banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 22:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Da li sam sponzorusa?
PostPoslato: 17 Nov 2006, 16:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2006, 11:47
Postovi: 149
Citiraj:
Da li sam ja sponzorusa,bas me zanima?Pre svega,zdrava sam ,pametna,lepa i zgodna.Imam odlican posao,roditelji mi zaradjuju odlicno,imam svoj stan,kola i mogu sebi da priustim sve sto pozelim.Logicno je valjda da pored sebe zelim da imam nekoga ko ima novca kao ja ili vise,a ne nekoga koga cu ja izdrzavati i ko ce mi celog zivota biti na grbaci.A i sigurno se ne bi osecao prijatno pored mene.E sad takvog sam nasla,ali okolina me karakterise kao sponzorusu.Zasto to?Volim ga i on je nesto naj naj najlepse u mom zivotu....njegov novac mi je nije bitan,vazno je samo da ne odudaramo jedno od drugog,jer nikako ne bismo opstali kad bi postojale neke vece razlike.
Sa druge strane,imam samo jednu pravu drugaricu,mada,moze se reci da su mi ipak najbolje drugarice sestre,jer znam da ce mi one u svakom trnutku reci iskreno sta misle.Ali,sad su problem sve one _nazovi_drugarice sa kojima se povremeno vidjam.
Njima smeta to sto ja svaki dan idem kod kozmeticara,frizera,na ove masaze,one tretmane,na manikir,pedikir,nadogradnje itd.Zatim o putovanjima da ne pricam.meni samo dodje,e idem prekosutra u Italiju,u Francusku,itd.TO NISU MOJI HIROVI,NEGO ONO STO SEBI MOGU DA PRIUSTIM.A ZASTO SEBI NE BIH PRUZILA SVE STO MOGU,SADA KADA IMAM MOGUCNOSTI.KO ZNA STA SE SVE MOZE DESITI U BUDUCNOSTI,MOZDA I JA OSTANEM BEZ PARA
I ONO STO BIH JOS HTELA DA NAGLASIM JE DA NEMAM SUPLJU GLAVU,NEGO DA SAM OBRAZOVANA I PAMETNA.

A I DALJE ME ZANIMA,ZASTO ME GLEDAJU KAO SPONZORUSU/VOLIM I JA DA SE SREDIM I IZGLEDAM SVETSKI,STA VISE TRUDIM SE DA TAKO SVAKODNEVNO IZGLEDAM,JER KAD SAM ZADOVOLJNA SOBOM OSECAM SE MNOGO BOLJE.


Jedino sto mi u zivotu nedostaje su pravi prijatelji,jer oko mene je sve samo ljubomora i zavist.

Ovo je postavljeno na Krstarica forumu.Postavila ga je jedna Adriana koja je sada vec i banovana!Ovo po meni nije pitanje "Da li sam sponzorusa?" nego "Ljudi vidite sto imam pare,a tek sto sam lepa!"Medjutim kada ju je jedan koricnik pitao "E a da nije rec o istrazivanj?' samo joj je dao izlaz jer su je svi odavno provalili!Pa je gospodicna rekla"Tacno tako!To je rec o istrazivanju kako srbi reaguju na ovakve teme......"Medjutim i tu se pokazalo da ni to nije istina jer je posle otvorila neke teme i govorila kako smo mi svi IMBECILI da nemam para ni za leba.Pa je istu tu temu postavila i na ANA.COM forumu ali tamo nije rekla da je rec o istrazivanju jer je tamo niko nije provalio,a posle kada su se tamo uclanili neki clanovi Krstarica,forum provaljena je i bovana!I tako bilo je jos uvreda na nas racun i tako je Adrijana banovana!Pa sta vi mislite o ovome?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Nov 2006, 16:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
:pottytrain3:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Nov 2006, 17:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2006, 11:47
Postovi: 149
I sta je to sada? :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Nov 2006, 18:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Ne kontam, jel' istraživanje ili nije?

Mada kako je dama sebe opisala ja bih bježao od nje i njoj sličnih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Nov 2006, 18:09 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 23 Jan 2006, 17:58
Postovi: 872
Ćao princezo,

Koliko sam ja shvatio, sa uvredama treba naučiti živjeti. Pusti kraju šta ljudi pričaju, zašto neko da ti kvari dan? Budi osjetljiva na tudju i svoju nepravdu, ali ako te neko uvredi, budi sretna jer te 99% vredjaju iz zavisti.

Piši kako hoćeš, radi copy/paste koliko hoćeš, meni to ne smeta. :-)

I promijeni signaturu u neku veseliju kako ti i dolikuje! :-)

Svako dobro!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Nov 2006, 18:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2006, 11:47
Postovi: 149
E ljudi samo da znate ja ono gore sponsorusa i kako se gospodja Adrijana hvalila nisam ja pisala pa to se vidi na kilometar zbog gramatike! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Nov 2006, 19:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3230
Lokacija: Banja Luka
Ja mislim da nema potrebe da ovdje tračamo Adrijanu kad već ima xy foruma gdje se to može raditi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs