banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 78 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jul 2015, 22:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Ima li ko da namjesta ostale prsljenove lako je za prvi...

Eric...ostavi pare u dzepu....nema Apeiron u Budzaku


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2015, 22:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Nedavno su ti stručnjaci gostovali u nekoj tv emisiji (moguće da je baš na obn što se pominje prije par poruka). Jedno od njih reče kako doktori u bolnicana nemaju pojma, samo se uhvate raznih laboratorijskih testiranja i snimanja kojekakvim skenerima.
Eto oni znaju sve srediti sa par zahvata na kičmi, ostalo je glupost.
Neko ko se predstavlja kao medicinski radnik nikad na taj način neće podcijeniti kolege koji su bar 30 godina potrošili da budu to što jesu. Oni ni govore koju školu su završili, ali mogu po svima ostalima da pljuju bez izuzetaka.

Da se razumijemo i ja nemam dobra iskustva sa nekim ljekarima, ali da pišam po cijelom sistemu i kažem kako nemaju pojma stvarno trebam biti ili neka zajebana faca sa zavidnim rezultatima ili potpuni idiot.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 07:44 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Mora biti ovo drugo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 08:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
_Krol_ je napisao:
Ima li ko da namjesta ostale prsljenove lako je za prvi...

Eric...ostavi pare u dzepu....nema Apeiron u Budzaku


Onda nije Aperion, ali ne znam kako se zove.
Kraj one kafane, na semaforu, tj proširenju za bus...La Terrazza ili kako već?
Namještanje atlasa je nadriljekarstvo.
Djevojka mi je bila kod nekog drugog lika i za 350KM joj je vratio tijelo i nogice u normalu, obzirom da je bila asimterična, tj da su joj noga i rame samo jedne strane bili donji za 1,5-2cm.
Mada, kad sam pročitao da je znalo biti trajno paralizovanih ili smrtnih slučajeva - nije bilo svejedno :D

Otići ću, pa šta bude.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 08:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
_Krol_ je napisao:
Ima li ko da namjesta ostale prsljenove lako je za prvi


Čuo sam za nekog čiču u Podgradcima koji namiješta sve živo. Ako treba mogu da pitam Kuma gdje se tačno nalazi.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 09:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Taj čiča je u stvari poštar Gligić iz Trebovljana, selo između Gradiške i Podgradaca...
Lično nisam išao, ali znam ih dosta koji jesu, dobar je za namještanje ruku, nogu, zglobova, itd, e sad pršljenovi su po meni za ne igrati se, mada i to radi... uglavnom je gužva kod njega...treba se najaviti...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 11:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2010, 21:17
Postovi: 240
Kao i ostale prevare, i ova se oslanja na ljudsku pohlepu i lijenost i ocekivanje magicnog lijeka preko noci, za nesto sto nema brzog ili potpunog rjesenja.

Capsiplex kapsule, svaka zamijenjuje 25 min trcanja. Magicni pojas za topljenje sala oko struka, magicni elektro stimulator misica od kojeg gubite salo a dobijate izvajano misicavo tijelo... Svaka solucija je "bez da mrdnete prstom samo dajte pare", sto je idealno za danasnji sedentarni stil zivota - hljeba bez motike. Tako i ova magicna metoda rjesava migrene, slab vid, bolove u ledjima, vrtoglavice, aritmiju, sidu, rak...
Naci tijelo koje nije asimetricno je gotovo pa nemoguce. Fizioloski (dakle ne patoloski - bolesno), jedna strana tijela je blago snaznija, jedno rame je uvijek blago spusteno, a naci dvije noge identicne duzine je premija.
Pretpostavljam da je ista osoba mjerila te nige i ramena, "prije i magicno poslije", a veoma je lako izmanipulisati osobu i dovesti joj tijelo u polozaj koji tebi odgovara, da dokazes svoju polaznu i zavrsnu tvrdnju.

Kolilo je priznata i rasirena ova metoda namjestanja atlasa, govori podatak da za sve ove godine, nijedan zvanicni medicinski zurnal nije objavio istrazivanje sa ucincima AP i opravdanoscu iste metode. Iole razumnoj osobi je ovo dovoljno, a istinitost moze lako provjeriti putem globalnih pretrazivaca i pretrazivaca publikacija.

Malo potrazite losa iskustva, mnogi su zbog ovih nadriljekarskih metoda imali nesnosljive glavobolje, vrtoglavice, mucnine, nedjeljama nakon ovog zahvata, tako da bacene pare nisu jedino sto profilaksa moze da vam donese.

Bolove u ramenima, vratu i gornjem dijelu kicme, nastale atrofijom misica, kifozom i ostalim poremecajima kicmenog stuba, rjesava jedino korektivna fizioterapija i redovno vjezbanje cijelog tijela, sa vjezbama opterecenja.

Jedino cega ce vas ova metoda rjesiti jeste tih 350 maraka. 21. je vijek, pismeni smo, u carobni napitak i aladinovu lampu jos samo djeca vjeruju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 11:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
despot777 je napisao:
Taj čiča je u stvari poštar Gligić iz Trebovljana, selo između Gradiške i Podgradaca...
Lično nisam išao, ali znam ih dosta koji jesu, dobar je za namještanje ruku, nogu, zglobova, itd, e sad pršljenovi su po meni za ne igrati se, mada i to radi... uglavnom je gužva kod njega...treba se najaviti...

Bio sam nekoliko puta...jebo ti njega zakazuje samo 25. u mjesecu....bog ne moze dobiti telefonom na taj dan


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 11:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
ništa, onda ga vataj kod Peždera u roštiljnici gdje odsjeda ujutro (Podgradci) pa zakazuj :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 12:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Bio sam ja kod Poštara.
Ne koristi silu, samo masaža i vjerovatno bi to bilo korisno - da možeš ići svake sedmice ili dvije.
Krol je dobro rekao, trebaš zvati, pa dogovoriti termin, a nikako se ne može dobiti.
Uglavnom, dobio sam dobar prijedlog - u podrum Poliklinike, uslikati vrat, da se vidi atlas, dobiti sugestiju od doktora, a ne nadridoktora, pa šta bude.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 15:24 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Svakako trebaš slikati vratnu kičmu jer ne mora samo atlas biti problem- ima još pršljenova u vratu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 15:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
_Krol_ je napisao:
despot777 je napisao:
Taj čiča je u stvari poštar Gligić iz Trebovljana, selo između Gradiške i Podgradaca...
Lično nisam išao, ali znam ih dosta koji jesu, dobar je za namještanje ruku, nogu, zglobova, itd, e sad pršljenovi su po meni za ne igrati se, mada i to radi... uglavnom je gužva kod njega...treba se najaviti...

Bio sam nekoliko puta...jebo ti njega zakazuje samo 25. u mjesecu....bog ne moze dobiti telefonom na taj dan


Tolika celava glava, toliki crni dzip sa onolikom smotanom cijevurom... I on zove telefonom za termin :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 16:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
eric_cartman je napisao:
_Krol_ je napisao:
Ima li ko da namjesta ostale prsljenove lako je za prvi...

Eric...ostavi pare u dzepu....nema Apeiron u Budzaku


Onda nije Aperion, ali ne znam kako se zove.
Kraj one kafane, na semaforu, tj proširenju za bus...La Terrazza ili kako već?
Namještanje atlasa je nadriljekarstvo.
Djevojka mi je bila kod nekog drugog lika i za 350KM joj je vratio tijelo i nogice u normalu, obzirom da je bila asimterična, tj da su joj noga i rame samo jedne strane bili donji za 1,5-2cm.
Mada, kad sam pročitao da je znalo biti trajno paralizovanih ili smrtnih slučajeva - nije bilo svejedno :D

Otići ću, pa šta bude.



Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 17:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
_Krol_ je napisao:

Eric...ostavi pare u dzepu....nema Apeiron u Budzaku



Njemu je jeftinije namjestanje da skupi 50 maraka (i muda) pa dodje do Dervente :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 19:56 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Spoiler:
Slika

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 20:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
:lol: :lol: :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2015, 22:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
_зока je napisao:
Spoiler:
Slika

Ode atlas u 3 pm. :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2015, 09:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
shakal je napisao:
_Krol_ je napisao:

Eric...ostavi pare u dzepu....nema Apeiron u Budzaku



Njemu je jeftinije namjestanje da skupi 50 maraka (i muda) pa dodje do Dervente :)


Ostavio sam ti podatke onomad, zdoPi.
Foča, Bugojno, Mostar, Sarajevo dolaze u obzir - samo te nema u Banja Luci.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 78 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs