banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 23:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2576 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 129  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 07 Jun 2020, 20:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2307
Lokacija: banjaluka
Najgora je napisao:
Ajde što ste ljubomorni na žene sposobne da sebi obezbijede veliki novi auto.

:D

Moj je veci :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 07 Jun 2020, 20:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Rajder opet kenja, vozi jednom rukom sprceni moped sa malim tockovima po izrovanim BL ulicama i uopste ne prati desavanja putu. Da, moguce je da te neko na tom prdavcu previdi. Da, mogucu je. A ti taj previd trebas na vrijeme uociti i malo popustiti gas. Nece ti kruna sa glave pasti ako ne budes trubio i granao rukama.

Et' toliko od mene :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 07 Jun 2020, 21:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Najgora je napisao:
Ajde što ste ljubomorni na žene sposobne da sebi obezbijede veliki novi auto.

:D

Ma исто је и са мушкарцима са великим новим аутима, с тим да сам и ја лично имао слична искуства са таквим профилом младих дама са гајнц новим из салона лимузинама... Тако да, изгледа да та група учесника у саобраћају заслужује своју категорију, са својим карактеристикама које су мање-више: недовољно познавање прописа, надрнданост и бахатост. Као и вожење луксузнијих, или бар новијих, не тако јефтиних аута и ваља поменути да су то неке жене млађе до средње доби, углавном бизнис-вумен. Назваћемо категорију "дрске младе жене плаве", с тим што умјесто плаве може било која боја, тотално небитно :lol:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 08 Jun 2020, 00:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 31 Mar 2020, 15:35
Postovi: 81
Mladim damama u novim automobilima kojima ne manjka samopouzdanja i nadmenosti, obicno nedostaje osnovna kultura i elokvencija. Kad se opanak pocipeli, nista gore nema. Ja vozim sluzbenu Nivu i privatnu Insigniu, ako si kriv/a u saobracaju ne idem da te zastitim od tvoje vlastite gluposti ni nadmenosti nego idem na otvaranje airbaga bez traga kocenja, pravo kroz tebe, i nemam problem da te obrisem brisacem kad nevezanog pojasa prodjes kroz vlastitu sajbu pa sletis na moju. Gomila saobracajki se desava samo zato sto iskusniji i pametniji vozaci nastoje da popuste i sklone se od budala ili da ih spasavaju. Pun gas i samo frontalno, ako imas pravo prvenstva i sl. samo naprijed kroz budalu, nije ti ga caca napravio.

Sent from my London using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 08 Jun 2020, 08:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Okt 2005, 01:56
Postovi: 155
Najveci broj retardiranih situacija u saobracaju sam dozivio sa zenama. Sampionka, za sada, je biserka koja mi je udarila u parkiran auto i napravila 2k stete, sto ce mi zauvjek ostati u sjecanju zbog njenih izjava tipa, citiram:
"Ja 12 godina izlazim na ulicu u rikverc bez da gledam",
"Budi sretan da nisam bila u svom dzipu, prepolovila bih ti auto".
Nadmenost koju pokazuju je smjesna ali bude situacija da se useres od straha, jer, ocigledno, em ne poznaju pravila, em od telefona ne znaju ni gdje su a kamoli da paze na ostale u saobracaju. Uz to kad dodas da, mahom, voze automatike pa ulijecu u raskrsnice dok kuckaju po telefonima i prebiru po tobolcima jer misle da su bogomdani vozaci. Sve ovo vrijedi za oba pola, ali kod zena je to posebno vidno, valjda upadaju u oci jer bi trebale barem da odaju utisak da su malo normalnije od nas konja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 08 Jun 2020, 09:41 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 971
Lokacija: Land of Downunder
U periodu od godinu i po dana 2 puta me za dlaku pregaziše, pješak, vodim djecu iz vrtića i to na sred pješačkog, (uzrast od 2 i 4 godine u to vrijeme) pa smo kao u matrixu se bacali unazad (to jeste ja vukao djecu za ruke i izbjegavali auta... vozače koji tipkaju na mob a saobraćaj uopšte ne prate).
Jedna fina gospođa (tipa rane 40-te) prvi put a drugi put lik od nekih 30-tak godina...

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 08 Jun 2020, 11:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5623
Lokacija: Banja Luka
Instagram story


https://youtu.be/F71RYNl8Z80


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 08 Jun 2020, 11:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Apr 2020, 12:25
Postovi: 117
Šaljite u logor ove što voze i snimaju za instagram. Meni je neprijatno kad i suvozač snima... Ali ovi što ovo rade zaslužuju ovakav ishod, da ne pomisle da uzmu telefon ikad više u toku vožnje u svom životu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 08 Jun 2020, 13:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
Sada pred ambulantom se gospođa u kasnim 30-tim pokušavala parkirati sa Škodom Kodiaq. Mjesta ima al ona ne zna u rikverc - 4 pokušaja ka naprijed bez uspjeha(zamal ne udari i20 2x). Sreća pa se pojavi mjesto 10m dalje pa ga parkira nekako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 08 Jun 2020, 18:26 
OnLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 689
Nedavno na dionici između Vrbanjaca i Obodnika naletim na dvojicu biciklista, i to na poprilično nepreglednom dijelu u krivinama. Uveliko pao mrak, neosvijetljeni idu posred ceste, a ja sa kratkim svjetlima zbog auta iz suprotnog smjera. Sreća pa sam vozio oko 80 km/h, inače je moglo biti poprilično gusto.

Ovdje u Tesliću dvije guske prelaze na čisto crveno za pješake, a nisam ih mogao vidjeti od auta u lijevoj traci. Sreća moja, a naročito njihova, da sam išao solidno ispod ograničenja. Aj za vozače mi je nekako i jasno, ali živo me zanima otkud tolika hrabrost biciklistima i pješacima.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 08 Jun 2020, 18:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
domestic1 je napisao:
Šaljite u logor ove što voze i snimaju za instagram. Meni je neprijatno kad i suvozač snima... Ali ovi što ovo rade zaslužuju ovakav ishod, da ne pomisle da uzmu telefon ikad više u toku vožnje u svom životu.

Али што су досадни са тим снимцима како возе, не знам је ли поента да се покаже какав се ауто вози, да се покаже на којој битној свјетској локацији си тренутно, или да си тренутно у фазону "they C me rollin, they hatein", а што је најгоре, у великом броју случајева је "љута макина" неки ауто тренутне вриједности око 5-6 хиљада КМ, туристичка дестинација кроз коју возе је неко село негдје Богу иза ногу, а they see mee rolling се заснива на томе да пусте неки турбо фолк.
Стварно не капирам :dontknow:
Volta je napisao:
Nedavno na dionici između Vrbanjaca i Obodnika naletim na dvojicu biciklista, i to na poprilično nepreglednom dijelu u krivinama. Uveliko pao mrak, neosvijetljeni idu posred ceste, a ja sa kratkim svjetlima zbog auta iz suprotnog smjera. Sreća pa sam vozio oko 80 km/h, inače je moglo biti poprilično gusto.

Па ту је и ограничење 80 km/h.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 08 Jun 2020, 18:51 
OnLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 689
Jeste, a svi inače uvijek voze striktno po ograničenju.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 08 Jun 2020, 18:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Па не возе, али оно, ту је насељено, није баш паметно ићи преко 90.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 08 Jun 2020, 20:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
A gdje nije naseljeno? Kad rokneš biciklistu s 80kmh bude ga everywhere.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 08 Jun 2020, 22:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Jбг, са 120 се спорије укочи него са 80, а ако пазиш, са правовременим кочењем и реакцијом се и може избјећи звек моменат. Не говорим само за бициклисте, него генерално кад се пролази кроз неко насељено мјесто.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 08 Jun 2020, 23:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
Naravno, isto kao i sa 50 umjesto 80 itd, itd...
Jebemu mater, trebaš biti dobar komad budale pa voziti bajk noću, neosvijetljen, po sred trake!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 09 Jun 2020, 07:33 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 971
Lokacija: Land of Downunder
Umetnik je napisao:
domestic1 je napisao:
Šaljite u logor ove što voze i snimaju za instagram. Meni je neprijatno kad i suvozač snima... Ali ovi što ovo rade zaslužuju ovakav ishod, da ne pomisle da uzmu telefon ikad više u toku vožnje u svom životu.

Али што су досадни са тим снимцима како возе, не знам је ли поента да се покаже какав се ауто вози, да се покаже на којој битној свјетској локацији си тренутно, или да си тренутно у фазону "they C me rollin, they hatein", а што је најгоре, у великом броју случајева је "љута макина" неки ауто тренутне вриједности око 5-6 хиљада КМ, туристичка дестинација кроз коју возе је неко село негдје Богу иза ногу, а they see mee rolling се заснива на томе да пусте неки турбо фолк.
Стварно не капирам :dontknow:
Volta je napisao:
Nedavno na dionici između Vrbanjaca i Obodnika naletim na dvojicu biciklista, i to na poprilično nepreglednom dijelu u krivinama. Uveliko pao mrak, neosvijetljeni idu posred ceste, a ja sa kratkim svjetlima zbog auta iz suprotnog smjera. Sreća pa sam vozio oko 80 km/h, inače je moglo biti poprilično gusto.

Па ту је и ограничење 80 km/h.


Ti što voze po nekim vukojebinama i ispod 150km/h su i ok... ali one kamikaze što gule preko 250km/h i kao on snima koliko je lud... samo za izvući iz auta i otkinuti od batina najgore.

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 09 Jun 2020, 07:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Takve fino pošalju na društveno koristan rad u mrtvačnicu jedno dve godine. Za ponovljen prestup, da malo i na groblju lopata...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 09 Jun 2020, 08:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
C. U mrtvačnici trebaju normalni ljudi, a ne kreteni. Lopatat bi mogli al pod nadzorom iskusnog grobara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 09 Jun 2020, 09:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
hadzidado je napisao:
Naravno, isto kao i sa 50 umjesto 80 itd, itd...
Jebemu mater, trebaš biti dobar komad budale pa voziti bajk noću, neosvijetljen, po sred trake!

E то да, по сред цесте бициклиста не смије, поготово ноћу.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2576 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 129  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs