banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 20:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Sta vam znaci Forum?
PostPoslato: 30 Jul 2006, 23:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
ма није.... ваљда није.
мене више збуњују људи који имају хиљаде порука на по хиљаду форума, па мене не занима што долазе на форум већ раде ли ишта сем тапкања по форуму. мени је ово једини на који долазим и не видим ни вријеме ни смисао обиласка других.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jul 2006, 23:42 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jul 2006, 00:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Okt 2004, 16:03
Postovi: 169
Lokacija: grasslands
Apsolutno nista.

Osim sto sam naletjela na neke stare klince iz proslosti.

_________________
_________________________
Indeed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jul 2006, 19:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
ovaj forum predstavlja...... nepresusan izvor muzike koja mi treba.... :D

a osim toga.... fascinantno je kakvih se sve stvari covjek moze ovde nacitati.... ne mislim na gluposti koje neki (pa i ja) valjaju, nego na ljude koji pricaju o svojim zivotima, a zivot im nije nimalo obican... da sad ne prozivam na koga mislim.... a i ima se puno toga za nauciti... + to sto si super obavjesten o svemu... :drinking: znachi, ako zanemarimo telefonski racun, veoma korisno... :P
i cini mi se da ovaj forum nije sto je nekada bio... puno vise je zanimljivih tena bilo, pogotovo na DiR podforumu....

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Avg 2006, 01:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ja volim forum, otvaram ga skoro svaki dan kad provjeravam poštu. Može se načitati svakakvih gluposti, na iste odgovoriti itd. Tema dana je def ona na ljse Kome šaljete poljubac, sad su ljudi pukli i počeli odgovarati slikama... Umrla sam od smijeha..Slika Slika Slika Slika

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Avg 2006, 02:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Apr 2006, 19:03
Postovi: 816
Na neke forume idem zato da bih upozna puno gotivne raje(kao sto i jesam) dok na neke(kao ovaj) idem da se informisem o dogadjanjima oko sebe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Avg 2006, 15:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
evo ja sjeo da radim nešto na kompijuteru pa mi se neeeeedaaaa, reko' samo da vidim šta ima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Avg 2006, 00:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Kingica je napisao:
Da li ste se to ikad zapitali? Koji je razlog dolaska ljudi na forum?
Da li ti ljudi imaju siromasan social life pa zele da upoznaju nove ljude? Da li zele da pobjegnu od stvarnosti? Da se tim novim ljudima predstave na neki drugi, njima bolji, nacin?
Mislim da kad bi se ove upitne recenice pretvorili u izricne da bi to zapravo i bili jedini odgovori.

Meni su takva pitanja pomalo blesava.
A predlozeni odgovori (osim ako se nekome zivot nije sveo na pisanje po forumima) takodje pomalo blesavi, puni predrasuda i nekako cudni.

Ne vidim da pojedinci pitaju ljude: zasto citate, zasto se druzite s ljudima, zasto kupujete novine, zasto telefonirate, zasto raspravljate o nekim temama...

Dodjem na forum da procitam necije luckaste opise jos luckastijih dogadjaja, da procitam neka misljenja razlicita od mojih i da razmislim o njima, da shvatim zasto neki ljudi misle tako kako misle (jer mi je moje stajaliste uvijek logicno :D , dok tudje vec i nije), da saznam nesto, da upoznam neke nove i zanimljive ljude (kad sam pocela pisati to mi nije bio cilj, a danas sam svjesna da sam preko ovog foruma upoznala neke meni veoma drage ljude).
Idem na forum kao sto citam knjige, zalijevam svoje cvijece, druzim se, gledam filmove...
Kad imam vremena dodjem, kad nemam - onda me nema danima.

Radila sam za racunarom zadnjih 5 godina (u 2 internet kluba), a efektivno radno vrijeme (od ukupno 8 radnih sati) bilo je sat - dva (otprilike). Ali i ostalo vrijeme (sem tih sat - dva) sam morala biti tu. Internet mi je posluzio da nadjem nesto sto me zanima, da piskaram ili citam napisano po forumima, da skidam muziku...prosto da utrosim to vrijeme, taj prazan hod, koji nisam mogla iskoristiti na neki drugi nacin (nisam mogla otici u setnju po parku kad moram biti na radnom mjestu recimo)...

Recimo veceras mi se ne spava (jos uvijek :D ). Dragi je vec zaspao.
Izmedju TV-a i foruma izabrala sam forum.
Nekad citam knjigu.
Nekad u jedan sat noci izmaknem frizider i ribam plocice - jednostavno dodje mi, budem raspolozena bas za to, za ribanje plocica (ali ta varijanta je izbacena, jer lupkam pa budim dragog :D ).

Inace forume mnogo vise citam nego sto sama pisem.
Ali kad se raspisem onda je tu brdo teksta.
Valjda nista ne znam reci u par rijeci (vec samo u par kilometara rijeci). :D

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Avg 2006, 07:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Samo da napisem par rijeci ovog divnog jutra...

I rano ujutro volim doci na forume i citati teme koje su meni zanimljive (to sam sinoc zaboravila napisati). :D

Ustala sam u pola 7, obavila sve sto sam trebala, kupila hljeb i mlijeko, ispratila dragog na posao, ukljucila ves masinu - i sad sam skuhala sebi kaficu i uzivam.
Nakon toga ceka me rucak, peglanje, spremanje...

8 i 20 je.
TV me ne zanima u ovo doba, za knjigu nisam dovoljno skoncentrisana, da zovnem prijatelje u ovo doba upucali bi me :D ... i bas mi prija ova tisina, miris kafe i lagane teme na forumu. :wink:
Malo citam vijesti na monitor.hr, malo pregledam teme na forumu, malo zirnem i na forum "svijet biljaka"...

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Avg 2006, 21:36 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
Forum je - forum. Kao da sam izašao na trg i počeo pričati sa ljudima. Nažalost, sad su ljudi nesusretljivi na ulicama i ne žele da pričaju sa strancima, jer je to opasno. Takođe, na trgu, ljudi rijetko kad stoje u grupama "Političari" "Filozofi" "Sportaši" te se lako može desiti da se ubacite u pogrešnu grupu i slušate vama ne zanimljive stvari ...

E zato je forum primamljiv, jer su tu svi ljudi podrazumijevano pričljivi, susretljivi, a pored toga postoje teme.

Eto ... dakle zašto na forumu? Radi komunikacije koja "ne raste na ulici" ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2006, 22:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 07 Maj 2006, 15:23
Postovi: 274
Lokacija: banjaluka
Kingica je napisao:
Da li ste se to ikad zapitali? Koji je razlog dolaska ljudi na forum?
Da li ti ljudi imaju siromasan social life pa zele da upoznaju nove ljude? Da li zele da pobjegnu od stvarnosti? Da se tim novim ljudima predstave na neki drugi, njima bolji, nacin?


Ma bjazhi, to su najobichnije predrasude, kao na forumima vise ruzhni, debeli, cvikati i 100% asocijalni ljudi :| Internet je sada izvor informisanja, nema vishe papirnih novina, sad sjednesh za PC i otvorish recimo http://www.glassrpske.com i to ti je to, onda dodjesh na primjer na forum.blic.net i vidish shta obichni ljudi misle o tome. Jest' sad, mogla bi i nazvati prijatelje i pitati ih shta misle o tome, ali to je malo bezveze ako se radi o tome na primjer da je Suleyman Tihich bio Srbin, zar ne :-?

Kingica je napisao:
Mislim da kad bi se ove upitne recenice pretvorili u izricne da bi to zapravo i bili jedini odgovori.


Dodjesh, druzhish se, chitash zanimljive stvari, pa i ubijesh vrijeme, shto da ne. Pa ne moramo se pravdati nikome jebote, to je dobra stvar, a ne losha....evo neka mi neko kazhe jednu loshu stvar koju trpi zbog foruma, sem TF rachuna :tongue5: Ovako imam utisak da ti kao napadash na nas ovim postom, a mi se kao branimo....ne znam, moj utisak bar :|

_________________
na plin se kuha, na dizel ore, a na benzin vozi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Avg 2006, 13:03 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Avg 2006, 13:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2006, 17:59
Postovi: 137
Lokacija: Novi Sad
volim forume i ovo nije jedini koji citam.
Ne volim previse da pisem, a kada se raspisem to onda bude bas pravo :)
Jednostavno volim da procitam sta ljudi imaju da kazu, da saznam neke novosti (zato sto bas ne volim da gledam i citam vesti)
Forum sluzi za razmenu misljenja, a kada imam dovoljno vremena, sto kao student imam (ne ucim :( ), procitam sta neko misli, ako me isprovocira reagujem, mada se trudim da ne budem bezobrazna :)

_________________
Cetiri stvari se ne mogu vratiti: izgovorena rec, izbacena strela, protekli zivot i propustena prilika.
____________________
http://www.serbianmeteo.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Sep 2006, 20:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
Skracivanje vremena....vrijeme=pare


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Sep 2006, 20:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2002, 13:34
Postovi: 975
Lokacija: puhAloO*
Gazda je napisao:
Skracivanje vremena....vrijeme=pare

=skracivanje para=gubljenje para...?!?! or...¿ :D

_________________
*gonna wash that man right out of my hair:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Sep 2006, 17:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
che.guevara je napisao:
Forum je - forum. Kao da sam izašao na trg i počeo pričati sa ljudima. Nažalost, sad su ljudi nesusretljivi na ulicama i ne žele da pričaju sa strancima, jer je to opasno. Takođe, na trgu, ljudi rijetko kad stoje u grupama "Političari" "Filozofi" "Sportaši" te se lako može desiti da se ubacite u pogrešnu grupu i slušate vama ne zanimljive stvari ...

E zato je forum primamljiv, jer su tu svi ljudi podrazumijevano pričljivi, susretljivi, a pored toga postoje teme.

Eto ... dakle zašto na forumu? Radi komunikacije koja "ne raste na ulici" ...

Ovaj odgovor mi je super.
Citiraj:
мене више збуњују људи који имају хиљаде порука на по хиљаду форума

Ja pišem na 3 foruma, al samo ovdje imam ovoliko poruka. Skoro sam se ulogovala na jedan super forum, al nemam vremena pisati, većinom čitam (kao i većina). Skontala sam da ima gomila super ljudi, zato sam se i registrovala.
Što se tiče povezivanja društvenog života i foruma.. Pa valjda svako od nas ima neki društveni život... A njemu se kao takav (bio bogat ili siromašan) sviđa. Evo, ja sam se sad nakačila na ogame, baš mi se sviđa i koliko puta dnevno provjeravam, neko ko gleda sa strane rekao bi da ne izlazim iz kuće... :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs