banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 15:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 49 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Feb 2007, 16:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2006, 21:08
Postovi: 2693
A zasto se uopste pravi razlika izmedju bogatih i siromasnih kad je bar u depresiji nema? To sto ti cujes na TV-u ili procitas za robija i britnjacu ne znaci da bogati imaju neke karakteristicne probleme s depresijom, nego znaci da narod nema pametnijeg posla nego zabadati nos u tudje zivote. Moja komsinica se mozda u ovom trenuku sisa na celavo a ti to nikad neces saznati. Fazon je sto nije zanimljivo kad se moja komsinica kljuka antidepresivima, ali je interesantno i spektakularno kad to rade "zvijezde". Eo kum mi se nekidan rasuo od alkohola zbog depresije, i nikom nista. A kad paris hilton lumpuje i trosi hiljade dolara po klubovima (a i ne zna drukcije) onda se od toga pravi vazna vijest. To su ljudi isti ko i ti i ja. Ti ides na posao, on ide u studio, ti ides po hljeb, on daje intervju. Isti smo iznutra svi.
E vidis sad mi zasvijetli lampica. Kod njih moze biti vise problema zbog toga sto se stalno pretvaraju da su nesto sto nisu (ugrubo receno, al to je to). Takva im je profesija da se stalno prodaju. Glas, stas, sve sto kazu, sve ce ici u javnost. Na tome zaradjuju i s time su se pomirili. Problem nastaje kad se moraju smijati i kad su tuzni, i kad pricaju i rade stvari do kojih im nije stalo, ili koje ne vole, ili da se zalazu za nesto a da su ustvari protiv toga itd itd. Kad idu protiv sebe. I uvide da prodaju sa tijelom i dusu samo za jos jedan singl na top listi. I malo po malo, jednom svi kazu "Aj gonite se svi fino u tri lijepe materine", i to je sasvim normalna i pozeljna i ocekivana reakcija. Ako prelome, prelome. Sve super, odu na selo da zive, osnuju finu porodicu (eno Johnny Deppa, to mi je idol (haha)), i sve krene nekim normalnijim tokom. To je samo jedan primjer, ne mora biti bas tako, vazno je da su rascistili sami sa sobom oko tih stvari, ostalo dodje samo po sebi. A ako ne prelome, onda se sisaju nacelavo i sta ti ja znam, i od toga prave sebi samo jos vise problema, a narodu novine i TV truju mozgove jos jednom imbecilnom stvari. A depresija ko depresija, ista i djavolu i djakonu.

Boze, spasi nas od MTV-a.

_________________
Đuro je divan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Feb 2007, 21:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
Bik je napisao:
A zasto se uopste pravi razlika izmedju bogatih i siromasnih kad je bar u depresiji nema? To sto ti cujes na TV-u ili procitas za robija i britnjacu ne znaci da bogati imaju neke karakteristicne probleme s depresijom, nego znaci da narod nema pametnijeg posla nego zabadati nos u tudje zivote.

Citiraj:
To su ljudi isti ko i ti i ja.
Isti smo iznutra svi.

@Bik odlican post :wink:
(vrlo vrlo isto misljenje imamo)

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Feb 2007, 11:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Kako ja to vidim, postoje ljudi koji ne znaju da uživaju u bilo čemu.

Zbog toga njihovi pokušaji da pronađu neko zadovoljstvo dovode do toga da se obeznane, na ovaj ili onaj način. Jednom kada dođu u tu tupu fazu, sretni su utoliko što nisu nesretni.

Nedostatak novca može samo da pomogne takvim ljudima jer će vjerovati da ipak postoji nešto što bi ih učinilo sretnim. U suprotnom će da ponavljaju svoje budalaštine uvijek iznova. Dakle, bogatstvo takvim ljudima samo donosi depresiju i nesreću.

Hedonizam nije za neandertalce, da bi se u nečemu uživalo potreban je i talenat i znanje.

_________________
A ja zebem od mnogo mišljenja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Feb 2007, 12:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2006, 21:08
Postovi: 2693
Citiraj:
Hedonizam nije za neandertalce, da bi se u nečemu uživalo potreban je i talenat i znanje.

Ma da, al opet to nema veze sa bogatstvom. Ima ljudi sa istim problemima a sa manje para.
I mislim da nije problem u tome sto ne znaju da uzivaju u svemu sto imaju nego u tome na koji nacin su dosli do toga sto imaju. Blabla bla, bla blabla. Bla! blabla...

@pamela :P

_________________
Đuro je divan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Feb 2007, 13:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
vim je napisao:
jos jedan slam britni spirs se osisala nacelavo i sad joj se kosa prodaje na i beju dostizuci cijenu i do 300 KM u nasim parama po jednoj dlaci.
a da ne govorimo njena bivsa kolegica pariz hilton s kojom je imala pijanke i lude noci.
jos jedan primjer zapadanja u besmisao kad ljudi dobiju vise nego sto im treba. hm

Ovo sm pročitala u novinama (ima i slika šta je uradila od sebe) a sinoć gledam na tv kako se bori sa svojim depresivnim stanjima i kako mijenja specijaliste kao ciganin konje.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Feb 2007, 16:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Jan 2007, 02:49
Postovi: 12
Otisla u rehabilitaciju 2 puta pa pobjegla i sinoc treci put.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Feb 2007, 14:03 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 13:39
Postovi: 67
Sta jel CAPS smetao? Evo da se ponovim, upravo je to ono o cemu sam pisao. Koga, ustvari, mozda bolje Zasto nekog to uopste zanima kad je i koliko puta britni spirs isla na rehabilitaciju i da li je bjezala? Zanima li nekoga sta sam ja jeo danas? Ocete reci da je britni spirs vaznija od mene u vasem cijenjenom zivotu?? A zasto? Sta ona vama znaci? Ne mogu vjerovati kakvim se glupostima ljudi interesuju i sta ih fascinira. Aj sto su takve informacije po pravilu netacne i prenaduvane, al sto su apsolutno beznacajne i bespotrebne bilo kome ko zivi svoj a ne tudji zivot. Jebeni MTV i BigBrader i ostali...
blablabla
onda se dodje do toga da se o poznatim licnostima raspravlja kao o nekakvim posebnim ljudima, razlicitim od ostalih, pa da cak imaju posebno teske probleme sa depresijom....

_________________
Too good to be trvv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Feb 2007, 16:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Nekad_sam_bio_Bik je napisao:
Evo da se ponovim, upravo je to ono o cemu sam pisao. Koga, ustvari, mozda bolje Zasto nekog to uopste zanima kad je i koliko puta britni spirs isla na rehabilitaciju i da li je bjezala? Zanima li nekoga sta sam ja jeo danas? Ocete reci da je britni spirs vaznija od mene u vasem cijenjenom zivotu?? A zasto?



Nije vaznija. gorim od radoznalosti zasto si bio bik, a sada nisi? zasto si promijenio nick?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Feb 2007, 17:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
Nekad_sam_bio_Bik je napisao:
Sta jel CAPS smetao? Evo da se ponovim, upravo je to ono o cemu sam pisao. Koga, ustvari, mozda bolje Zasto nekog to uopste zanima kad je i koliko puta britni spirs isla na rehabilitaciju i da li je bjezala? Zanima li nekoga sta sam ja jeo danas? Ocete reci da je britni spirs vaznija od mene u vasem cijenjenom zivotu?? A zasto? Sta ona vama znaci? Ne mogu vjerovati kakvim se glupostima ljudi interesuju i sta ih fascinira. Aj sto su takve informacije po pravilu netacne i prenaduvane, al sto su apsolutno beznacajne i bespotrebne bilo kome ko zivi svoj a ne tudji zivot. Jebeni MTV i BigBrader i ostali...
blablabla
onda se dodje do toga da se o poznatim licnostima raspravlja kao o nekakvim posebnim ljudima, razlicitim od ostalih, pa da cak imaju posebno teske probleme sa depresijom....


Bik, procitaj malo o teroiji medija i savremenih komunikacija. Ona kaze da mediji imaju moc da nam nametnu dnevni red tema za razmisljanje.
( ne kakav stav cemo o necemu zauzeti nego O CEMU cemu uopste zauzeti stav). Pa eto, kad se pocne po masovnim medijima prepricavati sta si ti jeo danas, tada ce svi pricati o tome. I to ne zato sto im ti nesto znacis ( ili Britni Spirs i sl.) vec zato sto mediji imaju potencijal da hipnotisu i manipulisu masama, i sto je narod ko stoka pa stalno treba neko ili nesto da ga vodi i govori mu sta da radi i o cemu da razmislja ( ovo je sad jedna sasvim nova tema, ali mi se logicno nadovezala na ova gornja pitanja koja si postavio).

Et. :drinking:

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Feb 2007, 18:02 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 13:30
Postovi: 94
XIX century je napisao:

Bik, procitaj malo o teroiji medija i savremenih komunikacija. Ona kaze da mediji imaju moc da nam nametnu dnevni red tema za razmisljanje.


Et. :drinking:


Ali ti imas jos vecu moc otjelovljenu u ovome :

Slika

_________________
Ne valja jesti na prazan stomak!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Feb 2007, 18:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2005, 12:36
Postovi: 1625
Lokacija: chiapas
Bik je napisao:
Kod njih moze biti vise problema zbog toga sto se stalno pretvaraju da su nesto sto nisu (ugrubo receno, al to je to). Takva im je profesija da se stalno prodaju. Glas, stas, sve sto kazu, sve ce ici u javnost. Na tome zaradjuju i s time su se pomirili. Problem nastaje kad se moraju smijati i kad su tuzni, i kad pricaju i rade stvari do kojih im nije stalo, ili koje ne vole, ili da se zalazu za nesto a da su ustvari protiv toga itd itd. Kad idu protiv sebe. I uvide da prodaju sa tijelom i dusu samo za jos jedan singl na top listi. I malo po malo, jednom svi kazu "Aj gonite se svi fino u tri lijepe materine", i to je sasvim normalna i pozeljna i ocekivana reakcija.


sve to stvara veliki pritisak, i onda dolazi do pucanja. dakle, paparaci trče za njima u svakom mogućem trenutku, slikaju ih i dok prde i takodalje. gdje je privatnost, gdje je život? ko bi u takvim okolnostima ostao normalan?!

selebritis osobe (mislim konkretno na one koji se bave poslom zvanim zabava) nisu ništa važnije od bilo koga od nas, ali pojavljuju se na televiziji, bave se takvim poslom te je nekako logično za očekivati da ljudi znaju za njih i samim tim se interesuju za njih. pogotovo oni koji vole određene selebritis ... političari, biznismeni i ostali koji imaju neku moć nešto su drugo ...

_________________
'We must learn to live together as brothers or perish together as fools' - Martin Luther King, Jr

"Born to Lose, Out to Lunch" - Ian Fraiser Kilmister

Viva la Muerte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Feb 2007, 18:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2005, 12:36
Postovi: 1625
Lokacija: chiapas
XIX century je napisao:

Bik, procitaj malo o teroiji medija i savremenih komunikacija. Ona kaze da mediji imaju moc da nam nametnu dnevni red tema za razmisljanje.
( ne kakav stav cemo o necemu zauzeti nego O CEMU cemu uopste zauzeti stav). Pa eto, kad se pocne po masovnim medijima prepricavati sta si ti jeo danas, tada ce svi pricati o tome. I to ne zato sto im ti nesto znacis ( ili Britni Spirs i sl.) vec zato sto mediji imaju potencijal da hipnotisu i manipulisu masama, i sto je narod ko stoka pa stalno treba neko ili nesto da ga vodi i govori mu sta da radi i o cemu da razmislja ( ovo je sad jedna sasvim nova tema, ali mi se logicno nadovezala na ova gornja pitanja koja si postavio).


istina, sve to je istina. međutim, niko ne može nekog da natjera da, recimo, gleda televiziju ili konzumira bilo koji od masovnih medija ... sa druge strane, mediji imaju i poneku pozitivnu stranu, tipa raznih vrsta edukacije ...

_________________
'We must learn to live together as brothers or perish together as fools' - Martin Luther King, Jr

"Born to Lose, Out to Lunch" - Ian Fraiser Kilmister

Viva la Muerte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Feb 2007, 18:48 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 13:39
Postovi: 67
XXXL nisi skontala sta sam govorio. Pitanje sam mozda trebao da postavim ovako: RADI cega blabla. Teorija komunikacija ima moc da ti popusi tachinardija ako razmisljas svojom glavom. Uostalom pero ti je to slikovito pokazao. Sve je to marketing. U ovom slucaju sisanje ovaca. Al da nema ovaca ne bi bilo ni sisanja. Svaka potreba i zelja ce naci odgovarajuci proizvod za zadovoljenje. Dakle problem nije u medijima i pizdama materinama nego u ljudima koji to zele, koji se hrane informacijama tipa "bila na psihijatriji, bjezala dvaput, sisala se na celavo, potukla se s burazom, kupila telefon". Paparazzi imaju odvratan posao, ali jebiga posao je i bice paparacija dok ima i onih koji zele da znaju takve stvari.

_________________
Too good to be trvv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Feb 2007, 19:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
Nekad_sam_bio_Bik je napisao:
XXXL nisi skontala sta sam govorio. Pitanje sam mozda trebao da postavim ovako: RADI cega blabla. Teorija komunikacija ima moc da ti popusi tachinardija ako razmisljas svojom glavom. Uostalom pero ti je to slikovito pokazao. Sve je to marketing. U ovom slucaju sisanje ovaca. Al da nema ovaca ne bi bilo ni sisanja. Svaka potreba i zelja ce naci odgovarajuci proizvod za zadovoljenje. Dakle problem nije u medijima i pizdama materinama nego u ljudima koji to zele, koji se hrane informacijama tipa "bila na psihijatriji, bjezala dvaput, sisala se na celavo, potukla se s burazom, kupila telefon". Paparazzi imaju odvratan posao, ali jebiga posao je i bice paparacija dok ima i onih koji zele da znaju takve stvari.


Pa naravno, to ti i govorim. Cinjenica je da mase reaguju drugacije nego individue. Tako da ti ne pomaze puno to sto ima pojedinaca koji filtriraju informacije u glavi prije nego sto ih "kupe." A to o cemu ti pricas komunikolozi i menadzeri su vrlo podrobno izucili, i mnogo vise od toga, zato i nastavljaju da zaradjuju lovu na prodaji trivijalnih informacija tog tipa. Ti govoris da ako zivis u drustvu, mozes se potpuno izolovati i ograditi od uticaja jednog drustvenog fenomena koji se zove masovni medij, a u stvari ne mozes. Druga je stvar koliko ces ti pustiti da to tebe pogadja i koliko ces se ti misaono i emocionalno angazovati oko toga. Ali utjecaj, i bombardovanje informacijama, tipa kolika je kaka od Pariz Hilton, to se tesko moze izbjeci.

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Feb 2007, 19:31 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 13:39
Postovi: 67
Kakve mase? Nemaju mase veze s ovim. Naravno da se ne moze izbjeci izlozenost uticajima, ali moze se odrediti koliko ce one imati ucinka na tebe. Tu se slazemo. Izlozenost je i pozeljna, valja znati sta se u svijetu dogadja, ali mora se biti sposoban da se odredi sta valja a sta ne. Sta je potrebno, korisno, zabavno, ovakvo onakvo, a sta je smece. Neko se i smecem zabavlja jebiga to je taj problem. Sto ljudi vole smece. Meni je to smece cisto.

_________________
Too good to be trvv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Feb 2007, 13:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Slavni su postali ''slavni'' jer je to tako raja odlučila.
Neko uživa da zna šta je Džekson nakaradno ponovo uradio, da li se neko ošišao, ko vadi govanca iz nosa itd. A novinari i paparazzo zarađuju.
U suštini malog čovjeka je da voli da zaviruje u tuđi lonac, tuđi krevet.
Po meni takvi su isti gledaoci Velikog brata.
Ma zabolje me uvo šta tamo gomilica debila radi i da li će pasti seks između njih ili ne. A nekoga to i dalje interesuje i tako će uvijek biti.

Ko nema svoj život voli da živi tuđi.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Feb 2007, 17:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2007, 11:47
Postovi: 177
Veliki brat i uopste bilo koji reality show je samo dobar povod da besposleni gledaju jos besposlenije kako besposlicare! :-?

_________________
Pozic-vozic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Mar 2007, 15:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Evo jos jedan dokaz da u zivotu poznatih nesto nedostaje i da to pokusavaju naci ako ne u drogi i budalasanju ili besmislu onda u religiji:

http://www.banjalukalive.com/Zanimljivo ... 703044375/



Jedna od najskandaloznijih zvijezda šoubiznisa Majkl Džekson potvrdio je da je prihvatio islamsku vjeru zbog koje je kupio imanje u Bahreinu, gdje će imati svoju vlastitu džamiju, pišu arapsko-izraelske novine "Panorama".


Njegov brat Džermejn je rekao da se za muslmansku vjeru Majkl zainteresovao još 1989. godine, kada je on prešao na islam, ali da su ga optužbe za zlostavljanje djece 2005. navele da predje na muhamedanstvo.

"Kada sam se vratio iz Meke donio sam Majklu dosta knjiga i on me ispitivao o islamu. Rekao sam mu da je to predivna i miroljubiva religija", rekao je Džermejn i dodao da bi u saradnji sa Alahom, njih dvojica mogli mnogo toga uraditi na promociji islama.


Ne znaju vise sta ce od sebe, pa se obracaju u druge religije. Madonna se obratila u kabalu. Sad trazi smisao u usvajanju djece kao i Angelina i Brad(Brangelina). Britni se pokusala objesiti, a robi izasao iz rehabilitacije. To su najnovije vijesti. Kad covjek ostvari previse onoliko koliko nije predvidjen gubi smisao u svemu.
Stvarno je cudna ta psihologija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Mar 2007, 02:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2006, 01:57
Postovi: 284
i sta sad ?? Osisali se presli u druge vjere, mislim da cu i ja da se osisam na celavo i sta onda hocel to biti u novina ili na radiju ili tv nece, sta mene boli sto se neko osisao VEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZZEEEEE


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2009, 19:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
U sjeni najnovijih dogadjaja oko Michaela Jackson-a mozemo se vratiti na ovu temu.
Pored gore navednih u ovoj temi medju koje spadaju Robi vilijams, britni spirs i drugi, majkl dzekson je jedan od najboljih primjera kako slava i bogatstvo nisu uslov za srecu. Stavise, cesto donose nesrecu. Koliko je taj covjek bspotrebnih operacija imao, koliko je imao problema za zlostavljanje djece, zar se ljudski um zaista izoblici kad postane slavan? Zasto?
Pogledajmo i Dzordza majkla koji je vise puta uhvacen sa drogom, ili u parku kako vrsi nepristojne radnje, da ne spominjemo pederluk po kojem je poznat i njegov zemljak Elton Dzon koji je bio u tolikoj depresiji da je pokusavao vise puta izvrsiti samoubistvo. Da ne spominjemo slavne iz metal grupa kao Nirvana ciji je pjevac zbog depresije izvrsio samoubistvo. Merlin monro itd. Primjera je na hiljade.

Zasto ljudi o kojima obicni smrtnici mastaju padaju depesiju kad bi obicni ljudi bili sretni da su na njihovo mjestu???

Ovo nam je jos samo jedan primjer onoga sto je Isus rekao "dzaba covjeku ako sav svijet dobije a svojoj dusi naudi"
Ovo nam je jos jedan primjer koliko su materijalne stvari prolazne, iako to cesto zaboravljam mislimo da bi bili sretniji da smo enormno bogati i slavni dok primjeri onih koji su to ostvarili pokazuju da nije tako.
Naravno, smatram i naucno je dokazano da bogatstvo donosi covjeku srecu do odredjene granice, dok se predje preko prosjecne srednje klase, poslije toga ne. Slicno je i sa slavom i ostalim slicnim stvarima.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 49 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs