banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 15:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 246 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Jan 2013, 22:20 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Jan 2013, 21:08
Postovi: 2
U potpunosti se slažem sa navedenim komentarima.Ja sam išla svugdje da tražim pomoć, od jednog do drugog hodže, babe ili nekog prevaranta.Svašta se sa mnom i mojom porodicom dešavalo.Malo ko zna da skida magiju ali skoro svaka 3-a kuća u Bosni zna da je pravi.Potrošila sam novca i vremena tražeći pravu osobu koja će mi pomoći.Nakon više od dve godine lutanja, naišla sam na jednu skromnu gospođu iz Beograda, koja mi je pomogla.Radi po sistemu, ko koliko da od srca, ali što je najvažnije, pomogla mi je i mojoj porodici.Sve što mi je rekla, ispoštovala je, a i ja sam joj se odužila za njen trud.Smatram da je susret sa crnom magijom gori od svakog rata.Šta je sve moja porodica preživjela zbog crne magije.I dan danas trpim štetu koju mi je nanijela u duhovnom, međuljudskom i materijalnom obliku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2013, 22:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
To je dobro kad ti neko još otkrije ko ti je to napravio, a obično ti je to rodbina. :lol:
Pa onda osim problema imaš i mržnju za sva vremena.
Kad nekome ide dobro u životu ne pita se zašto je to tako niti traži uzrok (ko mu je tu sreću donio) ali kad mu krene pogrešno onda se traži vanjski krivac.
Sve što nam se u životu dešava je slijed okolnosti ili naših postupaka, kriv postupak za sobom vuče određene posljedice. Bolest, pa razboljevaju se ljudi svakodnevno, ozdravljuju svakodnevno, sve je to život.

Ko u svemu tome profitira? Stručnjaci koji prodaju maglu. Nikad lakšeg načina za sticanje novca, svako dolazi zbog nevolje i vjeruje na slijepo a ovaj manipuliše sa njim i svjesno i podsvjesno. Mnogi su dali crno iza nokta tim "ljekarima" a izlječenje djeluje po principu placebo efekta.
Imala sam priliku da vidim jednog šizofrenika koji je naglo odlijepio potpuno i nakon nekog vremena se vratio na posao, na izgled zdrav i pokazivao neki članak iz novina te kako mu je taj neko pomogao. Efekat nije dugo trajao, bolest se vratila jača nego prije.

Vjera u crnu magiju prestaje onog momenta kad prihvatimo sve ono što nam se u životu dešava i lijepo i ružno jer sve je u suštini produkt naših djela. Život nije ni crn ni bijel nego šaren. Da nije tako ne bi bio život.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2013, 23:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
:lol: :lol: :lol:

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2013, 03:45 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Jan 2013, 21:08
Postovi: 2
Pa nije baš tako.Ima ljudi koji pod imenom "vidovnjak" uzima pare i ništa ne pomaže.Čovjek pod magijom nezna da je pod tim uticajem.Radi neke stvari ili mu se dešavaju neke stvari koje nisu normalne i pod njegovom kontrolom.Magiju je lako napraviti ali je teško skinuti.Meni kada je ta gospođa skidala magiju, ja sam povraćala narednih par dana neku čudnu smeđo-zelenu tečnost.Nakon par dana sam se osjećala bolje.E to su efekti kada ti neko pomaže, tj. skida magiju.Ja razumijem tvoju teoriju, ali , hvala Bogu, tebi se to nikad nije ni desilo, pa ti nisi ni kompetentan da pričaš o tome.Svako ko misli da mu se dešavaju neke nenormalne stvari, kao što su: iznenadna paraliza, iznenadni gubitak vida, sluha, bezrazložni razlaz sa momkom ili suprugom, nemogućnost da se uradi neka prosta stvar ili štošta toga nenormalnog, najbolje je da kontaktira (ja je toplo preporučujem), provjerenu i sigurnu, gospođu Kseniju na mail: ksenija.office@gmail.com. Konsultacije i analiza problema sa njom je besplatna i ako ima djelovanje magije, koju ona uspješno skida, onda se zakazuje direktni susret ili kako vama odgovara.Ona će ako smatra da treba pomoć, ostaviti svoj broj telefona za direktni kontakt.Ona nije kao ostale , koje za "dobar dan" traže min 100 EUR.To ćete sami vidjeti, pa kome treba pomoć, ako želi, nek je kontaktira.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2013, 08:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Oooo đe's Ksenija, ša mai kotebe :lol: :lol: :lol:

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2013, 20:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2013, 20:30
Postovi: 103
A sto se pravi ismijavanje crne magije ?

_________________
Molitva njihova biće u njima: “Hvaljen neka si, Allahu!”, pozdrav njihov; “Mir vama!”, a njihova posljednja molitva: “Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo!’” { Kur`an 10:10}


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2013, 20:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
De ljudno, odluci se, je l' vjerujes u Alaha ili u dzidza-midze, carala-barala, Kleopatra & Milan Co....

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2013, 20:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
I ja se pitam.Svaka treća kuća u BIH se time bavi a nama smiješno. :wink:

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2013, 20:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2011, 23:08
Postovi: 1835
Lokacija: Banja Luka
bacaju i hodze gatke, sve sto stignu

_________________
Kupus sadim a Fridrih niče


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2013, 20:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Biznis je biznis.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2013, 22:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Nemam pojma, nisam kompetentna ali mislim da gore nabrojano spada u domen psihijatrije. Čak sam u jednoj Jungovoj knjizi čitala baš taj primjer sa oduzimanjem šake iako nije postojao nikakav fizički razlog za to.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2013, 01:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
ova tema vraća u devedesete :) još da se mira marković izviri odnekle :)

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2013, 01:52 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
poslat email kseniji sa pitanjem "ima li sanse da smuvam paris hilton"? ostaje mi da cekam.. :(

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2013, 01:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Javi nam odgovor. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2013, 01:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Medzik pipl, vudu pipl.


Meni je zalosno da u danasnje vrijeme imamo toliki broj koji vjeruju u ovo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2013, 08:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
shakal je napisao:
Medzik pipl, vudu pipl.

Da da da! The Prodigy! :D Taj rad!

U tome i jeste crnjak najveći jer kod takvih dolaze osobe koje su u problemu i koje rješenje traže na pogrešnom mjestu i pored problema što na kraju ostaju bez love ošišani od ovih manipulatora.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2013, 16:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2013, 20:30
Postovi: 103
Ташко je napisao:
De ljudno, odluci se, je l' vjerujes u Alaha ili u dzidza-midze, carala-barala, Kleopatra & Milan Co....



"Ljudno postena moja" nevezano za sarlatane i varalice i glupane koji im vjeruju, te stvari doista imaju, mislim na to sto vi "crna magija" zovete i cijeli zivotni spektar pored nas koji mi svojim osjetilima ne mozemo bas spoznati.

_________________
Molitva njihova biće u njima: “Hvaljen neka si, Allahu!”, pozdrav njihov; “Mir vama!”, a njihova posljednja molitva: “Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo!’” { Kur`an 10:10}


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2013, 19:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2013, 20:30
Postovi: 103
(2)

To sve postoji. Mozda je neko upoznat da pravi "vracevi" cesto sa kosom rade ili noktima od covjeka kojem zele to praviti. Posto i kosa i nokti sadrze dna i svojstveni su svom "vlasniku", dzini ( spiritualna bica koja zive paralelno sa nama ) mogu prepoznati kojeg su covjeka to i sa tim rade ne znam detalje kao sto i niko ne zna. Mozda je nekom smijesno ali ove stvari su istina doista. Nauka je isto dokazala da pljuvacka, nokti i kosa salju posebne vibracije iz covjekovog tijela, ima i nauka koja se sa tim bavi "radionics". Sad, na koji nacin dzini to iskoristavaju da stete covjeku pojma nemam. uglavnom crna magija postoji, dzini postoje. Nekoc sam svakodnevno indirektna iskustva sa tim stvarima.

_________________
Molitva njihova biće u njima: “Hvaljen neka si, Allahu!”, pozdrav njihov; “Mir vama!”, a njihova posljednja molitva: “Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo!’” { Kur`an 10:10}


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2013, 19:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2011, 00:44
Postovi: 950
Sto nacrni dzine toliko, ima i onih dobrih? :)

_________________
Largate de mi casa, maldita sea!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2013, 20:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
OMAR je napisao:
Ташко je napisao:
De ljudno, odluci se, je l' vjerujes u Alaha ili u dzidza-midze, carala-barala, Kleopatra & Milan Co....



"Ljudno postena moja" nevezano za sarlatane i varalice i glupane koji im vjeruju, te stvari doista imaju, mislim na to sto vi "crna magija" zovete i cijeli zivotni spektar pored nas koji mi svojim osjetilima ne mozemo bas spoznati.


Sta ima?

Neko mi uzme pramen kose i sjebe mi komplet zivot? Hau jes nou :lol: Doduse, islam vjeruje u ta sranja :roll:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 246 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs