banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 19:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Ima li u B.L. dovoljno kvalitetnih butika?
da 22%  22%  [ 6 ]
ne 44%  44%  [ 12 ]
to me ne zanima 33%  33%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 27
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2004, 18:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1310
Lokacija: Wien, Österreich
to me ne zanima.... ali mislim da nema...

btw kome trebaju butici sa kvalitetnom robom??? kad narod nema para... bar ja nema para da kupujem kvalitetne stvari.... uglavnom gledam odnos cijena kvalitet i najcesce odluka padne na nizu cijenu...

a takodje mislim da je jedina razlika u kvalitetnoj i nekvalitetnoj odjeci u cijeni!...
npr. u butiku terra nova(jel se tako pise?) je sad za novogodisnje praznike bilo snizenje 50%... pa su neke majce koje su prodavane po 45KM prodavane i po 15KM... neznam koliko je to tacno.. ali tako sam cuo....
e sad... postavlja se pitanje koliko taj gazda ima zarade od te majice kad moze cak da je prodaje i za 15KM... znaci min 30KM... sto je 200% od nabavne cijene...

kod "kvalitetne" robe najcesce je naskuplji natpis npr "terra nova" itd.

_________________
Pizzy sagt:
zlaja otiso u kurac
Pizzy sagt:
postao je umoran


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2004, 21:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
definiotivno nemaaaaaa!!!!!!!!!!

i ono sto ima i kao prodaje se nesto sto nije pijacharsko tipa: Markoni, Scorpion, Momento Moda, Tera Nova, Charapko..... je tacno da je iz Italije roba (kao sto cure u butiku stalno ponavljaju :roll: ), ali sa italijanske pijace, i tamo je 3 puta sve to jeftinije.... :roll: :roll:


drugi fazon je sto sva ta roba sto kobajagi ima markiran natpis je cista laz, jer markirana roba ima prave brojeve, deklaraciju, natpis koje ne otpadne nakon prvog pranja, i prepoznatljiv kvalitet materijala a kod nas je sve jedna tj. univerzalna velicina a etikete udaraju gazde butika ... :roll: :o

mnogo mi josh moramo da rastemo da bi imali kvalitet po tom pitanju....

recimo Zagreb, bash sam skoro dobila neke firmirane krpice 8) sto me automatski 'tjera' da odsada idem tamo u shoping i batalim Beograd )jer i Beograd me u zadnje vrijeme razocarava po tom pitanju... :roll: )jer je kvalitet super, nesto sto kod nas nema u svakom butiku, a cijene su tu i tamo, moze se naci pristupacnih a dobrih stvari...
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2004, 22:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
Terra Nova je u Italiji nepoznata marka ...

Marccone ima u BL radnju gdje sastavljaju cipele koje prodaje preko 100KM ...

_________________
Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2004, 23:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
Pa nema, ali sto se tice cijene kvalitetnije odjece naravno da cu ako je nesto dobro izdvojiti vise novca pa nositi znatno duze,a ne da mi se poslije prvog pranja od majice dugih rukava napravi majica kratkih rukava :roll:

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2004, 23:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2003, 23:21
Postovi: 391
Lokacija: Banjaluka
Citiraj:
i tamo je 3 puta sve to jeftinije....

E da je samo 3 puta , bilo bi super :lol: :lol: :wink: ....



Terra Nova je u Italiji nepoznata marka ...

ma ne samo u Italiiji, nema toga nigdje sem u Bosni i Srbiji!


Znam tacno kako ide lanac nabavke i svega oko toga, jer se neko meni blizak bavi time, recimo da je jedna od najboljih trgovackih radnji u gradu....a opet se sve kupuje u jednom centru u Napulju i Torinu, gdje roba stize sleperima i ljudi grabe sve ne gledajuci sta uzimaju, samo trazeci odredjenu boju :roll: , znajuci da je to garderoba "po poslednjoj modi" i da ce planuti ko` luda.. :lol: a o cijenama iste (citaj realne) da ne spominjem!

..a tek kakve cijene ima cassuci, rifle, levis, benetton-koje ne zasluzuje ponudjenim kvalitetom robe u poredjenju sa istim u nekim drugim zemljema. :x

_________________
Čovjek sniva, Bog određuje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jan 2004, 10:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Avg 2003, 10:10
Postovi: 1408
Lokacija: BL Republika Srpska
Ne,u Banjaluci ama bas nema kvalitetnih i dobrih butika

_________________
mi smo ta ekipa..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jan 2004, 14:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3230
Lokacija: Banja Luka
Pa, zavisi šta ko podrazumijeva pod kvalitetnom robom. Jednima je marka sinonim za kvalitet, dok drugi traže odjeću koja je od materijala bez felera, čvrstih šavova i odgovara njihovom stilu oblačenja.
Kefalo priča o cijeni koja je 200% viša od nabavne. Šta mene briga za koliko para i gdje je taj neko kupio komad odjeće ako to se to meni sviđa, dobro mi stoji i mogu bez žaljenja dati pare koje traži za to? Valjda gledam šta kupujem, pa mogu donekle odrediti vrijedi li dati tu cifru ili ne vrijedi?
Inače vidim da su ljudi baš opterećeni kupovinom garderobe. Ja nemam potrebu da idem u Zg ili Bg samo zbog odjeće. Sve što mi treba mogu naći ovdje, jer imam samo 2 pravila kod kupovine: da je jednostavno i da nije crveno. ;) :D
Moj problem sa markiranom garderobom je taj što se meni ništa u tim buticima ne sviđa. Evo, prije neki dan mi sestra priča da se u onom novom Levisu mogu naći dobre hlače za 100 maraka. Ja odem da vidim. Ljudi moji, pa to je katastrofa! Te hlače su sve neke kitnjaste, ružni modeli, ružna obrada itd. Za tih 100 maraka sam u Top Trendu kupila i hlače i jaknu, prezadovoljna sam time. Ali ljudima je bitno samo da je markirano, nek košta šta košta...
Što se obuće tiče, patike furam iste već 5 godina: crne Adidas-neuništive su. Cipele i čizme kupljene u Čarapku-odlične. Tamo kupujem i čarape i veš, nikakvih problema sa tim nisam imala, ljudi prodaju ono što trebam po meni prihvatljivim cijenama...


I tako ja razvezla... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jan 2004, 15:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
U principu me ne zanima, ali prodjem gospodskom svaki put kad dodjem. Bilo mi je drago kada sam ovo ljeto vidjela Beneton, Mexx i Co. medjutim kada sam usla :o Kvaliteta = 0 , cijene skuplje nego u Njemackoj. Ne znam da li vam je poznato da vece, poznatije firme ( L' Oreal ) imaju svoje fabrike po Madjarskoj, Bugarskoj.... i da se u tim fabrikama pravi roba koja se importira u istocne zemlje ?!? Isto tako je i sa talijanskim cipelama.
Oni koji me poznaju znaju da nisam pacenik "potpisane" garnaderobe ali da volim sklad i ljepotu oblacenja. Kao sto je najgora vec rekla, cemu dati 100 KM za jedne hlace kad mozes jos nesto za to kupiti :roll:
Sve u svemu, sto sam starija sve vise shvatam da smo postali zrtve TV medija i novina a la Cosmopolitan. Nemamo vise svoje stilove. Oblacimo se "uniformisano" ( 50% djevojaka su bile skoro isto obuceno).
Zar da kupim Pradine cipele za 200 EU po snizenju kada za te iste pare mogu kupiti dva para koznih udobnih cipela?!?
Ko je zadnji put pregledao ormar i ugledao nesto sto je obuceno jednom ili ni jednom? Meni se to desava redovno.... Tako da sam odlucila do marta STOP sa kupovinom :wink:

_________________
Ako ľelią - moľeą
Ako moľeą - znam da hoćeą
A ako hoćeą - ąta da ti radim
Sem da ti kaľem - ne udaraj me nisko...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jan 2004, 15:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
Volim dobre krpice i uvijek sam se voljela dobro obuci. Dok nisam sebi mogla priustiti skuplje krpice nisam ih nravano ni kupovala, ali odkada s vremena na vrijeme mogu uletjeti u manji trosak, zasto da ne ako se istinski zaljubim u neku stvar.
Glupo mi je za cipele potrositi puno para, ali preferiram talijanske , jer ih Talijani stavrno prave fenomenalno.
A Markoni je cista smijurija. Jednoj prijateljici je poslije kise otpao dzon na ravnim cipelama?! Totalno se odljepio!!!
Ili tipa Teranove gdje sve izgleda OK dok ne pipnes kvalitet pod rukama. Za dobar sako, dobre cipele, dobru tasnu mogu malo i zazmiriti pa potrpsiti malcice vise.
Nije pravilo ako platis vise markiranu robu da ce duze i da traje, ali sa boljim imenima imam vise srece da ce da traje nego sa robom sa pijace.

:angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jan 2004, 19:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
uospte ne patim od toga da li je markirano i da je skupo, i da je iz odredjenog butika i psolednji krik mode(tj. ono sto svi nose)....
naprotiv...vishe sam za KVALITETET, UDOBNOST, PRILAGODJENOST, I DA JE U DUHU TRENDA MANJE -VISHE....

no problem je sto su kod nas butici kobajagi markirani, a u ustini nisu ni izbliza...

jer uvijek sam za to da kad kupijem nesto sto mi se svidja da znamd a je to kvalitetno , iako je skuplje, ali da je dobro a ne da neki gazda butika u svojoj garazi lijepi etikete i firmira... :o to vidjam svaki dan par metara od sebe :roll: i da ja placam onda porez na budale a to uopste ne vrijedi toliko...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jan 2004, 00:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:46
Postovi: 162
Lokacija: Banjaluka
ja ne znam kako vi, ali meni su butici Van Gogh, prilicno kvalitetni, isto vazi i za Benetton...
da su skupi to stoji, ali rijec je o kvalitetnoj robi
kad skontam, kupim ti ja jedne hlace u zenitu, ala top trend, i istog ljeta mi se poderu na dva nevjerovatna mjesta...
onda prokontam da imam jedne hlace iz gas-a i da mi traju vec trecu godinu, a kad ih vidis ne bi skonto uopste...
beba kids, ne znam da li iko zna, ali majce su tamo tako kvalitetne, a ima ih svih velicina, uz to su slatke i originalne, a pri tom nisu ni skupe...
sto se tice obuce, e tu stvarno manjkamo, marcone ne vrijedi ni komentarisati, a ni terranovu, tako da, najbolje je rjesenje u obicnim pamucnim stvarima, po koje hlace malo skuplje, ali traju ti dugo, tako da je isplatnije...bar se meni tako pokazalo i naravno, butici sportske opreme su stvarno kvalitetni, patike i ne toliko, ali moze se naci, meni mogu trajati dvije godine, a trenerke i silni duksevi zaista dobro izgledaju
to je moje misljenje o par butika koji mogu zadovoljiti potrebe, zahtjevaju izvjesnu sumu novca, ali se isplati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jan 2004, 03:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
Ono u Benettonu nije vidjelo originiala, niiiiii mirisalo. Nabavne cijene one robe su nevjerovatno niske, jer da su regularne prodajne bi bile bar 2 puta skuplje.

_________________
Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jan 2004, 14:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
misko cijene u benettonu su skoro identicne cijenama u njemackoj :wink:
mada ni benetton nije sto je nekad bio. Kupila sam lijep dzemper koji se poslije pranja - normalnog - skupio kao za mladju sestru. E ovdje je barem moguce vratiti kupljenu robu :wink:

Neko spomenu Gas-ove stvari.

Prije tri god. sam uletila i na brzinu kupila jaknu koja mi se svidjela onako " na oko". Nosila sam ju citavu jednu sezonu dok nije popucala na rukavu :o . Cijena nije bila ni malo povoljna :evil:

Ne vjerujem u markirane krpice u Bl i . :lol:

P.S. davne 98.god sam kupila cipele u markoniju. Necete vjerovati al i dan danas su kao nove :wink:

_________________
Ako ľelią - moľeą
Ako moľeą - znam da hoćeą
A ako hoćeą - ąta da ti radim
Sem da ti kaľem - ne udaraj me nisko...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jan 2004, 14:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
SVi znamo i za Scorpion u gradu i kako su im cijene i te kako visoke za pojedine proizvode.
Kupim ja tamo jednu kosulju kratkih rukavcica na koju sma totalno bila odljepila - u mom stilu - za 55 KM prije tri godine i nadjem u prodavnici u Turskoj koja se zove Koton - bas tu istu koslju koja je bila oko 20KM.

Svi oni kao navodno kupuju robu u Italiji, a sve je to Made in Turkey. :-(

Doduse moje cizmice iz OLIP-a traju vec trecu godinu i ja ih obozavam, te sam ove godine kupila iste samo u drugoj boji. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jan 2004, 15:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
indijanka je napisao:
misko cijene u benettonu su skoro identicne cijenama u njemackoj :wink:


ovde su vishe, bar onako, preko izloga... nisam ulazio.
Samo znam kolike su nabavne cijene BL Benettona i kolika je marza i recimo da je oko 200%

_________________
Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jan 2004, 21:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2003, 23:21
Postovi: 391
Lokacija: Banjaluka
Citiraj:
indijanka je napisao/la:
misko cijene u benettonu su skoro identicne cijenama u njemackoj


..da ali kvalitet ni slican, kad se poredi samo sa Benettonom u Turskoj, da ne spominjem Njemacku! :x :wink:


Citiraj:
Svi oni kao navodno kupuju robu u Italiji, a sve je to Made in Turkey

..u Scorpionu je 100% iz Italije...ali odakle..ako vam kazem..moracu vas ubiti sve :lol: :roll:


Citiraj:
P.S. davne 98.god sam kupila cipele u markoniju. Necete vjerovati al i dan danas su kao nove


..ti si imala srece, a ja sam recimo isto kupila cizmice i platila ih 220 KM cini mi se, sa pravom na reklamaciju od mjesec dana, ciji su period prezivjele , ali nakon mjesec i 3 dana im je pukao djon na pola.. :cry: :cry: i zavrsile su svoje :-?
Bilo je jos takvih slucajava, tako da Marconi zaobilazim.. :wink:

_________________
Čovjek sniva, Bog određuje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jan 2004, 23:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
profesorica je napisao:
..u Scorpionu je 100% iz Italije...ali odakle..ako vam kazem..moracu vas ubiti sve :lol: :roll:


ma italiano jacapi :D


Citiraj:
..Bilo je jos takvih slucajava, tako da Marconi zaobilazim.. :wink:



kupih sandale sa doslovno 3 uska kaischica prije 2 godine u pomenutom butiku... platila 120 KM (za ta 3 kaisha punooo :D ), ali svidjaju mi se pa moralo se :wink: iako sam promijenila kozu na djonu, tj. tabanu , jer se odlijepila , nijedan kasih se nije pomjerio niti odlijepio...

mada u BG u knez mihajlovoj su te iste cipele kao kod nasu u marconiju jeftinije za 20-30 posto, a da ne pricam po drugim trznim centrima....
tako da tamo zaobilazim jer pokusavam da sto manje placam i taj dodani porez na budale :roll:

ja sam bila na vele pijacama u Bih , u Srbiji , pa cak i Bugarskoj, i vozila se 15 sati vozom sa ljudima koji kupuju robu u Turskoj (Istambulu), cak na granici pomagala prenos iste 8) :lol: (cisto ono drugarski lol) i dovoze tu robu na nasha prostore, sva ta roba zavrshi u nekom butiku najmanje 3 puta skuplja, tako sto upale par neonki iznad, poshpricaju praha na izlog,ukomponuju u jednu ili 2 boje i svi lete ko sumanuti ..vidju vidju :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jan 2004, 00:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
kefalo je napisao:
to me ne zanima.... ali mislim da nema...


npr. u butiku terra nova(jel se tako pise?) je sad za novogodisnje praznike bilo snizenje 50%... pa su neke majce koje su prodavane po 45KM prodavane i po 15KM... neznam koliko je to tacno.. ali tako sam cuo....
e sad... postavlja se pitanje koliko taj gazda ima zarade od te majice kad moze cak da je prodaje i za 15KM... znaci min 30KM... sto je 200% od nabavne cijene...

kod "kvalitetne" robe najcesce je naskuplji natpis npr "terra nova" itd.



ne računa se to tako.
na kraju sezone profit gledaš po cijeni sve nabave i zaradi do tada prodane robe, bez obzira na maržu (za koju ne sumljam da je bezobrazna) ono što se proda na rasprodaji je ide u čisti profit pa i ako se prodaje po cijeni nižoj od nabavne, jer je i to bolje nego zaliha prošlo-sezonske robe. još kad dio robe prodate po normalnoj cijeni prikažeš kao da je otišla na rasprodaji uštediš i na porezu, pošto on ide na %.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2004, 22:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Jan 2004, 00:16
Postovi: 39
u bl je izbor garderobe stvarno ocajan...

nervira me cinjenica da se 80% zenske populacije oblaci isto (evo samo primjer ove zime: ko nema roze, tj. zuto u garderobi ili karirani minic?). razumjem ja to je u modi i td. ali cemu kupovina garderobe koju ces obuci 3-4 puta? i sto je jos gore primjecujem da kad se sretnu dvije 'zenke' kamuflirane u isto ili slicno krzno u stanju su se 'prziti' pogledima dokle god su jedna drugoj na vidiku, pri tome mjerkajuci ima li jos koja slicno perje :wink: ...
trci se za orginalnocu al u pogresnom pravcu. mjera vise nije kako ti nesto stoji vec gdje je kupljeno, i da se ne lazemo, kome je svejedno reci da je nesto kupio u terra novi ili slicnu stvar nasao na pijaci? apsolutno ne spadam u osobe koje ganjaju prestiz, ali iskreno, ako se nadjem u odredjenom drustvu sigurno se necu hvaliti kako sam neke krpice dobila jeftino uz cjenjaknje na jacapi :wink: ...

sto se tice mog nacina snabdjevanja perjem nasla sam neki kompromis. naime, jedan dio garderobe sijem (vec par godina idem kod iste krojacice koja je odlicna), tako dobijem prozivod kojim sam 100% zadovoljna, po mojoj mjeri i ukusu, plus unikat 8) ... sto se obuce tice vjerujem samo sportskoj koju kupujem u prodavnicama. sto se ostalih modela tice i tu sam pocela posjecivati obucara, tako da i tu mogu dobiti proizvod po zelji :) ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2004, 22:50 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Jan 2004, 00:16
Postovi: 39
u bl je izbor garderobe stvarno ocajan...

nervira me cinjenica da se 80% zenske populacije oblaci isto (evo samo primjer ove zime: ko nema roze, tj. zuto u garderobi ili karirani minic?). razumjem ja to je u modi i td. ali cemu kupovina garderobe koju ces obuci 3-4 puta? i sto je jos gore primjecujem da kad se sretnu dvije 'zenke' kamuflirane u isto ili slicno krzno u stanju su se 'prziti' pogledima dokle god su jedna drugoj na vidiku, pri tome mjerkajuci ima li jos koja slicno perje :wink: ...
trci se za orginalnocu al u pogresnom pravcu. mjera vise nije kako ti nesto stoji vec gdje je kupljeno, i da se ne lazemo, kome je svejedno reci da je nesto kupio u terra novi ili slicnu stvar nasao na pijaci? apsolutno ne spadam u osobe koje ganjaju prestiz, ali iskreno, ako se nadjem u odredjenom drustvu sigurno se necu hvaliti kako sam neke krpice dobila jeftino uz cjenjaknje na jacapi :wink: ...

sto se tice mog nacina snabdjevanja perjem nasla sam neki kompromis. naime, jedan dio garderobe sijem (vec par godina idem kod iste krojacice koja je odlicna), tako dobijem prozivod kojim sam 100% zadovoljna, po mojoj mjeri i ukusu, plus unikat 8) ... sto se obuce tice vjerujem samo sportskoj koju kupujem u prodavnicama. sto se ostalih modela tice i tu sam pocela posjecivati obucara, tako da i tu mogu dobiti proizvod po zelji :) ...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs