banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 07 Jun 2024, 04:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 548 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 28  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Jul 2011, 20:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Nisam ja al su stara i sestra prošle godine u HN i BU išle kažu njesra ko i prije.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2011, 21:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Што смо постали господа мајко мила :roll:
Годинама летујем у Херцег Новом, сестра има стан тамо и сваке године ми буде екстра, не идем тамо на иживљавање нити да ме неко тетоши и носа на рукама већ на одмор. Једем где ја хоћу или евентуално у самопослузи узмем нешто од намирница па нам спремим сама. Никад нисам имала никакву непријатност да не кажем да је било "срање" и сл.
Па овде ме трговац забије у пм јер је тај дан нервозан а камоли неће тамо где људи раде ко коњи у сезони да се обезбеде за остатак године. Треба водити рачуна о госту, све то стоји али мајку му јел' треба да ти из гузице неко вири јер си му оставио пар еура... Ма дај...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2011, 08:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3230
Lokacija: Banja Luka
=D>


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2011, 08:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2002, 17:16
Postovi: 2344
Lokacija: Moskva
Nicole je napisao:
Што смо постали господа мајко мила :roll:
Годинама летујем у Херцег Новом, сестра има стан тамо и сваке године ми буде екстра, не идем тамо на иживљавање нити да ме неко тетоши и носа на рукама већ на одмор. Једем где ја хоћу или евентуално у самопослузи узмем нешто од намирница па нам спремим сама. Никад нисам имала никакву непријатност да не кажем да је било "срање" и сл.
Па овде ме трговац забије у пм јер је тај дан нервозан а камоли неће тамо где људи раде ко коњи у сезони да се обезбеде за остатак године. Треба водити рачуна о госту, све то стоји али мајку му јел' треба да ти из гузице неко вири јер си му оставио пар еура... Ма дај...


Ма све то што ти написа стоји, ал под условом да смо сви осуђени да летујемо баш у ЦГ, ал пошто нам је читав свијет на длану, онда морају мало и те љенчуге да се прилагођавају. Услуга им је иста већ 100 година. А цијене само преписали из ДМ у ЕУ, па неће моћи тако. Свако ко оде у Турску или Египат гдје госту заносе муда у кривини неће никад више ни помислити да иде у ЦГ. Имате Бугарску у којој је услуга слична као у ЦГ а цијене су све за 50% јефтиније.

_________________
I don't like it's job !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2011, 20:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2740
Lokacija: BN (Serbian Republic)
Evo moja iskustva iz prve ruke, vratio sam se iz Sutomora prije 7 dana.
Bilo je extra..Smjestaj sam placao uzeo apartman trosoban koji je prosle godine napravljen i bio je 20 eura za 3 osobe.
Znaci sve imas odvojeno, kuhinja, kupatilo, klima, nije bilo tv-a u sobi ali dole ne ides da gledas tv.
Smjestaj je vila smilja i mozes ih naci na FB da vidis kakva im je smjestaj.
Sto se tice cijena namjernica sve je jeftinije nego ovde kod mene u BN...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2011, 20:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2002, 17:16
Postovi: 2344
Lokacija: Moskva
lakisat je napisao:
Sto se tice cijena namjernica sve je jeftinije nego ovde kod mene u BN...


Које су то намирнице јефтиније у ЦГ него у БН?
Купус?!?!?! :D :D

_________________
I don't like it's job !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2011, 20:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
Ma meni je CG kao drzava smijesna, to prvo, a kao drugo ne pada mi na pamet da idem dole, prvo vozis se 8+ sati i to ako imas srece, a drugo sve ti zivo naplacuju, ulaz u drzavu pod firmom eko taksa je nasmijesni vid zarade u poslednjih 20 godina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2011, 09:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5945
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Sinny je napisao:
lakisat je napisao:
Sto se tice cijena namjernica sve je jeftinije nego ovde kod mene u BN...


Које су то намирнице јефтиније у ЦГ него у БН?
Купус?!?!?! :D :D

Meso

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2011, 09:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36436
Ima li sta bitnije? ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2011, 09:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Ako već driješim kesu, onda hoću da mi je po volji a ne da udovoljavam njemu pa taman bilo i skuplje. U HR nas ne vole, al bar oblijeće oko tebe za euro koji mu ostavljaš....u Budvi me je iznenadila scena kad smo ja i drug došli u kafić i zovemo konobara da donese dva piva a on nama: Eno ti frižider uzmi sam, gužva mi je sad....dobro pa nisam tražio kafu :roll:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2011, 09:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2002, 17:16
Postovi: 2344
Lokacija: Moskva
Мени у Игалу у ресторану Кастел (ако се добро сјећам назива) умјесто евра враћа БХ марке и онда се прави блесав, типа откуд мени страни новац у џепу. :D :D :D
А што се тиче услуге то је за не повјеровати. Ајд кад је гужва, ал скоро да никог осим нас није ни било па смо опет чекали и чекали.

А што се тиче цијена, не знам ово за месо, 2005. године само је један производ био јефтинији у Игалу а то је ВРАНАЦ!!!!! Мислим не може се ни очекивати да цијене на мору буду мање од оних код нас, ал се мора знати разлика у услузи кад ти наплаћује 1 или 5 евра за пиће.

_________________
I don't like it's job !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2011, 12:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
mislim super su oni meni i sve to al hvala i dovidjenja ... zadnji put sam bio u Petrovcu u hotelu 4 juli prije jedno 5 godina i otada sam im rampu dao ...
Sve je dole ok sem jedne stvari .... njih kao da je neko natjerao da se bave s tim turizmom pa im sve to tesko pada ..... dzaba ti nesto radit ako ne volis to sto radis ...
mislim da me pogresno ne razumijete nisu ni hrvati nista bolji mozda malo, a mi srbi da imamo more vjerovatno bi bili tu negdje :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2011, 12:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2002, 17:16
Postovi: 2344
Lokacija: Moskva
borke je napisao:
mislim super su oni meni i sve to al hvala i dovidjenja ... zadnji put sam bio u Petrovcu u hotelu 4 juli prije jedno 5 godina i otada sam im rampu dao ...
Sve je dole ok sem jedne stvari .... njih kao da je neko natjerao da se bave s tim turizmom pa im sve to tesko pada ..... dzaba ti nesto radit ako ne volis to sto radis ...
mislim da me pogresno ne razumijete nisu ni hrvati nista bolji mozda malo, a mi srbi da imamo more vjerovatno bi bili tu negdje :)


Управо тако!!!!
Зашто су Хрвати мало "бољи"? Па зато што њима странци долазе већ дуго и једноставно их приморавају да држе неки ниво услуге. А Црногорци навикли да има долази Србија и Босна и боли их уво за све. Те 2005. године осим на Светом Стефану нигдје нисмо видјели натпис на руском језику, а сад је доле руски језик број 1. Само 6 година прошло.
Шта ће Црногорце да натјера да мијењају начин размишљања и рада? Па продали су скоро све, ускоро ће морати да се запошљавају код нових власника и да раде како други командују. До тада далеко им лијепа кућа.

_________________
I don't like it's job !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2011, 13:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5341
Lokacija: Wien, Österreich
Sinny je napisao:
Мени у Игалу у ресторану Кастел (ако се добро сјећам назива) умјесто евра враћа БХ марке и онда се прави блесав, типа откуд мени страни новац у џепу. :D :D :D
А што се тиче услуге то је за не повјеровати. Ајд кад је гужва, ал скоро да никог осим нас није ни било па смо опет чекали и чекали.

А што се тиче цијена, не знам ово за месо, 2005. године само је један производ био јефтинији у Игалу а то је ВРАНАЦ!!!!! Мислим не може се ни очекивати да цијене на мору буду мање од оних код нас, ал се мора знати разлика у услузи кад ти наплаћује 1 или 5 евра за пиће.

Mislim da to drzi jedan Banjalucanin, bili smo tamo zadnju noc na ekskurziji.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2011, 13:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2002, 17:16
Postovi: 2344
Lokacija: Moskva
laoce je napisao:
Mislim da to drzi jedan Banjalucanin, bili smo tamo zadnju noc na ekskurziji.


Да да, и чини ми се и да је већина особља из БЛ.

_________________
I don't like it's job !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2011, 14:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2740
Lokacija: BN (Serbian Republic)
Sinny je napisao:
lakisat je napisao:
Sto se tice cijena namjernica sve je jeftinije nego ovde kod mene u BN...


Које су то намирнице јефтиније у ЦГ него у БН?
Купус?!?!?! :D :D


sve je jeftinije nego ovde...Znaci nista nisam nasao skuplje nego ovde.
Ne samo namjernice vec i pice je jftinije, npr. kola ima je 1.10 eura kod mene je 2.40 KM, voda ima je 1.5 l 50 centi kod mene 1 KM, sladoled toceni 40 centi kod mene 1 KM i da ne nabrajam vise...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2011, 15:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
nepokoreni je napisao:
Ako već driješim kesu, onda hoću da mi je po volji a ne da udovoljavam njemu pa taman bilo i skuplje. U HR nas ne vole, al bar oblijeće oko tebe za euro koji mu ostavljaš....u Budvi me je iznenadila scena kad smo ja i drug došli u kafić i zovemo konobara da donese dva piva a on nama: Eno ti frižider uzmi sam, gužva mi je sad....dobro pa nisam tražio kafu :roll:


Sto niste covjeku pomogli, usluzili par gostiju da ga rasteretite? Banjalucki snobovi jedni.

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2011, 15:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Sinny je napisao:
laoce je napisao:
Mislim da to drzi jedan Banjalucanin, bili smo tamo zadnju noc na ekskurziji.

Да да, и чини ми се и да је већина особља из БЛ.

Dr.Prtina, svojevremeno trenirao Cepelin, rukometni klub :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2011, 01:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Evo vratio sam se večeras sa ljetovanja u CG. Bio sam sa dva druga i otišli smo na blef pa gdje završimo i na kraju smo završili u Meljinama pored Herceg Novog. Na svu sreću sve je prošlo u najboljem redu i veoma sam zadovoljan. Cijene nisu uopšte veće nego što su u Banjoj Luci i našli smo sobe za relativno malenu cijenu. More je bilo odlično i sve je bilo veoma čisto osim dana prije kojeg je padala kiša pa se kasnije pojavilo dosta smeća. Što se tiče ljubaznosti nismo uopšte naišli na neke neugodnosti i sve je bilo u najboljem redu. U kafićima konobari su realno isti kao i kod nas, nadrkani ili samo ćute što meni ne smeta uopšte jer sam navikao na to kući. Prodavci su isto tako normalni potpuno i ništa drugačiji nego kod nas. Sve u svemu fino provedenih sedam dana u Crnoj Gori...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2011, 12:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Jul 2011, 09:20
Postovi: 55
Lokacija: Banja Luka
Moje pozitivno iskustvo prije par godina .... :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=tzWGoO4dujw


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 548 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 28  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs