banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 06:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Jun 2003, 12:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
citam ovih dana jedan slucaj sa forum.hr na koji sam naisla surfingom,a vidim da je problem poprimio siroke razmjere na mnogim forumima ex-Yu :))))

Navodno nick po imenu "Soraja" je postojao na forumu 2 godine,predsvalja se kao zena, koja zivi u Sarajevu, pise o svojoj najdubljoj intimi, najvise o sexu,samozadovoljavanju,ginekoloskim problemima...sve u jebuzovnom stilu heh..i time naravno privlaci veliku paznju.
Ima spontani, pa potom radja blizance, i navodno nakon mjesec dana otkriva da ima sepsu, zbog zaostale posteljice, odlazi na operaciju i umire sutradan. Pricu nastavlja njen muz koji forum izvjestava o svim dogadjanjima, 10 min nakon sto je saznao za njenu navodnu smrt on pise da je njegova zena preminula itd....
Nelogicnosti je mnogo, jer se cak ni datumi ne uklapaju(trudnoca po datumima koje iznosti ispada da je trajala 6 mjeseci :))
99% ljudi se prima na ovu pricu, placu , kukumacu na forumu, izrazavaju saucesce i zele da posalju novac na ziroracun za pomoc bebama koje su ostale bez majke kao i "Sorajicu" tj. muzu....

Prica je providna totalno, neko se fino poigrao i stvorio imaginaran lik a patkicu su skoro svi progutali...
Sada je vecina forumasa skontala da se zapravo radi o zajebu i istrazuju ko je zapravo Soraja? :))))


Da li je moguce takvo nesto sankcionisati, uvesti internet policiju, ili nesto trece?
Kako okarakterisati takvu vrstu psiholoskog poremecaja?

regards to all ! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jun 2003, 16:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Hm, vidjeh da si se i tamo uključila u raspravu... ;)

Ne znam, pratila sam malo šta se dešava i kao i većini ništa mi nije jasno...

Poremećenih likova ima na svakom koraku, al' mora čovjek nekome vjerovati...

Itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jun 2003, 17:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Feb 2003, 12:57
Postovi: 82
Lokacija: REZERVAT
da li je lik poremecen ili ne,ja mislim da je on uzeo neku kintu ovim koji nisu poremeceni,ako je on gradio tu svoju prichu 2 god.onda :roll:,ja mislim da je on samo iskoristio globalnu mrezu da bi se okoristio a da su veci problem ovi ostali koji su pali na tu zvaku i ustvari skontali kako je lako biti izmanipulisan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Jun 2003, 12:07 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Okt 2001, 01:00
Postovi: 85
bila.....procitala ........ :o :o :o :o :o

ne vjerujem da je na forum dosla(ako je uopste zensko) s tim planom, to je vjerovatno polako spremala. da li je imala novcane koristi , hmmmmm

moderatori su u svakom slucaju veoma lose uradili svoj posao :-?
neko je tamo spomenuo da su mozda i oni upetljani u sve to, forum je suuuuuper posjecen od tada, ne znam .........

u svakom slucaju za nepovjerovati :o

_________________
kasno je da se sada mjenjam.....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs