banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1780 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 89  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Maj 2010, 22:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
ajkula je napisao:
Red cokolade je red od 100 grama a moze i od 400 :oops: Meni da se rijesiti slatkisa bila bih kao violina :oops:

Sad ću se ja folirati: juče sam dvije kockice crne čokolade umakala u voćni čaj. :D Napredujem, napredujem! :lol:
Ja sam u zadnjih godinu dana nabacila 5 kg, uglavnom zbog manjka fizičke aktivnosti, tako da moram poraditi i na tome, a ljenčuga neviđena... :(

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2010, 22:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
Cuj cokoladica jednom u 7 dana i to umjesto obroka :evil:
Ja pojedem cokoladicu iza obroka i nakon nekog drugog slatkisa , ako isti slucajno ne sadrzi kakao, a i ako sadrzi, svejedno je stucem.Bez slatkog si ne bi mogao zamisliti period dana nakon obroka.
Nikad se nisam tako ekstremno udebljao , ali jesam jednom 7,8 kila i to ne bi ni skontao da se nisam izvagao( debljam se ravnomjerno).Udebljao sam se iskljucivo zbog raznoranih grickalica, najvise kokica i kikirikija(ok, bilo je i par partija kad se pretjeralo s jelom i picem).
Nakon toga sam uradio jednu ekstremnu cetverodnevnudijetu(krompir - jogurt - jabuke-kuvano meso) i 2-3 sedmice jeo 2 umjesto 3 snite kruha po obroku(imam ih 2) i izbacio slatko nakon dorucka.Nista sport nista kretanje.Nakon toga sam ponovo bio na staroj tezini.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2010, 22:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Ok sve to, ali čini mi se da je ovdje riječ više o nekom zdravom sistemu ishrane, tj. kako najbolje iskoristiti namirnice koje unosiš. Mogla bih i ja da gladujem par sedmica, budem mršava, a vjerujem i da bi moja anemija bila jako sretna.

:lol: A gle mi avatara... tri gospodina jedu. TensSa, zaboravi, nema ništ' od ovoga. :lol:

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2010, 23:59 
Djeluje ok, sam ces znati da li ti odgovara taj rezim ishrane, ako gubis mast onda je ok, ali pazi da ne gubis misice jer oni jedini sagorijevaju salo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Maj 2010, 08:01 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
HugoLina je napisao:
Ima li ikakve logike da je chips zdravija grickalica od ostalih?
De nadji strucnjaka koji se potpisuje na taj tekst.


I meni to za čips nije bilo najjasnije.....Možda je i do prevoda....a kad dođem kući biće i ime autora teksta. :wink:

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2010, 10:01 
Citiraj:
:lol: A gle mi avatara... tri gospodina jedu. TensSa, zaboravi, nema ništ' od ovoga. :lol:

:lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Maj 2010, 10:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ja sam vizuelno smršala a na vagi ista kilaža :(
Znam, znam, salo i mišićna masa nemaju istu specifičnu težinu. :? Znači, nešto sam sj.....
I šta sad? Hoću na vagi da smršam :(

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2010, 10:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
Talija je napisao:
Ja sam vizuelno smršala a na vagi ista kilaža :(
Znam, znam, salo i mišićna masa nemaju istu specifičnu težinu. :? Znači, nešto sam sj.....
I šta sad? Hoću na vagi da smršam :(



Biće ti malo nezgodno da stojiš čitav mjesec na vagi, pogotovo kad treba da spavaš i to.

A, naučno je dokazano da vage lažu jer su po prirodi zla bića, treba vjerovati mami, babama, njima nikad nisi predeb'o...

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2010, 10:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
:lol: Da vjerujem babi, bila bih dvadesetak kila teža. A mama ne smije ništa reći, i ona je na režimu mršavljenja. 8)

Možda može izvoditi neke joga vježbe na vagi, ili je koristiti kao steper. :D Neka korist i od nje, pu mam... em...

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2010, 11:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Izbaciti zlo iz kuce, pod hitno :D

Meni bi ovaj Tensin rezim bio preradikalan ili mi samo tako djeluje a i slatkisi su mi bolna tacka :oops: A valjalo bi do ljeta jedno 5 kila skinuti :oops:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2010, 12:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Popokatepetl je napisao:
Biće ti malo nezgodno da stojiš čitav mjesec na vagi, pogotovo kad treba da spavaš i to.


Hvala za seriju trbušnjaka :D

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2010, 14:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
ajkula je napisao:
Izbaciti zlo iz kuce, pod hitno :D

Meni bi ovaj Tensin rezim bio preradikalan ili mi samo tako djeluje a i slatkisi su mi bolna tacka :oops: A valjalo bi do ljeta jedno 5 kila skinuti :oops:

Meni se čini da bi mi odgovarao skroz, vjerovatno i zbog toga što mi je pritisak niži, pa mi odgovara da češće jedem. Jedino je nezgodno uskladiti sa obavezama.. :/

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2010, 14:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Ja sam vec poceo da vrsim eksperimente.
Al' treba mi vremena da se adaptiram.
Navikao sam da odrostiljam ili potkotlicam vikend...
Tensa koliko piva smijemo popiti dnevno?
Moze li jedno majo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2010, 23:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
Popokatepetl je napisao:
safari je napisao:
Ja sam se ugojio u zadnje vreme i nikako da smrsam jbt. Imate li neki savet



Izbaci sva ogledala iz kuce i poradi na smislu za humor.

ajooooooooooj pala sam sa stolice :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2010, 14:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
ja dok nisam krenula na kurs od 8 do 14:30 tj. bila samo kuci bilo mi je puno lakse paziti na liniju ...manje sam jela. a sada katastrofa!! ugojila sam se vec 3kg..najsladje mi jesti navecer i onda nemam granice, kada mala zaspi a ja ufatim slobodu,i mogu sjesti napokon i odmoriti.. i onda bi nesto konkretno jela (naravno sto goji tipa pizza, spagete, znam da bi mogla komad piletine i salatu ali ne mogu to da jedem , eto jednostavno ne jede mi se :( ) i onda uz pc ili film grickanje, pa slatko a slatkisi me ubijaju, ne mogu ih izbaciti..cokoladice, keksici, pa jos kad moji donesu torte..ajoj muko moja

Recite KAKO DA IZGUBIM APETIT i kako se pokrenuti opet, tj. prebaciti na zdrav rezim ishrane? Jel ima nesto na prirodnoj bazi sto umanjuje apetit?

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2010, 16:38 
Pa neki sagorjevaci imaju tu funkciju, da smanje apetit, ali cini mi se da je to vi se u glavi nego sto si stvarno gladna...

Slatko ti dize secer u krvi, a kada opet padne ti si smorena i jos vise ti se trazi secer nego prije i tu se vrtis u krug...

Citiraj:
znam da bi mogla komad piletine i salatu ali ne mogu to da jedem , eto jednostavno ne jede mi se

Volim i ja pizzu i slicnu hranu, ali trpati se time svaki dan...hrani se 3 dana zdravo, a 4-ti sebi napravi oduska...ja recimo nedeljom se ozderem ko svinja, a ostale dane po planu koji sebi napravim...samo ja nemam problem sa slatkisima niti ista slicno, uopste mi se ne traze... :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2010, 17:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Volim i ja pizzu i slicnu hranu, ali trpati se time svaki dan...hrani se 3 dana zdravo, a 4-ti sebi napravi oduska


Ovo cu i ja potpisati.
Mnogo pomaze da psihicki izdrzis neki rigorozniji zeljeni rezim ishrane.
3-4-5 dana se necega pridrzavas, onda si sledeci dan (pa cak i dva) das oduska, pa nastavis.
Poslije nekog vremena se stice rutina i to sto se na pocetku cini kao tesko i odricanje kasnije bude sasvim normalno.
Ja, recimo, ne mogu da se pohvalim kao tensSa da mi se ne trazi slatko. Naprotiv, jeo bih ga i dan i noc. Al' ako si zacrtam nesto, onda ispostujem do kraja, pa se u tom danu 'prevare' prekinem sto pizzom, sto secerima u svim oblicima i velicinama :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2010, 17:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Breskvice, pokušaj da grickalice i slatkiše zamijeniš vodom. Ja kad dugo sjedim računarom imam potrebu stalno nešto da grickam, tj. ruka za nečim da potegne :)
Sad stalno držim pored sebe čašu vode i pijuckam pomalo i tako umjesto da sam pojeo jednu čokoladu za računarom, popijem 2 litre vode.

Nema ništa dok u glavi sama ne odlučiš šta ćeš jesti a šta ne. Snaga volje je čudo. Ja još bik, pa prirodno tvrdoglav :)

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2010, 17:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Ili čaj, bez šećera naravno. :) Neki voćni, ohlađen, i super. Ja se trudim da ispoštujem ovaj tensin režim ishrane, i ne ide mi loše. Nekad pretjeram s čokoladom, ali samo nekad. :D Omršavila sam 1 kg za dvije sedmice, je li to ok tensa? :D :D :D

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2010, 17:35 
To je odlicno, znaj da si izgubila masti, a ne vodurinu i misice kao u vecini dijeta...Ljudi uglavnom gube od 0,5 do max 2 kg sedmicno sa ovim nacinom....probaj da rotiras ugljene hidrate, jedan dan smanji, drugi dan malo povecaj...na taj nacin se organizam ne navikava na ishranu (nikako da taj dio nadogradim na ovaj tekst), tj bukvalno varas organizam i na taj nacin se moze drzati dijeta bukvalno dok ne istopis sve sa sebe. :)

Vjerovatno bi skinula i vise da ne pretjerujes sa cokoladom, ali ok, ne treba sebe tjerati do krajnosti...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1780 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 89  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs