banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 14:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 181 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Jun 2015, 08:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Da, nije govno nego je govance... :roll:

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 08:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Vruć vetar epizoda Gastarbajter :)

https://www.youtube.com/watch?v=d6c_9EMnrRM

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 08:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
Panzer je napisao:
Da, nije govno nego je govance... :roll:

Mentalitet palanke ostao a?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 08:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Naravno, ja nisam pokondiren kao neki... ;)

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 08:45 
Citiraj:
I nije bas da nema poslova (nije bajno al' ipak ima)

Da, ima poslova, a pola radno sposobnog stanovnistva nezaposleno, seems legit...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 08:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
milane molim te drzi se teme

toma sojer je kriv za sve
gastarbajteri i njihovi ograniceni kognitivni kapaciteti
doju ovde nama plamuditi i srati a vidi ove ljepote ovo nema nigdje
jos ako si povezan burazeru pa ti legne tender a ti ga sibnes nekom jadi i uzmes procenat lezeci
ah meraka u veceri rane

i onda dodju ti sto gore rintaju i pocnu srati o poslu a ocigledno je da se nisu snasli pa su morali razguliti
budale

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 08:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
manitu uci da svira je napisao:
Imam kolegu koji je otišao raditi u Italiju prije desetak godina. Prvo kao "majstor" za sve na građevini a kasnije je i sam postao preduzetnik. Uglavnom, njegovu ekonomsku evoluciju prati i čitav niz socio psiholoških promjena, u najkraćem - počeo je potcjenjivacki da gleda na sve ljude ovde kao nesposobne i neradnike. Iza tih promjena je očigledno samo novac, jer je on i dalje skromnih kognitivno konativnih sposobnosti i o složenim društvenim problemima, npr politici, stavove odredjuje isključivo afekt, lako ga je izbaciti iz takta i unervoziti. Elem, zašto gastosi ( nije eufemizam :D) u većini slučajeva oboljevaju od kompleksa više vrijednosti? Zašto ta šaka eura i auto na kredit daju egu takva krila? Ono, kao mi nismo svjesni u kakvim govnima živimo pa će oni da nam objasne?
TNS, izvoli bate, ti si čovek obrazovan i nisi iz tog filma, da li se ponekad osjecas superiorno nad nama domorodcima? Šta ima u toj složenoj nejednacini između IQ, kulture, novca što malu moć pretvori u samoljublje?

Generalizuješ. :)
Ne mora čovjek biti gastarbajter da bi pokazao takvo ponašanje. Može i bilo koja osoba u okruženju da usvoji takvo ponašanje nakon što stekne neki keš.
Drugo, kad je riječ o politici istovjetno tome tvome pajdašu se može ponašati i visokoškolac, NK radnik, čobanin... ako je neko npr. ljekar nije po automatizmu stručan i za politiku, sa politikom se bave politički analitičari ili neke struke politikologije, sve ostalo je prdimahovina.

Opet na početak, zašto se tako ponašaju ljudi kad steknu keš, pa nije keš u njemu promijenio nešto, keš je samo izvukao na površinu neke stvari koje je taj čovjek uvijek u sebi nosio.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 09:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
ne kontamo mi da oni,u stvari,nama zele dobro.....da nas prosvijetle,poduce nas neuke,oci nam otvore,posole i ovo malo pameti ako je ima,prenesu svapski duh discipline,ukazu na pravi put,izvedu nas iz tame nerada,ljenosti i ucmalosti......nataknem ih na racku od Bregane do Norcepinga,...nako....na kamaru


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 09:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
:lol: :lol: :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 09:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
evo ja kao neko ko radi vani a dolazi kuci relativno redovno mogu iskreno i otvoreno da izjavim da me zaboli kurac za finansijskim problemima ljudi kojih poznajem

dodjem svakih par mjeseci i ako mi neko pocne kukati kako mu nije dobro ja se totalno poistovjetim ponekad zaplacem i prije sagovornika nad tuznom sudbinom :lol:

doduse samo ponekad

vecinom se nasmijem i kazem ako hoces sredit cu ti ja posao u jemenu traze radnike trentno
suza suzu stize nad kreditom al nece jebo mu ti mater kad cuje da je u jemenu afganistanu ili siriji i da mora poceti za hiljadu dvije samo se nakliberi i kaze jes ti lud

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 09:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
_Krol_ je napisao:
ne kontamo mi da oni,u stvari,nama zele dobro.....da nas prosvijetle,poduce nas neuke,oci nam otvore,posole i ovo malo pameti ako je ima,prenesu svapski duh discipline,ukazu na pravi put,izvedu nas iz tame nerada,ljenosti i ucmalosti......nataknem ih na racku od Bregane do Norcepinga,...nako....na kamaru


Jes' to ti Mamiću :lol: :lol: :lol:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 09:37 
"Ma gdje cu ja tamo ici"... :D

To je od covjeka do covjeka, ima svugdje neradnika. Ja jedino ne volim pametovanje o tome kako se ovdje ne radi jer 90 posto njih eto ne zeli da radi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 09:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Tačno, i dodao bi onu "mudru" da na zapadu a pogotovo Švabe vole raditi, oni su takav narod :roll: Aha....vole oni šumarstvo smijer 'ladovina ništa manje nego mi, samo što se tamo rad i trud cijene i nagrađuju za razliku od nas.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 09:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
ja vidis ne volim dizanje cune


pogotovo kad znas da je mala i da ne radi al ti djavo neda mira pa mases sa ta 4 centimetra kao da su bogom dana

e sad bio ti u bl i u semama ili u norcepingu ili milanu nije uposte bitno

ko je pacenik i ko boluje od neizdzrza tome je svejedno bio on u banjaluci kao preduzimac i neimar ili u milanu kao koreograf u skali

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 10:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2004, 01:04
Postovi: 140
Lokacija: Venera
gastrosi su cesto ucesnici saobracajnih nesreca...toliko o njihovoj kulturi kad dodju nazad...ne moze mi niko nista...ja bog i audi
Sa druge strane,cak ii ako bi bili milostivi....u 70-80% bi bilo...pomozi sirotu na svoju sramotu...evo npr gdje pise da gastros mora nama nesto donijeti kad se vraca i gde pise da ne sme biti ispod 10eur npr samo pakla cigara/cokolada nije dovoljno...eto nismo ni mi bolje zasluzili...naravno da zenske treba da sire noge gastrosima,a muski da kupuju drogu...sve u ime kapitala i zapadnih vrednosti

_________________
Zelite da vam farovi izgledaju kao novi?? - http://www.obnova-fara.cwahi.net


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 10:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ja sam gladan :lol:

Btw. sta internet kaze koliko novca (koji se moze posmatrati kao cisti neto profit) godisnje pristigne u BiH tom gastoskom linijom. Ukljucujuci i penzije.

Pa da se vratimo na saobracajne nesrece, smrkanje bijelog i ostalo. Mozda su procenti zajebani i ne prate dogmu ;)

Elem, mnogo sam gladan :lol:


Poslednji put menjao The_new_Statesman dana 05 Jun 2015, 10:47, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 10:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
sta kutija cigara....necu da pricam bez kese gumenih bonbona i raspalih kosulja sa rasprodaja....i naravno

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 10:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Vidi Krola sto se razumije u prasak. Cak zna i kako se zove :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 10:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Moji bili neki dan, najeli se napili, i ništa nisu donijeli niti dali. Evoluirali i to kako ne treba :)

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 10:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
The_new_Statesman je napisao:

Btw. sta interent kaze koliko novca (koji se moze posmatrati kao cisti neto profit) godisnje pristigne u BiH tom gastoskom linijom. Ukljucujuci i penzije.


mislim da sam negdje naletio na procjenu od milijardu maraka......


naravno da se razumijem....nekad davno sam u njima svercovao mobilne...one eriksone t 10 sa srpskim jezikom....bolje zapakujem ovu kutiju nego fabrika :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 181 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs