banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 192 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 23 Maj 2012, 09:57 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 23 Maj 2012, 09:42
Postovi: 2
Jeli imao neko iskustva sa Krnetic psihologom?Ovde vidim brkaju se pojmovi.Psihijatri samo mogu izdati lijekove.Psiholozi mogu davati psiholoske savjete.Psihijatri mogu biti i psihoterapeuti.U novije vrijeme psihoterapija zahtjeva jedan stepen vise od psihologije a manje od psihijatrije.Dobar psihijatar moze biti i psihoterapeut,dok obrnuto ne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 23 Maj 2012, 10:05 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 23 Maj 2012, 09:42
Postovi: 2
Ne mogu da nadjem kontakt od psih. Nadezde Savjak.Moze li mi neko pomoci u ovome?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 23 Maj 2012, 10:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Krnetić radi privatno i skup je.
Javi mi se na pp ako želiš, pa ću ti pokušati naći kontakte koje želiš.

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 23 Jun 2012, 16:57 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Maj 2012, 13:58
Postovi: 3
Ne mogu da otvorim novu temu, pa da pitam ovdje.
Moze li neko da mi preporuci NORMALNOG psihijatra i psihologa u BL?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 23 Jun 2012, 17:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
ево могу ли ја да препоручим самог себе? ионако ми се стално људи јадају ко да ми пише на челу психолог/психијатар. добар сам слушач, а знам понекад (додуше ријетко) и коју паметну рећи. а што је најважније нисам ни скуп. одемо у кафану и док има пива на столу ја слушам без поговора. једино контактирај ме да видим када сам слободан. остао ми је роковник у Мерцедесу, али мислим да имам слободних термина наредне седмице


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 23 Jun 2012, 18:53 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Maj 2012, 13:58
Postovi: 3
Ihh... da ti je rokovnik ostao u nekom drugom autu, pa da pricamo.
Pitanje je ozbiljno za nekoga kome treba pomoc.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 25 Jan 2014, 13:32 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Apr 2011, 20:34
Postovi: 1
Može li mi neko poslati kontakt tel.Nadezde Savjak?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 02 Okt 2015, 07:54 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Dec 2014, 22:37
Postovi: 26
Dobar dan.Zelio bi da pronadjem nekog dobrog psihologa u BL i htjeo bi odma da se ukljucim u psihoterapiju.Bilo bi pozeljno da je psiholog jeftin jer nisam zaposlen i jedva krpim da skupim da odem kod njega/nje i da je gay-friendly.
Trebam psihologa koji je razuman,tolerantan,zna te prokuziti i dati ti savjet da cak nakon prvog tretmana(valjda traje sat vremena) ti odma bude bolje.Ja sam eto mislio da ce mi vremenom biti bolje,da cu pomoci sam sebi ali ne ide i shvatio sam da mi je strucna pomoc prijeko potrebna jer zaista imam problema u glavi.Poprilico velikih.Imam jedno lose iskustvo sa psihologom ne zelim da se to ponovo desi.Eto,mislio sam da mogu sam da rjesim svoj problem ali se nagomilalo toliko da sam shvatio da ipak trebam pomoc.Ima cak toliko morbidnih stvari i sramotnih da ne znam kako cu to reci psihologu u lice ali cu nekako se stisnuti i reci.Zelim da mi pomogne,zelim da budem zdrav psihicki(jer sada definitivno nisam) i ne zelim da dodjem tamo gdje sam bolje informisan od njega i gdje on/ona samo suti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 02 Okt 2015, 08:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
LonlyG je napisao:
Dobar dan.Zelio bi da pronadjem nekog dobrog psihologa u BL i htjeo bi odma da se ukljucim u psihoterapiju.Bilo bi pozeljno da je psiholog jeftin jer nisam zaposlen i jedva krpim da skupim da odem kod njega/nje i da je gay-friendly.
Trebam psihologa koji je razuman,tolerantan,zna te prokuziti i dati ti savjet da cak nakon prvog tretmana(valjda traje sat vremena) ti odma bude bolje.Ja sam eto mislio da ce mi vremenom biti bolje,da cu pomoci sam sebi ali ne ide i shvatio sam da mi je strucna pomoc prijeko potrebna jer zaista imam problema u glavi.Poprilico velikih.Imam jedno lose iskustvo sa psihologom ne zelim da se to ponovo desi.Eto,mislio sam da mogu sam da rjesim svoj problem ali se nagomilalo toliko da sam shvatio da ipak trebam pomoc.Ima cak toliko morbidnih stvari i sramotnih da ne znam kako cu to reci psihologu u lice ali cu nekako se stisnuti i reci.Zelim da mi pomogne,zelim da budem zdrav psihicki(jer sada definitivno nisam) i ne zelim da dodjem tamo gdje sam bolje informisan od njega i gdje on/ona samo suti.


Pravac centar za mentalno zdravlje pa se tamo raspitaj po kojoj proceduri mozes preko uputnice otici kod psihologa
Vecina njih radi i privatno, ako ne zelis da ti se u medicinskom kartonu vodi da si isao kod psihologa
Ljudi koji se bave psihoterapijom su profesionalci koji te nece gledati sa osudom ako si homoseksualac
Ne znam ni cemu taj stav da su ljudi na prvu negativno postavljeni ka gay osobama, ali to je za neku drugu temu ..

To da ti psihoterapija nakon jednog tretmana razrjesi sve tvoje probleme, automatski zaboravi
Ali, ukoliko imas ozbiljan problem koji ti se nagomilao, sigurno ce ti pomoci makar da ga nekome ispricas

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 02 Okt 2015, 09:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Dec 2014, 22:37
Postovi: 26
V@nja je napisao:
LonlyG je napisao:
Dobar dan.Zelio bi da pronadjem nekog dobrog psihologa u BL i htjeo bi odma da se ukljucim u psihoterapiju.Bilo bi pozeljno da je psiholog jeftin jer nisam zaposlen i jedva krpim da skupim da odem kod njega/nje i da je gay-friendly.
Trebam psihologa koji je razuman,tolerantan,zna te prokuziti i dati ti savjet da cak nakon prvog tretmana(valjda traje sat vremena) ti odma bude bolje.Ja sam eto mislio da ce mi vremenom biti bolje,da cu pomoci sam sebi ali ne ide i shvatio sam da mi je strucna pomoc prijeko potrebna jer zaista imam problema u glavi.Poprilico velikih.Imam jedno lose iskustvo sa psihologom ne zelim da se to ponovo desi.Eto,mislio sam da mogu sam da rjesim svoj problem ali se nagomilalo toliko da sam shvatio da ipak trebam pomoc.Ima cak toliko morbidnih stvari i sramotnih da ne znam kako cu to reci psihologu u lice ali cu nekako se stisnuti i reci.Zelim da mi pomogne,zelim da budem zdrav psihicki(jer sada definitivno nisam) i ne zelim da dodjem tamo gdje sam bolje informisan od njega i gdje on/ona samo suti.


Pravac centar za mentalno zdravlje pa se tamo raspitaj po kojoj proceduri mozes preko uputnice otici kod psihologa
Vecina njih radi i privatno, ako ne zelis da ti se u medicinskom kartonu vodi da si isao kod psihologa
Ljudi koji se bave psihoterapijom su profesionalci koji te nece gledati sa osudom ako si homoseksualac
Ne znam ni cemu taj stav da su ljudi na prvu negativno postavljeni ka gay osobama, ali to je za neku drugu temu ..

To da ti psihoterapija nakon jednog tretmana razrjesi sve tvoje probleme, automatski zaboravi
Ali, ukoliko imas ozbiljan problem koji ti se nagomilao, sigurno ce ti pomoci makar da ga nekome ispricas

Pa i mislio sam da idem kod privatnog,a ne drzavnog.Pa zato pitam koji je ovako dobar privatni?
Sa psihologom nisam planirao pricati o svojoj orjentaciji jer sam sad okej sa tim mada ne bi bilo lose popricati sa psihologom o tome.Mislio sam pricati o sasvim necem drugom ali sam pito,jer sam planiro da dok pricam sa psihologom spomenem i to.
Svjestan sam da ljudi imaju dosta problema i da nisam ja NAJGORI ali iskreno mogu ti reci da sam tu negdje.
Opsesivne/nametljive misli(nije mi dijagnostikovan OKP zato i idem da vidim je li ili nije),strahovi moji kojih zaista ima i previse i stalna moja sumnjicavost.Prijatelj mi je rekao da idem psihologu medjutim u pocetku sam odbijao jer sam mislio da cu sam to rjesiti medjutim...ne ide i tesko reci ali trebam pomoc.Samo zelim da budem psihicki zdrav i stabilan i da imam ciste misli i da znam kako odreagovati na stresne situacije(to se sve nadam da ce psiholog dati upute).Tako da se nadam da ce mi zaista pomoci i da nije neki/neka koji je namrsten jer ce mi odma biti neugodno da pricam.
Zelim da rjesim probleme u glavi...Fizicko kao i psihicko zdravlje je bitno..A ja eto imam osjecaj da ludim..Cesto sam okej raspolozenja iako zapravo nisam.Dobro sam raspolozen samo kad nema misli losih mada me dosta opsjedaju.
Okej sam iako nisam okej.Trudim se da se ne nerviram i da se ne stresiram ali i dalje je tu problem.Cesto se desava nekada da NE MOGU ni da se nerviram,a kamoli da placem ili pokazem neke emocije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 06 Okt 2015, 09:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Dec 2014, 22:37
Postovi: 26
Moze li mi neko odgovoriti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 06 Okt 2015, 09:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Aleksandar Milic / Natasa Rogic: 065522340
Igor Krnetic: 065560512
Carpe Diem centar : http://www.carpediembl.org/o-nama-u-pov ... oze-javiti

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 06 Okt 2015, 10:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Dec 2014, 22:37
Postovi: 26
Hvala na odgovoru.
Jesu li to sve dobri psiholozi?
I da,mislis li da je bolje odma ukljuciti se u psihoterapiju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 06 Okt 2015, 10:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Pozovi, pa pitaj
Ja nisam psiholog, ne znam mnogo o psihoterapiji
Oni ce ti dati mnogo bolji savjet nego sto mozes dobiti na forumu

Nisi ti obavezan ni na sta, pozoves telefonom pa pitas - obavis, ako nista, neki neobavezan neformalan razgovor
Ali, ako si ti u svojoj glavi odlucio da ti treba psihoterapija, onda ti vjerovatno zaista i treba

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 06 Okt 2015, 14:42 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Dec 2014, 22:37
Postovi: 26
Hvala ti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 06 Okt 2015, 17:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 22:20
Postovi: 526
Iskreno, mani se privatnih psihologa (osim ako imaš da daš 70 KM po seansi).

Nazovi Centar za mentalno zdravlje (230-240), zakaži termin kod dr. Balaban, saslušaće te, vjerovatno propisati Rivotril/Klonazepam za anksiost koju osjećaš i seanse kod psihologa tu u centru. Nemaš se čega plašiti, ljudi su prije svega profesionalni, a zatim i ljubazni i bez predrasuda. Oni imaju internu datoteku, nema veze sa kartonom kod porodičnog, ako ti to predstavlja problem. Btw. sve ide na knjižicu i par maraka participacije. Srećno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 06 Okt 2015, 18:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Dec 2014, 22:37
Postovi: 26
mesečeva_kći je napisao:
Iskreno, mani se privatnih psihologa (osim ako imaš da daš 70 KM po seansi).

Nazovi Centar za mentalno zdravlje (230-240), zakaži termin kod dr. Balaban, saslušaće te, vjerovatno propisati Rivotril/Klonazepam za anksiost koju osjećaš i seanse kod psihologa tu u centru. Nemaš se čega plašiti, ljudi su prije svega profesionalni, a zatim i ljubazni i bez predrasuda. Oni imaju internu datoteku, nema veze sa kartonom kod porodičnog, ako ti to predstavlja problem. Btw. sve ide na knjižicu i par maraka participacije. Srećno!

Problem je sto ne vjerujem drzavnom jer imam lose iskustvo gdje zena nije imala razumjevanja,samo sutila,nije dala niti jedan savjet i odmogla mi dosta.
Lijekove ne namjeravam piti osim ako je bas potrebno.A istina para za privatnika nemam.
Ali kad sam poveden jednim losim iskustvom i dosta primjera gdje drzavni samo te saslusaju.Uostalom kod drzavnog mozes pricati samo 10 minuta.10-15 min je premalo da ja kazem,pa onda da ona da savjet i jos opet iduci put ponoviti isto.
Meni je u centru za mentalno zdravlje,ne znam kakk se preziva ali znam da se zove Tanja-psihijatar samo odmogla.Ne slusa uopste!Kaze mi:A sto si tuzan?A sta te to muci?Aha,to te muci.Nakon 2min a sta te muci?Ah to.Onda opet..Savjeti "To je tako.Sta ces.".Znaci velika greska mi je bilo sto sam kod te Tanje isao.
Meni je potreban profesionalan,ljubazan,otvoren psiholog koji zna da prepozna problem i da savjet.A necu lagati,ja jesam u problemu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 06 Okt 2015, 22:06 
Zasto nisi probao sa drugim drzavnim psihologom?

Druga stvar, jesi siguran da je do tebe?

Spoiler:
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 11 Okt 2015, 10:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Dec 2014, 22:37
Postovi: 26
Milan je napisao:
Zasto nisi probao sa drugim drzavnim psihologom?

Druga stvar, jesi siguran da je do tebe?

Spoiler:
Slika

Nisam isao drugom drzavnom jer nisam imao povjerenja u drzavne psihologe poslije.Sad stalno mislim da kod kojeg god drzavnog odem da ce biti los i da cu izaci gori nego sto sam dosado.
Drugo,ne razumjem ovo.Sta da je do mene?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 11 Okt 2015, 10:26 
Upravo to sto pise gore. Prije nego sto sebi dijagnoziras depresiju i nisko samopostovanje budi siguran da nisi jednostavno okruzen su**ima. :D


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 192 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs