banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 14:06 Danas je 24 Jun 2026, 14:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 1117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 52, 53, 54, 55, 56
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Jan 2024, 23:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10201
Potražnja novca je postojala i prije IS IZIS , kao što je postojala za vrijeme rada sistema. Tako da priča ne pije vode.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Jan 2024, 08:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3243
Lokacija: još mAlo i tU smo
Nema evidencije, nema ni para.
Sad kako je sve prešlo na elektronski, čisto sumnjam da je se sve ručno evidentiralo da bi se kasnije moglo unijetu u sistem i naplatiti od fonda.

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Jan 2024, 08:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Bio juče u hitnoj, ide sporo, al sve dokumentuju.
Na Paprikovcu ide elektronski sve.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Naše
PostPoslato: 10 Jan 2024, 09:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10201
Jesi dobro?


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Jan 2024, 09:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Nikad bolje :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Naše
PostPoslato: 10 Jan 2024, 11:25 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40517
Lokacija: Месечева икра
Kolica za "izvoz" pacijenata sa UKC. I to jedina koja smo našli. Bitno da Đajić ima za kotlićijade i večeri krajiške muzike.

Slika

Послато са 2209116AG помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Jan 2024, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2503
<Enter_name> je napisao:
Bio juče u hitnoj, ide sporo, al sve dokumentuju.
Na Paprikovcu ide elektronski sve.
Klinički nije ni prešao na IZIS, već je ostao na starom sistemu koji je povezan sa IZIS-om.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jan 2024, 07:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3669
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Rece mi drugar jedan da aziz nije hakovan nego ameri ukinuli dosta licenci zbog Dodika.

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jan 2024, 07:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6940
Pa kako onda objasnjavas da redakcija capital.ba danima pise o hakovaju i prodaji podataka korisnika na dark webu?


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jan 2024, 08:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16144
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
neizreverbiliziran je napisao:
Rece mi drugar jedan da aziz nije hakovan nego ameri ukinuli dosta licenci zbog Dodika.



https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-o ... /240114074

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jan 2024, 09:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9607
neizreverbiliziran je napisao:
Rece mi drugar jedan da aziz nije hakovan nego ameri ukinuli dosta licenci zbog Dodika.

Izgleda ucjena, za pare.
Citiraj:
Istakao je da se napad sastojao od nekoliko faza.

- Prvo se prvi vrši izviđanje sistema, zatim "infekcija" samog sistema i na kraju ucjena - rekao je on i istakao da IZIS od danas postepeno kreće sa radom.

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=540842


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Naše
PostPoslato: 15 Jan 2024, 14:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3190
wizzy_bl je napisao:
Pa kako onda objasnjavas da redakcija capital.ba danima pise o hakovaju i prodaji podataka korisnika na dark webu?


Nemam pojma ni o bazama ni o hakovanju al' znam da će Capital za 1000 maraka pisati šta ti duša poželi.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Naše
PostPoslato: 15 Jan 2024, 16:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6940
Naravno...zato i "pitam" :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2024, 09:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1747
Nego, nisam ulazio na IZIS na webu, ni na aplikaciju (Moj karton) bar godinu dana.
Sad pokušavam da se prijavim na aplikaciju i ne uspjevam. Hajde, rekoh, možda sam zaboravio šifru... Idem na tu stavku, unesem email za reset šifre i ništa se ne dešava.
Na webu, sajtu izis-a uopšte ne mogu pristupiti.

Ala su pa osposobili, svaka im čast. Mora da su osposobili samo dio koji je potreban za zdravstvene ustanove a ovaj dio za pacijejnte, nije ni bitan.

Je l' ko prijavljen na Moj Karton aplikaciji?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Naše
PostPoslato: 06 Jun 2024, 09:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2503
Sad provjerio na telefonu. Uđem u aplikaciji kao da sam prijavljen, ali nema ni jedan podatak dostupan u njoj.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2024, 09:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1747
Evo i ja dobih podršku IZIS-a u FZO RS i kažu, ne radi, ne radi... To ne radi već nekoliko mjeseci tj. od kako je hakovan IZIS. Ne zna se kad će proraditi...
Čovječe, za šta mi dajemo pare. Da nije žalosno, bilo bi smiješno.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2024, 20:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10201
A Mile da diže ustanak protiv Turaka, jel? Od čega bre??? Nego, kad protjeramo Turke, kaže vožd da će danak umjesto sultanu ići na pravo mjesto!


Vrh
  
 
 [ 1117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 52, 53, 54, 55, 56

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs