banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 20:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Apr 2010, 20:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2009, 11:50
Postovi: 1031
Ta priča o "smaku svijeta" vjerovatno potiče iz crkve kojoj ti pripadaš jer u Biblij toga nema.

_________________
where's the party?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2010, 20:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Pitanje za Mary>

Da li su "lazni proroci" o kojima govori Biblija oni koji ne pasuju u supljake jehovistima
ili se taj termin moze odnositi i na nekoga ko pet puta najavi Drugi Hristov dolazak, natjera hiljade ljudi da prodaju sve sto imaju i da daju upravi sekte,
pa kad promasi ne vrati ljudima pare, nego izmisli novi supljak i kaze "izvin'te, preracunali smo se"?


Naivna si ko francuska sobarica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2010, 21:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2009, 11:50
Postovi: 1031
Jamesdine pričaš gluposti.
Lažni proroci su oni koji svoje vjernike vode u ratove, krunišu zemaljske kraljeve, blagosiljaju oružje, sjede u prvim redovima po zbornicama sa knezovima zemaljskim i prizivaju krv, a ispred svih svojih gadosti, bluda i idolopoklonstva stavljaju Isusovo ime. Lažne proroke je lako prepoznati kao i lažne religije sami se otkrivaju, jer sotona je lažac od početka, a lako je vidjeti u kojim se crkvama upražnjava blud, idolopoklonstvo, Bogu mrski običaji koji potiču iz babilona velikog, koje crkve su činile stravične zločine i govorile da to rade u ime boga, a učenja tih i takvih crkava su ista i danas kao i tad kada su činile pokolje, dakle otpočetka njima rukovodi Sotona i pod njegovim su uticajem jer takve institucije nemaju odobravanje Boga i Bog na njih ne izliva svoj sveti duh.

_________________
where's the party?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2010, 23:08 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
mary juana je napisao:
zašto da ne citiram Harnera, zar nije rekao to što je rekao u Journal of Biblical Literature, 1973, str. 85, 87, a ja citirao.
Ovo je stručno pitanje i nema veze s tim kakvo mišljenje on ima o JS.


evo ti malo Harner...pa vidi o cemu je covjek pisao... :cat:

Dr. Harner actually wrote: "As an aid in understanding the verse, it will be helpful to ask what John might have written as well as what he did write. In terms of the types of word-order and vocabulary available to him, it would appear that John could have written any of the following:

A. ho Logos en ho theos (The Word was the God);

B. Theos en ho Logos (God was the Word); ---- vec sam ti ranije pisao na jednoj temi al ti ne citas...imas ovdje 4 opcije i Harner jednostavno kaze da je ova opcija o kojoj John pise...za ostale opcije on daje komentar sta bi bilo da je Jovan tako napisao..al nije...jel kontas..

C. ho Logos Theos en (the Word God was);

D. ho Logos en Theos (the Word was a god);

E. ho Logos en Theios (the Word was divine);

...Clause D with the verb preceding an anarthrous (without the article `the') predicate, would probably mean that the logos was `a god' or a divine being of some kind, belonging to the general category of theos but as a distinct being from ho theos... John evidently wished to say something about the logos that was other than A and more than D and E... But in all these cases the English reader might not understand exactly what John was trying to express. Perhaps the clause could be translated, `the Word had the same nature as God.' This would be one way of representing John's thought, which is, as I understand it, that ho logos (the Word), no less than ho theos (the God), had the nature of theos (God)." (Journal of Biblical Literature, Vol. 92, 1973, pp. 84, 85, 87;).

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2010, 23:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2009, 11:50
Postovi: 1031
Nisi se trebao mučiti pisati, trebao si opet ostaviti onaj link, a link je uvjerljiv i pouzdan izvor u mp3 :roll:
na ovaj mislim http://www.bible.ca/trinity/trinity-Harner.htm. očito ovi biznismeni umislili da im neko ugrožava biznis pa su nervozni.

_________________
where's the party?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2010, 23:50 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
smjesan si.. :lol:

i nije sa tog linka. zar ne vidis da je u pitanju ista knjiga koju si i ti citirao na str 2 ove teme..mozes i sam googlati sto se tice Harnera i grcke gramatike...al tebe to ne interesuje... :cat:

najbolje ti je da skines Walsh Trial i uvjeris se sam koliko Fredrick W. Franz ima znanja u vezi grckog... :cat:

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2010, 20:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Sada kada Gospod Isus Hrsitos sjedi s desne strane Oca ja vjerujem da su oni jedno. Međutim u prelomnim trenutcima života Gospoda Isusa Hrista On traži instrukcije od Boga i govori ljudima da čine kako Bog zapovjeda. Činio je djela dostojna Boga, ali je bio za stepen ispod Njega. U Bibliji stoji da se preko Gospoda Isusa Hrista dolazi do Boga.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2010, 20:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Brate Mari,
Oprosti ako te uvredih oslovljavanjem.Nemoj da se brineš ni oni nebi kroz naočare mogli bolje videti.
Nisi me ni jednom rečju iznenadio.Bilo bi lepo da kao što si sam rekao bude sve na jednom mestu zato sad ovde napiši tvoje mišljenje:
1 Ko je Bog
2.Koje Isus
3Ko je Duh Sveti

A onda bih se želeo i ja uljučiti u razgovor i pitati:,,sinko gde će ti duša?,,

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2010, 17:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Filozof
,,Sada kada Gospod Isus Hrsitos sjedi s desne strane Oca ja vjerujem da su oni jedno. Međutim u prelomnim trenutcima života Gospoda Isusa Hrista On traži instrukcije od Boga i govori ljudima da čine kako Bog zapovjeda. Činio je djela dostojna Boga, ali je bio za stepen ispod Njega. U Bibliji stoji da se preko Gospoda Isusa Hrista dolazi do Boga.''


Da li su spoive podvučene konstatacije?

,,...preko Gospoda Isusa Hrista dolazi do Boga.'[/i][/b]'
Pismo kaže KROZ a ne ,,preko'' jer se ne ide preko vrata nego kroz ista.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2010, 17:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
MARY

NEMA ŠVERCOVANJA miša u prste i piši odgovor na gornja pitanja sažeto i jasno jer te tu čekam odavno. Ovo ti je prilikaa pokažeš da li si Hrišćanin a odgovor tineću reći ja već Pismo.

1 Ko je Bog
2.Koje Isus
3Ko je Duh Sveti

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2010, 17:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
JAMESDIN

,,[u]Naivna si ko francuska sobarica[/u].''

Ma Mary je valjda muško....pa sad....on valjda zna?

Brate ti omalovažavaš svedoke i zakidaš im broj najava i proricanja.Kako pet kad oni to činiše više od pet puta i nije tu kraj jer kad brojno stanje članstva opadne stiže novi datum i tako redom baš si slab u matematici i ekonomija ti je odvojena od vere ...uh nikad od tebe dobar svedok.

Ovi kod mene gledali digitalca i VAU čoveče trgli se i počeli drugima deliti kad tup nešto lupi preko noći a to šiba po prstima i razumu i opet po starom jer drugovi sa ,,nadom''iz kabineta naložili da se ima i dalje verovati u životinju i tačka.
.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2010, 18:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2009, 11:50
Postovi: 1031
lavić je napisao:
1 Ko je Bog
2.Koje Isus
3Ko je Duh Sveti

Mala ispravka, valjda si mislio šta je sveti duh?
Na ovo pitanje sam brat bratu odgovorio 20 puta, ali evo još ću jednom.
1. Vrhunsko biće bez kraja i početka, stvoritelj sveg stvarstva, njegovo jedinstveno ime je Jehova (Jahve) u hebrejskom jezikiku izraz za "Boga" posreduje predodžbu snage, veličanstva, dostojanstva i uzvišenosti. On je stvoritelj i stoga s pravom jedini suvereni vladar svemira.
Ovo je samo suhoparna definicija Boga, jer je i tvoje pitanje takvo.

2.Jedinorodni Sin Božiji, jedini Sin kojeg je sam Bog stvorio. Sin je prvorođenac sveg stvorenja. Posredstvom njega stvoreno je sve drugo na nebu i na zemlji. On je druga najveća osoba u svemiru. Tog Sina Jehova Bog je poslao na Zemlju da da svoj savršeni život kao otkupninu za čovječanstvo, otvorivši tako put za vječni život za one Adamove potomke koji će pokazivati vjeru. Taj isti Sin, podignut u nebesku slavu, sad vlada kao Kralj, s vlašću da uništi sve zle i da provede naum svoga Oca obzirom na Zemlju. Hebrejski oblik imena Isus znači "Jehova je spasenje", a Hrist je odgovarajući oblik hebrejskom izrazu Mashiash (Mesija) što znači "Pomazanik"
I ovo je suhoparan i jednostavan odgovor jer je i pitanje takvo.

3.Ispravna identifikacija svetog duha mora biti u skladu sa svim djelovima pisma koji se odnose na ovaj duh. Ako polazimo od te pretpostavke, logično je zaključiti da je sveti duh Božija djelujuća sila. On nije osoba, nego moćna sika koja izlazi iz Boga da bi izvršila njegovu svetu volju (Psalm 104:30; 2.Petrova 1:21; Dj.ap. 4:31).
I da samo još napomenem da Biblija govori da je osobno ime Oca Jehova (Jahve), obavještava nas da je Sin Jsus Hrist. Ali, nigdje u Bibliji se osobno ime ne primjenjuje na sveti duh.
I ovo je suhoparan odgovor kao i pitanje, ali ako treba mogu iznjeti gomilu biblijskih redaka koji ovo potvrđuju.

Laviću meni je pismo davno dalo odgovore, tako što se toga tiče nisam morao ni odgovarat na pitanja koja su u Pismu odgovorena.

_________________
where's the party?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2010, 19:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Blago menievo moga brace.

,,Mala ispravka, valjda si mislio šta je sveti duh?,,

Ne braco pogrešno misliš i loše čitaš misli zato pitaj ako nije jasno pitanje.Nisam pitao ono što ti želiš čuti već šta Pismo govori.
Isus kažeda će poslati,,NJEGA''(muški rod),,Kad dođe ON''(muški rd) ,,UTEŠITLJ,,(muški rod)
Braco nigde srednjeg roda ,,TO'' niti ima reči o srtuji ni o hidroelektranama ni o termoelektanama.Vaš lepi pimer a je DUH SVETI kao struja u sijalici vas vodi pravo dole.

Tvoja logika je zavisna od Betela pa opis kao usporedba o vetru kao Duhu je za vas vetar=Duh. Usporedba vatra kao Duh znači VAtra=Duh Usporedba Duha sa vodom vama je Voda=Duh

Te usporebe govore o stalnosti,prisutnosti,ispunjenju a ne o vlažnosti,cirklaciji vazduha i sagorevanju.
Nisi bio poslušan da naučiš ono što i rekoh zato ćemo morati ispitati koji je to duh što uči testariali sve postepeno da bi shvatio gde si.

Neću ni redak tvog teksta preskočiti bez analize a da bi dalje mogao pratititekst razmišljaj o ova 3 pitanja.Kao u osnovnoj školi prvo učimo slova da bi umeli pisati e to ćemo uz Božiju pomoć sad raditi.
1.Ko stoji na vratima naših srca a ko je na prestolu?
2.Zašto DUH SVETI nije moao doći dok telo Isus nije otišlo gore?
3.Ko će nas poučiti svakoj istini i koliko učitelja imaju HRIŠĆANI?

Na treće pitanje ti nemoraš odgovoriti jer je namenjeno Hrišćanima.
Naravno da ćemo i citatima potkrepiti i svaku reč pročešljati jer sam to čekao.


1. Vrhunsko biće bez kraja i početka, stvoritelj sveg stvarstva, njegovo jedinstveno ime je Jehova (Jahve) u hebrejskom jezikiku izraz za "Boga" posreduje predodžbu snage, veličanstva, dostojanstva i uzvišenosti. On je stvoritelj i stoga s pravom jedini suvereni vladar svemira.
Ovo je samo suhoparna definicija Boga, jer je i tvoje pitanje takvo.


Vidiš braco,Bog je oduvek i za uvek isti i ne promenljiv isve je po njegovoj volji stvoreno jer reče i bi.Bog jeste jedan i i kažešda mu je ime JHVH ja kažem AMIN.A onda te pitam pošto Bogimajednoime čija su sledeća imena pošto je samo jedno Božije ime:
ADONAJ, ELOHIM, EL ŠADAJ, EL ELION, ELI ime koje Isus prizivaš.
Prorok njavljujedolazak JEDNOG DETETA kome će biti IME(jednina)
,,DIVNI, SAVJETNIK, BOG SILNI, OTAC VJEČNI, KNEZ MIRNI,,

Koliko to Bogova ima?
Ako je samo JHVH čija su ovo imena braco ima ih još da ne kopam redom kome se kako predstavljao.

dok čitaš ovo razmišljaj o pitanju
4 Koje ime je dato ljudima za spasenje i nema drugog imena da li vi nosite to ime?


,,"[u]Boga" posreduje predodžbu snage, veličanstva, dostojanstva i uzvišenosti. [/u]

Tačno ali si zaboravio najvažnije osobine jer kaže:
Bog MILOSTIV, ŽALOSTIV, SPOR NA GNEV, OBILAN MILOSRĐEM, PRAŠTA MNOGO;,
(izvini sve tekstove parafraziram i zato ne navodim precizna mesta istih u Pismu)Ko je zapamtio on zna da tako govori Isaija.

Uz Božiju pomoć nastavljam čim vemena malo bude.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Poslednji put menjao lavić dana 14 Apr 2010, 20:28, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2010, 20:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Tu mi nešto nije jasno. Isus razapet na krstu obraća se Bogu riječima: "Ili, Ili zašto si me ostavio?"

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2010, 20:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
,,Tu mi nešto nije jasno. Isus razapet na krstu obraća se Bogu riječima: "Ili, Ili zašto si me ostavio?"

Zato smo tu hvala Bogu.
Bog se javi u telu, i učenici tražiše da im Isus pokaže Oca i ON im a pokaza ogrnutog u zemaljsko telo i reče im TOLIKO S A M S VAMA I JOŠ ME NE ZNATE.
Telo je govorilo što je DUH govorio.To telo je bilo stan Boga Bog je Duh.
Duh iz Isusa reče ,,JA SAM i popadaše vojnici.

Stigosmo do tvog pitanja brate
Otac i sin jedno su i otac u sinu i sin u Ocu da je tako ostalo Otac u sinu-telu telo nebi moglo umreti već bi u večnost visilo živo zato Otac napusta telo dabi ga smrt mogla uzeti i platiti otkup.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2010, 21:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2009, 11:50
Postovi: 1031
Ne vrijedi s tobom raspravljati jer ti ne razlikuješ osnovne pojmove i značenje, a Bibliju kao da nikad nisi ni otvorio. Stvarno ovo nnema smisla, niti ja imam živaca. i daj molim te koristi Biblijske stavke kojima negiraš ono što ja tvrdim, a ne pisati pjesmice, dakle, znaš ono Biblijska knjiga, poglavlje, red ili stih, jer mi se pjesmice ne slušaju, a pogotovo ne loše i konfuzne.

U Dijelima apostolskim 7:55, 56 izvještava se da je Stjepanu data vizija neba gdje je vidio "Isusa gdje stoji s desne strane Bogu" ali on nije pomenuo da je vidio sveti duh (vidi i Otkrovenje 7:10; 22:1, 3).

I još nešto, jedno je osobno ime, a titula može biti mnogo.
Adonaj, znaš li ti šta ovo ime znači i zašto su ga jevreji upotrebljavali? ako ne rado ću ti pojasniti.
Dakle nauči razlikovati ime i titule, i koristi se Biblijskim stavcima da dokažeš svoje tvrdnje, inače ne želim raspravljat u prazno kao da raspravljam s neznabožcem-

_________________
where's the party?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 20:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Mari

,,Ne vrijedi s tobom raspravljati jer ti ne razlikuješ osnovne pojmove i značenje, a Bibliju kao da nikad nisi ni otvorio. Stvarno ovo nnema smisla, niti ja imam živaca

E braco toga kod mene da izvineš nema (hoću toalet neću toalet)već priznaj da si u zabludi ili nastavi odgovarati ako si bar malo čovek jer sve ovo činim glavo radi tebe .

Nisi odgovorio na pitanja čija su ono imena?
Ako svako ime predstavlja titulu onda je titula i JHVH.
Svako ime označava funkciju i osobinu JEDNOG Boga.
Sve ovo činim i činiću jer dve karike koje te vežu između ostalih sad želim pokidati a to su:
1. Da se ne hvalite jednim imenom između ostalih i varate narod.
2. Da vidiš da Isus nije rukotvorina i da shvatiš ko je Duh Sveti.
Eto ti rekoh i cilj pa ti spreči.
Nisam tražio da mi opisuješ šta koje ime znači jer je to nekome jasnije nego tebi već da kažeš ČIJA SU TA OSTALA IMENA?
Lomimo prvu alku uz Božiju pomoć. Amin.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 21:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2009, 11:50
Postovi: 1031
Samo je JHVH (Jahve-Jehova) osobno ime Božije po kome se razlikuje od svih drugih u svemiru, ostalo su titule i opisne imenice, imenice koje opisuju njegova svojstva.
Npr. kad se za nekog vladara kaže dobrostivi i milostivi Dušan, samo je dušan ime, ili Dušan silni, silni nije ime već samo Dušan itd. itd.
Ustvari, uopšte ne razumijem šta ti nije jasno?

_________________
where's the party?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 21:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
KO SU NOSAIOCI NAVEDENIH IMENA je pitanje i meni treba tvoj odgovor.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2010, 07:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2009, 11:50
Postovi: 1031
lavić je napisao:
ADONAJ, ELOHIM, EL ŠADAJ, EL ELION, ELI ime koje Isus prizivaš.
Prorok njavljujedolazak JEDNOG DETETA kome će biti IME(jednina)
,,DIVNI, SAVJETNIK, BOG SILNI, OTAC VJEČNI, KNEZ MIRNI,,

OVO NISU OSOBNA IMENA, VEĆ NAZIVI.

_________________
where's the party?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs