banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 17 Jun 2024, 16:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Ponude za 8. mart
PostPoslato: 13 Jan 2008, 10:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Planiram ove godine sa devojkom otputovati negde za 8. mart. Znam da bude dosta povoljnih ponuda, a od ponuda u glavnom se vrte iste:

1. Beč, Budimpešta, Prag
2. Pariz
3. Rim
4. Venecija, Verona, Milano
5. Lisabon

Pošto je još rano za agencije da objave ponude za 8. mart, ima li neko od vas kakvih informacija, ili eventualnih predloga za putovanje.. pozitivna i negativna iskustva i sl..

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jan 2008, 16:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
sve sto je preko 400 km u jednom pravcu a ide se busom je robija isusova .....

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jan 2008, 23:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
ovdje vec ima nesto od ponuda....
http://www.zepterpassport.com/putovanja/budimpesta
http://www.unis-tours.rs.sr/index.php?pismo=lat

ili pak ovo
http://www.toplicesvetimartin.hr/vikend_2008.asp
:P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2008, 10:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
http://www.unis-tours.rs.sr/index.php?f ... anakid=139

Ovo je jako simpatična ponuda.. Videćemo dok se oglase Bis Tours i MG Tours..pa onda suziti izbor ;)

Nisam nigde naišao na Prag, 5 dana, autobus.. Ima samo ruta Prag, Bratislava, Budimpešta i 7 dana avionom..

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2008, 16:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ja ti preporucujem da sam sebi organizujes putovanje.... Npr. ja idem s momkom u aprilu u Barselonu, a mozda odemo i do Lisabona. Let imam za 0.1€ iz Bologne, s taxama 84€ povratna :D Znaci, malo istrazi cheap flights i kupi kartu iz Zagreba, Rijeke il nekog obliznjeg grada, a ho(s)tel nadji na netu... Sve ce te izac bar duplo jeftinije... Ako ste oboje studenti neces imat frke dobit vizu na par dana....

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2008, 18:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12457
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
I koliko izađe tako jedan vikend, sa sve vizama u nekoj evropskoj metropoli?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2008, 23:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
BlackHand je napisao:
http://www.unis-tours.rs.sr/index.php?firmaid=2&sectionid=11&catid=31&clanakid=139

Ovo je jako simpatična ponuda.. Videćemo dok se oglase Bis Tours i MG Tours..pa onda suziti izbor ;)



ja sam isla u Budimpestu na potpuno isti aranzman takodje preko Unis tursa, odlicno sam se provela i sve se ispostuje iz programa :wink:

A sto se tice Bis Turs-a ja ti ne bih preporucila, pogotovo neka ino putovanja... :-?
Pogledaj takodje u unoj agenciji u TeraNovoj u Damjanu, kao i u Agenciji u ul. Jevrejskoj, pored prodavnice Dione pa na prvom spratu su.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 00:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12457
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ja mislim da je to najbolje sve sam odraditi, kao što Pig kaže, ali daj nam par linkova da se i mi obrazujemo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 09:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Ma daj..iskreno, 290KM mi se ne čini preterano mnogo novca za petodnevni aranžman. Pig treba sesti u taxi i otići na avion..a mi bi trebali zapucati prvo iz BL u Cro na tamo neki let koji bi morali rezervisati već danas, da bi nas izašao ispod 100KM, onda opet kad sletimo vratiti se u BL, pa cunjati i lunjati tamo.. Iskreno, nemam baš vremena za to, mada ne kažem se može preoći jeftinije i sve, ali je ušteta minimalna.. počevši prvo od vize, da trebaš otići i vratiti se do Sarajeva, nešto pojesti, itd, itd.. viza te izađe skuplje nego da ti agencija jednostavno sredi turističku. Nema potrebe komplikovati nešto tako jednostavno da bi uštedeo nekih 40-50KM..

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 15:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
ma ni 100-ju da ces ustedjeti ne isplati se a neces sigurno sa svim za*ebancijama.....Pig je u EU pa nikako da uhaviza da je viza-robija :lol:

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 15:50 
A zasto ne negdje u Crnu Goru?

Meni je tamo pravo dobro... ne ganjas vize, tvoje govorno podrucje, a nocni zivot ludnica...

i nije toliko ni skupo...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 17:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
Slika

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 17:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2004, 18:48
Postovi: 2247
Lokacija: dancefloor
The Godfather je napisao:
...pa nikako da uhaviza...


:lol: :lol: :lol:

ovo sam jednom čuo od Komšića...nešto najsmješnije.. :D :D :D

_________________
differentia specifica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 11:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2007, 14:39
Postovi: 1619
Lokacija: BL-NS i tako u nedogled....
Ipanema_ je napisao:
Slika


exactly

U CG ni da mi plate.

_________________
I am my alter ego,
I am subconsciously,
In depth but also shallow,
Or somewhere in between.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 13:00 
slayerized je napisao:
Ipanema_ je napisao:
Slika


exactly

U CG ni da mi plate.


Ne kontam... ZASTO??? :-?

Meni je tamo super...

jedrio sam ljetos od Dubrovnika do Budve... i mogu vam reci da je Dubrovnik prkno za Budvu...

a i ne samo to... gledao sam neke prospekte, imaju dosta finih hotelica u prirodi sa super uredjenim apartmanima... dusu dali za malo 8-martske romantike...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 13:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Sondri je napisao:
Ja mislim da je to najbolje sve sam odraditi, kao što Pig kaže, ali daj nam par linkova da se i mi obrazujemo.

http://www.ryanair.com
A sto se tice vize, mislim da sad skoro sve drzave traze da dodjes licno, to je odnedavno.... Nemam ja sta da uhavizam, doskora sam se mucila istim problemima...
BlackHand je napisao:
Ma daj..iskreno, 290KM mi se ne čini preterano mnogo novca za petodnevni aranžman. Pig treba sesti u taxi i otići na avion..a mi bi trebali zapucati prvo iz BL u Cro na tamo neki let koji bi morali rezervisati već danas, da bi nas izašao ispod 100KM, onda opet kad sletimo vratiti se u BL, pa cunjati i lunjati tamo.. Iskreno, nemam baš vremena za to, mada ne kažem se može preoći jeftinije i sve, ali je ušteta minimalna.. počevši prvo od vize, da trebaš otići i vratiti se do Sarajeva, nešto pojesti, itd, itd.. viza te izađe skuplje nego da ti agencija jednostavno sredi turističku. Nema potrebe komplikovati nešto tako jednostavno da bi uštedeo nekih 40-50KM..

Prvo, da li ste vi normalni, ja sam jednom u zivotu isla taxijem na aerodrom... Imate u svakom gradu bus do aerodroma, u Zg kosta 30 kuna i ostavi te na terminalu! Znaci od autobuske do terminala, ide svakih pola sata i kosta 30 kuna... Ja sam u Sa isla taxijem, kosta u oba pravca 60 maraka i ceka te dok zavrsis u ambasadi. Viza kosta 35€.
Ja mrzim bus, idem samo kad moram i mislim da ako neko hoce da ide do Lisabona nema smisla ici busom, bukvalno propadne pola putovanja dok stignes, a avionom je najvise 2 sata... I naravno i tamo cim izadjes s aerodroma imas bus do centra. Kod mene u Bo kosta 5€ bus i doveze me do zeljeznicke i jos vazi sat vremena gradskog prevoza tako da bukvalno dodjem do kuce od aerodroma za 5€. Ljudi, da se malo raspitat i potrudit izaslo bi vas jeftinije... Najlakse je otic u agenciju... Zato tako dobro i posluju kad su svi lijeni da se sami raspitaju....
Sto se tice leta, ne moras ga rezervisat danas vec mjesec dana ranije, a i tako znas da bi isao za 8. mart...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 13:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2007, 14:39
Postovi: 1619
Lokacija: BL-NS i tako u nedogled....
nadrealac je napisao:
slayerized je napisao:
Ipanema_ je napisao:
Slika


exactly

U CG ni da mi plate.


Ne kontam... ZASTO??? :-?

Meni je tamo super...

jedrio sam ljetos od Dubrovnika do Budve... i mogu vam reci da je Dubrovnik prkno za Budvu...

a i ne samo to... gledao sam neke prospekte, imaju dosta finih hotelica u prirodi sa super uredjenim apartmanima... dusu dali za malo 8-martske romantike...


Budva ne može ni da prismrdi Dubrovniku. Celo crnogorsko primorje je za mene jedno veliko govno :) počev od same kulture i usluge koja je jedna veeelika nula . . . crnogorci ne mogu ni da prismrde hrvatima u turizmu! Pa jbt kad odem na letovanje u hrvatsku Hrvati mi ljube dupe, dok u CG imam osećaj da jedva čekaju da odem.

_________________
I am my alter ego,
I am subconsciously,
In depth but also shallow,
Or somewhere in between.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 14:05 
slayerized je napisao:
nadrealac je napisao:
slayerized je napisao:
Ipanema_ je napisao:
Slika


exactly

U CG ni da mi plate.


Ne kontam... ZASTO??? :-?

Meni je tamo super...

jedrio sam ljetos od Dubrovnika do Budve... i mogu vam reci da je Dubrovnik prkno za Budvu...

a i ne samo to... gledao sam neke prospekte, imaju dosta finih hotelica u prirodi sa super uredjenim apartmanima... dusu dali za malo 8-martske romantike...


Budva ne može ni da prismrdi Dubrovniku. Celo crnogorsko primorje je za mene jedno veliko govno :) počev od same kulture i usluge koja je jedna veeelika nula . . . crnogorci ne mogu ni da prismrde hrvatima u turizmu! Pa jbt kad odem na letovanje u hrvatsku Hrvati mi ljube dupe, dok u CG imam osećaj da jedva čekaju da odem.


Mozda zavisi od toga kako ko ide...

Posto ja jedrim onda na kopnu budem iskljucivo zbog klope i provoda... i tu sam se razocarao u hrvatsku... puna mi je kapa cipola sa kuhanim krompirom i blitvom koji su u najboljem slucaju uljepsani sa kojom skoljkicom :roll: i za to bi da uzmu jednu mjesecnu platu konobara koji jadnice treba da se razguli da bi usluzio.... a ne daj ti boze naruciti pizzu.. fuj... cim me vide da pristajem sa brodom trce razdragani i "sprehaju" samnom na engleskom... pa im uvijek treba dvije minute da skontaju da im ja odgovaram na nasem... onda se smrknu, zabrinu, kontaju - nema od ovoga kinte... :lol:

sve u svemu gladni su para a nemaju sta da ponude...

Jedino sam u nekim konobama po Istri mogao kao covjek da se osjecam, ali Istriani su sasvim druga prica... ono nije Hrvatska...

U crnoj gori sam barem kao covjek jeo, u svakom restoranu imaju i bolji izbor i uslugu nego u hrvatskoj... ne nastupaju kao gladnici koji samo hoce da izmuzu novac od covjeka i da usput ustede maximalno...a najvise mi se svidjelo sto je grad pun ljudi dan-noc... Ludnica...
A o moru da i ne govorim... fantasticni pejsazi...

Hrvatska je za penzionere koji vole da se izvale na plazi i brckaju nogice...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 14:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
Ma Istra objasnjava.

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 14:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2007, 14:39
Postovi: 1619
Lokacija: BL-NS i tako u nedogled....
istra je P R E D I V N A !!! Bila u septembru na medenom mesecu u Rovinju, turizam na nivou!!! LČjudi se baš pobrinu da dođeš opet!

_________________
I am my alter ego,
I am subconsciously,
In depth but also shallow,
Or somewhere in between.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs