banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2999 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 150  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 05 Mar 2022, 23:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Dec 2021, 13:26
Postovi: 475
Treba garaza par parking mjesta je premalo, samo je pitanje onda koliko ce ljudi parkirati u garazu, hoce li i u njoj sva mjesta biti popunjena? Ili gore guzva, a unutra 20%.

_________________
Svaka mjesalica ima svoj loop.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 06 Mar 2022, 00:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4195
Lokacija: Little Rock, Arkansas
filozof sa vrbasa je napisao:
Rider on the storm je napisao:
Parking kod UKC je haos.. ja uvijek dođem u pola sedam da zauzmem busiju, pa čak nekad i tada bude bude tijesno.

Što ne parkiraš dole na onoj padini u prašini?
Zato što sam lijen na hodam odande.
Šalim se, parkiram uvijek ispred ulaza u Hemodijalizni centar (kod onog podvožnjaka) i tu uvijek ima mjesta.
A zašto baš tu - kada je počeo kovid to je bio jedini službeni ulaz za zaposlene da bi se odvojili od pacijenata i od tada imam naviku da isključivo tu parkiram.
A realno od tog ulaza imam i najmanje koraka do liftova. :D
Ali bez obzira na sve to, volim doći malo ranije, opušteno, ne volim kasniti, a 10 minuta mi ne znači ništa.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 06 Mar 2022, 02:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
wizzy_bl je napisao:
Karbo je napisao:
Da, da je ukupna cijena izgradnje normalnija. Ovako dok se kurta i murta nahapaju izaći će na preko 100 milki.
Vidiš da ======== (Crta) ne može ni vlastiti stan da završi, stalno neke izmjene. Kupatilo tamo, kupatilo vamo...
Zar nije bilo cc 50 miliona... koliko se ja sjecam. Vidjecemo ukupno neto povrsinu zatvorenog prostora pa porediti jel sa cijenama u gradu. Meni onaj objekat izgleda bas ogroman. Pogotovo sto je ovo do sada izgrasjeni jedno 2/3... ici ce tamo skroz do onog vrtica, ili sta je vec.

Pa vi stvarno mislite da ce narod tu u toj garazi parkirati ? Pa 90 posto ljudi ce se i dalje naguravati oko bolnice, po mogucnosti da udju u bolnicu autom, jer zaboga, da se hoda od garaze do juznog krila.. ne daj Boze sjevernog. Zivi bili pa vidjeli

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 06 Mar 2022, 02:44 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 961
Lokacija: Land of Downunder
Choban je napisao:
Kako sad 50, zar nije to trebalo koštati 35 miliona.
Citiraj:
Ovako dok se kurta i murta nahapaju izaći će na preko 100 milki.

Vlada se zadužila, vraćaće lovu iz Budžeta, čitaj od građana.

Da li treba parking mjesta gore - treba, ali da li treba graditi garažu po svaku cijenu ili se moglo još poravnati negdje za par parkinga.
Da li je ikada u istoriji gradnje na prostorima bivse yu išta koštalo kako su vlast i guzonje obećavali prije gradnje???
Nije, ajmo dalje.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 06 Mar 2022, 02:47 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 961
Lokacija: Land of Downunder
supersonic je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Karbo je napisao:
Da, da je ukupna cijena izgradnje normalnija. Ovako dok se kurta i murta nahapaju izaći će na preko 100 milki.
Vidiš da ======== (Crta) ne može ni vlastiti stan da završi, stalno neke izmjene. Kupatilo tamo, kupatilo vamo...
Zar nije bilo cc 50 miliona... koliko se ja sjecam. Vidjecemo ukupno neto povrsinu zatvorenog prostora pa porediti jel sa cijenama u gradu. Meni onaj objekat izgleda bas ogroman. Pogotovo sto je ovo do sada izgrasjeni jedno 2/3... ici ce tamo skroz do onog vrtica, ili sta je vec.

Pa vi stvarno mislite da ce narod tu u toj garazi parkirati ? Pa 90 posto ljudi ce se i dalje naguravati oko bolnice, po mogucnosti da udju u bolnicu autom, jer zaboga, da se hoda od garaze do juznog krila.. ne daj Boze sjevernog. Zivi bili pa vidjeli
Niko nije rekao da ce narod da parkira tu, nego da ce se pokrast para, da ce se moci sleperima kes razvoziti.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 06 Mar 2022, 05:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Choban je napisao:
Kako sad 50, zar nije to trebalo koštati 35 miliona.
Citiraj:
Ovako dok se kurta i murta nahapaju izaći će na preko 100 milki.

Vlada se zadužila, vraćaće lovu iz Budžeta, čitaj od građana.

Da li treba parking mjesta gore - treba, ali da li treba graditi garažu po svaku cijenu ili se moglo još poravnati negdje za par parkinga.
Nemam pojma koja je cifra, samo znam da nije bilo rijeci o 100 miliona kako je doticni napisao. Mozda jeste 35, neko lupio 50, ja taj iznos upamtio... ali 100 nisam cuo sigurno ni prilikom lupanja ljudi.


Kako god, znam da mi je iznos bio svemirski prije pocetka gradnje, medjutim, nakon ove inflacije mi sve to zvuci prilicno manje svemirski, samo se nadam da se ugovor sklopio po principu "kljuc u ruke". Ponovicu, neka garaze i nemam ja problem i ako se neko ugrad (to je neizbjezno u citavom svijetu) , bitno da nesto dobro ostane iza. Mozda bi se na ravnanju parkinga procentualno jos vise ugradili, pa bi jos vise imao stete +nista konkretno ne bi ostalo, samo ugasio pozar na odredjenj rok.


Zadnjih mjesec danaa sam isao cesce gore, skoro svaki dan, pa nekada dok sam cekao sam setao i razgledao taj objekat.Meni to izgleda prilicno jebeno dobro i nadam se da ce tako i biti kad se zavrsi. Sa druge strane, prema Novoj varosi, nice ono novo naselje (Panorama ili sra vec),a iznad, odnosno ispod parkinga ginekologije ce ici medicinska.skola.

Kad to sve zavrse, bice to bas bas dobro, zaokeuzena cjelina, osim 1 stvari a to je jos jedan direktni prikljucak na zapadni tranzit. To ne mogu nikako rijesiti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 06 Mar 2022, 06:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
Može se riješiti, ali je skupo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 07 Mar 2022, 12:19 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 961
Lokacija: Land of Downunder
wizzy_bl je napisao:
Choban je napisao:
Kako sad 50, zar nije to trebalo koštati 35 miliona.
Citiraj:
Ovako dok se kurta i murta nahapaju izaći će na preko 100 milki.

Vlada se zadužila, vraćaće lovu iz Budžeta, čitaj od građana.

Da li treba parking mjesta gore - treba, ali da li treba graditi garažu po svaku cijenu ili se moglo još poravnati negdje za par parkinga.
Nemam pojma koja je cifra, samo znam da nije bilo rijeci o 100 miliona kako je doticni napisao. Mozda jeste 35, neko lupio 50, ja taj iznos upamtio... ali 100 nisam cuo sigurno ni prilikom lupanja ljudi.


Kako god, znam da mi je iznos bio svemirski prije pocetka gradnje, medjutim, nakon ove inflacije mi sve to zvuci prilicno manje svemirski, samo se nadam da se ugovor sklopio po principu "kljuc u ruke". Ponovicu, neka garaze i nemam ja problem i ako se neko ugrad (to je neizbjezno u citavom svijetu) , bitno da nesto dobro ostane iza. Mozda bi se na ravnanju parkinga procentualno jos vise ugradili, pa bi jos vise imao stete +nista konkretno ne bi ostalo, samo ugasio pozar na odredjenj rok.


Zadnjih mjesec danaa sam isao cesce gore, skoro svaki dan, pa nekada dok sam cekao sam setao i razgledao taj objekat.Meni to izgleda prilicno jebeno dobro i nadam se da ce tako i biti kad se zavrsi. Sa druge strane, prema Novoj varosi, nice ono novo naselje (Panorama ili sra vec),a iznad, odnosno ispod parkinga ginekologije ce ici medicinska.skola.

Kad to sve zavrse, bice to bas bas dobro, zaokeuzena cjelina, osim 1 stvari a to je jos jedan direktni prikljucak na zapadni tranzit. To ne mogu nikako rijesiti.


J380 te Vizi kao da si citirao nekog ministra a ne mene (forumaša) pa se pravdaš.
Sad mi je jasno što ti ne asfaltiraju ulicu.

Zvanična cifra je 35m KM za igradnju tog više etažnog parkinga gore kod UKC, kao što znamo parking je još uvijek u procesu izgradnje.
Živi bili pa vidjeli, koliko će nas to koštati na kraju kada se završi izgradnja. Na tih 35mKM sigurno se neće ostati kao što je predviđeno.

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 09 Mar 2022, 11:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4195
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Nije baš za ovu temu, treba nam neka WTF tema.. ne kontam šta je gospodin u Ladi Nivi pokušao da izvede.
Jbg, ne prebacih snimanje u 60 FPS i plus bude bolji video kvalitet.

https://youtu.be/j1Wble_wttQ

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 09 Mar 2022, 11:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Čudno, ali ne nešto dramatično pa da se postavlja na Jutjub.

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 09 Mar 2022, 14:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
Rider on the storm je napisao:
Nije baš za ovu temu, treba nam neka WTF tema.. ne kontam šta je gospodin u Ladi Nivi pokušao da izvede.
Jbg, ne prebacih snimanje u 60 FPS i plus bude bolji video kvalitet.

https://youtu.be/j1Wble_wttQ

Provjeravao instagram jednom rukom a vintao drugom pa nije dobro svintao :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 09 Mar 2022, 14:48 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 961
Lokacija: Land of Downunder
Možda su ga Vile vozile! :occasion5:

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 14 Apr 2022, 16:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Maj 2013, 16:43
Postovi: 14
https://www.veed.io/view/43a1380a-2ae8-4d9a-ace5-9e6f56280ff0?sharingWidget=true


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 25 Apr 2022, 12:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Slika

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 25 Apr 2022, 12:48 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Lijepo mjesto u hladovini.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 25 Apr 2022, 13:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
ne kontam sliku

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 25 Apr 2022, 13:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Zar se moze nabiti auto na ulaz u park?

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 25 Apr 2022, 14:02 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Ovo je baš novi nivo šabanluka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 25 Apr 2022, 14:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Park, parking...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 25 Apr 2022, 14:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
neizreverbiliziran je napisao:
Zar se moze nabiti auto na ulaz u park?

sta su radili?
pretpostavljam da si ti slikao

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2999 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 150  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs