banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 13:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 692 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 35  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Dec 2017, 23:19 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Dec 2017, 07:14
Postovi: 7
Sasa je umro od srca prije 5-6 dana. Jovo nastavlja raditi.
Ipak sam se odlucio za karaca. Ac stag oprema + atiker boca. Izaci ce me 1250 KM sa atestom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 06:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2017, 09:17
Postovi: 331
To je skupo, Kragulj za Imegu uzima 1180, Auto gas za Brc 1300, Kod Nunija u Bihacu 800, Vlado u Derventi 900, Auto Gaga 1050 sa atestom.

Isplati se otici u Bihac, pocastiti se ruckom i 50 ostaviti momcima na kafu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 11:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
MaliDragan je napisao:
Sasa je umro od srca prije 5-6 dana. Jovo nastavlja raditi.
Ipak sam se odlucio za karaca. Ac stag oprema + atiker boca. Izaci ce me 1250 KM sa atestom.
Visoka cijena. Jer se stag radi ispod 1000km tsko da bacas pare. Osim ako nisi uzeo nekakve bolje dizne i isparivac. Cisto sumnjam da je q box nego je stag 4.uredjaj. Po meni promasaj. Al ajd tvoja zrlja dati više para :)

papazjanija je napisao:
To je skupo, Kragulj za Imegu uzima 1180, Auto gas za Brc 1300, Kod Nunija u Bihacu 800, Vlado u Derventi 900, Auto Gaga 1050 sa atestom.

Isplati se otici u Bihac, pocastiti se ruckom i 50 ostaviti momcima na kafu...
Izvini nr znam sta ti je kragulj. Al ta imega je oprema kako bi pokojni Sasa rekao egzotične prirode. Navedi razlog zasto je bolja od staga kad si naveo tu rečenicu. Argumentuj nam malo.
Pogledaj posto je brc u hrvatskoj,uclani se na forum pa malo čitaj, videces da brz je daleko daleko skuplji na stranu razlika u standardima.
Na kog vladu mislis u derventi? Imaju dvojics jrdan je mladji drugi je stariji lik. Mislim da je dovoljno reci da nijedan ne znaju recenice jedne na engleskom jeziku a ne da znaju podesavati nesto.
Nunija necu komentarisati iz patriotskih razloga. Dakle ljude koji idu u federaciju nesto raditi da bi ustedili 100km necu komentarisati.
AUTO GAGA je neko lo gleda da ustedi na najobicnoj selnici. Oprema samo neka je pod haubom! Mislim da treba malo obratiti paznju i na izgled pod haubom.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока

Cuj isplati se otići. Jesi ti menadzer nunija. Za svaki kvar ajmo u bihac. Svaki servis dok je garancije ajmo u bihac. Dzabe se ide a? Svakakvih razmisljanja ima!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 12:14 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Sep 2009, 10:51
Postovi: 853
Ja sam u prvo auto (Megane 1.6 16v) ugradjivao kod mladjeg Vlade u Derventi Stag (go fast)/tomaseto+atiker boca, presao >60kkm i sem vec pomenutog problema sa racvama, nikakvih drugih problema nisam imao.
Sad vozim Lagunu 2.0 16v i ugradio Stag Qbox+/Tomaseto, Valtek dizne i Atiker bocu u Klasnicama (Bambus petrol). Na prvu sam bio skeptican, ali sad ne zalim.
Na jednom mjestu ljudi sve imaju, rade atest, tehnicki, a najvise me iznenadilo kako je pedantno uradjen posao i na koji nacin sam zavrsio papirologiju. Bas drze do urednosti i profesionalnosti. Nemaju previse guzve i 2 dana uzmu auto da zavrse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 12:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2017, 09:17
Postovi: 331
Neki to vole,

Nisam ja niciji menadzer, ali nisam ni levat....;)

Patriotizam je kad komsija dere komsiju za 400+ maraka, gori neprijatelji ti ne trebaju. Sa pripadnicima drugih nacionalnosti nemam probleme, dok god me postuje i ne vrijedja.
Imega, to ti sa Kraguljem raspravi. Nisam ti ja adekvatan sagovornik.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 14:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Bez politike, moliću.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 16:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Pa svaki cigan svog konja fali. Zlaju znam i u brk mu kazem da je imega krs :) i to i ovde kazem. I nema plina bez poljaka! A gdje to kod nunija ustedis 400km? Ajde malo racunice mi ne ma sanse da je ta razlika :)

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 21:59 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Dec 2017, 07:14
Postovi: 7
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Visoka cijena. Jer se stag radi ispod 1000km tsko da bacas pare. Osim ako nisi uzeo nekakve bolje dizne i isparivac. Cisto sumnjam da je q box nego je stag 4.uredjaj. Po meni promasaj. Al ajd tvoja zrlja dati više para :)


Reci mi koje dizne i koji isparivac? Mozes li.mi objasniti razliku q box i cetvorku? Kontam to je sa atestom koji sad vazi 7 godina. Nekako ne bi zalio pare ako ce to biti kvalitetno, jer nikad nisam pomisljao dici kredit do sada za auto pa sam morao sad. Po tvom misljenju dizne isparivac i ostalo, a4 b6 2003 96kw 130hp 2.0. . ne mogu svariti da bi uzeli preko 300 maraka vise nego sto ide


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2017, 06:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Vidi ovako qbox je savremen uredjaj. Spaja se na obd. Da pojasnim, spojos racunarbina sa racunarom auta. Povlaci sve parametre od motornog racunara i moze se podrsiti da radi identicno kao i da trimuje doue goriva kako motoru kada treba. To znaci da kad upalis klimu motoru treba vise goriva i on mu to daje. Svaki potrosac opterecuje motor i tu se treba obogatiti smjesa. Ne snije da sija check engine lampica. A ko naaih majstora da ih ne imenujem svami ce reci da na plin ta lampica mora da sija. E ne mora. Neki uzmu izvade lampicu. Da ih isto neimenujem. Pa kazu evo ja podesio kako treba a motor u siromasnoj smjesi. Tuga.
Stag 4 je uredjaj kvalitetan ali stara tehnologija i stara podesavanja. Dakle uredjaj koji je na zalaaku karijere. Kupe ga povoljno i onda ga ovde trpaju ppd cijenu kao nekog uredjaja koji je napravljen prije dvije godinr.
Taj tvoj audi je dobar. I kad se podesi plin rsdice super. Jedina mu je mana jede ulja puno...

Oprema koju bi predlozio je q box hana dizne i tomaseto isparivac. Miran si 100 000.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2017, 06:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2017, 09:17
Postovi: 331
Kakvi su lpgtech 224 ili 324 uredjaji? Sinoc mi drug rece da su to razvili inzenjeri staga, koji su se odvojili.

Imam ponudu za lpgtech, tomasseto, dragon dizne za 880 sa atestom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2017, 07:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Lpg tech je odlican. I jako slican rad ima sa stagom. Neki bi rekli i bolji. Ta prica je istina. Razvijen je od istih ljudi koni su i stag razvili. Dragon dizne su dobre ali nisi naveo karakteristike vozila pa ne znam tacno da potvrdim.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2017, 08:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Ja imam imegu,ugradio kod Zlaje.Za sada sve radi savršeno.Ne bih se složio da je imega baš krš.Ko je god ugradio nisam čuo da je imao problema.Dok za ac stag jesam.Takodje znam ljude koji su imali problema sa ac stag pa su dolazili kod Zlaje da im riješi problem što je on i uradio.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2017, 08:17 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Dec 2017, 07:14
Postovi: 7
Neki to vole vruce, hvala prijatelju na savjetu. Ja sam naravno nazvao i pitao. Kaze Karac ovako ac stag qbox plus brze dizne hana, isparivac stagov, sad ne znam koji je i kakav je. Nadam se da nisam pogrijesio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2017, 09:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
ssaassaa je napisao:
Ja imam imegu,ugradio kod Zlaje.Za sada sve radi savršeno.Ne bih se složio da je imega baš krš.Ko je god ugradio nisam čuo da je imao problema.Dok za ac stag jesam.Takodje znam ljude koji su imali problema sa ac stag pa su dolazili kod Zlaje da im riješi problem što je on i uradio.
Tebi je zlaja drug pa si pristrasan. I meni je drug al ja sam iskren. Procitaj malo izvan banjaluke. Gledaj statistiku prodanih uredjaja. Ko prodaje vise i sta radi duze.
Koliko si presao na imegi 10000 plafon.... Ni atiker ne bi izrazio nekakve kvarove.
Zlaja zastupa imegu i nju fali jrr ima procenat. Stag ne voli jer najmanje zarade ima. Sve ima svoje. Ja recimo sam cuo da ima ljudi i sa imegom problema. To sto taj racunar ima softverski rijeseno da gasi check lampicu za siromasnu smjesu i ne opominje vozaca da ima kvar ne znaci da je dobro tako da dalo bi se polemisati

Sto se tice karaca i staga,ako je ta oprema sto je nabrojao to je ok onda. Radice odlicno. Hana dizne su najbrze. Tacnije tebi idu hana red. Ali obrati paznju da nisu europa gas dizne. Identicnog su izgleda! Pa prodaju muda pod bubrege.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2017, 08:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2017, 09:17
Postovi: 331
Sto vise citam, ovaj Lpgtech mi se sve vise dopada. Razvili su i Dragon dizne. U Prijedoru ga zvanicno rade,a u Bl Mrvica (za njega sam cuo da je fuser?).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2017, 12:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
Nije Zoka (Mrvica) fuser, uredno on radi, ali ne mozes ga uhvatiti i pouzdati se u njega. Ne mozes ga ni telefonom uganjati, a tek dogovoriti se i da ispostuje termin... I Kragulj je isto tako neodgovoran sto se tice termina, naruci te, onda ga nema u radioni u to vrijeme, a ne javlja se na telefon.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2017, 16:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Potpisujem. A to je kod vecine gdje radi samo jedan covjek. Da se ne imenuje. Lpg tech i stag su jako slicni. S tim da su dragon dizne dosta dobro napravili. Bas rade dobro.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2017, 17:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2017, 09:17
Postovi: 331
Treba imenovati, ne treba cutati. Mrvica drugu mom nije dobro podesio mapu, i dan danas ima problem (zagusi se na semaforu, obrtaji variraju, slabije vuce).

Kakav je Auto Sina za ugradnju?

Suma sumarum, jedino mi je Gaga ponudio 5godina garancije, svi ostali dvije.

Sledece sedmice cu do Karaca da cujem sta ce on reci.;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2017, 20:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Videces tek mape od auto gaga. Covjek uradi autokalibraciju i gas. Vise ne dira racunar niti se kopca na njega. Sina je gurao atiker. On ima ono kao imidz. Sminkeraj i to.

Послато Поштом српске


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2017, 21:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Jedno nebitno pitanje - a ko je "naj" po pitanju LPG? Ne mora da bude samo RS, može i SRB i HR?
Čisto iz radoznalosti pitam :)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 692 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs