba je po Islamskim učenjima "sihirbaz" odnosno osoba koja dobija "znanje" od džina i šejtana.
Dobijati takvo znanje nije nikakav problem ( ko malo više pozna materiju o kojoj govorimo u Islamu lahko će to zaključiti) ....međutim to je grijeh veliki i ravna se sa kufrom (nevjerovanjem)
Po Islamu to su gajb (nepoznate) stvari...i takve treba da ostanu.
Ako vam neki hodža bude govorio što normalno nebi trebao da zna kao npr. što je gore slučaj, ne idite tome, to je jedan od velikih znakova da se on bavi s crnom magijom.
Takvih ima svagdje po bijelom svijetu.

Ispravne osobe koje liječe Kur'anom će vas pitati :

1) Za problem (bolest, urok, sihir, nagrajisanje itd).
2) Zatim će vas upitati da li ste išli nekim drugim ljudima i načine njihovih tretmana
3) Postoji mogućnost da će vam dijagnosticirati da ste osoba za doktora opšte prakse ili specijalistu a ne da ste njeov sličaj
4) Ukoliko se utvrdi da ste stvarno opsihreni, pristupiće se metodi liječenja
5) Ukoliko ste druge vijere nijedan od njih neće početi s tretmanom bez da vam prvo objasni srž Kur'ana i stav Islama spram vaše vjere....uglavnom osobe druge vijere neće i ne mogu imati pozitivan efekt na samo liječenje, a ishod liječenja biće prividno stabilan....
6) Nakon tretmana dobićete zadatke koje MORATE ispunjavati ukoliko se želite trajno izliječiti


Po gornje izloženom se vidi da liječenje Kur'anom i ostkalanjenje sihra, odnosno metod liječenja se malo razlikuje od liječenja doktora medicine.

Doktor vas u principu pita isto: šta vas boli, da li ste se prije liječili (tu igra ulogu vaš karton), dijagnoza, metod i način liječenja, i na kraju zadaci kojih se morate držati da bi vaš lijek uspio.

Manje više mislim da su oba metoda liječenja slična.

NIiti doktor medicine zna za vaše cipele, sigarete, eure, tetke, brojeve ličnih karata, a niti to zna čovjek koji ispravno liječi Kur'anom i otklanja sihr.....svi ostali su ili nadri-doktori ili mufljuz-efendije.

A ako ste u situaciji da čovjek pogađa sve vaše tajne, jednostavno prebacite loptu na njegov teren, pitajte vi nešto njega, manipulišite vi s njegoim umom, dajite dvosmislene odgovore...lahko ćete ga smotati i izići van s 200 eura u džepu...a ko zna možda vam i on da koji eurić... :D

Bilo kako bilo...duboka je to tema

_________________
-'-Ne idi nikom osim onom cijem dobru se nadas, od cije vlasti ne strahujes, ciji blagoslov ocekujes i cijim znanjem ceš se moci okititi....'.-


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2008, 06:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Avg 2008, 07:15
Postovi: 444
Pozdrav brate!

vim je napisao:
slazem se sa ovim samo kad se kaze "uskoro andjeli bozji pojaviti" jel se misli u kontekstu "doci cu skoro" znaci kad bude nova zemlja i novo nebo, ili se misli da ce ih andjeli bozji izbaviti vec na ovome svijetu?


Hram Gospodnji naše je tjelo, a anđeli Božiji su ti koji se brinu oko njega ako živimo po Božijim zapovijedima...ako ne živimo po zapovijedima Sotona preuzima vlast i izvgava nas raznim boleštinama i nečistoći....ustrajnim postom i molitvom njegov utjecaj slabi u nama i nanovo prizivamo anđele da posvete hram i izbace Sotonu iz hrama...tekst se odnosi na ovozemaljski život, jer ako dospijemo u vječnost neće nam biti potrebni anđeli, jer biti ćemo njima slični...

vim je napisao:
Ako mi neko moze dati lokaciju ovih stihova, posto bih da malo bolje proucim ovo. Hvala.


evo brate tekst koji se sastoji od 5 djelova...pročitaj ga cijelog i naći ćeš u njemu i ovaj citat koji sam ja uzeo

http://www.objave.com/sadrzaj.php?na=parabole&r=&font=

živio i Bog te blagoslovio....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2008, 11:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Citiraj:
Ukoliko se radi o osobi koja "pogađa"...takva osoba je po Islamskim učenjima "sihirbaz" odnosno osoba koja dobija "znanje" od džina i šejtana.


Tako je po islamskom učenju, a i po nekim drugim učenjima to može biti rezultat kontakata s bestjelesnim bićima. A isto tako može da bude "jasnoviđenje", što je proširenje percepcije na one ravni koje su običnom čovjeku nevidljive: ovdje nije u pitanju kontakt s bilo kakvim bićima, nego mogućnost sagledavanja skrivene strane stvarnosti sopstvenim potencijalom (neko do ovoga dođe ciljanim radom, nekome se ova mogućnost spontano otvori kao "nuspojava" religijske ili ezoterijske prakse, a neko se jednostavno rodi s tim); na ovaj način neko ko ima ovu osobinu može da "vidi" ili bolje rečeno da percepira nečije misaone forme.

Da pojasnim, sve misli i emocije koje imamo ne ostaju zatvorene u našim glavama. Sve one se manifestuju na jednoj ravni postojanja koju ne dodirujemo fizičkim čulima. Sve te misaone i emotivne forme reaguju međusobno kao i sa višim i nižim ravnima postojanja, po nizu složenih zakona, i samim tim učestvuju u oblikovanju naših ovozemaljskih života, takođe u skladu s tim zakonima. Ništa ne ostaje skriveno u nama, sve ima svoj nivo postojanja koji je neraskidivo povezan s ostatkom sveukupnog postojanja (vjerujem da je to suština izreke "Bog vidi sve").

Znači, ako je neko u mogućnosti da "vidi" ovaj nivo manifestovanja misli (a takvih ljudi ima) onda je i u mogućnosti da "pogađa".

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2008, 13:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Avg 2008, 07:15
Postovi: 444
Warrior of the Light je napisao:
Znači, ako je neko u mogućnosti da "vidi" ovaj nivo manifestovanja misli (a takvih ljudi ima) onda je i u mogućnosti da "pogađa".


Bog podade Sotoni tu moć da nas iskuša....to su sinovi zla koji imaju ulogu da nas svojim vradžbinama zadive i odvrate od Boga....nažalost danas je previše onih koji se dive tim stvarima i idu u propast...

Djelovi iz Pavlove poslanice Timoteju....

1A ovo znaj: u posljednjim danima nastat će teška vremena. 2 Ljudi će doista biti sebeljupci, srebroljupci, preuzetnici, oholice, hulitelji, roditeljima neposlušni, nezahvalnici, bezbožnici, 3 bešćutnici, nepomirljivci, klevetnici, neobuzdanici, goropadnici, neljubitelji dobra, 4 izdajice, brzopletnici, naduti, ljubitelji užitka više nego ljubitelji Boga. 5 Imaju obličje pobožnosti, ali snage su se njezine odrekli.
......
Zli pak ljudi i vračari napredovat će sve više u zlu - kao zavodnici i zavedeni. 14 Ti, naprotiv, ostani u onome u čemu si poučen i čemu si vjeru dao, svjestan od koga si sve poučen 15 i da od malena poznaješ Sveta pisma koja su vrsna učiniti te mudrim tebi na spasenje po vjeri, vjeri u Kristu Isusu. 16 Sve Pismo, bogoduho, korisno je za poučavanje, uvjeravanje, popravljanje, odgajanje u pravednosti, 17Da čovjek Božji bude vrstan, za svako dobro djelo podoban.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2008, 13:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Izgleda da su se "posljednji dani" razvukli na nekoliko milenijuma :D .

Kad ti je već bliska hrišćanska paradigma, imaš Mateja, poglavlje 12, pa prouči. I ne huli više na Svetoga Duha, jer se to ne oprašta (s debelim razlogom).

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2008, 14:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Avg 2008, 07:15
Postovi: 444
Warrior of the Light je napisao:
Izgleda da su se "posljednji dani" razvukli na nekoliko milenijuma :D .


razvukli su se možda tebi koji nisi u stanju da raspoznaš znakove vremena!

Warrior of the Light je napisao:
Kad ti je već bliska hrišćanska paradigma, imaš Mateja, poglavlje 12, pa prouči. I ne huli više na Svetoga Duha, jer se to ne oprašta (s debelim razlogom).


prijatelju o čemu ti pričaš?! ako misliš da je vračanje dar Duha Svetoga onda te je Sotono nažalost već lijepo obradio...

ovo Matejevo poglavlje koje si naveo moglo bi ti pomoći da se otarasiš Sotoninog djelovanja (prijatelju post i molitva)!!....

pozdrav i živio....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2008, 14:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Ništa se ti ne brini za mene, ni za ostale koje je "Sotona obradio" :lol:

To što se povodiš za djelima i tumačenjima onih koji su od duhovnosti napravili službovanje strahu, a od religije jednu od najvećih sramota čovječanstva, to je tvoja stvar. Samo da znaš da ti je uzalud trud i pisanija, i pokušaji da nauku o Duhu i Istini poistovjetiš s "vračanjem", jer će svi oni koji iskreno tragaju za Istinom uvijek i bez ikakvih problema moći prozreti kroz sve velove i mreže Najveće Laži (na kraju krajeva, otpor toj Laži je sveta dužnost).

A ako ti ne mogu pomoći, više neću da ti odmažem. Jednog dana, možda, jednog dana...

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2008, 15:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Avg 2008, 07:15
Postovi: 444
Warrior of the Light je napisao:
Ništa se ti ne brini za mene, ni za ostale koje je "Sotona obradio" :lol:


ma nebrinem se ja prijatelju...Bog je taj koji se brine za nas...moje je samo da te kao brate upozorim i da se molim za tebe...

Warrior of the Light je napisao:
To što se povodiš za djelima i tumačenjima onih koji su od duhovnosti napravili službovanje strahu, a od religije jednu od najvećih sramota čovječanstva, to je tvoja stvar. Samo da znaš da ti je uzalud trud i pisanija, jer će svi oni koji iskreno tragaju za Istinom uvijek i bez ikakvih problema moći prozreti kroz sve velove i mreže Najveće Laži (na kraju krajeva, otpor toj Laži je sveta dužnost).


prijatelju moj jedini povod je biti Kristov, jer On je jedina prava istina, put i život....jer kojim god drugim putom kreneš lutaš i neznaš di ideš i na kraju u provaliju padaš....

Warrior of the Light je napisao:
A ako ti ne mogu pomoći, više neću da ti odmažem. Jednog dana, možda, jednog dana...


Prijatelju nemože nama nitko pomoći osim onoga koji nas je stvotio, a On kaže ovako...."tražte i naći ćete, ištite i dat će vam se"...

Nije mi ni najmanje do rasprave s tobom, ali vidim da ideš mračnim ulicama i neznaš di ideš....želja mi je samo usmjerit te na put Istine uz Božiju pomoć......neka mi se Bog smiluje ako griješim...

brate mir s tobom i duhom tvojim.......


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2008, 15:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Citiraj:
"tražte i naći ćete, ištite i dat će vam se"


kucajte i otvoriće vam se... ovo potpisujem

'Ajd sad, dosta svađe... 8)

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2008, 20:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
mastermind je napisao:


Mislio sam da je u pitanju biblijski stih. Ovako, ko zna ko je to pisao.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 246 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs