banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 17 Jun 2024, 00:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 196 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Maj 2010, 13:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Citiraj:
ali, ovo sto ja pisem je sa znanjem ia Veda, gde je Nad dusa svih dusa, znaci zajedno i ujedno i duse POLUBOGOVA I zivotinja, biljaka... na drugim planetam, svim... i svim univerzumima... dakle ne samo covek.

Potpuno je isti i ovaj zapadni koncept, tačno to, očigledno su napipali istu stvar i na istoku i na zapadu :)

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2010, 20:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Skitnici

U pravu si.


Dalmi

Ne, čistilište je u Isusu a ne u nekom prostoru.Biblija ne uči o čistilištu već dogma.
Il si čist i imaš belu haljinu ili nisi nema ništa polovično.


Aragornu

Ne beri brigu. Pre nego počneš nešto komentarisati bio bi red da prvo pročitaš ono što želiš opovrgnuti.Bar meni to izgleda normalno-izvini.Drago mi je što si ,savladao' tu nauku da je čovek iskra koja se dopunjuje energijom da sam,,svedok''rekao bih:,,TAKO JE BRATE PO ENERGIJI'' ali ja imam braću po Duhu.
Nekad misliš da si SAVLADAO jer ne vidiš da si SAVLADAN.

Polubogovima su smatrani divovi i oni su zatrti zbog svoje visosti.Ili je Bog ili čovek jer se neće više širiti zlo.
Zašto učite ,, pametnije'' nauke od apostola i svih mudrih ljudi pa i od Gospoda?
Čija je to nauka-djus prikrivena?

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2010, 22:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Sep 2009, 14:57
Postovi: 55
Talija je napisao:
A ta priča o nad-duši kao "suprotnom polu" naše duše, o tome takođe govori i psihologija kao o animi i animusu.
(pisala bih još podrobnije o svakoj rečenici ali bih se "rasplinula")


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NGr5K3lAPts[/youtube]

p.s. nisam iskapirao da ima i direktno, pa se izvinjavam, evo i ostalih par komada:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rXeDYmYxnHs[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VU1jRkyDLR8 [/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8cCV3akybJ4[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T2Ydr0tu2vI[/youtube]
a ostalo moze da se nadje pored ovih, na yutu...
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2010, 08:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
kome čovek otvori srce taj će ući.
Gde je Sveti Duh tu je potvrda o pisanoj reči.
Svaka roba ima svoga kupca.
Svako drvo koje je Otac naš posadio rađa rod a to je tvorenje reči i volje ljubavi.
Ko želi sladunjave reči lepo upakovane u ljudsku mudrost to je njegov izbor i njegova,plata'ne docni.
Sve više reklama i ponuda i sve više mreža i zamki i jama sve dok se i sam vođa tih pokreta ne pojavi da zaseni ne verne Bogu.
Oče i Bože naš otvri razum i duhovne oči narodu da ne tumaraju i daj im po milosti tvojoj veru u istinu i oprosti na ludostima jer su u ne znanju. Amin.
Ovim završih učešće na ovoj temi.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2010, 12:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Alex, hvala ti što si ovo stavio na net, mislim na ove seanse, moram priznati da su zanimljive, zagolicaju duh i daju zamah imaginaciji :D Baš me iznenadilo kako sve to opušteno zvuči, onako kao zabava neka maltene (ko mi je kriv kad ja te stvari vazda doživljavam preozbiljno, makar se i trudio da ne bude tako :lol: )

lavić je napisao:
završih učešće na ovoj temi.

Hvala ti laviću, brate!

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2010, 14:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Sep 2009, 14:57
Postovi: 55
Warrior of the Light je napisao:
Alex, hvala ti što si ovo stavio na net, mislim na ove seanse, moram priznati da su zanimljive, zagolicaju duh i daju zamah imaginaciji :D Baš me iznenadilo kako sve to opušteno zvuči, onako kao zabava neka maltene (ko mi je kriv kad ja te stvari vazda doživljavam preozbiljno, makar se i trudio da ne bude tako :lol: )

pa, kao sto kaze andjeo, ali i neke svete knjige:
budite kao deca, jer deci pripada carstvo Bozije.

Deca NE SUDE, ne osudjuju, deca se KROZ IGRU I ZABAVU uce i vode.

Cak i kada je odnos musko - zenski, uvek je i zajedno sa njim, i odnos duhovnog vodica, oca... prema svom duhovnom detetu.
a da bismo bili odrasli, PRVO je NEOPHODNO, da budemo - DECA.
DUHOVNA DECA, znaci da imamo ZAISTA, DUHOVNOG OCA I VODICA, LICNO, sa kojim se druzimo,
a ne SAMO TEORIJA, nego PRAKTICNO.
i, tako se ucimo i RASTEMO.
pa, ako nekada i dodjemo do toga da SUDIMO, sto nije bas neki ideal, onda ZNAMO,
NAUCENI OD DUHOVNOG BICA,
da AKO... SUDIMO, ONDA UZIMAMO U ZASTITU - OSUDJENOG, PREUZIMAMO NASU OSUDU NJEGA - NA SEBE, i tako GA PODIZEMO, ciscenjem posledica karme.
ala sam se RASPLINUO, hahaha
poz


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2010, 17:37 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Sep 2009, 14:57
Postovi: 55
evo jos jednog klipica, otvaranje treceg oka, sa malo i letenjem na zmajevima i drugim realizacijama.
Pretpostavljam da citaoci znaju sta je trece oko, i koja je funkcija, mogucnosti, itd...
ovde ima i malo vise i simbolike, ali je sve jasno


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5Fpba-LnJlo[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2010, 22:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Sep 2009, 14:57
Postovi: 55
nadam se da ce biti nastavka razgovora, taman smo opet oziveli ovu temu.
evo razmatranja odnosa sa karmom, proslim zivotima, koji se prenose, t.j. posledice, najvise preko roditelja, a oca pogotovo.
Prica o ulasku u telo oca, razumevanje njega kao samog sebe, oscanja, problema u komunikaciji,
i prihvatanja
u ljubavi.
Kao najbolji i najbrzi nacin za ciscenje od posledica karme, i oslobadjanje.
po meni, naravno.

pozdrav


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4yIkp-1KqLw[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 13:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
lavić je napisao:
kome čovek otvori srce taj će ući.
Gde je Sveti Duh tu je potvrda o pisanoj reči.
Svaka roba ima svoga kupca.
Svako drvo koje je Otac naš posadio rađa rod a to je tvorenje reči i volje ljubavi.
Ko želi sladunjave reči lepo upakovane u ljudsku mudrost to je njegov izbor i njegova,plata'ne docni.
Sve više reklama i ponuda i sve više mreža i zamki i jama sve dok se i sam vođa tih pokreta ne pojavi da zaseni ne verne Bogu.
Oče i Bože naš otvri razum i duhovne oči narodu da ne tumaraju i daj im po milosti tvojoj veru u istinu i oprosti na ludostima jer su u ne znanju. Amin.
Ovim završih učešće na ovoj temi.



Амин.
Пуне душевне болнице оних који су хтјели да буду "духовни" и стекну дарове преко ноћи јурећи "инстант карму"...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2010, 07:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
Jamesdin Kurtovic je napisao:
lavić je napisao:
kome čovek otvori srce taj će ući.
Gde je Sveti Duh tu je potvrda o pisanoj reči.
Svaka roba ima svoga kupca.
Svako drvo koje je Otac naš posadio rađa rod a to je tvorenje reči i volje ljubavi.
Ko želi sladunjave reči lepo upakovane u ljudsku mudrost to je njegov izbor i njegova,plata'ne docni.
Sve više reklama i ponuda i sve više mreža i zamki i jama sve dok se i sam vođa tih pokreta ne pojavi da zaseni ne verne Bogu.
Oče i Bože naš otvri razum i duhovne oči narodu da ne tumaraju i daj im po milosti tvojoj veru u istinu i oprosti na ludostima jer su u ne znanju. Amin.
Ovim završih učešće na ovoj temi.



Амин.
Пуне душевне болнице оних који су хтјели да буду "духовни" и стекну дарове преко ноћи јурећи "инстант карму"...



Možda su jednostavno bili usamljeni. Otvorili su svoje srce prvoj ljubaznoj riječi i spopala ih je ptica grabljivica.
Čovjek želi biti prihvaćen, a nismo svi isti. To što neko misli da njegova konfesija ima univerzalni pristup svakom biću/duši zato što se on u njoj snašao je često uzrok velikih nesporazuma i nesreća.
Kao što neko nema osjećaj za umjetnost ili sport ili nešto treće, tako i čovjek bira ono što mu nudi sreću i utočište, a u stvari nema drugog izbora nego da bira. kako kaže Pismo "sve ti je dato ali ti sve nije na korist".
Ali poslije bitke, svi su generali.

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2010, 09:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
dzabaleban je napisao:
Možda su jednostavno bili usamljeni. Otvorili su svoje srce prvoj ljubaznoj riječi i spopala ih je ptica grabljivica.
Čovjek želi biti prihvaćen, a nismo svi isti. To što neko misli da njegova konfesija ima univerzalni pristup svakom biću/duši zato što se on u njoj snašao je često uzrok velikih nesporazuma i nesreća.
Kao što neko nema osjećaj za umjetnost ili sport ili nešto treće, tako i čovjek bira ono što mu nudi sreću i utočište, a u stvari nema drugog izbora nego da bira. kako kaže Pismo "sve ti je dato ali ti sve nije na korist".
Ali poslije bitke, svi su generali.

Sviđa mi se ovaj post. Naravno, sve potiče od usamljenosti ili želje za prihvatanjem i osjećanjem zajedništva, a svako je osjetljiv i prijemčiv za ljubaznu riječ.
Svaka vjera (konfesija, svejedno) bi trebalo da uči jedno te isto - ljubav prema Bogu, prema bližnjima i prema sebi (ako ne volimo sebe ne možemo da volimo ni druge, ako ne volimo druge ne možemo da volimo ni Boga)... a opet tolika razmimoilaženja, mržnje i ratovi su nastali u ime jedne uzvišene stvari kakva je ljubav. Ako sve religije propovjedaju ljubav onda su u suštini iste, kao što i Isus reče:

Citiraj:
49 A Jovan odgovarajući reče: učitelju! vidjesmo jednoga gdje imenom tvojijem izgoni đavole, i zabranismo mu, jer ne ide s nama za tobom. 4.Moj. 11, 28. -Mar. 9, 38. -
50 I reče mu Isus: ne branite; jer ko nije protiv vas s vama je. Mat. 12, 30. -Luka 11, 23. -1.Kor. 12, 3.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2010, 13:54 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Sep 2009, 14:57
Postovi: 55
Warrior of the Light je napisao:
Alex, hvala ti što si ovo stavio na net, mislim na ove seanse, moram priznati da su zanimljive, zagolicaju duh i daju zamah imaginaciji :D Baš me iznenadilo kako sve to opušteno zvuči, onako kao zabava neka maltene (ko mi je kriv kad ja te stvari vazda doživljavam preozbiljno, makar se i trudio da ne bude tako :lol: )


Brate Warrior, evo za tebe, Taliju... i mnoge druge, koji ne sude, ne osudjuju,
kao sto im rece njihov obozavani ucitelj,
vec za sve one koji poklonu ne gledaju u zube, vec mogu,
kao labud, da iznadju kapljicu bistre vode iz mulja,
i da uzivaju... u inspiraciji, i radosti samog postojanja
sebe... i svega drugog i i polako... i svih drugih.
Izlazeci iz terora dvostranosti uma... i plivajuci, kao delfini,
u jedinstvu svega, u ljubavi.
Dusevne bolnice su, na zalost, delimicno pune, hahaha...
zbog terora uma... a ne zbog ljubavi prema svima,
bliznjima svojima.
Delfinska supersvest... delfinsko isceljivanje na visokim, suptilnim nivoima... je jedna od metoda koja nije vezana ni za jednu religiju,
niti filosofiju...
univerzumska je,prirodna, lepa, osvezavajuca,
isceljujuca, inspirativna, ispunjavajuca...
zlatni, srebrni delfin... delfini u svim bojama duge...
sa posebnim frekvencijama... i realizacijama...
cak i Zapadna, znaci i nasa... medicina... je usvojila kao veoma korisnu terapiju
delfinsko isceljivanje... posebno kod osoba ometenih u razvoju...ili autistickih osoba.
Naravno, ne mora neko da bude ometen u razvoju pa da koristi sve blagodeti ovih energija.
One su korisne za sve... jer podizu nase frekvencije na vise, suptilnije nivoe, na slican nacin kao i Andjeli... Bozanstva,,,
kitovi, orke...ali i Nikola Tesla...o cijim susretima ce biti uskoro reci...
Ko jos nije bio srebrni i zlatni delfin, taj neka se doooobro... zamisli... sta jos ceka, hahaha
i cime se, uopste, zanima... zabavlja... u zuvotu
( ovoga puta se ne salim, hahaha)
salu na stranu... ko voli da se podigne na vise nivoe, taj ce i da se podigne...
barem da vidi kako to izgleda, pa ako i dalje bude voleo da sudi, osudjuje,
barem ce imati svoje licno iskustvo, i znace o cemu prica.
bez licnog iskustva, sve je samo suva teorija... i koliko god lepa i korisna, ako ne udjemo u to svojim dozivljajem, nemamo bas neke vece koristi.
nadam se da ce ova seansa sa srebrnim i zlatnim delfinom da vas osvezi,
i podseti na prosle zivote, kada ste i vi bili delfini...
i ziveli bezbrizno i radosno, na korist celel populacije i svih zivih bica,


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=x87U3hisEmc[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2010, 15:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Sep 2009, 14:57
Postovi: 55
vidim da ovde nije bilo duze vremena nekih rasprava, a ni textova o proslim zivotima, kao uvod u realizacije delfina... kitova i orki... i dr.
pa cu postaviti neku seansu i textualno, radi lakseg razumevanja nase povezanosti sa svim ovim.
seansa je bila preko interneta, sa Skajpom, ali Worldgenesis je kuckala, dok sam ja pricao... pa samo njen text je, nadam se da ce biti razumljivo, sve.

- Alex; jel radimo
[6.6.2010 0:11:01] WORLDGENESIS: može
- ok,ajde kod svog andjela, to vec znas, pa javi kad si sanjim, pa idemo dalje
[6.6.2010 0:11:34] WORLDGENESIS: da sa njim sam
- kako izgleda sada
[6.6.2010 0:11:47] WORLDGENESIS: nasmejano
-jel isti kao i pre
[6.6.2010 0:12:01] WORLDGENESIS: nije, bolje , lepši je . pokriven je kapuljačom
[6.6.2010 0:12:56] WORLDGENESIS: ok , dala sam mu i sveće , tamjan mi je u ruci … pružio je ruku , uzeo je … sve poklone
[6.6.2010 0:14:38] WORLDGENESIS: ok
- kako se sada osecas
[6.6.2010 0:15:19] WORLDGENESIS: da sigurnije, zagrljeni , izdigli smo se iznad zemlje
- pitaj ga sta sada radimo
[6.6.2010 0:17:34] WORLDGENESIS: ima neke veze sa orkom, ušla sam u njeno telo, povreda iz prethodne reinkarnacije, nisam sigurna da li sam ja bila orka ili sam lovila orke...
[6.6.2010 0:18:36] WORLDGENESIS: samo malo, bol je jak dok sam u telu orke , ali ne boli telo od povrede nego srce
[6.6.2010 0:19:05] WORLDGENESIS: ok , jesam , lovila sam orku … jeste, ali to je od njene strane oprošteno , problem sam ja … da li mogu sebi da oprostim
[6.6.2010 0:20:58] WORLDGENESIS: ok , dobro , sad smo jedno , Anđeo i ja … grlimo orku
- gde osecas promenu
[6.6.2010 0:23:11] WORLDGENESIS: da , u grudima … ne mogu još da je pustim … nosi nas ka obali ostrva na leđima …idemo svi zajedno, kao da je veliki teret pao sa leđa … ima veze sa mojom stalnom patnjom koju osećam kad posmatram naš svet našu dimenziju,bol nekako i od same lepote i od patnje svih koji pate … to je ona moja knedla u grlu … da trebalo bi da nestaje, osećam smirenje, i kao da će sve brige ovoga sveta nestati
[6.6.2010 0:28:40] WORLDGENESIS: ok , osećam radost u njoj … da , mi ljudi nismo navikli na takvu radost … one su defakto čestvovale u kreaciji podvodnog života … jaka inteligencija, mnogo veća od naše… trenutan osećaj … takva je bistrina mozga, nema zujanja misli … njena je radost da služi , i jedno i drugo, služiti - mi smo i taj pojam zloupotrebili, to nije služenje to je čast
… one su zadužene za energetski balans pod vodom … ne znam kako da objasnim, za održanje procesa koji se zapravo odvija sam od sebe , kao da kreiranje života konstantno traje … i nove vrste se i danas stvaraju … čistoća kristalasta … juče mi je bilo pomalo hladno, sad mi je vruće … kao da izbija energija
[6.6.2010 0:36:54] WORLDGENESIS: ne , prijatno , iz grudi najviše , kao da izbija iz celog tela u zracima, ali se na grudima skuplja u snop i izbija napred
[6.6.2010 0:39:10] WORLDGENESIS: da , da može … da , da upravo pokušavam … da mislim da ide upravo tako jer od početka je izbijalo iz celog tela … ok , mislim da sam to već odradila,kako si ti govorio … išlo je samo … ona ima svoje polje komunikacije … mi mislimo da je samo zvučno, a nije … opisala bih poput telepatskog … njena mreža nije samo preko morfogenetskog, ona deluje preko svih morfogenestkih , interesantno , bojim se da ti kažem, i dalje od Zemljanog
[6.6.2010 0:48:24] WORLDGENESIS: pa ne znam , jedina informacija koja stiže do mene je njihova direktna veza sa izvorom-Gde god voda postoji kao baza za život one učestvuju sa nekim vrstama delfina u organizaciji života -podvodnog
[6.6.2010 0:48:35] WORLDGENESIS: IZVOROM
[6.6.2010 0:50:06] WORLDGENESIS: ok Anđeo mi pokazuje da moramo otići opet dalje , sve zajedno sa orkom … primetila sam veliko smirenje kod mene, idemo dalje … Izašli smo iz Sunčevog sistema Anđeo kaže da ne izlazimo iz naše gaklaksije … prolazak pored Jupitera je brzo prošao, zato nas je Neptun apsolutno fascinirao
-jel ste prosli pored Venere?
[6.6.2010 0:54:05] WORLDGENESIS: Nismo pored venere … kako smo se odmah našli pored Jupitera ne znam … jupiter je ogroman i tutnji … Ja ne znam ima li električne aktivnosti, to je velika zapremina, ali nije naročita masa
- jelmozete na kratko da se vratite do Venere, da je opises
[6.6.2010 0:55:55] WORLDGENESIS: Ok pitaću … Ona je u belim velovima nekakvih oblaka … iako je površina nekako čudno nepristupačna, magla je svuda , ali prelamanje sunčeve svetlosti kros taj sloj je mekan i nežan , kao da si ušao u prostoriju gde stoji zavesa do zavese, i one te miluju po licu dok prolaziš, sva … sva je mekana … plišana
- ok idemo nazad do Neptuna
[6.6.2010 1:01:19] WORLDGENESIS: plava , pa kristalno zelena , nema na zemlji ta kristalno zelena , njega već možeš da pojmiš sa sve njegovim duhom , i orka reaguje na njegovo prisustvo
[6.6.2010 1:02:30] WORLDGENESIS: da li je moguće-Anđeo kaže - pokazuje- stecište duša-duhova- ne mogu da prevedem … ali to je neki energetki ne centar nego kao usmerivač energije koju one koriste u procesu kreiranja života ovde pod vodom … on je kao sivkaste površine , nedefinisane, meni, mislim da je čvrst,ali kao da ipak ima neki tanak sloj koji ga obavija koji je drugačijeg sastava
[6.6.2010 1:07:19] alex radovic: za Neptun
[6.6.2010 1:07:26] WORLDGENESIS: Čekaj ne ne … pluton ima jezgro koje nije skroz hladno … površina je od nekog praha minerala, čini mi se možda čak bitnog za ljudsku egzistenciju u nekom razdoblju … magnetičan je, energičan … kažem, da spolja izgleda hladno , ali centar jezgra je jako vruć i on je u centru jako gust, a da i privljačan
- koju funkciju on ima
[6.6.2010 1:12:09] WORLDGENESIS: prodor u svest … i svoju i tuđu … zaći ćemo u rep Halejeve komete, samo za tebe kaže Anđeo … ovde nisu samo stene ( na Halejevoj kometi) … ima bića, ne ova dimenzija … ona je kao nosač, nešto kao hologram
[6.6.2010 1:17:28] WORLDGENESIS: ma ne ne mogu to da pojmim, bića na njoj imaju prolaz u druge dimenzije … to je kao kosmička kapija-u stvari gde se susreću ''razni svetovi'', ona je korisna za tvoja istraživanja … to je bila poruka samo za tebe … Anđeo ti je rekao da probaš na njoj ti da putuješ
[6.6.2010 1:20:47] WORLDGENESIS: Idemo mi dalje
- do Neptuna
[6.6.2010 1:21:56] WORLDGENESIS: Mi smo ispred nečega što izgleda kao razređena Sunčeva lopta, … Zlatno je i loptasto , kao da je sačinjeno od svetlosti, tu samo orka može da uđe, tu vidimo kroz kristalni balon iznutra druge orke … Ne , svo troje smo ispred, ne želi da uđe samo komunicira sa svojima … Da, događa se neka čudna razmena kroz površinu balona … kao da naša orka ispušta neku plazmičnu masu koja izlazi iz njenih usta i prolazi kroz balon … misli da je to nešto što će koristiti za dalje usavršavanje razvoja života na zemlji … podrazumeva se, materijal im je donela radi modelinga
[6.6.2010 1:27:54] WORLDGENESIS: ima veze sa celom našom planetom, jer promena na kopnu mora biti ispraćena i u vodi prvenstveno, to ima veze sa energetskim promenama , jer je sve povezano
[6.6.2010 1:29:01] WORLDGENESIS: Razmena se završila , idemo nazad, Sad Anđeo ima priču za nas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2010, 15:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Sep 2009, 14:57
Postovi: 55
ja sam postavio pitanje andjelu bas u vezi sa nekim energijama, koje, u poslednje vremem struje kroz forume,
ALI I KOJE SE PRENOSE I PREKO MREZE... NA DRUGE LJUDE... O KOJMA CESTO NI NE RAZMISLJAMO... ova poruka je kanalisana uz moju pomoc preko nase prjateljice Worldgenesis, pa je prenosim svima NAMA...
SA ZELJOM DA JE ISKORISTIMO, SVI, NA NAJBOLJI MOGUCI NACIN...
ZA OPSTU DOBROBIT, ZNACI - SVIH... NAS... I NJIH, DRUGIH - NAS.
...

[1:29:25] WORLDGENESIS: idemo nazad, Sad Anđeo ima priču za nas
[1:29:35] WORLDGENESIS: Da , to je to . Nazad idemo na ostrvo . Ovo je sad važno jer mi smo već dole
[1:30:38] WORLDGENESIS: Kaže:
[1:31:29] WORLDGENESIS: svaka i najmanja promena na svakom i najsitnijem deliću planete kako u energetskom, tako i u smislu širenja svesnosti.... svaki korak , ma kako nama sitno izgledao odražava se i ostavlja otisak , ovo je važno , ne samo na našu svesnost na zemlji … svugde u kosmosu
[1:33:40] WORLDGENESIS: naše misli odjekuju svemirom ,
a mi se ponašamo kao da nas samo komšije čuju
[1:34:05] WORLDGENESIS: ova plazma je materijal sa tim otiscima
( Plazma koju je odnela orka… sa Andjelom i WG… na Neptun )… o detaljima seanse ce biti naknadno pisano.
[1:34:29] WORLDGENESIS: ona nosi informacije i o promenama na svesti i o energetskim promenama … moramo da shvatimo da smo neke vrste istrebili mislima pre nego što su one prestale da … egzistiraju na fizičkom planu
[1:36:15] WORLDGENESIS: ljudi su ne računajući orke , delfine i kitove , jedina svesna bića na ovoj planeti … koja mogu to da čine … treba da se održava dovoljna koncentracija zrelih svesti-pozitivnih
… savet je umerena postepena edukacija ljudi … lagano nežno isceljivanje … RAZUMEVANJE-PRVENSTVENO OD STRANE EDUKATORA
… ZATO KAŽE LAGANIJI TEMPO , LAKŠI I RAZUMLJIVIJI PRISTUP … PONAŠANJE U SKLADU SA UČENJIMA,
A MANJE IZNOŠENJE TEORIJE
… AKCENAT JE NA PONAŠANJE
… MORA DA POTEČE TOLERANCIJA KOJA ĆE IH ZBUNITI, MORA
… ONA POTIČE OD RAZUMEVANJA,
NITI JEDNA REČ NE SME DA SADRŽI OSUDU
… RESPEKT SVAČIJEG VIĐENJA … TRAŽENJE ZAJEDNIČKIH NITI … KOJE ĆE IH SVE POVEZATI … KAO DA SE ISPLETE OD NITI RAZLIČITIH BOJA JEDNA TKANINA … U IGNORACIJI ĆE ILI NESTATI ILI PRESTATI … ONAJ KO NE ŽELI SAVET … TOME NE NAMETATI … PRAVE STVARI SAME PO SEBI PRIVLAČE … NIJE IM POTREBNO NASILNO UBEĐIVANJE KOJE STVARA KONTRA EFEKAT … I ONDA SE STVARA JEZGRO ENERGIJE KOJE SE KONCENTRIŠE … U SUPROTNOM SE OSIPA

[1:46:44] WORLDGENESIS: JER IMA MESTA ZA SVE I MNOGO VIŠE OD TOGA

… OD NAŠE MOGUĆNOSTI DA VIDIMO
IMA MNOGO VIŠE … tOLIKO ZA SAD


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2010, 22:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 15:42
Postovi: 1169
Ovu temu nikako da svarim... :confused1:

_________________
-'-Ne idi nikom osim onom cijem dobru se nadas, od cije vlasti ne strahujes, ciji blagoslov ocekujes i cijim znanjem ceš se moci okititi....'.-


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2011, 02:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Sep 2009, 14:57
Postovi: 55
ola - la...
prodje godinu i po dana, bez posta ovde.
pa ok, evo nesto novo:

obavestenje za prijatelje, ljubitelje duhovnosti, PROMENA, rada na sebi, i onih koji vole da se druže sa anđelima i Božanstvima:

NOVO!!! KNJIGA O REGRESOTERAPIJI... UZ POMOĆ ANĐELA I BOŽANSTAVA...
OD BOGA KA BOGU
JEDINSTVENA KNJIGA O REGRESOTERAPIJI, SA REČIMA ANĐELA I BOŽANSTAVA O MNOGIM STVARIMA, ŽIVOTU, REŠENJIMA PROBLEMA, DUHOVNOSTI, LJUBAVI.
AUTOR: ALEX RADOVIĆ, ALEKSANDAR BRENĐAN
KNJIGU MOŽETE POGLEDATI I KUPITI NA SAJMU KNJIGA U BEOGRADU,
NA STANDU BIBLIOTEKE SMEDEREVO, U HALI A1
ILI NARUČITI DIREKTNO OD AUTORA, na pm:
alexradovic46@gmail.com, hvala


Slika

RECENZIJA

Danas postoje bezbrojne knjige ispunjene raznolikim sadržajima…Ova, pred nama, po malo je drugačija…
Ova knjiga je puna reči nekih BIĆA koje Alex naziva Anđelima, Božanstvima i Vanzemaljcima, ali svakako su neka bića koja nemaju telesni oblik poput nas - ljudi, već žive na nekom svom nivou, ili denzitetu, koji je mnogo suptilniji od naših.
Alex se pre svega bavi regresoterapijom, tehnikom sećanja kao funkcije uma, kako bi došao do uzroka nekih pojava koje su, ljudima, u sadašnjosti, pa čak i u budućnosti reflektovani kao sveprisutni problemi u njihovim životima – psihički i fizički, zdravstveni.
Sećanjima iz detinjstva, pa dalje, i do fetusnog nivoa, dolazi sa svojim znanjem iz Veda o reinkarnaciji i do sećanja iz svih prošlih života. Kasnije otkriva i sećanja izmedju života, život u periodu pre inkarnacije. Zajedno sa duhovnim vodičima - grupom duša, dogovara se oko inkarnacije i ULOGE - ko će koju ulogu u životu da uzme, odnosno “da ponese sudbinu”, i sa kakvim mogućim lekcijama, ali i realizcijama na polju učenja, rada i ljubavi će se susretati.
Tretirajući život kao duhovan na različitim nivoima ili frekvencijama, od kojih je jedan oblik i ovo spuštanje u grubu materiju ka nekim ciljevima, iskustvima, spoznajama, učenjima i ljubavljima.
Na tim među-inkarnacijskim nivoima ima mnogo duša prijatelja i Anđela, Božanstava koje Alexu pomažu u regresoterapiji - ili kako on kaze, oni rade a, on im samo pomaže.
Obim delovanja Alexa kroz regresoterapije i progresije je impozantan i
moći će, svakako, da bude predmet istraživanja i mnogih drugih terapeuta i naučnika, jer povezuje i nauku, isceljivanja i neka saznanja koja tek počinju da zaživljavaju kod današnjih ljudi.
Knjiga odiše pre svega ljubavlju i tolerancijama raznih bića i religija, koji svi deluju ZAJEDNO - U SARADNJI, a ne kao što je uobičajeno mišljenje, da su razdvojeni po verama, ili čak i da su suprostavljeni jedni drugima. Vidimo Isusa koji dovodi osobu do Bude ili Narasinhadeve, Majke Božije do Krišne, Arhanđeo Mihajlo gotovo uvek u saradnji sa Šivom, itd. Interesantna je i priča o Bogovima kako je - oni, Bogovi, sami predstavljaju.
Samo čitanje je deo regresoterapije i doživljaji su jako upečatljivi i pozitivni, inspirativni, isceliteljski. Reči Anđela i Božanstava su žive, pa ovu knjigu nikako ne treba čitati u jednom dahu, jer je prepuna informacija i to na različitim nivoima spoznaja, sa obiljem emocija, od drama iz prošlih života, do preokretanja takvih drama na prihvatanje, sa razumevanjem - čak i sa određenom dozom humora. Dakle, trebalo bi praviti pauze izmedju čitanja seansi, da ne budemo prepunjeni informacijama i da se kroz naše blokade, otpore, moguće, ili TVRDA UBEĐENJA U SVOJE ISTINE, ne nađemo totalno zbunjeni ili frustrirani…
Jedan deo teksta je pisan naizgled kao i greška, t.j. bez mekih slova, ali možda i ovu knjigu treba tretirati na neki način i kao BAJKE za decu i odrasle…
Sve iskazano u ovoj knjizi ima nekakav duhovni smisao. Treba biti skroz otvoren, ili kako to praktikuje Alex na seansama, treba sopstvene misli potisnuti i osloboditi se umnih špekulacija, kada se čita prvi put, jer tada se treba potpuno prepustiti iskazanim doživljajima, emocijama. Sledeći put je čitanje za analize i razmatranja. To je ono što ide uporedo kroz knjigu - RAZDVAJANJE I SPAJANJE - kao večna igra, bilo da se odvajaju polovi muško - ženski, ili um i srce, emocije, ili dve osobe na životnom putu, ili spoljašnji i unutrasnji svet. Priča o RAZDVAJANJU JEDNOG na dva ili više delova, igra medju tim delovima, i onda opet spajanje istih u jedno, CELO, ali ovoga puta sa novim iskustvima.
Po nekada ta igra RAZDVAJANJA pređe u igru MOĆI I NADMOĆI, pa imamo i lekcije o LJUBAVI koje nam nedostaju, ako je deo te igre manipulacija u razdvajanju, a to je ono što je bila i početna ideja oko isceljivanja regresoterapijom. Dakle isceljivanja koja su dovela od uzroka NADMOĆI nad drugima, ali bez LJUBAVI i bez ZAŠTITE.
Dobijanjem ZAŠTITE OD ANĐELA i BOŽANSTAVA to sve dobija novu dimenziju na mnogo višem nivou životne ravni. Druženjem sa njima se preuzimaju i njihove energije, znanje, ljubav, tolerancija… I tako opunomoćeni nastavljamo igru kroz naše sadašnje živote po principu – s kim si, takav si.
Svakom čoveku je svojstveno, počesto, da poželi da bude BOG. Kakav god, ali savršen, moćan, ispunjen, blažen, bogat, radostan... I to je ono što nam ova knjiga pokušava da saopšti i da nam da! Učeći nas kako postati, ako ne baš Bog, a ono bliže njemu. Bez ikakvog straha, kao potpuna realizacija i iskustvo čiste Božanske ljubavi, prijateljstva, zaštite, podučavanja, vođenja, pa čak i bliskih odnosa prema ocu, ali i prema ljubavnim partnerima. Sam Bog nije samo otac i nije samo muško, nego i muško i žensko…
Tu je i posebna priča sa NAD DUŠOM u srcu, kao kolektivnom dušom svih duša, i još i kao osobom, sa kojom može da se dodje do bilo koje duše u Univerzumu. Priče koje su i za sve nas po malo daleke, ali i na sebi poseban način interesantne i inspirativne za naša dalja, sopstvena istraživanja.
Dakle, sve što se nalazi u ovoj knjizi možete shvatiti kako želite: ako je shvatite neozbiljno – zabavićete se, a ako je shvatite ozbiljno – opet će te se zabaviti, a možda i po nešto naučiti, ili se nečega, za vas lično bitno setiti, početi i sami da istražujete, ili…I to malo po nekada može biti i ključ koji nam nedostaje za mnogo toga.
Danas postoje bezbrojane knjige ispunjene raznolikim sadržajima…Ova, pred nama, po malo je drugačija…
Mišel Boltres


A ŠTA KAŽE NAD DUŠA, ZA KNJIGU:

Pokrenuo si neku energiju plavu koje je nedostajalo. Plava energija, energija neba i mora, spajanje zore i sumraka , spajanje živih bića i mrtvih, spajanje sunca i mjeseca, uravnoteživanje mnogih ljudi, zemlje, biljaka i životinja, povezivanje stvari koje su zaboravljenje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 196 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs