banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 07:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 80 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Jeste li srecni?
PostPoslato: 01 Apr 2006, 06:01 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2006, 12:56
Postovi: 48
Lokacija: Gdje sunce vjecno sija
Nesto me ova sreca bas kopka :D
Dakle, jeste li ili niste? Ili mozda: u kojoj ste mjeri srecni?
Kako uopste znate da ste/niste srecni?
Postoji li nekakav test za one koji ne znaju odgovor?
Sta vas cini (ne)srecnim? Sta je potrebno jednoj osobi da bi se osjecala srecnom?
Ako nisam nesrecan znaci li to da sam srecan?
Vjerovatno bi trebalo prvi da odgovorim na ova pitanja, ali ne znam kako. Mozda sam i srecan, ali me niko nije obavijestio o tome.
Nisam primijetio slicnu temu, a bilo bi cudno da je nema. U slucaju da postoji molim moderatora da ovo obrise.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Apr 2006, 21:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
01.04.2006.
Blic: U Srbiji (ni)je normalno biti srećan
Građani Srbije su osrednje srećni - rezultat je studije Univerziteta Erazmus iz Roterdama, zasnovane na subjektivnoj proceni ispitanika iz 90 zemalja sveta. Sreća je više stanje srca nego uma, smatraju kulturolozi i potvrđuju da se ona različito doživaljava u raznim kulturama. Psiholozi, međutim, ukazuju da su za doživljaj ovog blaženog osećanja presudni uslovi i okolnosti u kojima čovek odrasta. Prema navedenoj studiji, Danci su neizmerno srećna nacija, za razliku od stanovnika Tanzanije, Zimbabvea i Moldavije, čijim stanovnicima se, reklo bi se, ne mili život. U zemljama bivše SFRJ, Slovenci su se izjasnili kao najsrećniji, a od Srba i Makedonaca nešto zadovoljniji su i Hrvati i Crnogorci. Doživljaj sreće na našim prostorima može se posmatrati kao specifična kategorija, s obzirom na društveno-istorijske okolnosti kroz koje je nacija prolazila. Prema rečima kulturologa Ratka Božovića, „ovde su svi izbegli iz normalnog života”.

„Teško je biti srećan u sredini u kojoj ima previše nesreće. Same vrednosti su ovde poremećene. Ovde nije normalno biti normalan, a samim tim nije normalno biti srećan”, objašnjava Božović za „Blic” i dodaje da su jedino istinski srećni oni ljudi koji su plemeniti i imaju saosećanja za druge.

Da za sreću, ipak, nije potreban novac, pokazuju Kolumbijci, Meksikanci, Gvatemalci i stanovnici Hondurasa, koji su se u istraživanju Univerziteta Erazmus, izjasnili kao veoma srećni, za svega nekoliko procenata manje od najsrećnijih Danaca.

„Očigledno je da životni stil utiče na doživljaj sreće. Ustaljeni sistemi vrednosti daju čoveku šansu da sledi svoju ambiciju. Neko će, na selu, uživati kada mu je stoka dobro i zemlja plodna, dok je u gradu drugačije. Urbana sredina nudi hiljadu mogućnosti, ali zato čovek iz grada mora da sledi ritam ubrzanja i časovnika koji postaje gospodar našeg života”, ističe Božović.

Dok taj časovnik otkucava, svako sebi gradi osećaj zadovoljstva. „Doživljaj sreće ima različite parametre. Ako neko sebi postavi više ili niže standarde, u skladu sa njima će i biti manje ili više srećan”, objašnjava psiholog Tijana Mandić i dodaje da su u doživljaju sreće bitne i polne razlike.

„Žena može biti srećna ako se samo ostvari kao majka, a neko se može potvrđivati celog života, a da nikada nije stvarno srećan”, kaže ona.

I na kraju Božović zaključuje: „Važna je istina srca. Srećnom životu je suprotan - dosadan život”. (Blic, Mondo)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Apr 2006, 21:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
Ja mislim da je bitno razgraniciti radost tj. veselost i srecu.

Vecina ljudi ima viziju srece kao puno smijeha, razdraganosti i entuzijazma za zivot.

Sreca = siroki osmijeh na licu? (povrsnost, lakoca postojanja)

ili

Sreca= dublje dozivljavanje zivota?( dubina, dozivljaj egzistencije)

Priznajem, jos uvijek sam u dilemi, ali bih rekla da prije naginjem potonjoj "definiciji."
Mada se one smjenjuju, ipak kod razlicitih ljudi prevladava ili jedna ili druga slika srece, sto zavisi od mnogih licnih i drustvenih faktora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Apr 2006, 21:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2004, 16:27
Postovi: 524
Lokacija: Banja Luka, Borik
ja jesam, sestra mi se udaje u ovu subotu!!! hehehe :P :P :wink:

_________________
http://www.travian.ba/?uc=ba1_16306


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Apr 2006, 20:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2006, 12:16
Postovi: 179
Lokacija: Germany
Upravo danas me je to neko pitao :lol:
I jesam i nisam.


Dakle, jeste li ili niste? Ili mozda: u kojoj ste mjeri srecni?
Nekad vise nekad manje ..... 8)

Kako uopste znate da ste/niste srecni?
Valjda osecam .... :lol:

Postoji li nekakav test za one koji ne znaju odgovor?
To neznam....
Sta vas cini (ne)srecnim? Sta je potrebno jednoj osobi da bi se osjecala srecnom?
Ponekad vrlooo malo ,jedan osmeh -lepa rec -jedan pogled -dodir -... 8)

Ako nisam nesrecan znaci li to da sam srecan?
Verovatno da jesi ali to neshvatas .... jer tek kada smo nesrecni shvatimo da smo pre toga bili srecni ...Naravno mnogi ali ne i svi..... 8)

Vjerovatno bi trebalo prvi da odgovorim na ova pitanja, ali ne znam kako. Mozda sam i srecan, ali me niko nije obavijestio o tome.
Nisam primijetio slicnu temu, a bilo bi cudno da je nema. U slucaju da postoji molim moderatora da ovo obrise.

_________________
Olovka pise srcem!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Apr 2006, 02:58 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2006, 12:56
Postovi: 48
Lokacija: Gdje sunce vjecno sija
XIX century
Naravno da se srecnim ne postaje citanjem viceva. Sreca je nesto sto traje duze i prozima cijelo bice.

Angelini
Evo Andjice, smijesim ti se dok citam tvoj odgovor. Zao mi je sto ne mogu uciniti vise…. Hmmmm.......
Ja sam u medjuvremenu razmisljao (ponekad i to radim) i shvatio da bi me sto miliona ucinilo potpuno srecnim. (Ne, nemoj ni pokusavati da uzvratis.)
I… ako budes nesto pisala ispod, bio bih mirniji da spustis malo pistolj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Apr 2006, 09:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2006, 12:16
Postovi: 179
Lokacija: Germany
:lol: Pistolj nemogu spustiti-a druge slike za avatar mi nije htelo primiti jer neumem da ih smanjim :cry:bitno je da ne pucam :lol: -Sto se tice tvoje srece -mnoge pare cine srecnim- jer para vrti gde burgija nece,danas je novac mnogo -razumem te -ali ima stvari koje nemozes ni za koji novac kupiti-a to su zdravlje i ljubav na prvom mestu - ako nijedno od toga nemas -tek tada si nesecan i milioni tu nepomazu. :wink:

_________________
Olovka pise srcem!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Apr 2006, 11:21 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2006, 12:56
Postovi: 48
Lokacija: Gdje sunce vjecno sija
Angelini:
Zdrav sam ko konj a siguran sam i da me mama moja voli (narocito otkako se ne vidjamo bas cesto :lol: )
Ali dobro, znam da si mislila na onu drugu, romanticnu, ljubav. A je li ona neophodna za srecu?

Ne mogu a da ne primijetim (iako ce to izazvati opste zgrazanje) da se i zdravlje i ljubav mogu “kupiti”, bar donekle. Mozda “kupiti” nije pravi izraz, narocito za ljubav, ali recimo da novac ima uticaja na oboje. Naravno da niko ne moze svjesno odluciti da nekog zavoli (kao sto je to Venti lijepo objasnila svojim crticama http://forum.blic.net/viewtopic.php?t=18771&start=20 ) ali tamo negdje duboko u nama gdje se odlucuje da li ce se desiti ljubav ili ne, sve one crtice se uzimaju u obzir, podsvjesno naravno, a novac je jedna od najvaznijih. Ovo narocito vrijedi za zenski rod (znam da sam sad gotov :lol: ) ali ja to smatram potpuno normalnim. To je dio genetskog nasljedja, nastalo evolucijom i ima svoje razloge. U svakom slucaju je van naseg uticaja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Apr 2006, 12:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Sreca? Sta je to? :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Apr 2006, 12:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2006, 12:16
Postovi: 179
Lokacija: Germany
Vitez Lutalica je napisao:
Angelini:
Zdrav sam ko konj a siguran sam i da me mama moja voli (narocito otkako se ne vidjamo bas cesto :lol: )
Ali dobro, znam da si mislila na onu drugu, romanticnu, ljubav. A je li ona neophodna za srecu?

Ne mogu a da ne primijetim (iako ce to izazvati opste zgrazanje) da se i zdravlje i ljubav mogu “kupiti”, bar donekle. Mozda “kupiti” nije pravi izraz, narocito za ljubav, ali recimo da novac ima uticaja na oboje. Naravno da niko ne moze svjesno odluciti da nekog zavoli (kao sto je to Venti lijepo objasnila svojim crticama http://forum.blic.net/viewtopic.php?t=18771&start=20 ) ali tamo negdje duboko u nama gdje se odlucuje da li ce se desiti ljubav ili ne, sve one crtice se uzimaju u obzir, podsvjesno naravno, a novac je jedna od najvaznijih. Ovo narocito vrijedi za zenski rod (znam da sam sad gotov :lol: ) ali ja to smatram potpuno normalnim. To je dio genetskog nasljedja, nastalo evolucijom i ima svoje razloge. U svakom slucaju je van naseg uticaja.



Viteze .... mislila sam na svaku ljubav -ne samo ljubav dvoje koji su se pronasli -uopste decja ljubav,prijatekjska -familijarna- to se ne kupuje-i zeznuo si se malo - ima bolesti (pu pu ) za koje ti svi milioni sveta nece pomoci.Da nesvesno biramo -moguce .Jer svaki lonac ima svoj poklopac a ne pase na svakoj isto .Mora biti nesto sto je nama dostupno,nesto sto odgovara nama samima .Kupovna ljubav- samo ako mislis na sexs a to nije ljubav-tu nema ni mrve ljubavi bilo kojeg pola sem razmene usluga -Zar ne ???? :wink:

_________________
Olovka pise srcem!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Apr 2006, 14:00 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2006, 12:56
Postovi: 48
Lokacija: Gdje sunce vjecno sija
Ajkuli:
Dobro dosla u Klub. Kad saznam javicu ti; nadam se da cu tad imati drugi nick i ljepsi avatar. U medjuvremenu zelim ti puno nesmotrenih plivaca :wink: .

Angelini:
Naravno da se nisam zeznuo (ja se inace ne zezam :wink: ) i da postoje bolesti (pu pu) pred kojima smo svi isti, bili bogati ili siromasni. Ipak, puno je slucajeva gdje izmedju potpunog ozdravljenja i sumornog ishoda stoji samo-novac. Sto je jos vaznije, a nas narod je odlican primjer, zivot na granici siromastva ili ispod nje narusava zdravlje i skracuje zivot na bezbroj nacina.
Definitivno si u pravu, neke stvari se ne mogu kupiti; ljubav je jedna od njih.
Ono sto sam htio reci jeste da od dvojice potpuno istih momaka, onaj bogatiji ima vise izgleda da stekne tvoju iskrenu naklonost. Ne zato sto ti tako zelis nego zato sto je to podsvjesno, genetski odredjeno. Globalno razmisljajuci to je dobro, ma kako to surovo zvucalo, jer se na taj nacin u sljedece generacije prenose geni uspjesnijih jedinki. U ovom slucaju uspjeh=novac.
Da i ne govorimo o tome da onaj ko zivi u materijalnom obilju ima vise izgleda da postane bolja i plemenitija osoba.
Uhhhhh, odlutali smo od Srece.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Apr 2006, 20:13 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2006, 16:19
Postovi: 23
Lokacija: Vrebam iza grma
Nikad
zaboraviti necu onaj mali stan
od 30 kvadrata
jer u njemu nasao sam srecu
kad prozor otvorim pa te gledam sa cetvrtoga sprata !

U njemu sam prvu suzu prolio
batine prve dobio
prvo pivo popio.
U njemu sam prvu kafu pravio
KUP Shampiona pratio ALI NISAM SHVATIO

ZA SRECU DOSTA JE 30 KVADRATA
DZABA VAM DVOROVI I KAPIJE OD ZLATA
ZA SRECU DOSTA JE OVO MALO BIJEDE
KULE I DVOROVI SVE MI MANJE VRIJEDE !

Bila si i ti uvijek tu
kasno si me shvatila
jer u meni nemirne su struje
treba mi 30 kvadrata
da me sklone od oluje

ZA SRECU DOSTA JE 30 KVADRATA
DZABA VAM DVOROVI I KAPIJE OD ZLATA
ZA SRECU DOSTA JE OVO MALO BIJEDE
KULE I DVOROVI SVE MI MANJE VRIJEDE !

Nikad zaboraviti necu onaj mali stan od 30 kvadrata

_________________
Ja sam momak na losem glasu u ovom gradu.....a ko si ti ???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Apr 2006, 16:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2006, 12:16
Postovi: 179
Lokacija: Germany
Vitez Lutalica je napisao:
Ajkuli:
Kad saznam javicu ti; nadam se da cu tad imati drugi nick i ljepsi avatar.

Angelini:
Naravno da se nisam zeznuo (ja se inace ne zezam :wink: ) i da postoje bolesti (pu pu) pred kojima smo svi isti, bili bogati ili siromasni. Ipak, puno je slucajeva gdje izmedju potpunog ozdravljenja i sumornog ishoda stoji samo-novac. Sto je jos vaznije, a nas narod je odlican primjer, zivot na granici siromastva ili ispod nje narusava zdravlje i skracuje zivot na bezbroj nacina.
Definitivno si u pravu, neke stvari se ne mogu kupiti; ljubav je jedna od njih.
Ono sto sam htio reci jeste da od dvojice potpuno istih momaka, onaj bogatiji ima vise izgleda da stekne tvoju iskrenu naklonost. Ne zato sto ti tako zelis nego zato sto je to podsvjesno, genetski odredjeno. Globalno razmisljajuci to je dobro, ma kako to surovo zvucalo, jer se na taj nacin u sljedece generacije prenose geni uspjesnijih jedinki. U ovom slucaju uspjeh=novac.
Da i ne govorimo o tome da onaj ko zivi u materijalnom obilju ima vise izgleda da postane bolja i plemenitija osoba.
Uhhhhh, odlutali smo od Srece.



Kao prvo da komentarisem -tvoj nick i avatar ... originalan i lep ... nick
luta kao i ti ... i nije ti potrebano da menjas :wink:
u redu znam ja da je novac danas -mnogo narocito za ljude koji zive jos uvek u nasoj zemlji.
Nemogu ta tvoja primerna dvojica -nikada biti isti .... ne zbog imovine
vec zbog samih licnosti - jos nisam srela iste dve osobe za sve ove godine koje imam .Razlike uvek ima ... pogotovu umne i to je nesto
sto mnogo cenim -bio neko bogat ili siromah.
Ako toga nema to se oseca u svemu - drago mi je da pronadjoh kutak
gde ne zalazi svako.
E Barabo ... Vidis kako je kad izgubimo -tek tada znamo ....
Biti srecan je relativna stvar ... nemoze se stalno biti srecan -kolo srece se okrece.I ja sam danas ovako :cry: ali sutra mozda vec nisam ...ko to zna .

_________________
Olovka pise srcem!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Apr 2006, 17:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Vitez Lutalica je napisao:
Ajkuli:
Dobro dosla u Klub. Kad saznam javicu ti; nadam se da cu tad imati drugi nick i ljepsi avatar. U medjuvremenu zelim ti puno nesmotrenih plivaca :wink: .




Bolje vas nasla :D Plivaci?!? :o To su oni sto se koprcaju - ubjedjeni da mogu izazivati bez da im se pokazu zubi? :D Ako na takve mislis, ima ih. Ima :wink: U zadnje vrijeme sve vise :wink:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Apr 2006, 17:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2004, 19:52
Postovi: 378
Lokacija: banjaluka
ne :oops:

zasto? nemam pojma :(

_________________
Sto manje crnaca to manje rasizma!

http://drigi.blogabet.com/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Apr 2006, 13:13 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2006, 12:56
Postovi: 48
Lokacija: Gdje sunce vjecno sija
Ajkulice, kad spomenuh plivace, mislio sam na tvoju veceru :wink:. Ovdje gdje sam trenutno, desava sa da ajkule omaste brke i plivacima.

Hvala Angelina, mozda ti se cini ocaravajucim biti (Vitez) Lutalica; mozda ponekad i jeste tako 8) . Ipak, cesto pozelim zamijeniti nick necim mirnijim i dosadnijim :) .

Drigi, sta bi te ucinilo srecnim? Govori brzo dok ispunjavamo zelje :wink:.

A meni niko da odgovori na pitanja. Najgore mi je to sto ne znam kako da se ponasam; ako se uzivim u ulogu srecnog a ispostavi se da nisam, provala ziva. Mozda je najbolje da pricekam sa ponasanjem dok se slucaj ne rasvijetli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Apr 2006, 17:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2006, 12:16
Postovi: 179
Lokacija: Germany
Vitez Lutalica je napisao:

Hvala Angelina, mozda ti se cini ocaravajucim biti (Vitez) Lutalica; mozda ponekad i jeste tako 8) . Ipak, cesto pozelim zamijeniti nick necim mirnijim i dosadnijim :) .


A meni niko da odgovori na pitanja. Najgore mi je to sto ne znam kako da se ponasam; ako se uzivim u ulogu srecnog a ispostavi se da nisam, provala ziva. Mozda je najbolje da pricekam sa ponasanjem dok se slucaj ne rasvijetli.


Ne samo da je nick dobar ...vec i avatar je stvarno ocaravajuci .No ako ti je zelja izmeniti sve zasto to i ne uradis ???Sta te koci i ometa da to neucinis???A pitanja ..neznam koja zar nedadoh odgovor ???
Ponasaj se tako kako osecas ...no ovde se nemoze bas ponasati .... :wink:

_________________
Olovka pise srcem!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Apr 2006, 11:46 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2006, 12:56
Postovi: 48
Lokacija: Gdje sunce vjecno sija
Veoma je jednostavno Angelina, nick i avatar se tesko mijenjaju jer - to sam ja, govorio sam zapravo o sebi.
Vecina nas je odabrala slicice i nickove tako da nas oni predstavljaju na manje ili vise direktan (skriven, ponekad uvrnut) nacin.
Sigurno je da nikada ne bih koristio ime ili sliku Eminema jer on predstavlja suprotnost mom izgledu, razmisljanju, ponasanju… svemu onom sto ja jesam.
Zaista si odgovorila na moja pitanja, hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Apr 2006, 16:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2006, 12:16
Postovi: 179
Lokacija: Germany
Vitez Lutalica je napisao:
Veoma je jednostavno Angelina, nick i avatar se tesko mijenjaju jer - to sam ja, govorio sam zapravo o sebi.
Vecina nas je odabrala slicice i nickove tako da nas oni predstavljaju na manje ili vise direktan (skriven, ponekad uvrnut) nacin.
Sigurno je da nikada ne bih koristio ime ili sliku Eminema jer on predstavlja suprotnost mom izgledu, razmisljanju, ponasanju… svemu onom sto ja jesam.
Zaista si odgovorila na moja pitanja, hvala.


Molim i drugi put ...mozda sam malo pomogla da sam nadjes odgovor na svoja pitanja.Sto se avatara tice imamo isti pogled i razmisljanja ... nisam ni ja Angelinu stavila zato sto je top -1 vec zato sto odgovara meni po mnogo cemu ... ko me duze poznaje -cak kaze pa ti kao da si zivela sanjom-mada naravno ima razlike -zato sam ja Jolly a ona je ona.
Sve najbolje -prijatno je voditi razgovore sa tobom -na psihologiji . :wink:

_________________
Olovka pise srcem!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Apr 2006, 16:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Vec kad raspravljate o avatarima evo jedna super tema:

http://forum.blic.net/viewtopic.php?t=11948

da je malo zivnemo. :D :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 80 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs